PDA

Pogledaj cijelu verziju : OK (Optika kabel)-TV - internet provajder



Aral
07-05-2011, 06:41
OK-tv (http://www.oktv.hr/)

Dobio jučer u sandučiću neki promo materijal...kaj mislite o tome? Optika je u igri, pitam se kakva im je dostupnost.

edit: Zakon, dostupni su u zapadnom dijelu grada, znači trebao bi ih imat.

Blek_Stena
07-05-2011, 06:48
Idess... Isto vidim ovo prvi put..
I bas gledam: "Za sada smo dostupni na području zapadnog dijela grada Zagreba ( Gajnice, Vrapče, Malešnica, Podsused ), Zaprešića, Samobora i Svete Nedelje)"
Taman se preselio u Gajnice ovaj tjedan i trazim internet providera :D
Ko prst u uho..
Zna netko nesto vise o njima?

Aral
07-05-2011, 06:50
Heh, baš sam editirao post. Bed je kaj imam ugovor sa T-comom do 9mj ove godine (dođe mi da raskinem ugovor, samo kaj će me to koštat), al mogu lagano razmišljat o ovom jer ovo stvarno izgleda zanimljivo. Triple play, 15mbita za 230kn, ludo.

Kažeš u gajnicama si? :D Ja sam u Vrapču i često se tam vozikam, moram tražit tvoje Mitsubishije ^^

Blek_Stena
07-05-2011, 06:53
Morat cu ovo istraziti malo.. Mene ne dira telefon i tv, samo da je neta.. 109kn.. pff..
Ja sam ti drito u zgradi iza inine benzinske (one na bolonjskoj).
Iza benzinske je parking i tamo su trenutno Lancer i Colt :)

Aral
07-05-2011, 06:59
Evo poslao naruđbu, zbog provjere dostupnosti.

Nemoj zezat, znači tam si. Danas idem po bengu s motorom, možda se profuram tamo da ih vidim :)

edit: Evo malo više infoa (http://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/ok-tv-optika-kabel/83252.aspx)

Blek_Stena
07-05-2011, 07:16
Ja cu ih drito zvat pa da vidim jel to moze kod mene.
Za te pare nema sta.
Svrati :) Ja delam do 3 pa nisam tamo.. Javi se jednom da te provozam :P

Aral
07-05-2011, 07:19
Ah, ja ću ić prije al nema veze, tak prolazim tam pa možda vidim jedan od ta dva auta, ovisi kak ideš na posao; javim se koji put pa se nađemo ;)

bezimeni
07-05-2011, 08:03
Imam preko njih televiziju i nije nikakav optika u pitanju nego koaksijalni kablovi koje razvuku i preko toga pružaju kompletno sve što imaju .Slika je praktički analogna i varira od kanala do kanala.Internet imam preko Tcoma tak da ne mogu suditi o tom dijelu.

W3DR4N
07-05-2011, 10:18
U firmi imam njihovu optiku s brzinom 30 Mbps. Blagost.
Za privatne korisnike su isto ok. Rijetko puca veza a i to se riješi u par minuta.

Aral
07-05-2011, 11:03
Fora bi mi bilo da uzmem samo net, maxtv ostavim od t-coma, a telefon imam od optime. Pitam se da li je to izvedivo...

bezimeni
07-05-2011, 11:37
Izvedivo je zašto ne samo pripremi se za možebitno padanje brzine kada korisnici masovnje cuclaju net .To ti je mana više manje svi kabelskih operatera preko koaksijalne mreže .Imaš takvih iskustva na linku koji si sam postao .

Aral
07-05-2011, 12:03
Da, zato me to i brine. T-com mi radi bez greške al ova veza od 4mbita za tu odvratno visoku cijenu me ubija. Molim se svaki dan da neš poduzmu u vezi toga, odnosno da podignu vezu...valjda čekaj da svi ostali to naprave pa će tek onda oni.

bornathepicek
07-05-2011, 12:31
http://www.btnet.hr/
Prešo prije par dana, dosad ni jednom veza nije puknula. Pre jako nešto, tak da baci oko i na njih.

Aral
07-05-2011, 12:44
Nisu mi dostupni, kao i ostali provideri. Valjda mora isteć ugovor sa t-como da bi nešto drugo mogao imat.

Tegla Ajvara
07-05-2011, 17:13
sve u jbn**nom zagrebu :(
republika zagreb
nije ni cudo sto cjela drzava trune kad je sve zbombano na jedno mjesto i najvise se tu ulaze :thumbs1:

W3DR4N
07-05-2011, 17:40
Budući da je optičku infrastrukturu najbolje započeti planirati u Babinog Gredi.

bornathepicek
09-05-2011, 00:01
Nisu mi dostupni, kao i ostali provideri. Valjda mora isteć ugovor sa t-como da bi nešto drugo mogao imat.
Nebi reko da to ima veze :P
Ja sam raskinuo sa T-com-om


sve u jbn**nom zagrebu
republika zagreb
nije ni cudo sto cjela drzava trune kad je sve zbombano na jedno mjesto i najvise se tu ulaze
A gle, ja živim u centru i nisam imao dostupa nijednom drugom internet provajderu do sada... Čim je BT-net priključio moju ulicu odma sam prešo na njih :)

McPingvin_v2.0
09-05-2011, 00:36
sve u jbn**nom zagrebu :(
republika zagreb
nije ni cudo sto cjela drzava trune kad je sve zbombano na jedno mjesto i najvise se tu ulaze :thumbs1:
Čim ljudi prestanu bježati iz pripizdine (tipa Zabok) tu, prestat će i centralizacija, a samim time Zagreb neće činiti 25% ukupnog stanovništva ove države.

Dok god ovo gore stoji, ne vidim zašto Zagreb ne bi bio "povlašten".

Wizard
09-05-2011, 00:48
Zanimljivo, moga bi se prebacit, bolje od Iskona se cini, samo me brine stabilnost veze

@bornathepicek Gledam ovi Btnet, izgleda ok, kolko je stabilna veza, imas s njima samo internet ili i televiziju/telefon

Blek_Stena
09-05-2011, 12:03
Zahvaljujemo na interesu za našim usluga.
Nažalost, nismo dostupni na navedenoj lokaciji.

E hebiga onda... :kill:

bornathepicek
09-05-2011, 22:51
Zanimljivo, moga bi se prebacit, bolje od Iskona se cini, samo me brine stabilnost veze

@bornathepicek Gledam ovi Btnet, izgleda ok, kolko je stabilna veza, imas s njima samo internet ili i televiziju/telefon
Cijeli paket.
Još mi ni jednom nije pukla veza.
Telka izgleda malo jadno(onaj izbornik i informacije kad šaltaš)
A telefon ko telefon normalno radi :P

dubach
03-09-2019, 10:52
Pozdrav, ako ima netko sa područja zap. Zagreba (Gajnice, Vrapče, Malešnica, Podsused), Zaprešića, Samobora, Svete Nedjelje, Zaboka i Oroslavja, a da je zainteresiran za uslugu od OK TV slobodno mi se može javiti pa provjerimo dostupnost.

Može PM ili o99/245-5799