PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ubisoft otvara filmski studio



W3DR4N
03-05-2011, 19:23
Ubisoft planira otvoriti studio za snimanje filmova i televizijskih serija, isključivo zasnovanih na adaptaciji računalnih igara.
Direktor filmskog studija će biti Jean-Julien Baronnet, bivši direktor Luc Bessonove filmske kompanije Europacorp.
Razlog za ovaj pothvat je velik uspjeh prošlogodišnje adaptacije računalne igre Prince of Persia s Jakeom Gyllenhaalom u glavnoj ulozi, koji je zaradio 335 milijuna američkih dolara.

Predviđa se da bi prvi film mogao biti Assassins Creed, no ne isključuje se ni mogućnost brojnih Tom Clancy hitova.

flander
03-05-2011, 19:27
gimme gimme Sam Fisher NAU !! :D :D

Kid A
03-05-2011, 19:38
vec zamisljam neki DRM koji ce implementirati u filmove gdje ga pogledas jednom i sam se obrise

W3DR4N
03-05-2011, 19:39
:))))))))))))))))

majstoro
03-05-2011, 19:46
ovo ce biti odlicno

.
03-05-2011, 20:37
oh jedva čekam da upropaste ac.

Windwalker
03-05-2011, 20:55
oh jedva čekam da upropaste ac.
Što tu imaju za upropastiti (ako misliš na Ass. Creed)???

Bartuc
03-05-2011, 21:04
PoP je bio čist dobar film, samo šteta što su štedjeli i izbacili pješčana čudovišta :( Volio bi vidjeti AssCreed film, čak i više nego PoP iako mi je PoP bolja igra.

Windwalker
03-05-2011, 21:26
POP je odlična igra, film prosjek, no ne preloš.

No AC je užasna igra, a film je obično barem 85% lošiji od igre prema kojoj je rađen.

Dakle, kakav će biti AC film? Čak ga ni Uwe Boll nebi upropastio, budući da stvarno nema što upropastiti.

BigBongman
03-05-2011, 21:33
POP je odlična igra, film prosjek, no ne preloš.

No AC je užasna igra, a film je obično barem 85% lošiji od igre prema kojoj je rađen.

Dakle, kakav će biti AC film? Čak ga ni Uwe Boll nebi upropastio, budući da stvarno nema što upropastiti.

LOL

.
03-05-2011, 21:41
POP je odlična igra, film prosjek, no ne preloš.

No AC je užasna igra, a film je obično barem 85% lošiji od igre prema kojoj je rađen.

Dakle, kakav će biti AC film? Čak ga ni Uwe Boll nebi upropastio, budući da stvarno nema što upropastiti.

yup

senad_986
03-05-2011, 23:50
vec zamisljam neki DRM koji ce implementirati u filmove gdje ga pogledas jednom i sam se obrise
Kralj, šah, car, Tito... :rotfl:

_baldrick
04-05-2011, 12:25
No AC je užasna igra, a film je obično barem 85% lošiji od igre prema kojoj je rađen.

ovde je relevantan scenario, a po tom pitanju je prvi ass creed dobar (ako ne i prilično dobar, u svakom slučaju je daleko od "užasnog")

razmišljaj malo, neće da ti škodi

cham3leon
04-05-2011, 12:44
AC ne bi izgubio gotovo ništa u filmskoj adaptaciji. I sama igra je puna holivudskog glupavila. Nikako ne bih rekao da je AC serijal katastrofa, ali nije ni dobra igra. Osrednje djelo.

Neven <R>
04-05-2011, 13:25
Ne sjećam se ijednog gledljivog filma po videoigrama od... ikada? Ovo ne može završiti dobro

Viper33
04-05-2011, 13:37
Ideja je dobra i bit ce produktivna, naravno samo ako to sto budi napravili bude valjano.

Bartuc
04-05-2011, 13:59
Ne sjećam se ijednog gledljivog filma po videoigrama od... ikada? Ovo ne može završiti dobro

Silent Hill i Prince of Persia su OK.

Kid A
04-05-2011, 14:01
E bas sam htio reci za Silent Hill, nije nesto spektakularno ali je kvalitetno odradjen. S druge strane, da se prenijelo i 50% atmosfere iz igre, zakonski bi se u malo kojoj drzavi prikazivalo u kinima. Ovako se nasla neka zlatna sredina da se zarade solidni novci a opet da se ne odluta previse od vjernosti igri

Windwalker
04-05-2011, 17:28
No AC je užasna igra, a film je obično barem 85% lošiji od igre prema kojoj je rađen.

ovde je relevantan scenario, a po tom pitanju je prvi ass creed dobar (ako ne i prilično dobar, u svakom slučaju je daleko od "užasnog")

razmišljaj malo, neće da ti škodi
Eto, meni je užasan. Scenarij i priča, ne samo gamplay.
U toj igri mi se toliko loših stvari nakupilo da moram reći da mi je užasna.
I gotovo.

Recimo, Alpha Protocol ima loš gameplay, no scenarij i priča su dobri, i zato ću reći i da je igra dobra.




Ne sjećam se ijednog gledljivog filma po videoigrama od... ikada? Ovo ne može završiti dobro
Mortal Kombat

Vjerojatno jedini za koji mogu reći da mi je dobar i volim ga gledati više puta.

Silent Hill i Prince of Persia su korektno snimljeni, nemaju toliko gluposti kao većina filmova prema igrama, no priča mi previše odskače i to me ljuti.
No mislim da bi onima koji nisu preveliki fanovi istoimenih igara, ili ih nikada nisu igrali, ti filmovi mogli biti dobri.
Meni baš nisu.

Neven <R>
04-05-2011, 17:53
Mortal Kombat je još uvijek prilično trešast, u najboljem slučaju neki prosječni akcijski film. Neki zaista kvalitetni film baziran na igri ne postoji, a još je veća ironija što se najčešće filmovi rade na bazi igara koje imaju bezvezne priče.

Deadwalker
04-05-2011, 18:02
a još je veća ironija što se najčešće filmovi rade na bazi igara koje imaju bezvezne priče.

Max Payne je najbolji primjer toga.

bezimeni
04-05-2011, 19:03
Ne sjećam se ijednog gledljivog filma po videoigrama od... ikada? Ovo ne može završiti dobro

Silent Hill i Prince of Persia su OK.


Sasvim OK.Ova dva filma pokazuju da se može kada se zna i hoće.