PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoć s registry keyem oko USB-a :(



Aerial
08-05-2011, 14:19
Goddamnit.

Nešto me USB stick za*ebao (neće da ga komp očita) pa vidio da par ljudi savjetuje brisanje "Upper" i "LowerFiltera" u registryiju. Kao, jel, Win bi trebali to nanovo generirati kod restarta.

E, pa, nisu :D

Sad imam problem. Komp više ne šljivi USB-e ni 2%, ni na kojem portu (konkretno, koristio sam mobitel na jednom od portova, ali nakon uštekavanja kaže da je "mass memory in use by another application". A naravno, bio kreten pa nisam napravio backup od dotičnog stringa. Sad mu ne znam value.

Dakle, pomoć:
Nadam se da su te vrijednosti iste kod većine sustava? Ako netko ima Win XP, jel možete pogledati u registriju pod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Cl ass\{4D36E967-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Pronaći UpperFilterSkod dotičnog keya i reći vrijednosti dotičnih (desni klik, modify i modify binary data, jelte)?

Nadam se da ne trebam proklete Win reinstalirati? :S

Kid A
08-05-2011, 14:25
http://i.imgur.com/xRhsw.jpg

Aerial
08-05-2011, 14:27
e, taj, Part.Mgr

volim te, samo da to kopiram pa da vidim jel radi <3

Aerial
08-05-2011, 18:00
Bah, opet ze*eb, ne očitava ništa s mob'tela, a USB je valjda ionako krepo pa od njega ništa :(

damnit, ne mogu naći onaj stari mp3 USB (koji se btw, oprao u veš-mašini kad mi je slučajno ostao u hlačama i radi još uvijek za razliku od ovih pederskih novih), negdje mi se zagubio :/