PDA

Pogledaj cijelu verziju : Assassin's Creed: Revelations



Auctor
05-05-2011, 20:13
Otkriven je cover za gameinformer u kojem ce biti ekskluzivne informacije o novom AC-u :D


http://static2.cdn.ubi.com/ncsa/acr/teaser/ac_main.swf
http://media1.gameinformer.com/imagefee ... _cov_a.jpg (http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/ubisoft/assassinscreedrevelations/gami_218_cov_a.jpg)
http://media1.gameinformer.com/imagefee ... screen.jpg (http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/ubisoft/assassinscreedrevelations/1920x1080_ac_screen.jpg)



Imat ćemo priliku igrati s Eziom, Altairom i Desmondom. Radnja je smještena u Konstantinopolu za vrijeme Osmanskog carstva, MP će biti i u ovoj igri unaprijeđen a sama borba i oružja su unaprijeđena a neka i potpuno nova.
Sve nove informacije će se tokom mjeseca otkrivati na ovom mjestu (http://www.gameinformer.com/p/revelations.aspx)

Jedva čekam :thumbs2:

Kenyi
05-05-2011, 20:16
Vjerovatno izlazi u martu ili aprilu sljedece godine. Mislim da su malo pozurili sa promocijom nove igre a Brotherhood još nisu svi odigrali do kraja.

Durin
05-05-2011, 20:27
Glupi game informer...prvo nas ucjenjuju sa Skyrimom sada i ovo.

.
05-05-2011, 20:28
nisam još ni dvojku odigro :(

Kenyi
05-05-2011, 20:31
Mislim da polako AC ide CoD stazom.
Dostigli su jedan nivo kvalitete koji se dopada fanovima i sada su u komfor zoni. Ne mogu toliko više unaprijeđivati igru te prelaze na malo masovnije štancanje jer ih je lakše napraviti.
No, gledajmo kako ce se situacija razviti.

*Fila*
05-05-2011, 20:39
Mislim da polako AC ide CoD stazom.
Dostigli su jedan nivo kvalitete koji se dopada fanovima i sada su u komfor zoni. Ne mogu toliko više unaprijeđivati igru te prelaze na malo masovnije štancanje jer ih je lakše napraviti.
No, gledajmo kako ce se situacija razviti.
Pa fanboy baza im je od 4-12 godina očito, vidim da su djeca presretna, super ezio kul itd... neka ubace novog lika novi grad itd a ne forsat ezia, kul je ali ne toliko.

Srle
05-05-2011, 20:50
Mislim da su malo pozurili sa promocijom nove igre a Brotherhood još nisu svi odigrali do kraja.
Većina konzolaša jeste, skoro prije godinu dana

S drugfe strane ovo je vjerovatno još jedan "jeste novi AC ali nije AC 3"...iako će vjerovatno biti indentična kao Brotherhood koji me je malo smorio, ipak ovo jako željno iščekujem...nego jel ovo Eiyo nema hidden blade već...kuku?

nego s istog sitea

As you may have already seen in our June cover reveal, Assassin's Creed Revelations is on its way this November. If you're as eager as we are to check the game out, you can whet your appetite with the first screenshot for the game. In the image you can see the sprawling city of Constantinople, along with some interesting changes to Ezio's outfit and equipment.

Aral
05-05-2011, 20:58
Vjerovatno izlazi u martu ili aprilu sljedece godine. Mislim da su malo pozurili sa promocijom nove igre a Brotherhood još nisu svi odigrali do kraja.
Igra dolazi u 11 mj. ove godine.

Aj ok, još nisam ni bradrhud odigra do kraja, taman sredim prije nego ovo izađe.

BigBongman
05-05-2011, 21:00
WOOT WOOT. <<--- huge fan fag here
Ahhh...kako mi drago da se vraća stonecold Altair.
Makar i čak na jednu misiju :D

Srle
05-05-2011, 21:03
Mislim da će puno više Altaira nego Ezia biti...

BigBongman
05-05-2011, 21:05
The more the merrier.

Auctor
05-05-2011, 21:30
pa zar nije bolje da nam serviraju jednom godišnje ove nešto kraće nastavke koji savršeno dopunjavaju i produžuju priču i onda završe trilogiju sa fenomenalnim AC3 ? :D

svaki nastavak je bolji od prethodnog pa prema tome možemo zaključit da će trojka bit nešto savršeno iako i ovo sad nije daleko od tog :))

ja znam da ću kupit i Revelations kao što sam i Brotherhood

.
05-05-2011, 23:38
Mislim da polako AC ide CoD stazom.
Dostigli su jedan nivo kvalitete koji se dopada fanovima i sada su u komfor zoni. Ne mogu toliko više unaprijeđivati igru te prelaze na malo masovnije štancanje jer ih je lakše napraviti.
No, gledajmo kako ce se situacija razviti.
Pa fanboy baza im je od 4-12 godina očito, vidim da su djeca presretna, super ezio kul itd... neka ubace novog lika novi grad itd a ne forsat ezia, kul je ali ne toliko.

što ga puno razlikuje od coda kojem je fanboy baza 4-12 godina stara barem na mentalnoj razini.

butthurt.

*Fila*
05-05-2011, 23:46
[quote=Kenyi]Mislim da polako AC ide CoD stazom.
Dostigli su jedan nivo kvalitete koji se dopada fanovima i sada su u komfor zoni. Ne mogu toliko više unaprijeđivati igru te prelaze na malo masovnije štancanje jer ih je lakše napraviti.
No, gledajmo kako ce se situacija razviti.
Pa fanboy baza im je od 4-12 godina očito, vidim da su djeca presretna, super ezio kul itd... neka ubace novog lika novi grad itd a ne forsat ezia, kul je ali ne toliko.

što ga puno razlikuje od coda kojem je fanboy baza 4-12 godina stara barem na mentalnoj razini.

butthurt.[/quote:2h0pb5vf]
PA to i velim, cod ima istu takvu fanboy bazu kao što će imat i ass creed ako tako nastavi.

Kostolomac
06-05-2011, 00:17
I što je najgore, ta klinčadija većinom skipa cut-scene samo da što prije mogu počet guardove ubijat. =(

Aral
06-05-2011, 07:34
Fora je to, svaki nastavak nešto unaprijed i doda; i nikad nemaš osjećaj da je u biti nastavak, nego jedna te ista igra koje se samo širi.

Durin
06-05-2011, 08:41
Sve igre su više - manje na razini 12 godišnjaka, samo to neke bolje prikrivaju.

Zapravo, nisam još vidio neku igru koja bi bila zanimljiva 30 - godišnjacima, a ne i mlađima. Ne ovisi o tome koliko se ima godina već što te zanima.

.
06-05-2011, 08:49
I što je najgore, ta klinčadija većinom skipa cut-scene samo da što prije mogu počet guardove ubijat. =(

ane, kad vidim mlađeg brata kako igra neznam jel bi prije sakatio sebe il njega. i kako drži lijevu ruku na tipkovnici. i kako pokreće miš.

*Fila*
06-05-2011, 11:51
Sve igre su više - manje na razini 12 godišnjaka, samo to neke bolje prikrivaju.

Zapravo, nisam još vidio neku igru koja bi bila zanimljiva 30 - godišnjacima, a ne i mlađima. Ne ovisi o tome koliko se ima godina već što te zanima.
Hm nezz, znam dosta ekipe u bf i company of heroes, 25+ pa do 45...strašni momci i užitak igrati snjima :)

cham3leon
06-05-2011, 12:21
Možda odigram ako nastave sa filanjem igre kvalitetnim povijesnim settingom, znamenitostima i kulturom. To mi je bio najbolji dio AC2 uz nelošu i napetu radnju koja te stalno nekako vukla da dalje igraš i otkrivaš o čemu se radi. Ostalo ionako nije bogzna šta.

Borba je interesantna i dobro koncipirana, ali bi trebalo oslabiti onaj pristup u kojem samo možeš držati blok i čekati da napraviš kontru. Tako se napravi 90% killova. Penjanje i skakanje može postati prilično dosadno jer se sastoji od držanja dvije do tri tipke, a ako ništa drugo bilo bi kudikamo interesantnije i izazovnije kad ne bi baš svaka fasada u gradu bila načičkana objektima za penjanje u tolikoj mjeri da Eziu praktički služe kao ljestve. Da se tu i tamo treba prebacit s jednog zida na drugi ili tražiti izbočine i oblike za koje se možeš uhvatit bar bi morao malo razmišljat, ovako samo držim gljivu naprijed, RT i A gumb i zijevam dok Ezio savladava sve prepreke pred sobom.

I nek više bude moguće da pogineš ako padneš sa 20 metara visine...

kikl0p
06-05-2011, 15:24
Pa imas onaj kick u borbi ja sam uvjek to koristio udarim lika u trbuh on se sagne i izbodem ga. I oni Borgia toweri su uvjek bili drugaciji za penjat se treba malo gledat i ic okolo nije baš da se ide samo prema gore. Govorim o zadnjem ac.

Necto
06-05-2011, 16:17
Kada skuzite kako pravilo povezivati kilove tek onda borba postane urnebesno lagana,
ali isto tako i jebeno cool feeling imas dok kasapis 20 strazara oko tebe :)

.
06-05-2011, 17:57
I nek više bude moguće da pogineš ako padneš sa 20 metara visine...

to je insta death.

Sickmanno1
06-05-2011, 21:38
Moze. Meni nikad dosta Creeda...

O_o

Arbiter of Change
06-05-2011, 22:54
Vijesti iz GameInformera. Ne odgovaram za točnost.


- Ezio is looking for seals in Revelations. These seals hold the memories of Alair. They'll allow Ezio to peek into Altair's life (just as Desmond uses Animus to peek into his ancestors lives).
- You'll control Altair through these sequences.
- The bulk of the game is set in Constantinople which will be split into 4 huge districts (Constantin, Beyazid, Imperial and Galata)
- You'll also visit Cappadocia
- Ezio is over 50 years old in this game
- Ezio has a new item called the hookblade which allows him to use ziplines throughout the city. UBI says that it speeds up navigation by about 30%
- You can also use the hookblade to reach out and pull enemies in for a combo
- Ezio can now make bombs through a crafting system. UBI says that there are over 300 bomb types
- They've modified the control scheme so that circle/B will control the hookblade and triangle/Y will control project weapons and bombs
- Eagles vision has become eagle sense. "Eagle sense let's you focus on a character and see where he's been," Amancio says. "You'll get an approximation of where he will go. If you're able to detect the path a guard will take, you can run ahead, set a bomb, and create a trap or an ambush."

- They've expanded on the Borgia Towers concept in order to create a new system. Throughout the city there are Assassin's Den's, you'll need to complete various assault scenarios in order take down the Templar presence (UBI says that there's more variety than in the Borgia Towers). Once you obtain a den you'll be able to upgrade the buildings in that region along with adding ziplines across the rooftops. You'll also be able to change the guards from being hostile to neutral.

- You can lose control of you dens as you gain notoriety. You'll be able to send your own troops after the templars if you're unable to make it back to the specific den that's being attacked. You can do that by making it to any of the other dens that you currently control. You'll also be able to install a master assassin to control a specific den and you'll never have to worry about it being taken over.

- The assassin leveling mechanic has been increased from 10 to 15
- In order to make the world more immersive they've done away with traditional side missions in favor of random events. For example you may be traveling through a city and notice a shop owner being robbed or a little girl asking for help
- They're using a new type of capture facial technology called Mocam that GI describes as an "intriguing amalgamation of traditional animation, performance capture and the fascinating new style of performance on display in games like LA Noire."
- Desmond is placed back inside Animus where he finds a safe mode called the 'Black Room'. You'll be able to access Desmond's lost memories through that back door
- The gameplay during Desmond's game is described as narrative-fueled puzzle sequences. "Through the manipulation and creation of geometry with the game world, Desmond seeks to reintegrate the splintered layers of his subconscious."

- Multiplayer is returning but this time they're trying to give more focus to the narrative since that's a big part of AC
- You'll be able to custom your character appearance and weapons as well as create guilds

.
06-05-2011, 23:35
- In order to make the world more immersive they've done away with traditional side missions in favor of random events. For example you may be traveling through a city and notice a shop owner being robbed or a little girl asking for help
- They're using a new type of capture facial technology called Mocam that GI describes as an "intriguing amalgamation of traditional animation, performance capture and the fascinating new style of performance on display in games like LA Noire."


sječam se kad su za ovo prvo govorili da će bit u ac1. lol da vjerujem im.

što se tiče drugog, također mislim da ga teže bullshitiraju

Srle
07-05-2011, 08:36
- Ezio is over 50 years old in this game
I onako se vere po zidovima? Respect :D

flander
07-05-2011, 09:24
isto ko Sam Fisher u Conviction ^^

*Fila*
07-05-2011, 10:39
isto ko Sam Fisher u Conviction ^^
Sam Fisher je muškarčina, Ezio je hm samo Ezio. :) :rotfl:

Tsaя
07-05-2011, 10:40
Jedva čekam ovo, al trebam prvo Brotherhood preć.

Sickmanno1
07-05-2011, 23:56
isto ko Sam Fisher u Conviction ^^
Sam Fisher je muškarčina, Ezio je hm samo Ezio. :) :rotfl:

:rotfl:

kikl0p
08-05-2011, 00:04
Ako ce igra stvarno koristit tehnologiju kao LA Noire ovo ce bit jebeno, nadam se da ce to postat standard u novim igrama, od ovog bi pogoto mogli beneficirat rpgovi.

W3DR4N
08-05-2011, 02:21
RPG-ovi bi za početak mogli beneficirati tako da ne budu zatupljujuće dosadni.

.
08-05-2011, 09:30
totalno, witcher 2 je pravi ukazatelj next gen standarda u rpg-ima!

*Fila*
08-05-2011, 10:31
totalno, witcher 2 je pravi ukazatelj next gen standarda u rpg-ima!
Igrao si pa znaš jel? :rotfl:

Maloki
08-05-2011, 12:04
- Ezio is looking for seals in Revelations. These seals hold the memories of Alair. They'll allow Ezio to peek into Altair's life (just as Desmond uses Animus to peek into his ancestors lives).
Čitat ćemo genetsku memoriju Ezia kako bi Ezio mogao čitati genetsku memoriju Altaira.
Ubisoft, zbilja?

Kostolomac
08-05-2011, 12:08
Yo dawg! We put a memory in yo' memory, so you can remember while you remember.

croat1gamer
08-05-2011, 12:21
Kao da netko od skriptwritera obozava taj meme.

.
08-05-2011, 18:30
sad sam prešo ac2, interesantna priča, definitivno iznad standarda današanjih igara.

al gemplej treba promjenu pobogu. dok rade ove poluproizvode nadam se da rade na novom engineu il nečemu što će pomoć trojci.

nek se ugledaju na cdpr.

Auctor
10-05-2011, 08:32
nove informacije o MP-u

http://www.gameinformer.com/b/features/ ... tions.aspx (http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/05/09/the-multiplayer-of-assassin-39-s-creed-revelations.aspx)

Auctor
15-05-2011, 11:20
malo novih informacija

http://www.gameinformer.com/b/features/ ... ageIndex=1 (http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/05/13/ac-revelations-back-to-the-present.aspx?PostPageIndex=1)

Auctor
19-05-2011, 15:26
otkriveni novi likovi :thumbs2:

http://www.hcl.hr/vijesti-otkriveni-nov ... 01-27.html (http://www.hcl.hr/vijesti-otkriveni-novi-assassins-creed-revelations-likovi-5801-27.html)

Auctor
26-05-2011, 19:27
Prvi teaser trailer , izgleda jako dobro :)

ClloTWxH7Lg&feature=player_embedded

flander
26-05-2011, 19:29
neizgleda nikako...nemoš po 1 minuti zamagljene animacije zaključit da igra izgleda super...dok ne vidim gameplay neoćikujem ništa...ponajpače mislim da ce igra bit ISTA kao i zadnja dva nastavka....samo ce promijenit glavni izbornik...

.
26-05-2011, 19:32
neznam kako im se osmanlije uklapaju u sve ovo kad nisu bili sposobni ni hrvatsku zauzet.

Auctor
26-05-2011, 19:37
neizgleda nikako...nemoš po 1 minuti zamagljene animacije zaključit da igra izgleda super...dok ne vidim gameplay neoćikujem ništa...ponajpače mislim da ce igra bit ISTA kao i zadnja dva nastavka....samo ce promijenit glavni izbornik...

velim da trailer izgleda super meni a ne igra :D
Al opet, siguran sam da će mi se i igra svidjet jer sam fan serijala ;)

Srle
26-05-2011, 20:04
Trailer ništa ne prilazuje. Ali ništa. Al opet, imam neki osjećaj da bi ovo mogao biti najepic od svih AC-ova do sad...

flander
26-05-2011, 20:40
ako sam icim impresioniran ACom ond aje to definitivno možda najkulniji karakter ikada, mislim obleka Ezia i Altaira je stvarno ono must have ^^

.
26-05-2011, 21:53
yup, gameplay je čista dosada, al sve ostalo rula. also ac 2 mi je pun kurac pomaže što se tiče likovnog i povijesti opčenito, vjerno preslikani gradovi i još info o važnijim lokacijama ftw.

flander
26-05-2011, 21:54
doduše to nisam previše cital, nije me neš previpe zanimalo, ali barem imaš dokaz da su i igre edukacija ak ti neko krene fantazirat :D

Mirogamemasta
26-05-2011, 23:57
Još ni Bratovštinu nisam zaigrao kako spada, a oni vec izbacuju novi naslov. Zbilja pretjeruju.
Šta je tek bilo sa onim WW2 trailerom? Hoce li biti šta od toga ili je propao slučaj?

Tsaя
27-05-2011, 07:40
Koji WW2 trailer?

flander
27-05-2011, 07:50
AC4 : World at war 2....kao Desmond ode u 2svj rat i tamo istražuje...

Srle
27-05-2011, 08:09
WTF?
Prvi put čujem.
Mislim da su iz UBISOFTA rekli da neće koristiti WWII setting, jer žele da koriste vremenske periode koji do sad nisu bili istraženi previše u igrama...

Mirogamemasta
27-05-2011, 08:25
viewtopic.php?f=7&t=40368&hilit=assassins+creed (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=40368&hilit=assassins+creed)
sUdXh-dE41A
http://www.gametrailers.com/video/sdcc- ... eed/701792 (http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-assassins-creed/701792)

Ovako mi izgleda kao da nece biti ništa od toga. To su radili samo za strip.

Ali bilo bi zanimljivo vidjeti Assassine u ovom settingu, pošto je totalno novi za ovaj žanr igre.
I nekako mi ne paše vidjeti Assassina u WW2, tako da bi bilo odlično da uspiju naparaviti takvu igru i da ti se onda svidi.

Tsaя
27-05-2011, 08:56
To bi bio prejeben AC, da ga stave u WW2. i priča se još odvija u Rusiji. <3
Nadam se da će od toga napravit igru.

Kenyi
27-05-2011, 09:05
To je samo u formi stripa.

Tsaя
27-05-2011, 09:09
Nikolai Orelov (http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Nikolai_Orelov)S(klik)

Jebena je priča, mogli bi od ovoga igru složit.

cham3leon
27-05-2011, 11:46
Hašašin u svetoj zemlji je kul i izgleda vjerodostojno.
Hašašin u renesansnoj Italiji se ne uklapa.
Hašašin sa kapuljačom i hidden bladeom za vrijeme drugog svjetskog rata u Rusiji, doista gospodo?

.
27-05-2011, 12:21
debilizam. renesansa je najdaljnji vremenski period koji paše AC history settingu. ne bi trebali ić dalje od toga s radnjom, jedino napimnjat u natuknicama i sličnim glupostima, kao što je učinjeno u ac2.

Xero
27-05-2011, 19:06
Hašišin sa kapuljačom i hidden panzeorm u rukavu za vrijeme drugog svjetskog rata u Rusiji. Staljin će 100% bit Templar.

Kid A
27-05-2011, 19:07
Nakon ovog nastavka koji sad rade iduci ce biti u Iraku rofl

Xero
27-05-2011, 19:08
Sadam je Templar. Ubisoftu su svi zločinci ikad Templari da izađe Ass Creed Hrvatska Sanader bi bio Grand Master.

Deadwalker
27-05-2011, 19:36
Ako sada u Ubisoftovom tjednu spuste cijenu Assassin Creed igara na 5€ po igri, mozda i odigram to i tek onda cu mozda razmisliti da odigram ovaj Revelations.
Meh, previše varijabli, ništa od toga

Kenyi
27-05-2011, 20:50
Lol, nisu ludi da spuste cijene AC-ova.

.
27-05-2011, 21:49
Sadam je Templar. Ubisoftu su svi zločinci ikad Templari da izađe Ass Creed Hrvatska Sanader bi bio Grand Master.

al de skuži kak su sanader i maestro iz dvojke slični.
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091130225725/assassinscreed/images/thumb/f/f0/Zw-rodrigoborgia.png/250px-Zw-rodrigoborgia.png
http://www.galaxy-stars.com/slike/20070821145530m_sanader(1).jpg

inače, mislim da mi je ovo prvi put da koristim spoiler tag, loše se osječam :(

Deadwalker
27-05-2011, 21:54
Lol, nisu ludi da spuste cijene AC-ova.

Na Steamu su ovaj tjedan Ubisoftove igre na sniženju, zato kažem :)

Kenyi
27-05-2011, 22:05
I našli snižavati brothers in arms :(

Auctor
30-05-2011, 22:14
potvrda da verzije za sve 3 platforme dolaze u studenom ove godine ! :thumbs2:

http://twitter.com/#!/UbiGabe/status/75242672830431232

Kenyi
31-05-2011, 08:19
Ovaj novembar ?

_baldrick
31-05-2011, 11:18
yup

Mirogamemasta
31-05-2011, 14:37
Aj nek još Hitman i Diablo potvrde izlazak u ovoj godini pa da se mogu slobodno zadaviti.

Kenyi
31-05-2011, 16:15
Diablo sigurno nece ove godine.
Ne vjerujem ni da ce Hitman.

Auctor
06-06-2011, 20:11
AC: Revelations CGI Trailer

dNGhIOxgyug

neznam za vas, al mene je ovo ostavilo bez daha :oops:

Feanor
06-06-2011, 20:28
Pjesma je prejebena. Sluša se album od Woodkida. :)

Kenyi
06-06-2011, 20:31
Možda napokon dobije neku ozbiljniju i mračniju notu.
Barem sve vrijeme ne siluju vjecni konflikt templara i asasina, kraj svijeta koji se blizi i ti ga jedini mozes zaustaviti, a u tri igre smo vidjeli 2% toga.
Morali bi malo poraditi na atmosferi i ozbiljnosti situacije.

Srle
06-06-2011, 20:53
Od tri Assassins creed CGI trailera ovaj je najbolji...a to puno govori...Nakon (meni) mlakog brotherhooda, ovo bi moglo biti na nivou AC 2. Nije brotherhood loš, naprotiv, samo nije mi baš toliko dobar

Kenyi
06-06-2011, 20:57
Zato što Brotherhood nema nikakvih iznenađenja u svojoj prici osim krajnjeg.

Srle
06-06-2011, 21:14
Otprilike...A i ve'ina likova je slabo deinisana (pogotovo negativci), a zadnje tri sekvence kao da su sklepane na brzinu...

Arbiter of Change
06-06-2011, 21:25
Je li se to on vraća u Masyaf? Inače, dayum, Ezio je okretan za penzića.

Maloki
06-06-2011, 21:41
Dobar trailer.
Šteta što igra neće bit ni upola toliko dobra.

flander
07-06-2011, 09:17
http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... eed/714945 (http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-assassins-creed/714945)


neznam dal ste pogeldali ovo, ali meni opet sve isto izgleda, osim Ezia naravno hehe, naravno u 7 minuta nemogu ocijenit igru al opet ne ocekujem ništa "novoga", opet one dosadne škrinje,mape, nadogradnje trgovina i perad, radujem se jedino možda kojem lvlu u šnježnim područjima kao što je u ovom traileru...

http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... eed/714943 (http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-assassins-creed/714943)


btw mogli su barem glas malo promuknut, nije se promijenio ni trunkice :D

Kenyi
07-06-2011, 10:10
Ocito je da AC krece stopama CoD-a. Sada ide štancanje naslova bez nekog velikog napretka. Teško da ce nas išta više moci iznenaditi kao kraj drugog dijela. Sve ostalo nakon toga je mlaka voda.
Trailer je prevelika demonstracija akcije i comboa.

Auctor
07-06-2011, 10:42
to uopće ne drži vodu jer znamo da serijal završava s AC3 koji dolazi slijedeće godine i završava priču

Srle
07-06-2011, 10:44
Odkud ti to da AC 3 dolazi sljedeće godine?
I da će AC 3 biti zadnja AC igra?

flander
07-06-2011, 11:21
AC ce imat onoliko nastavaka kolko ce Ezio moc hodat, kasnije u kolica i to je bar još 10 nastavaka

Mirogamemasta
07-06-2011, 11:34
Da bar bude zadnji nastavak. Vidim da su počeli štancati svake godine po jedan nastavak kao i MW. Bilo bi dosta toga.

Srle
07-06-2011, 11:39
a razliku od COD-a, AC makar donese nešto novo...
Nego desna ruka...jel ima hookblade i hidden blade, ili samo ovo prvo?
Plus mene interesuje št će s Desmondom biti
nakon što ge je ona boginja tako cockblockovala kod Lucy, mora da je popizdio

_baldrick
07-06-2011, 19:22
donosi samo kozmetička unapređenja, čisto da se kaže "e, nije baš sve isto ko i ranije". meni ne bi smetalo da izdaju novu igru svake godine, ali pod uslovom da je znatno menjaju, kao, recimo, što je razlika između keca i dvojke. odigraću ovaj revelations, ali postoji šansa da me smori. sledeću ekspanziju (ako je bude) ću već propustit

desmond je veći deo nove igre u komi

Srle
07-06-2011, 20:30
animus failure trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-assassins-creed/715132)

DJ Not Nice
08-06-2011, 02:07
GHggWzzLmDY

Kenyi
08-06-2011, 10:56
Lol, barem nece AC imati nastavaka kao CoD, u to se možete pouzdati.
Imaju veoma loš storytelling, konstantno uvođenje novih elemenata u pricu i proširivanje ne pije vodu jer ništa ne razrješavaju.
Divota.

Maloki
08-06-2011, 11:06
Konstantinopol izgleda odlično, sviđa mi se atmosfera.

Deadwalker
08-06-2011, 11:11
Baš sam to htio reći. Ovo je prvi Assassin's Creed koji mi se ovako na prvi pogled sviđa

DJ Not Nice
08-06-2011, 17:25
Čisti gameplay bez komentara;
XZYS_nFiWsI

DJ Not Nice
08-06-2011, 20:54
VTL72hRM2Iw

Praetorian
08-06-2011, 21:08
Grafika je uznapredovala!

kvakomekiki
09-06-2011, 15:43
Najviše me smeta što je Assassins Creed pre lagan i izgleda da nerade ništa pa pitanju toga.

Aral
09-06-2011, 18:13
Assassin's Creed Revelations Release Date (http://xbox360.ign.com/articles/117/1174840p1.html)

flander
11-06-2011, 19:46
_eu3nR9uYfo&feature=relmfu

leekan novi gameplay ACa, grafika je zaista uznapredovala xD

Falus
11-06-2011, 19:58
Najviše me smeta što je Assassins Creed pre lagan i izgleda da nerade ništa pa pitanju toga.

To je jedna od onih igara sta in nije cilj da se uz nju igra i namuci, nego malo izgusta i zaboravi

Kenyi
12-06-2011, 16:23
Ne bih baš rekao, da je takvog tipa mislim da ne bi planirali ogromni serijal koji vec sada sadrži 4 igre a nije ni 10% price riješeno.
Ne bi se uopce ciljalo na plot, razne zavrzlame sa templarima assassinima, Dezmondom i ostalom bandom.
Igra je jednostavno prelagana jebiga.

Srle
12-06-2011, 20:25
Meni je krivo što je Brotherhood uveo ovaj killstreak, jer iako dobro izgleda i ubrzava ionako monotone borbe, samo dodatno olakšava igranje. Ali kako bilo, Revelations ću morati igrati, jer sam veliki fan AC priče, a, prije svega, onaj cinematic me je kupio....

NITROS
14-06-2011, 18:38
Nebih se složio u vezi težine. Možda da stave malo teže borbe, ali već sam od gro ljudi čuo da im je to igra za zanimaciju i opuštanje. Meni je igra čist ok ovak kako je. Odigrao sam sve nastavke. Priča mi je dobra i zadrži me toliko da MORAM prelaziti dalje :)
Nisam fan singleplayer igara, ali ova mi je baš ok.

_baldrick
15-06-2011, 10:33
znaš kako, neko se opušta i zanima taktiziranjem

eto, taj stav mi uopšte nije jasan, a čitam ga svakog dana. "vi volite teške igre, vi volite da koristite mozak dok igrate, dakle, vi ne volite da se opuštate igrajući" pa šta to znači, jebemu mater, ja volim da razmišljam i u tome uživam. ne znam odakle taj stav da razmišlja nervira, to jest da neko ko razmišlja ne može da bude opušten.

Srle
25-07-2011, 20:25
Novi AC animirani film
GTlXnPDwy9g

Dešava se nakon Revelationsa...i imam osjećaj da će biti sjajan...

Marvin OCX
25-07-2011, 20:51
Meni se samo jedna jedina stvar u dvici i brotherhoodu nije svidjala a to je Ezio. Nezanimljivi zenskaros koji odjednom pocne izvoditi tako ultrabolesne killove da se zapitas jel ovo moze uraditi bilo ko bez neke "F" sifre... To su izgleda uvidjeli i navodno ce Ezio ovde biti ono sto je morao davno postati,cutljivi,smrtno ozbiljni ubica. Paradoxalno,daleko je razradjeniji i opet daleko nezanimljiviji od hladnokrvnog Altaira.
Grafika je prelijepa. Ovo ce, stvarno se nadam i zelim, bit kruna ovog dijela AC price.

Mirogamemasta
03-08-2011, 09:27
http://www.gametrailers.com/video/death ... eed/718430 (http://www.gametrailers.com/video/deathmatch-2b-assassins-creed/718430)
http://www.gametrailers.com/video/death ... eed/718428 (http://www.gametrailers.com/video/deathmatch-2a-assassins-creed/718428)
http://www.gametrailers.com/video/death ... eed/718432 (http://www.gametrailers.com/video/deathmatch-1b-assassins-creed/718432)
http://www.gametrailers.com/video/death ... eed/718434 (http://www.gametrailers.com/video/deathmatch-1a-assassins-creed/718434)
http://www.gametrailers.com/video/artif ... eed/718438 (http://www.gametrailers.com/video/artifact-assault-assassins-creed/718438)
http://www.gametrailers.com/video/artif ... eed/718436 (http://www.gametrailers.com/video/artifact-assault-assassins-creed/718436)

cham3leon
04-08-2011, 07:58
Ja mislim da su oni u osnovi pogriješili sa ovim serijalom zato što su ga išli gurati u sandbox svom silom. Da je prvi dio bio linearni slijed zanimljivih i raznovrsnih misija, bilo bi bolje nego da je sandbox sa jednoličnim misijama.

Falus
04-08-2011, 10:25
Meni se cini da ova igra ima masu veci potencijal u SP-u i prici nego u MP-u kojeg forsiraju ovako.

Marvin OCX
04-08-2011, 10:28
MP kod ovakvog tipa igara je retardluk teski.

Auctor
04-08-2011, 17:18
kod Brotherhooda je MP pun pogodak i pravo osvježenje u hrpi generičnih i na isti kalup rađenih multiplayera kojima je tržište prezasićeno te sam uživao i uživam u svakoj minuti provedenoj igrajući ga . Ukoliko ostvare najavljivane promjene u Revelationsu, a vjerujem da hoće, igra će ponovo potuć sve ostale na tržištu po zanimljivosti MP-a

Marvin OCX
04-08-2011, 18:03
Prezasiceno je trziste zato sto stancaju MP gdje im nije mjesto, jer su moderni. Nisam ovaj igrao pa necu suditi kakav je. Ali, imas jednog assasina kao glavnog protagonistu i sve igre koje su na taj "usamljeni heroj" kulup radjene trebaju bit SP igre. AC je ocito SP igra sa dobrom pricom i trebala je takva ostat. Opet to je samo moje misljenje jer nisam neki MP fan inace,SP mi je uvijek zanimljiviji.

Mirogamemasta
05-08-2011, 10:16
Nemoraš popljuvati MP zato što ti ne valja. Ta je jedino danas što će ti danas igru održati na životu. Zbog toga moraju pokušati napravati nešto.
Koliko su u tome uspjeli, ne znam, ali barem su napravili nešto novo što ne možeš vidjeti u nekim drugim igrama.

Što se SP-a tiče, moram reći kako mi je AC:Brotherhood bio dosadan u smislu sandboxa. Priča i misije su odliče, pogotovo one sa Leonardom Da Vincijem.
Sve ostalo mi je bilo pomalo zamorno i morao sam se tjerati da otkrivam mapu. (Tornjevi su već standard u AC-u tako da kužim zašto su ih stavili, ali one zastave su zbilja nepotrebne.)
Prića je prekratka i iznenadio sam se koliko malo misija ima, kad pogledam sve to u cjelini, bilo bi bolje da su to sve ubacili u dvojci, ali onda naravno Ubisoft nebi mogao izmusti svoju zlatnu koku. :D

Kenyi
05-08-2011, 10:27
Nemoraš popljuvati MP zato što ti ne valja. Ta je jedino danas što će ti danas igru održati na životu.
A da se jednostavno potrude da naprave igru koja je zaista dobra ?
To je mnogo vrijednije od bilo kakvog MP-a.

Mirogamemasta
05-08-2011, 10:51
Znam.To bi im bilo najbolje, ali to ne možeš ako izdaješ istu igru svake godine.
(Da se više potrude možda bi bilo nešto, ali meni se čini da su se odlučili na MP izvući i tako pokušavaju prodati igru.)


To je mnogo vrijednije od bilo kakvog MP-a.
Ovisi šta te više zanima. Mislim da su obe stvari jednako vrijedne.

Maloki
05-08-2011, 12:16
Nemoraš popljuvati MP zato što ti ne valja.
Lol? A koji bi onda trebao biti razlog da popljuješ nešto?

Marvin OCX
05-08-2011, 13:38
Nemoraš popljuvati MP zato što ti ne valja.
Nisam rekao da ne valja,nisi me razumio,mozda je rijec o najboljem MP ikad al jednostavno dok igram SP ne vidim bilo kakav razlog za ubacivanje MP osim cinjenice da ga danas trpaju u sve,sto bi od recimo simulacije sexa u igri napravilo svinger party grupnjak. Eto ideje :)

bezimeni
05-08-2011, 14:35
Pa neka ga ubacuju ...kome smeta ne mora ga igrati .Odigraš SP ...s obzirom koliko igre koštaju i red je da ima oba moda .MP je jedino što može produžiti trajnost nekoj igri osim ako nije toliko popularna i dugotrajna pa dobije nekoliko kvalitetnih modova ( npr. stalkeri ).

Marvin OCX
05-08-2011, 14:43
Jest ali radi MP sjebu,tj sklepaju i skrate SP, SP kampanje u cod-ovima su blitzkrieg jebeni. A cod kao pucacina je i predvidjen za MP. Sportske igre isto. A Stalkera sto se tice,opet prelazim Call of Prypiat,ovakve atmosfere nema nigdje.

bezimeni
05-08-2011, 14:53
AC napreduje a ne da nazaduje.MP je samo dobar bonus i ne šteti SP kampanji ni najmanje .COD je oduvijek bio kratak i MP orijentiran .

Deadwalker
05-08-2011, 15:02
Upravo to. Štoviše, uz dosta plitku i bezveznu radnju (barem meni), MP bi mogao biti jedan od važnijih faktora da se jednoga dana odlučim upustiti u igranje novih Assassin's Creed igara.

Marvin OCX
05-08-2011, 16:10
AC napreduje a ne da nazaduje.MP je samo dobar bonus i ne šteti SP kampanji ni najmanje .COD je oduvijek bio kratak i MP orijentiran .
Naravno da ne steti kad je AC u pitanju,SP Assassins creeda je fenomenalan. Al COD je definitivno kraci nego sto je bio,i jedinica i dvica imaju duplo duze SP kampanje od zadnjih dijelova. Ja nekako ne mogu uzivljaj u igru isve to ide sa njom,atmosfera,radnja,emocija itd osjetiti u MP. Atmosfera Crysisa 2 i Coda 4 recimo nemaju veze,zajednicke dodirne tacke nemaju,dok sam MP u obje igre dozivio identicno i vrlo brzo mi MP dosadi,jer realno u pola sata si vidio sve,male mape, i pucaj,respawnaj se,pucaj,respawnaj se... Nisam ljubitelj MP inace,mada nisam igrao niti jedan Battlefield gdje je kazu izrazena timska igra,e to bi vec volio probati,i ko zapeta puska cekam Battlefield 3,radi SP i MP.

ScorpiuS
05-08-2011, 19:04
Jedan Off-Topic, ali mislim da je vrijedno spomena.
Dok sam surfao intermrežama naletio sam na ovo
http://images.businessweek.com/ss/09/04/0408_ridiculous_patents/image/5_quick-draw-call.jpg
Ovo je stvarni patent izvršen 2004-te godine i ofišl opis je: "No one of the devices actually known allows the possibility of quickly and easily setting the cellular telephone to its use condition and then as well quickly and easily setting it back to rest."

Pa eto, ako ste se zanimali gdje Desmond drži svoj mobitel eto odgovora. :D

Auctor
17-08-2011, 17:07
Gamescon Trailer (http://www.gametrailers.com/video/gc-11-assassins-creed/719259)

:thumbs2:

Srle
17-08-2011, 17:34
Svašta ovaj s hookbladeom može....

Falus
17-08-2011, 19:52
Jel ono na kraju Ezio udje u Masyaf?

Aral
17-08-2011, 21:16
Baš htio stavit trailer taj, skroz ok izgleda, igrat će se svakako.

Srle
18-08-2011, 19:45
gamescom demo (http://www.pcgames.de/Assassins-Creed-Revelations-PC-236835/News/Assassins-Creed-Revelations-Gameplay-Video-von-der-Gamescom-mit-Spielszenen-plus-deutscher-Trailer-840051/)
Malo novih stvari, puno starog, but me like it long time...
Simpatično je kako Eizo i sam shvaća da je jako star...Sipatičan je i mladi Altair...Iako u mladosti koristi tehnike koje kasine nekako zaboravi...

Falus
18-08-2011, 21:07
Jel mi se cini ili ono nije desmond? Ni u ulozi Ezia ni Altaira?

Srle
19-08-2011, 07:16
Jest Desmond,valjda...negdje je pisalo da ćemo voditi Desmonda i u njegovoj mladosti...

Arbiter of Change
24-08-2011, 10:44
http://www.gametrailers.com/video/gc-11 ... eed/719693 (http://www.gametrailers.com/video/gc-11-assassins-creed/719693)

This used to be so easy. :)

hacker
24-08-2011, 13:42
Falit će mi mladi Ezio :(

Cookie monsta
24-08-2011, 14:17
Igra izgleda super, svakako ću igrat

Mirogamemasta
01-09-2011, 18:04
Igrati cemo malo u ulozi Altaira. Može, može.
http://www.gametrailers.com/video/gc-11 ... eed/720122 (http://www.gametrailers.com/video/gc-11-assassins-creed/720122)
http://www.gametrailers.com/video/makin ... eed/720097 (http://www.gametrailers.com/video/making-of-assassins-creed/720097)


Yo dawg i heard you like memories so we put a memory in your memory so you can remember while you remember.
:D

Srle
01-09-2011, 18:30
To znamo od kako je najavljena igra...

hacker
20-09-2011, 19:43
Jel izašlo?

Srle
20-09-2011, 19:58
Zar google ne bi mogao brže dati tu informaciju?

Aral
20-09-2011, 20:10
November 15, 2011

hacker
21-09-2011, 15:38
Joj kako sam ja zazujo da je november deveti mjesec, zato sam i pitao ovdje, gledam nikakve novosti o igri XD

Srle
26-09-2011, 19:00
S čitavih pet sekundi nastavka...like a boss

Dsjg-YGh3oY

Mirogamemasta
26-09-2011, 19:17
Like a Russian Boss. :rotfl:

Srle
29-09-2011, 16:03
Odgođena PC verzija...doduše samo na 17 dana...

Aral
29-09-2011, 20:26
Assassin’s Creed Revelations release date pushed back on PC (http://www.pcgamer.com/2011/09/29/assassins-creed-revelations-release-date-pushed-back-on-pc/)

Da, znali smo da će doć do toga. Ajde, barem nije dva mjeseca.

Mirogamemasta
30-09-2011, 20:10
http://www.gametrailers.com/video/secre ... eed/721605 (http://www.gametrailers.com/video/secrets-of-assassins-creed/721605)
http://www.gametrailers.com/video/hook- ... eed/721607 (http://www.gametrailers.com/video/hook-blades-assassins-creed/721607)

Kako ih cjepa, e.... :D
Totalno sam narajcan. Baš bi si odigrao dvojku opet a nemam vremena.

Srle
04-10-2011, 18:32
The End of an Era (u4YlXjceISc)
Ko će dočekat....
Hype level je na najvišem nivou

flander
04-10-2011, 18:37
neznam jel bilo...

http://gamereport.tportal.hr/152030/Nak ... rds=vijest (http://gamereport.tportal.hr/152030/Nakon-Revelationsa-stize-novi-Assassins-Creed.html?keywords=vijest)

dakle nikad kraja CoDa i ACa

Srle
04-10-2011, 18:40
Očekivano da će sljedeće godine doći novi AC ipak se tamo radnja odvija pred kraj 2012...
Mislim da nakon toga ide pauza od bar dve tri godinie do sljedećeg AC-a...

Mirogamemasta
04-10-2011, 18:44
Samo se ti nadaj...
Nadam se i ja ali ako postanu kao Activision budemo vidjeli novi AC svake godine.

hrčak
04-10-2011, 18:47
To bi bilo lijepo kada bi svake godine donio nešto novo i bolje od prethodnika, a ne kao cod.

Mirogamemasta
04-10-2011, 18:52
Ja sam ostao razočaran sa Brotherhoodom nakon dvojke. Kampanija je kratka, a za sve ostalo morao sam se malo prisiliti da sve sakupim i odigram. Nema tog developera će ti donjeti uvijek nešto novo u tako kratkom roku. To je recept za propast.

Deadwalker
04-10-2011, 19:11
Po pitanju koncepta gameplaya i radnje još od prvog nastavka, za mene čisti promašaj. Možda jednom i odigram, kada cijena igre ne bude veća od 100-ak kn.

Auctor
04-10-2011, 20:11
Ja sam ostao razočaran sa Brotherhoodom nakon dvojke. Kampanija je kratka, a za sve ostalo morao sam se malo prisiliti da sve sakupim i odigram. Nema tog developera će ti donjeti uvijek nešto novo u tako kratkom roku. To je recept za propast.

AC2 samo SP trajao mi je 48h, AC:B samo SP trajao mi je 42h tako da se nemože reći da je kampanja bila kratka. Kad tu uračunam i MP koji sma osobno igrao dosta malo, tek 20ak h, dobije se izvrsna brojka i zato se čeka Revelations koji će, vjerujem kao i svaki AC donjeti nešto novo što drži ovaj serijal na visokoj razini kvalitete.
Vjerujem da će serijal završiti s AC3 kako je i planirano.

Mirogamemasta
04-10-2011, 20:17
Pod kampanija mislim samo na glavne questove. Brotherhood završiš dok si rekao keks.
Primjer koji si dao je isto kao da idem uspoređivati GTA IV i TLAD. Naravno da ti mogu trajati približno dugo ako vrludaš okolo po mapi.
1 Beginning - Outside the Animus (September 8th 2012)
1.1 Family Heirloom - Florence
2 DNA Sequence 02: Escape Plans
2.1 Fitting In - Florence
2.2 Ace Up My Sleeve - Florence
2.3 Judge, Jury, Executioner - Florence
2.4 Arrivederci - Florence
3 DNA Sequence 03: Requiescat in Pace
3.1 (Monteriggioni - 1476-1478, Tuscany - 1478)
3.2 Roadside Assistance - Monteriggioni
3.3 Casa Dolce Casa - Monteriggioni
3.4 Practice Makes Perfect - Monteriggioni
3.5 What Goes Around - Tuscany/San Gimignano
3.6 A Change of Plans - Monteriggioni
4 DNA Sequence 04: The Pazzi Conspiracy
4.1 (Florence - 1478)
4.2 Practie What You Preach - Florence
4.3 Fox Hunt - Florence
4.4 See You There - Florence
4.5 Novella&#39;s Secret - Florence
4.6 Wolves in Sheep&#39;s Clothing - Florence
4.7 Farewell Francesco - Florence
5 DNA Sequence 05: Loose Ends
5.1 (Florence - 1478, Monteriggioni - 1478, Tuscany - 1478-1480)
5.2 Four to the Floor - Florence
5.3 Evasive Maneuvers - Monteriggioni
5.4 Town Crier - Tuscany
5.5 Behind Closed Doors - Tuscany
5.6 Come Out and Play - Tuscany
5.7 The Cowl Does Not Make the Monk - Tuscany
5.8 With Friends Like These - Tuscany
6 DNA Sequence 06: Rocky Road
6.1 (Florence - 1480, Apennine Mountains - 1480, Romagna - 1481)
6.2 Road Trip - Florence
6.3 Romagna Holiday - The Mountains
6.4 Tutti a Bordo - Romagna/Forlì
6.4.1 (Hideout - 2012)
6.5 Altaïr dream
7 DNA Sequence 07: The Merchant Of Venice (September 9th 2012)
7.1 (Venice - 1481-1485)
7.2 Benvenuto - Venice
7.3 That&#39;s Gonna Leave a Mark - Venice
7.4 Building Blocks / Cleaning House - Venice
7.5 Breakout - Venice
7.6 Clothes Make the Man - Venice
7.7 Monkey See, Monkey Do - Venice
7.8 By Leaps and Bounds - Venice
7.9 Everything Must Go - Venice
8 DNA Sequence 08: Necessity, Mother Of Invention
8.1 (Venice - 1485)
8.2 Birds of a Feather - Venice
8.3 If at First You Don&#39;t Succeed... - Venice
8.4 Nothing Ventured, Nothing Gained - Venice
8.5 Well Begun Is Half Done - Venice
8.6 Infrequent Flier - Venice
9 DNA Sequence 09: Carnevale
9.1 (Venice - 1486)
9.2 Knowledge Is Power - Venice
9.3 Damsel in Distress - Venice
9.4 Nun the Wiser - Venice
9.5 And They&#39;re Off - Venice
9.6 CTF - Venice
9.7 Ribbon Round-Up - Venice
9.8 Cheaters Never Prosper - Venice
9.9 Having a Blast - Venice
10 DNA Sequence 10: Force Majeure
10.1 (Venice - 1486)
10.2 An Unpleasant Turn of Events - Venice
10.3 Caged Fighter - Venice
10.4 Leave No Man Behind - Venice
10.5 Assume the Position - Venice
10.6 Two Birds, One Blade - Venice
11 DNA Sequence 11: Alter Egos
11.1 (Venice - 1488)
11.2 All Things Come to He Who Waits - Venice
11.3 Play Along - Venice
12 DNA Sequence 12: Battle of Forlì (DLC)
13 DNA Sequence 13: Bonfire Of The Vanities (DLC)
13.1 (Florence - 1497-1498)
13.2 Florentine Fiasco - Florence
13.3 Still Life - Florence
13.4 Climbing the Ranks - Florence
13.5 Upward Mobility - Florence
13.6 Last Rites - Florence
13.7 Port Authority - Florence
13.8 Surgical Strike - Florence
13.9 Hitting the Hay - Florence
13.10 Arch Nemesis - Florence
13.11 Doomsday - Florence
13.12 Power to the People - Florence
13.13 Mob Justice - Florence
14 DNA Sequence 14: Veni, Vidi, Vici
14.1 Beginning - Monteriggioni
14.2 X Marks the Spot - Monteriggioni
14.3 In Bocca Al Lupo - Rome
15 Credits Sequence (September 9th 2012)

1 Sequence 1: Peace At Last
1.1 Peace is Broken
2 2012 - Monteriggioni
3 Sequence 2: A Wilderness of Tigers
3.1 As Good As New
3.2 Well Executed
3.3 New Man In Town
3.4 Easy Come, Easy Go
3.5 Who’s Got Mail
3.6 Crepi Il Lupo
3.7 The Halls of Nero
3.8 Roman Underground
4 Sequence 3: The Fighter, The Lover and The Thief
4.1 Between A Rock And A Hard Place
4.2 High-Stakes Negotiation
4.3 Double Agent
5 Sequence 4: Den of Thieves
5.1 Castello Crasher
5.2 Femme Fatale
5.3 The Burdens We Carry
5.4 Guardian of Forlì
5.5 Man of The People
5.6 Serial Offender
5.7 Human Cargo
5.8 An Unexpected Visitor
5.9 The Plan
6 Sequence 5: The Banker
6.1 Escape From Debt
6.2 Follow The Money
6.3 When In Rome
6.4 In and Out
6.5 Paper Trail
7 Sequence 6: The Baron De Valois
7.1 Gatekeeper
7.2 French Kiss
7.3 Trojan Horse
7.4 Au Revoir
8 Sequence 7: The Key To The Castello
8.1 Patching The Leak
8.2 Calling All Stand-Ins
8.3 Exit Stage Right
8.4 Intervention
9 Sequence 8: The Borgia
9.1 Requiem
9.2 An Apple a Day
9.3 The Apple of Eden
9.4 Demilitarization
9.5 Seeing Red
9.6 All Roads Lead To...
10 Sequence 9: The Fall
10.1 Pax Romana
10.2 The Seed
11 2012 - Colosseo
.... s time da su sekvence iz brothehooda kraće od onih u dvojci. Fakat ih se može dosta brzo završiit.

Srle
05-10-2011, 06:31
Brotherhood ima malo lošiju priču, a sporedni likovi su skroz loši i nedefinisani, a i Rim mi nekako loš (ne izgledom)....Sve ostalo je na AC nivou, pogotovo one Leonadrdove misije koje odudaraju od standardnog gameplaya. A kako stvari za sad stoje, Revelations bi mogao biti najbolji AC do sad...

Marvin OCX
05-10-2011, 08:08
SA kako stvari za sad stoje, Revelations bi mogao biti najbolji AC do sad...

Imam isti osjecaj.
A ono pop cemu ne Brotherhood bolji od dvice su grafika i apsolutno fenomenalne koreografije borbi. Ezio je fakat stroij za ubijanje u toj igri.

Srle
08-10-2011, 06:36
Bombs (http://www.gametrailers.com/video/secrets-of-assassins-creed/721974)
It's time you Italians join 16th century :D

Aral
11-10-2011, 20:49
Assassin's Creed: Revelations GT Preview (http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-assassins-creed/722080)

Srle
11-10-2011, 21:36
Zanimljiva ova odbrana Assassins towera...Ezio na krovu daje naredbe, a ovi izvršavaju....

Mirogamemasta
21-10-2011, 15:26
Now...let´s dance...
KoP_Iau982Q


qNMnZyQLOBA
Naletio sam na još jednu zanimljivost pregledavajući GT. :D

Mirogamemasta
05-11-2011, 08:52
TBaijeX6OXUq08jtQOVSP0
Vrijeme je da zaigramo na strani templara. :kill:

Srle
05-11-2011, 13:56
WTF?!
Možda bude neki templar spin-off u bližoj budućnosti, naravno mislim na SP...

Srle
05-11-2011, 14:21
Zanimljiva slika...nadam se da nije fake
http://www.gameblurb.net/wp-content/gallery/news/desmond-nyc.jpg

hacker
05-11-2011, 14:26
Ne vidi se slika...

Srle
05-11-2011, 14:31
evo link...
http://www.gameblurb.net/wp-content/gallery/news/desmond-nyc.jpg

hacker
05-11-2011, 14:36
Ni sada se ne vidi xD...jel možda ona kad desmond stoji na vrhu zgrade?

Mirogamemasta
05-11-2011, 14:42
evo link...
http://www.gameblurb.net/wp-content/gallery/news/desmond-nyc.jpg
Odlično. :thumbs2:

Srle
05-11-2011, 15:41
Ni sada se ne vidi xD...jel možda ona kad desmond stoji na vrhu zgrade?
crap...Al to je ta slika...

Aral
10-11-2011, 09:08
Launch trailer (http://www.gametrailers.com/video/launch-trailer-assassins-creed/723811)

Ludo, al na PC-u tek za dva tjedna :(

Mirogamemasta
10-11-2011, 09:27
Šta si tužan ionako Skyrim dolazi sutra. :) Nećeš se ni sjetiti AC-a nakon što ga zaigraš.

Trailer je čisto savršenstvo, kako bolesno izgleda. Odmah se naježim čim ga vidim.

Aral
10-11-2011, 09:28
Ma istina, više mi je tužno kaj ne izlazi paralelno sa konzolama. Dobro da je tu Skyrim :) I na kraju mjeseca Batman ^^

Marvin OCX
10-11-2011, 09:35
A nece da me puste na godisnji ovaj mjesec :cry:

Srle
10-11-2011, 09:49
Joj Aral, ionako ćeš završiti Revelations prije 80% konzolaša...

Aral
10-11-2011, 09:56
Još ni Brotherhood nisam prošao...ni do pola. Sumnjam da će s ovim bit drugačije.

http://www.bug.hr/master/vijesti/dogodi ... 12151.aspx (http://www.bug.hr/master/vijesti/dogodine-novi-assasins-creed/112151.aspx)

Auctor
10-11-2011, 14:51
Moja kopija je naručena sa Zavvi, sad se samo čeka 12.mj :)

Arbiter of Change
10-11-2011, 15:27
Inače.
http://www.rockpapershotgun.com/2011/11 ... -news-drm/ (http://www.rockpapershotgun.com/2011/11/10/oh-but-some-good-ass-rev-news-drm/)

Ubisoft have just confirmed for me that the game will not be coming with their hideous “always-on” DRM – a sign that perhaps, since it’s absent from such a big title, that they’re finally recognising it shouldn’t be anywhere near any of their products. Instead you’ll need to be online the very first time you play the game for an activation, and then it’s yours to play offline at your leisure. Goodness gracious, that’s bordering on reasonable! Hooray!

Deadwalker
10-11-2011, 15:29
Goodness gracious, that’s bordering on reasonable!

:D

Mirogamemasta
14-11-2011, 18:21
Assassin's Creed: Revelations Review (http://www.gametrailers.com/video/review-assassins-creed/723913)

Falus
14-11-2011, 20:26
Kako je prica ocekiva san oko 7.5 kad ono 8.8. Lol

Hexfire
14-11-2011, 23:07
Pa to je već standard kod GT-a.

Brotherhood mi je bio fora, pa ću sigurno probati i ovo, ali ne privlači me previše. Vidi se da više nemaju ideja, samo trpaju hrpu gluposti tek tolko da opravdaju bezobrazno visoku cijenu.

Srle
15-11-2011, 18:39
Iko gledao Assassin's Creed Embers? Malo tužno nakon svega gledati starog i skoro nemoćnog Ezia...
I možda hint za AC III?

Duke of Earl
15-11-2011, 18:43
I možda hint za AC III?
lol, kao da je bitno kad ti ja već sad sa 95 %-tnom sigurnošću mogu reći da možeš očekivati još minimalno 3-4 nastavka, netrebaju ti nikakvi hintovi za to. Igra zarađuje milijune, dok istovremeno mogu iskorištavati i minimalno poboljšavati isti gameplay sustav i grafiku, ne postoji nijedan razlog da se takav zlatni rudnik ne rastegne u nedogled.

Srle
15-11-2011, 18:49
Nisam na to mislio, već hint za glavnog lika, vremenski period i lokaciju dešavanja...

W3DR4N
16-11-2011, 19:37
Igram.

Falus
16-11-2011, 20:18
Jel valja?

W3DR4N
16-11-2011, 20:40
Možda najgora igra ikad.

Srle
16-11-2011, 20:52
Nema bolje preporuke od Vedranovog pljuvanja...

flander
16-11-2011, 23:07
po filmićima vidim da je cista reciklaža dvojke, fakat neam volje opet igrat isto sve, nabildavat one šopove i slat svoje ubojice na misije da mi skupljaju pare koje ovako ionako na kraju igre imam da neznam kud bi snjima...

Mirogamemasta
16-11-2011, 23:13
Čini se da ovdje treba samo preć kampaniju što je brže moguče i bok. Nema smisla mlatit mrtvog konja ili kako kako god se to kaže...

_baldrick
17-11-2011, 01:23
meni je ass creed oduvek ultra zarazan i zabavan, pa će mi i ovog puta verovatno biti zabavno da radim sve i svašta... priča ovde obećava

Marvin OCX
18-11-2011, 10:09
Trollas ili si zaboravio da ti mozes bolje dok pivo popijes :wink: :)
Ovde je po meni najbitniji glavni lik i njegova transformacija od zenskarosa do hladnog ubice,jer je to po meni jedini segment u kome su do sada bili tanki. Ostalo ce biti standardno dobro.

Aral
24-11-2011, 09:10
Assassin’s Creed: Revelations PC Leaked A Week Before Official Release (http://www.dsogaming.com/news/assassins-creed-revelations-pc-leaked-a-week-before-official-release/)

Ajmo se svi skupa smijat.

Arbiter of Change
24-11-2011, 09:11
HA HA HAHA HA

Tidus-style.

Srle
24-11-2011, 09:53
Assassin’s Creed: Revelations PC Leaked A Week Before Official Release (http://www.dsogaming.com/news/assassins-creed-revelations-pc-leaked-a-week-before-official-release/)

Kako glup tekst....UBI je kriv zato što je odgodio PC verziju, da nije, igra se ne bi sad ovako pojavila...Ono, karma is a bitch

Aral
24-11-2011, 10:10
Fino čekam 2.12, tad ću govorit o igri :)

Srle
24-11-2011, 10:15
Arale, pravi si komičar

IGoR_2803
24-11-2011, 10:35
slažem se s tekstom...

Aral
24-11-2011, 10:37
Arale, pravi si komičar
Znaš mene.

Ak tak nastave, za pola godine godinu ćemo čitat kako se zatvaraju Ubisoftove podružnice širom svijeta.

Deadwalker
24-11-2011, 12:50
Ubisoft je trenutno jedna od najlošijih kompanija vezanih uz računalne igre. Većinu zarade (više od 50%) ostvaraju na Nintendu za koji rade one, kako ja to zovem, "trening programe". Hit serijali su im većinom postali smeća pošto ih sustavno uništavaju novim nastavcima, novih ip-eva nigdje na vidiku. Na ovogodišnjem E3-u su se najviše prsili s Far Cry-em 3 čiji su koncept u potpunosti iskopirali od Crytekove jedinice dok idući Ghost Recon nema veze s ranijim igrama na kojima je serijal ekšueli stekao slavu. O Brothers in Armsu ne želim govoriti, ljudi koji su igrali ranije nastavke imaju konkretnije negativno mišljenje.

U nedostatku inspiracije, zaradu rade na starim PC naslovima koji su valjali i koje sada portaju na Playstation 3. Ako i naprave neki dobar koncept kao što je primjerice bio From Dust, upropaste ga prisilnim forsiranjem igre za konzole koja tamo prirodno nema što tražiti (strategija jel). Isto kao što su R.U.S.E. kroz cijelu kampanju reklamirali kao konzolašku igru, a radi se o čistokrvnoj strategiji koja je opet bila osakaćena zbog konzola te na kraju krajeva ispala čisti prosjek.

Da stvar bude bolja, cijelo vrijeme kukaju kako ih trenutna generacija konzola "ograničava u kreativnosti" jer su kao zastarjele, dok PC smatraju najvećim neprofitabilnim zlom gaminga. Žalosno je da je kompanija koja je nekada radile godišnje desetke veoma kvalitetnih naslova pala na tako niske grane. Respektiram ih još isključivo zbog Splinter Cella, ali ovo ostalo je živa katastrofa. Aral je ekšueli u pravu.

Auctor
24-11-2011, 12:56
Ja čekam 02.12. da mi pošalju igru sa Zavvi :)

hansi
24-11-2011, 14:48
necu nikad u zivotu dat jedne lipe ovim lopinama
eto

Marvin OCX
29-11-2011, 00:15
Zaigrao nekih pola sata. Gameplay djeluje identican prethodnim dijelovima,killovi brutalni i efektni,grafika lijepa sa malo jacim bojama nego kod ostalih dijelova... Al ovome se treba posvetiti a za toga jos nemam vremena :( jos :D

Aral
01-12-2011, 15:34
Evo igram fino, problem je kaj čak ni Brotherhood nisam prešao ni do pola, nadam se da ne sakam puno kaj se tiče priče. Zasad je sve divno i krasno, grad je lijep, ima nekih novih fičra i tako to, ok za odigrat.

Marvin OCX
01-12-2011, 21:20
Tuzan sam :( A.C.R nije...dobra igra? Mozda je pregrubo tako reci al one A.C. magije i mistike,intrige i ostaloga jednostavno nema. Nisam puno odigrao,nekih 5,6 sati tako da i sam uzimam sa rezervom ovo sto pisem. Grafika je prekrasna,gameplay ostao isti,kombo killovi su fenomenalni,izbacen je konj i jahanje al je tu sad kuka(visestruko korisna) bla bla. Al kompaktnost svih ti elemenata koji su cinili A.C. je klimava. Valjda zato sto je igru radilo 7,8 razvojnih timova umjesto jednog,a o nedostatku "komunikacije" medju tim timovima dovoljno govori da je Desmond sada neki drugi lik,fizicki jel,lik tj Desmond u ovoj igri jedva lici na Desmonda iz prethodne 3 igre :o
Ezio je malcice psihicki "doradjeniji" nego u drugom dijelu,ovde je ozbiljniji,u jednom momentu je na ono svoje "pocivaj u miru" koje izgovori nakon svakog ubistva dodao "bastardo" i bacio tijelo umjesto da ga sa respektom spusti na pod,sto je bilo slucaj u ranija dva dijela. Djeluje umoran. Ali su zato ostali likovi totalno nezanimljivi ukljucujuci i misije koje su blago receno bezveze.
Nadam se i imam osjecaj da ce ova igra pravi kvalitet pokazat u drugoj polovici i da ce Ezia i njegovu pricu ispricati kako treba. Bilo bi steta da je useru :(

Feanor
01-12-2011, 21:30
Tuzan sam :( A.C.R nije...dobra igra? Mozda je pregrubo tako reci al one A.C. magije i mistike,intrige i ostaloga jednostavno nema. Nisam puno odigrao,nekih 5,6 sati tako da i sam uzimam sa rezervom ovo sto pisem. Grafika je prekrasna,gameplay ostao isti,kombo killovi su fenomenalni,izbacen je konj i jahanje al je tu sad kuka(visestruko korisna) bla bla. Al kompaktnost svih ti elemenata koji su cinili A.C. je klimava. Valjda zato sto je igru radilo 7,8 razvojnih timova umjesto jednog,a o nedostatku "komunikacije" medju tim timovima dovoljno govori da je Desmond sada neki drugi lik,fizicki jel,lik tj Desmond u ovoj igri jedva lici na Desmonda iz prethodne 3 igre :o
Ezio je malcice psihicki "doradjeniji" nego u drugom dijelu,ovde je ozbiljniji,u jednom momentu je na ono svoje "pocivaj u miru" koje izgovori nakon svakog ubistva dodao "bastardo" i bacio tijelo umjesto da ga sa respektom spusti na pod,sto je bilo slucaj u ranija dva dijela. Djeluje umoran. Ali su zato ostali likovi totalno nezanimljivi ukljucujuci i misije koje su blago receno bezveze.
Nadam se i imam osjecaj da ce ova igra pravi kvalitet pokazat u drugoj polovici i da ce Ezia i njegovu pricu ispricati kako treba. Bilo bi steta da je useru :(

Glumit ću Weky-a, ali useru priču? Hah. Kao da AC ima bilo kakvu solidnu priču, umijesto David Icke nebuloza...

Srle
01-12-2011, 22:45
Igra počinje odlično i završava tako kad je u pitanju Ezio...Pogotovo zadnji nazovi boss battle je odličan i prvi put se odmakeo od "udaraj lika dok mu health ne padne"....Ono između je standardna AC igra, što je, treću godinu zaredom, malo smarajuće...Hookblade i den defence jesu nešto novo, ali ništa što bi doprinjelo nekoj pretjerano velikoj inovativnosti
Altair djelovi su kriminalno kratki i blago rečeno razočaravajući, jer lik više nije bad ass, osim kad je zadnji seal u pitanju.
Lik se zatvori, sjedne, izvadi pečat i lagano čeka smrt...like a boss
Što se tiče Desmonda, odlični su oni njegovi fragmenti, jer, iako nebitni, predstavljau baš fino razbijanje ustaljenog koncepta.
Ono što je najgore je što se igra zove Revelations, i UBI je obećavao da će sve misterije prijašnjih djelova biti razotkrivene, što ne samo da nije slučaj, nego u maniru AC-a, igra se takvim cliffhangerom završava...
Ekonomski je naravno isplativije da je UBI izbacio Brotherhood i Revelations, ali da su iskombinovali te dve igre u jednu, to bi bila fantastična igra, ovako ništa specijalno treću godinu zaredom.
I ovo je prvi AC kojeg sam igrao u potpunosti na konzoli...Nema pretjerane razlike u odnosu na PC, tako da nije ništ' bolje...

Marvin OCX
01-12-2011, 22:59
Glumit ću Weky-a, ali useru priču? Hah. Kao da AC ima bilo kakvu solidnu priču, umijesto David Icke nebuloza...

Znas da je Weky troll i da ga se ignorise sa tim upadima :D Dobro sad,kakva je prica,to vodi raspravi. Meni se prica uglobalu svidja. Mislio sam Eziova avantura. Al ako je tebi imao nekakvu iole polu-solidnu pricu,nesto sto bi probudilo neko interesovanje za dalje dogadjaje, makar i sa podsmijehom da ih pratis sad bi te ovo uspavalo jer stvarno dosadno. Bar pocetak je takav.
Ali evo Srle ima uglavnom pozitvne dojmove jer ju je presao i prevladala je good side igre. Nadam se da ce se i meni isto desiti jer volim ovu fransizu.

Srle
04-12-2011, 13:49
Realno, igra nije loša. Naprotiv. Međutim, nakon onog cinematica za isti, koji je toliko atmosferičan, ova nije nekako opravdala hype...Upravo zato što je atmosfera igre slaba...A upravo je to teško održati na nivou tri godine za redom. Bar po meni.
BTW savjet za sve: Skupljati one memoir pages...Animus fragmente poslje 35-og i ne tražiti...

Dawe_Os
07-12-2011, 00:52
Citam ja sta vi tu pisete . . . ima zanimljivih osvrta . . . Igram A.C. jos od prvog nastavka i sad mogu sa 100%-nom sigurnoscu rec da mi je igra li-la (vise la nego li ) ali da cu je fanaticno igrat sve dok Desmond ne dobije memorisku reumu od silnog virtualnog skakanja ( I love the irony) ! Zasto? U prvom nastavku sam vec nakon 3 sekvence dobio kronicni zjevitis od cijelokupnog loopiranja dogadjaja i ponavljanja istih radnji ! Dvojka . . . odusevljen igrom do to mijere da ju danas prelazim . . . nezelim lagat . . . 20 i kusur-iti put ! brotherhood a.k.a. hladan tus ! Ovaj zadnji nastavka je nesto posebno . Nisam htijeo pretijerano gledati najave (osim trailera naravno) da sam sebi dokazem jednu chinjenicu , a ta je da decki i cure iz Ubisoft-a znaju samo dobro "narajcat" gamere na sljedeci nastavak , Pogledao sam trailer i E3 demo gameplay te poshizio za igrom ali isto tako skulirao se te cekao igru pola godine da bi je na posljetku kupio prosli tijedan (zali boze novaca), odigrao u ne tako euforicnom elementu ,
dozivio 100%-ni anti-qlimax na kraju , te zaslinio na zadnji cut-scene video te jedva cekam trojku

Mislim da sam barem malo pogodio realnos stvari i da nisam jedini koji dijeli ovo misljene !

Falus
07-12-2011, 01:06
Ja san nedavno svatija da mi je jedinica najdraza. Kao najlinearniji od nastavaka imala je najjacu pricu, ne rasjeckanu radnju (side questova u brotherhoodu ima toliko puno da san ih na 60 posto igre skroz presta obavljat da ne pogubin ono malo niti od price sta mi je ostalo u glavi), i setting mi je najbolji. Combat je koliko toliko izazovan (iako nije zapravo) jer nema onih brutalnih kill streakova ka u brotherhoodu. Sican se jedne misije pred kraj kad san bija okruzen sa nekih dvadesetak likova i cak san uspija umrit par puta, sta me odusevilo.

Marvin OCX
07-12-2011, 09:52
Mazohisto.
Ne znam,meni su borbe u Brotherhoodu nenadjebive i da je dvica kojim slucajem imala taj sistem borbi umjesto umjesto cekanja countera bila bi savrsena,ovako je samo fenomenalna :)

Kenyi
14-12-2011, 21:35
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... evelations (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/5114-Assassins-Creed-Revelations)
Ionako ga nisam planirao igrati.
Sada još manje.

Aral
14-12-2011, 21:44
Nakon D3 bete proteklih dana, vraćam se u stvarnost i prva igra koju ću nastavit je ova, da konačno privedemo ovu priču kraju.

flander
14-12-2011, 22:07
Ezio Aditore de Friđererejtor xD

Auctor
14-12-2011, 22:10
Igra mi je stigla neki dan sa Zavvi, dosad sam stigo malo odigrat ali napredak u svakom pogledu. Multiplayer fino ispeglan s tehničke strane i užitak za igranje a SP standardno dobar :bravo:

Marvin OCX
08-01-2012, 10:06
Upravo presao igru. Daleko od epicnosti dvice,al ima lijep kraj. Prelijep,emotivan i realan. Nema tu nikakvog revelationsa niti izlaska tajni na vidjelo,sto je ocekivano,jer ne bi bilo svrhe praviti treci dio. Razvodnili su pricu,trebali su expanzije spojiti u jednu velicanstvenu igru i onda poceti raditi na trecem dijelu. A treci dio bi MORAO raditi samo jedan tim bliskih suradnika,ljudi koji su zajedno svaki dan i mogu viziju igre da nadopunjuju dok piju pivo,a ne da se mailovima ili telefonima cuju sa jos 7 ili 8 razvojnih timova na dugim kontinentima. Ono sto je najvise falilo u Revelationsu jeste atmosfera a za nju da bi bila koherentna tokom cijele igre treba mali broj ljudi.

Hexfire
08-01-2012, 10:53
Razvodnili su pricu,trebali su expanzije spojiti u jednu velicanstvenu igru i onda poceti raditi na trecem dijelu.

Da su se barem i prodavale po cijeni ekspanzije.

Marvin OCX
08-01-2012, 10:57
To je to,jebeni novac. Unistava sve redom.

*Fila*
16-01-2012, 21:31
Koliko ima sekvenci igra?

Marvin OCX
16-01-2012, 22:32
9 ja mislim.

Aral
17-01-2012, 09:40
Hvala kaj si mi spoilao. Al dobro, tek sam drugoj.

Marvin OCX
17-01-2012, 09:57
Nisam nista spoilao,to je otprilike standardni broj chaptera u AC,a ionako brzinu prelaska ti sam tempiras. Zavisi koliko istrazujes i radis side misije. Mada je radi zestokog razvodnjavanja moj savjet da se igraju samo main misije. Ja sam razocaran ovom igrom. Nadam se da ce slijediti primjer drugog dijela i odvojiti vrijeme da naprave kvalitetan treci dio jer ovako ce samo poogubiti fanove.

*Fila*
17-01-2012, 12:09
Hvala kaj si mi spoilao. Al dobro, tek sam drugoj.
Ne znam di je tu spoil ali dobro...ono igraš, i btk, sad samo znaš kad si bliže kraju i to je to.
Ja sam isto na drugoj..jedina fora mi je zasad stari ezio sa 99 godina i dalje je okretan i brz kao prije samo mi se čini da sad više stenje kad se penje na zgrade :)

Auctor
17-01-2012, 18:07
jedina fora mi je zasad stari ezio sa 99 godina i dalje je okretan i brz kao prije samo mi se čini da sad više stenje kad se penje na zgrade :)

to nije Ezio :roll:

Arbiter of Change
28-01-2012, 14:21
TB, Revelations i MP.

HOZaPaVF71o

Mirogamemasta
05-06-2012, 14:11
Zašto u igri nema opcija da stavim na turski jezik. Evo ti još jedan minus Ubisoft. :thumbs1:
Još kad bi bio mix & match opcija, pa da Ezio govori talijanski, ostala ekipa turski, a Desmond engleski. I lijepo se svi međusobno razumiju. :rotfl:

hacker
05-06-2012, 14:28
Inače, Animus prevodi talijanski i turski na engleski sa nekim bugovima, zato koji put kažu cazzo i te gluposti...

Tsaя
06-06-2012, 08:36
Ovo vrhunski izgleda.

-pUhraVG7Ow&feature=relmfu

Mirogamemasta
07-06-2012, 14:01
Kao i svaki AC into trailer.

Meni barem je največi problem to što je igra monotona, a ne možeš je preći brzo kao COD na primjer. ( A nove naslove štancaju kao da su na pokretnoj traci, samo sufixe dodaju.) Na kraju igra postaje zamorna.
Unjeli su malo noviteta, bombe, hook-blade i elementi TD-a. Ali sve ostalo je isto. Kako vidim svaki drugi naslov treba preskočiti i onda imaš solidnu igru. Tako da trojci neću sigurno ni prismrditi kad će za godinu i pol već četvorka izaći.