PDA

Pogledaj cijelu verziju : Need For Speed: The Run



W3DR4N
29-04-2011, 19:28
http://www.gamingunion.net/newsimg/ea-unveils-need-for-speed-the-run.jpg

Kao na pokretnoj traci, Electronic Arts je najavio novi nastavak Need for Speed franšize.

Kako je serijal rascjepkan na arkadu i polusimulaciju u obliku Shifta, nadolazaći NFS će krenuti stopama arkade, te nas stavlja na otvorene ceste SAD-a. Vozi se nemilosrdna vožnja bez pravila, dok će nam policija stalno biti za petama.
Navodno će veliku ulogu u novom nastavku imati napeta priča, inače netipičan element vozačkog žanra.

Igru možemo očekivati 15. studenog za PC i konzole.

vR693MTwzq8

Tsaя
29-04-2011, 20:21
Izgleda fora.
Samo kolko je dobro da tako često izaju nove NFSove!?

W3DR4N
29-04-2011, 20:55
Zapravo to uopće nije problem. Need for Speed serijal sad razvijaju tri odvojena studija, EA Black Box, Criterion Games i Slighty Mad Studios. Ne mješaju se jedni drugima u posao i svi imaju dovoljno vremena razviti igru.
Problem je u Electronic Arsovom forsiranju NFS franšize. Vjerojatno računaju da je tako jednostavnije i bolje, odnosno da postojeći brand može bolje prodati igru od sasvim novog IP-a. No ne vidim da je to ranije bio problem. Kad se pojavio, Burnout je razvalio PlayStation 2 bez tereta NFS-a na grbači.

cham3leon
29-04-2011, 21:03
Ide li i vama na živce ovo pretjerano bljeskanje i eksplodiranje u NFS-ovima? U trailerima je obavezno, a i u igri ga baš ne fali. To bi kao trebalo podizati adrenalin ili nešto. lol

Sonic_Moronic
29-04-2011, 21:20
Meni je samo palo na pamet kako mi ova likica na 0:30 izgleda identično Chell s ove (http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/02/chell_01.jpg)Sslike. >_>

Windwalker
29-04-2011, 23:42
Ma bezveze.

Jedino me zanima novi Vrući Pršut, nakon njega bojkotiram od svih novih NFS-a kojih 5 godina (Shitu2 neću ni primirisat).

Osim ako ne izađe Underground3 (koji će se, naravno, zvati samo The Underground), gdje će opet biti samo ulični auti na kojima će se moći cuztomizirati apsolutno sve. No ne vjerujem da će uskoro.

Maloki
30-04-2011, 04:19
Problem je u Electronic Arsovom forsiranju NFS franšize. Vjerojatno računaju da je tako jednostavnije i bolje, odnosno da postojeći brand može bolje prodati igru od sasvim novog IP-a. No ne vidim da je to ranije bio problem. Kad se pojavio, Burnout je razvalio PlayStation 2 bez tereta NFS-a na grbači.

Shift se više manje odvojio od NFS franšize.

goGAMERo
30-04-2011, 12:02
Koji je ovo po redu NFS? Stvarno ne pratim odavno, ali nije valjda da su pretekli FIFU? hahah

Deadwalker
30-04-2011, 12:07
Smatram da Shift uopće ne bi trebao imati naziv NFS pošto igra u globalu nema veze s idejom sa kojom je započeo serijal. Hot Pursuit kojega je radio Criterion te sada ovaj The Run je zapravo Need for Speed. Sljedećem Shiftu slobodno EA može izbaciti NFS iz imena jer mislim da ga većina gamera ne doživljava uopće kao NFS, nego isključivo kao Shift. Tak da ono, EA-ovo forsanje NFS brenda i nema nekog smisla velikog.

Inače, u vezi The Runa, ne očekujem previše niti ga vjerojatno neću igrati. Arkade mi jednostavno više ne leže niti su mi zanimljive za igranje.

Aral
30-04-2011, 12:10
Mislio otvorit temu al sam procitao da dolazi samo za konzole. Al kolko vidim u prvom postu pise da dolazi i na pc,a posto je ovo nfs i ovaj naslov se fura na arkadnu voznju,bilo bi vrijedno paznje ovo pratit,tko zna sto ce sve smislit.

*Fila*
30-04-2011, 12:16
Nakon kurčevitog i pretjeranog shifta ovo mi dolazi ko šaka u oko and i like it :)
Neka ih spamaju, malo ubit vrijeme nekom jurilicom neozbiljnom je kulness.

Aral
30-04-2011, 12:22
Shift nema veze sa nfs-om i nemoze se uspoređivat s ovim. Plus,netko voli arkade,netko simulacije a netko oboje.

Hot Pursuit zadnji me blago razocarao, tak da se nadam da ce ovdje nes skemijat.

*Fila*
30-04-2011, 13:29
Shift nema veze sa nfs-om i nemoze se uspoređivat s ovim. Plus,netko voli arkade,netko simulacije a netko oboje.

Hot Pursuit zadnji me blago razocarao, tak da se nadam da ce ovdje nes skemijat.
Zove se nfs, dokle god ima nfs u imenu on je nfs prema tome, znam što misliš ali htio ne htio on je nfs :)

Maloki
30-04-2011, 22:36
Ne, ne zove se Need For Speed već se zove "Shift 2: Unleashed".

W3DR4N
30-04-2011, 23:30
Ima NFS logo, znači NFS je.

http://www.thg.ru/technews/images/shift2logo-161110.jpg

cham3leon
01-05-2011, 07:53
I u introu piše Need for Speed.

bezimeni
01-05-2011, 08:34
NFS je dugogodišnja i respektabilna franišiza i unatoč nekim lošijim dijelovima ne treba se tog imena sramiti .Ipak vjerujem da već idućem Shiftu to ime više nije potrebno , čak ni u obliku loga .Shift postaje franšiza i klasa za sebe .
The Run djeluje zanimljivo , zanimljivije od pomalo dosadnog i razočaravajućeg Hot Prosuita iako su ga sve recenzije nahvalile.Meni pre brzo dosadi iako je vrlo dobar naslov .

Nightyx
01-05-2011, 10:35
nadam se samo da nece bit jos jedan fail u nizu, barem sto se tice arkadnog dijela nfs-a...jer od most wanteda se nesjecam nijednog dobrog...

Duke of Earl
01-05-2011, 16:18
Ja se od Porsche Unleasheda ne sjećam ni jednog dobrog.

CAK_CROchef
06-06-2011, 20:48
evo sad gledo ekskluzivni video gameplaya ovog NFS na E3

Po prvi put u NFS u nekim misijama ce se izadji iz auta
i bjezati policiji... tuci se i tako

Kenyi
06-06-2011, 21:14
Kako nisko :(

flander
06-06-2011, 21:21
evo sad gledo ekskluzivni video gameplaya ovog NFS na E3

Po prvi put u NFS u nekim misijama ce se izadji iz auta
i bjezati policiji... tuci se i tako

mora da se šališ lol

Maloki
06-06-2011, 21:37
evo sad gledo ekskluzivni video gameplaya ovog NFS na E3

Po prvi put u NFS u nekim misijama ce se izadji iz auta
i bjezati policiji... tuci se i tako

GTA: NFS?

CAK_CROchef
06-06-2011, 21:38
4HvT5SJzS3w

bezimeni
06-06-2011, 21:44
Običan neinetraktivni film koji te jedino tjera da u određenom trenutku pritisneš tipku na gamepadu .Glupost i potpuno nepotrebno .U stvari debilizam .Ovaj naslov jako podsjeća na underground što i nije tako loše uz dodatak ovih gluposti .Igra za klince i njihove konzolice.

Maloki
06-06-2011, 21:45
Kako loše :pray:

cham3leon
06-06-2011, 21:55
Kako loše :pray:

Kako užasno loše, skoro da je i smiješno :pray: :pray: :pray:

Pare koje su uložili na ovo su radije mogli potrošit na razvoj novih IP-ova, ili bar na alkohol i kurve.

flander
06-06-2011, 22:22
ne dopada mi se nimalo, stavrno neznam ko im daje ideje, ne kužim kaj su htijeli ovom interaktivnom akcijom dodat ? kao neki adrenalin ili šta ? igra je najvjerovatnije namjenjena klincima kao što bezimeni kaže...ma mislim da lagano sve te frašinaze tipa CoD,NFS, AC, itd. koje izlaze jednom godišnje, ma ni nepunu godinu dana propadaju...to više nije strast prema igrama neg lupanje prazne slame, više potroše neg zarade....strašno =/

*Fila*
06-06-2011, 22:36
bolje od shifta

cham3leon
06-06-2011, 22:40
ne dopada mi se nimalo, stavrno neznam ko im daje ideje, ne kužim kaj su htijeli ovom interaktivnom akcijom dodat ? kao neki adrenalin ili šta ? igra je najvjerovatnije namjenjena klincima kao što bezimeni kaže...ma mislim da lagano sve te frašinaze tipa CoD,NFS, AC, itd. koje izlaze jednom godišnje, ma ni nepunu godinu dana propadaju...to više nije strast prema igrama neg lupanje prazne slame, više potroše neg zarade....strašno =/

O, zarade oni, ne brini. Black Ops se prodao možda i u milijardu primjeraka, a izrada mu je koštala ni 20% kapitala uloženog u jedan Skyrim primjerice. Ne možeš ni zamislit kolika je to zarada. Propadaju, da, to su stvari koje ne bi više ni štapom tako i nije mi jasno koji idiot ih više može igrat, ali očito su jako profitabilne.

IGoR_2803
07-06-2011, 11:09
Black Ops se prodao možda i u milijardu primjeraka

milijardu primjeraka? o čemu ti to? :cry: saberi se..

Aral
07-06-2011, 11:16
bolje od shifta
Nisu u istom žanru.

Inače, ovo je UŽASNO, hahaha, neznam koji vrag i dalje BlackBox drže pod sobom, nek najure tu hrpu budala. Kao što kaže komentar, bolje da su maknuli aute. Dobro da ovo sranje ne dolazi na pc.

edit: Damn, čini se da ipak dolazi :(

cham3leon
07-06-2011, 16:31
Black Ops se prodao možda i u milijardu primjeraka

milijardu primjeraka? o čemu ti to? :cry: saberi se..

Ma nemam pojma, ali znam da imaju ogroman broj prodanih primjeraka. Negdje sam pročitao da je to bila najprodavanija igra prošle godine.

IGoR_2803
08-06-2011, 15:09
Black Ops se prodao možda i u milijardu primjeraka

milijardu primjeraka? o čemu ti to? :cry: saberi se..

Ma nemam pojma, ali znam da imaju ogroman broj prodanih primjeraka. Negdje sam pročitao da je to bila najprodavanija igra prošle godine.

radi se o milijardu dolara prihoda od prodaje igre, a ne milijardu primjeraka... :)

cham3leon
08-06-2011, 15:11
my bad :(

DJ Not Nice
11-07-2011, 23:42
p341zDsg6z0

Cookie monsta
12-07-2011, 10:08
Uopće ne želim hejtat po igri, možda na kraju bude dobra, ali pobogu koji im ovo treba da kombiniraju jebeni gta ili bilo koju takvu igru sa nfs-om. Totalno bespotrebno najpametnije bi im bilo da su uzeli te pare i napravili nfs underground 3. To bi se sigurno prodavalo i igralo, a ne ovake pizdarije. Užas di sve ovo ide.

Aral
04-08-2011, 09:24
Limited Edition Trailer (http://www.gametrailers.com/video/limited-edition-need-for/718454)

Lijepi krajolici, lijepi auti, duge ravne i zavojite široke ceste i sl...možda ustvari bude phun.

Sonic_Moronic
04-08-2011, 15:13
4HvT5SJzS3w

Sad sam ovo pogledao, glavno da je lik pao 30 metara na zgradu ispod :pray:

cham3leon
06-08-2011, 09:48
Najbolji dio trailera :D

Deadwalker
06-08-2011, 10:07
Mene zapravo ponovno fascinira uvođenje animacija u kojima trebaš "Press X to die" te užasno forsaju taj slow motion. Čak mi ovako na prvi pogled vozni model izgleda solidno za arkadu, ali treba prije kontroler staviti u ruke da se može o tome pričati.
Mislim da je bila velika greška što su dali Black Boxu da radi novi NFS.

ScorpiuS
06-08-2011, 12:22
Mene zapravo ponovno fascinira uvođenje animacija u kojima trebaš "Press X to die" te užasno forsaju taj slow motion.
Pa to je odlično, vraćaju se korjenima, točnije, Dragon Lair korjenima :D

Razzarach
06-08-2011, 15:22
Bit ce dobra igra, sta fali ako ce bit malo arkadna... Meni je npr. pun kurac igara sa realisticnom voznjom i tim sranjima... GRID mi je poceo ic na zivce :|
Skin. ovaj kupit cu ovaj limited edition cim izadje.

ScorpiuS
06-08-2011, 20:41
Bit ce dobra igra, sta fali ako ce bit malo arkadna... Meni je npr. pun kurac igara sa realisticnom voznjom i tim sranjima... GRID mi je poceo ic na zivce :|
Skin. ovaj kupit cu ovaj limited edition cim izadje.
Eh? :|
GRiD je arkadetina teška. Jesi ti ikad igrao igre poput GT-a i GTR-a? Ako išta, danas nam više fali pravih simulacija nego arkada.

Devil Dog
07-08-2011, 12:32
Ovo će bit u rangu s novim Driverom, nažalost.

cham3leon
08-08-2011, 09:54
Pa Driver mi zapravo čak i izgleda fora, izgleda da ima ugodni vozni model, jedino šta je malo glupavo što se možeš teleportirat okolo. I naravno bit će upropašten DRM-om, ali izgleda da je imao potencijala.

CAK_CROchef
16-08-2011, 16:02
V2WeeL8EFrA

Aral
16-08-2011, 17:19
Prokleto zanimljivo. U početku sam kleo igru, ali svakim novim materijalom izgleda zanimljivije.

CAK_CROchef
18-08-2011, 21:15
PKrv3gU-aIM

Aral
18-08-2011, 21:49
Split/Second na drugačiji način ^^

Aral
22-09-2011, 21:06
The Run: The Story Trailer (http://www.gametrailers.com/video/the-run-need-for/721308)

Fensi.

*Fila*
23-09-2011, 00:05
A lol pri brzini od 150 mph valjda, prealziš preko kamenih i sniježnih gormada bez greške, gotta love it .)
Ali to je nfs i to tako treba :) :pray:

Raoul Duke
23-09-2011, 09:29
Obecavajuce,i moram reci da za razliku od proslih anstavaka ovo i ocekujem...(Nostalgija me puca za MW) :cry: :cry:

Marvin OCX
23-09-2011, 10:02
V2WeeL8EFrA
Ovo frajer zadrifta i izazva lavinu koju kasnije izbjegava :rotfl:

Aral
23-09-2011, 10:18
Ne, nego imaju namjerno izazivanje lavine zbog opasnosti za okolinu, zato je cesta zatvorena. To ti dođu stričeki na planinu s helićem i bace mali dinamit koji sve pokrene. Lavina je tu samo radi efekta, auto sigurno to nije pokrenuo niti može.

Marvin OCX
23-09-2011, 10:37
55 sekund videa. Kamera se spusti nize niz provaliju tacno kad ovaj proleti zadnjim dijelom auta... Ako je tako onda LOL a ako nije odo se naspavat,imao sam tezu noc nego sto sam mislio :D

Aral
23-09-2011, 10:44
29. sekunda, blasting area. Lavina se samo nastavlja na scenu na 55. sec radi flow-a trailera.

*Fila*
23-09-2011, 11:13
Nema smisla, but i like it :)

Aral
28-09-2011, 08:34
Jel ste znali da se The Run vrti na Frostbite 2 engineu :pray: :pray:

Sports Illustrated Swimsuit Models Trailer (http://www.gametrailers.com/video/sports-illustrated-need-for/721481)

Žene iz igre.

IGoR_2803
29-09-2011, 11:21
lol, koja šaka jada od igre..

Aral
03-10-2011, 07:26
Car List (http://www.needforspeed.com/therun/cars)

Popis auta, mislim da nije potpun al već na ovoj listi je popriličan broj.

Aral
05-10-2011, 07:33
JdBfCSdX8-8

Najava demoa za 18.10!

Bartuc
05-10-2011, 07:57
lol, koja šaka jada od igre..

Upravo pogledao sve ove trailere i moram se složiti xD Pre pre pre loše je ovo. Jel itko dobio dojam u onoj utrci Audi vs BMW po snijegu, da se auti uopće ne utrkuju odnosno da Audi ima predefinirani put i već unaprijed određeno kad i gdje će te pustiti, a kad opet prestići!? E 100% sam ziher da je tako, a ako je, onda pre jadno xD Da ne pričam o retadriranoj lavini, debrisu koji nema nikakvog utjecaja na auto, brzini na snijegu bez ikakvog zanošenja i to još pod nitrom, a checkpoint u utrkama ne moram niti spominjati xD

Ili ona utrka kroz grad, kad helikopter puca po tebi :D Hahahahahaha, pa jebemti oklopnjak bi gruno od toliko metaka, a ovom nit šajba nije pukla :rotfl: :pray: :pray: :pray:


Ajde, arkada je, ali ljudi moji :( Ovi elementi odozgo su samo ukras :(

*Fila*
05-10-2011, 09:52
lol, koja šaka jada od igre..

Upravo pogledao sve ove trailere i moram se složiti xD Pre pre pre loše je ovo. Jel itko dobio dojam u onoj utrci Audi vs BMW po snijegu, da se auti uopće ne utrkuju odnosno da Audi ima predefinirani put i već unaprijed određeno kad i gdje će te pustiti, a kad opet prestići!? E 100% sam ziher da je tako, a ako je, onda pre jadno xD Da ne pričam o retadriranoj lavini, debrisu koji nema nikakvog utjecaja na auto, brzini na snijegu bez ikakvog zanošenja i to još pod nitrom, a checkpoint u utrkama ne moram niti spominjati xD

Ili ona utrka kroz grad, kad helikopter puca po tebi :D Hahahahahaha, pa jebemti oklopnjak bi gruno od toliko metaka, a ovom nit šajba nije pukla :rotfl: :pray: :pray: :pray:


Ajde, arkada je, ali ljudi moji :( Ovi elementi odozgo su samo ukras :(

Ma u čemu je bed, pa nije ovo shift ili gran turismo, ovo je uživancija, mozak na pašu i deri. Ipak ima stila za razliku od neznam blura itd. Arkada da i ne znam čemu gledat na te sve sitnice, igra je hibrid burnouta i starog nfs undergrounda što je fenomenalno. Vjeruj mi nakon bf i ostalih ozbiljnih igara ajmo reć, ovo malo zaigrat će ti bit gušt :)

IGoR_2803
05-10-2011, 10:32
meni je burnout bio smeće... :yuck:

Aral
06-10-2011, 19:04
lol, koja šaka jada od igre..

Upravo pogledao sve ove trailere i moram se složiti xD Pre pre pre loše je ovo. Jel itko dobio dojam u onoj utrci Audi vs BMW po snijegu, da se auti uopće ne utrkuju odnosno da Audi ima predefinirani put i već unaprijed određeno kad i gdje će te pustiti, a kad opet prestići!? E 100% sam ziher da je tako, a ako je, onda pre jadno xD Da ne pričam o retadriranoj lavini, debrisu koji nema nikakvog utjecaja na auto, brzini na snijegu bez ikakvog zanošenja i to još pod nitrom, a checkpoint u utrkama ne moram niti spominjati xD

Ili ona utrka kroz grad, kad helikopter puca po tebi :D Hahahahahaha, pa jebemti oklopnjak bi gruno od toliko metaka, a ovom nit šajba nije pukla :rotfl: :pray: :pray: :pray:


Ajde, arkada je, ali ljudi moji :( Ovi elementi odozgo su samo ukras :(
Halo, ovo je arkada, ne simulacija. U biti ne, ovo je madafaking NFS. Naglasak je na zabavi, flashy potezima i vizualijama, ludim utrkama i bolesnim autima. Ovakvim rečenicama ubiješ svu zabavu u ovakvim igrama. Dao bog da sve tak bude, čim luđe, čim arkadnije, čim više na rubu. It's all about phun!

Uostalom, ovaj trailer sve fino dočarava, čeka nas jedan od boljih nfs-ova. Hot Pursuit je već pomalo dosadio, sad je vrijeme za novi naslov koji dolazi taman kad treba. I što je najbolje, u Frostbite2 engineu, to će odvest igru na sasvim novu, do sada neviđenu razinu.

FUFLpQxqWS8

bezimeni
06-10-2011, 19:09
Ja velim bez veze .Novosti 0 bodova.Sve je to već 101 puta viđeno i totalno je isfurano .Jedva sam izdržao trejler pogledati do kraja koliko je dosadan .

Aral
06-10-2011, 19:12
Prokušana formula se ne mijenja, barem u ovom slučaju. NFS je imao par katastrofalnih poteza, sva sreća pa su se vratili korjenima.

*Fila*
06-10-2011, 19:52
A jebale ih te jurilice, zašto ne naprave neki undergorund system i sve samo auti za tjuning :(

Tsaя
06-10-2011, 20:02
Stvarno mi nisu jasni ti koji prave taj jebeni NFS.

Iz godine u godinu, izdaju sve veća smeća.

Zašto ne slušaju fanove i naprave igru koju svi žele, zašto više ne naprave taj Unferground 3 ????

Aral
06-10-2011, 20:05
Samo to ne, molim boga svaki dan da se to ne dogodi :(

Al opet, s obzirom da nisu već dugo, ne bi me čudilo da to naprave. Zanimljivo je da su imali puno šansi i prilika to napravit, valjda više nije fora ili štoveć.

BigBongman
06-10-2011, 20:07
O isse fail. Osim Shifta i Shift2 nakon U2 nisam uživao u nijednom NFS-u, pa čak ni u Shift-ovima, al oni su mi jedini bili podnošljivi.

*Fila*
06-10-2011, 20:08
Stvarno mi nisu jasni ti koji prave taj jebeni NFS.

Iz godine u godinu, izdaju sve veća smeća.

Zašto ne slušaju fanove i naprave igru koju svi žele, zašto više ne naprave taj Unferground 3 ????
Slažem se, sa boljom grafikom, većim brojem auta, malo većim gradom mogu napraviti jebenu igru, spojiti mw, i u1 i u2 u jedan veliki jebeni underground i bude onda zakon. :)

Tsaя
06-10-2011, 20:13
MA neka vrate onaj tjuning, ono nabrijavanje, čak mogu i malo obogatit te sve opcije.
To bi bila prejebena igrica, a ne ova sranja šta izdaju u zadnje vrijeme.

cham3leon
06-10-2011, 20:25
slučajni double post, briši

de geso~

cham3leon
06-10-2011, 20:25
O isse fail. Osim Shifta i Shift2 nakon U2 nisam uživao u nijednom NFS-u, pa čak ni u Shift-ovima, al oni su mi jedini bili podnošljivi.

Istina, Shiftovi su upropašteni potencijal, ali probaj na Shift 2 stavit Polish Tyre mod, Career mod, i možda po vlastitoj volji neke druge dodatke, ali obavezno ova dva, i igra je zaokret za 360 stupnjeva.


A ovo će biti totalno smeće. Vjerojatno će biti jednako (ne)zabavno kao svi naslovi iz Underground-nadalje faze u kojoj je NFS crko, i ovaj put su dodali sekvence sa quicktime eventima i likovima koji preživljavaju padove od 25 metara jer zašto loše kad može katastrofalno.

Marvin OCX
06-10-2011, 20:55
Ovom serijalu treba ustanoviti mozdanu smrt i otpojiti ga od aparata za odrzavanje zivotnih funkcija vec jednom...
Znas sta fanovi zele i imas formulu za uspjeh ali ti jednostavno zelis izdati jedan npr Undercover koji je uvreda od igre. A ovo vjerovatno nece biti daleko.

Bartuc
06-10-2011, 22:00
Meni je Underground bio odličan :D Uživao sam u customizaciji autiju, a u ono doba kad su igre izašle, grafika je bila svemirska tak da je bio još veći gušt gledati i voziti pile o kakvim možeš samo sanjati.

Marvin OCX
06-10-2011, 22:03
Svima je Underground dobar,oba dijela,bar bi trebala biti :)

*Fila*
07-10-2011, 00:11
Ali ne, iako pola svijeta hoće ungrd i možeš ga napraviti, i zaraditi, ne ti ideš forisrati nešto debilno i jadno što će igrati djeca 0-5-...a valjda ista ta djeca i rade te igre onda.

Aral
07-10-2011, 09:09
Pola svijeta hoće underground?! Hahahahaha-hohohohohoh....ho. Točka.

To hoće samo nadrkani klinci koji hoće stavljat plastiku na aute i imat Konzum tjuning. Valjda ti je jasno zašto nakon toliko godina od jedinice i dvojke nisu napravili treći nastavak. Iako, svi znamo da je to neizbježno :(

*Fila*
07-10-2011, 09:42
Pola svijeta hoće underground?! Hahahahaha-hohohohohoh....ho. Točka.

To hoće samo nadrkani klinci koji hoće stavljat plastiku na aute i imat Konzum tjuning. Valjda ti je jasno zašto nakon toliko godina od jedinice i dvojke nisu napravili treći nastavak. Iako, svi znamo da je to neizbježno :(

SJećam se undgrnd vremena, svi u mojojk školi su ga igrali, to se prepričavalo, tko što vozi, koliko je posto imao...to su bila vremena, kad na nečem odrasteš, onda to i igraš. Sry što nam ti svima moš bit tata i ti igraš samo igre za odrasle..lol ali mega lol.
Da, realnije je bježat lavini i gromadama snijega po cesti sa pagani zondom te se gurati sa policijom po visinima ravnim mount everestu. Ako ungrnd vole klinci onda će ovaj igrati baš ona djeca, ona onako mala sa slinavcima i u kinderbetu na svojoj konzolici...wait aral, pa ti si ovime oduševljen, blago tgebi dobit ćeš super igru za svoj uzrast.

Aral
07-10-2011, 09:48
Govorim samo koja je situacija bila sa undergroundom i koja je sad, nemoraš se uvrijedit onda kaj nisi kao gamer sazrio od tada pa do sad.

Sve ovo kaj si naveo kaj se može radit u ovoj igri je čisto prirodna i logična stvar, nevjerojatno je kako to ljudi ne žele prihvatit. Arkada plus tona gluposti koje nisu moguće u stvarnosti. Neznam zašto svi žele nekakvu stvarnost, skroz čudno. Možda miješaš rl i igre, neznam... Ne da nema prostora bitchanju i hejtanju nego ono...velim, neshvatljivo. Da se igra zove Carmageddon onda bi svi kolektivno svršavali, šteta kaj ne kužite da već u startu mrzite skoro sve EA-ove igre. Mislim kužite, al se pravite pametni. I alternativni.

Bartuc
07-10-2011, 09:55
:D

Bolje bježati od helikoptera koji puca po tebi i istovremeno ti nemre ništa pošto si besmrtan, a auto je napravljen od svemirskih materijala koji nit da promjene boju pri paljbi, a kamoli da se oštete, nego da naprave igru gdje si možeš srediti bilo koji auto bilo kako želiš :(


EDIT: Ubacila su mi se 2 posta prije Aralovog na kojeg sam odgovarao :|

Aral
07-10-2011, 09:58
NFS nikad nije bio poznat po uništavanju auta, barem u počecima. Zato nikad nisu imali Ferrari i zato ja uvijek vozim sa isključenom štetom.

cham3leon
07-10-2011, 10:20
NFS nikad nije bio poznat po uništavanju auta, barem u počecima. Zato nikad nisu imali FerrariSi zato ja uvijek vozim sa isključenom štetom.

Nigga, whut?

QQp9kZp-ZHg

*Fila*
07-10-2011, 10:30
NFS nikad nije bio poznat po uništavanju auta, barem u počecima. Zato nikad nisu imali Ferrari i zato ja uvijek vozim sa isključenom štetom.
Nisu imali ferrari, arale, sad je red da prestaneš postati više i ukloniš se iz teme, pametuješ tu a ne znam ni jesi li igrao koji nfs.

Aral
07-10-2011, 11:20
Uuuu, i'm scared. Bolje da uzmem pračku, striček Fila je nešto ljut. Ili nezna raspravljat.

*Fila*
07-10-2011, 11:24
Uuuu, i'm scared. Bolje da uzmem pračku, striček Fila je nešto ljut. Ili nezna raspravljat.
Raspravljanje nije puštanje tebe da se sramotiš, kažem to za tvoje dobro...

Aral
07-10-2011, 12:37
Pa sramotno je što cijeli forum pljuje po svakoj igri. Srećom, tračak pameti, razumijevanja i zabave u obliku mene spašava stvar. Stvarno jesam ispred svog doba. Za 50 godina ću bit u vijestima gdje je neki dan bio Steve Jobs.

No dobro, dosta sad o veličanju ove predivne igre, čekajmo njen izlazak a od mene možete uredno očekivati samo najnovije vijesti vezane uz ovu igru. Živjela objektivnost!

*Fila*
07-10-2011, 12:49
Pa sramotno je što cijeli forum pljuje po svakoj igri. Srećom, tračak pameti, razumijevanja i zabave u obliku mene spašava stvar. Stvarno jesam ispred svog doba. Za 50 godina ću bit u vijestima gdje je neki dan bio Steve Jobs.

No dobro, dosta sad o veličanju ove predivne igre, čekajmo njen izlazak a od mene možete uredno očekivati samo najnovije vijesti vezane uz ovu igru. Živjela objektivnost!

Lol kad si bez argumenta onda se diči svojim neznanjem bravo arale.
Ne pljuje se, nego se izražuju mišljenja, a ti ko onaj mali psić braniš svaku igru, kao da ih kupuješ, moglo bi te se nazvati licimjerom, jer kune ne daješ za igre, a tobož braniš igre i komentiraš...molio bih te da se ne uspoređuješ sa Jobsom jer mi samo muka dođe kad takvog velikana uporediš sa nekim iskompleksiranim likom od 27+ godina koji provodi više za pc-om nego u real lifeu.
Igru ću odigrati da, probati, i vjerovatno obrisati, a volio bih malo undegrounda igrati jer mi se taj štih najviše svidio i dignuo je taj serijal zbilja visoko u to vrijeme, da se čekalo samo 11.mj da izađe novi nfs da bude fora. Ok poštujem tvoje mišljenje, ali poštuj ti i naše, pa bilo to pljuvanje ili hvaljenje, respektiraj i ponašaj se u skladu sa godinama. Vidjet ćeš i sam da će igra failat, ali to nećeš htjeti priznati, nego ćeš je hvaliti :)
Ajde sad arale obiđi još 5 foruma i hvali svaku igru svuda i nemaj svoje mišljenje.

Shaka
07-10-2011, 12:58
slazem se sa filom za nfs,vec od prvog undergrounda non stop jedna te ista fora,jedni te isti auti,nista novoga...

mosta wanted,carbon,pro street,undercover....sve je to smece i svi se svode na isti kalup,gradovi su isti ma sve,jedino prostreet iskace sto se tice staza ali on je mozda i najgori uz undercover

jedan driver san francisco ih znaci dere po svemu i radije bih izabrao taj jedan driver nego sve ove nfsove navedene,a takav ce biti the run 98%

treba neke radikalne promejne uvesti u tom serijalu i prvo kopirati vozni model iz drajvera SF i promejniti cijelu paletu auta,jer se vec jedni te isti vrte godinama...vec mi je zlo kad vidim golfa 5(ionako ga vidim svaki dan na cesti u ZG =( ) mazdu miatu,rx7-8,nissan 350-370z i ostale koji su u svakom serijalu,uglavnom nadam se da sam u krivu sto se tice ovog novog nfsa ali nesto mi govori da nisam =)

Aral
07-10-2011, 13:22
Ne, netreba niš od toga radit. Carbon i ProStreet su bili katastrofa, to nećemo ni spominjat. Most Wanted je rulao al to je sličan koncept Hot Pursuita. Stvar se počela mijenjat nabolje sa dolaskom zadnjeg Hot Pursuita te naravno odvajanja i stvaranja nove "franšize", Shifta. Pitanje je samo kuda i kako će stvari teći dalje a to ćemo saznati nakon dolaska The Runa.

A driver san francisco...pa nažalost, moje osobno mišljenje je da je to veće sranje od najvećeg sranja godine, Cartela.

BigBongman
07-10-2011, 15:43
Ne, netreba niš od toga radit. Carbon i ProStreet su bili katastrofa, to nećemo ni spominjat.SMost Wanted je rulao al to je sličan koncept Hot Pursuita.SStvar se počela mijenjat nabolje sa dolaskom zadnjeg Hot Pursuita te naravno odvajanja i stvaranja nove "franšize", Shifta. Pitanje je samo kuda i kako će stvari teći dalje a to ćemo saznati nakon dolaska The Runa.

A driver san francisco...pa nažalost, moje osobno mišljenje je da je to veće sranje od najvećeg sranja godine, Cartela.

LOL

Shaka
07-10-2011, 16:00
novi driver je bolji od zadnjih 5-6 nfsa i to daleko bolji...imo

driverov vozni model je po meni najbolji do sada napravljen uopce,zabava do maksimuma

playyy
07-10-2011, 17:06
pa most wanted je pwno. najbolji nfs. :)

Aral
07-10-2011, 17:18
novi driver je bolji od zadnjih 5-6 nfsa i to daleko bolji...imo

driverov vozni model je po meni najbolji do sada napravljen uopce,zabava do maksimuma
To se nemože nazvat voznim modelom. U biti zabavno je bilo...prvih 5min :)

@BigBongman: U trojstvu Carbon, Pro Street i MW, MW ima daleko najbolji vozni model. Ajmo reć najzabavniji, najvozniji. Al opet, Carbon i Pro Street nisu igre, nego nekakvi poluproizvodi.

BigBongman
07-10-2011, 17:51
Nisam ja na to mislio. Mada se slažem s tobom u vezi toga.
Nego tvoja uspredba "sličnog koncepta" MW i HP.

Aral
07-10-2011, 18:04
A dobro, mislio sam na muriju, skupljanje bountya i sl. Ostalo baš nema veze ^^

*Fila*
08-10-2011, 20:13
Instalirao nfs:undergorund m2011 mod, prejebeno, idem opet to preći pa ako i the run bude preloš da mi bar ne ostane gorak okus, pa samo nastavim undgrn :)

CAK_CROchef
08-10-2011, 22:07
kakav je to mod

*Fila*
09-10-2011, 00:40
ysiAc1v1B9k
lik sredio u do bola, skini si ga sa http://www.nfscars.net/forum/showthread.php?t=31878
fenomenalno, mene trese nostalgija i perjam ga :)

Aral
14-10-2011, 07:33
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... JlpZdAV2Is (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HJlpZdAV2Is)

Svrš, koji zukovi.

I još ovo, http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=ok51Fdjgufs

Nightyx
18-10-2011, 09:50
danas izlazi demo, moja ocekivanja su da ce bit na razini posljednjeg hot pursuita uz neke sitne novitete (tipa odron snjega i leda sa planine na cestu xD i gledam na samu utrku)

Aral
18-10-2011, 19:52
JfhWV8-Kc2g

Nisam imao pojma da danas dolazi demo, al brijem da dolazi samo na konzole.

Deadwalker
18-10-2011, 20:20
Da, baš sam gledao na Originu, nema demoa.
Budem bacio onda oko na PS Store.

Aral
19-10-2011, 09:46
Gle vraga, Christina Hendricks u NFS: The Runu (http://www.hcl.hr/vijesti-christina-hendricks-u-nfs-the-runu--6377-27.html).

sickpetey
19-10-2011, 16:19
Morat cu sad to igrat.

Aral
19-10-2011, 18:16
Da, baš dobar razlog xD

Kid A
19-10-2011, 18:20
Pa ako cemo biti fer, od svih razloga zasto uopce pokrenuti NFS The Run ovaj nekako najvise privlaci

Deadwalker
19-10-2011, 20:43
Isprobao demo na plejki.
Bez nekih velikih iznanađenja, klasična NFS arkadetina. Gameplay mehanika svodi se korištenje nitroa kada se izlazi iz zavoja, puno skriptiranih sekvenci od kojih neke mi nemaju nikakvog smisla (zapravo sve nemaju) - npr., odroni se komad stijene na cestu, ne uspiješ je izbjeći i zabiješ se u nju te umjesto da te igra kazni na određeni način, respawnaš se na nekoj ranijoj poziciji kao da se ništa nije desilo (ajde, smanji ti se broj respawn pokušaja). Čemu onda to, postavlja se pitanje, jel.
Utrke su, ovo će možda malo smiješno zvučati, dosadne - pritom mislim da se primjerice na planini utrkujem samo s jednim likom, svakih pola kilometra se na isti način spusti neka lavina i nakon dvije minute više ti se neda. A utrka traje oko 5 minuta ako se ne varam. Kao da je Black Box htio pomoću prirodnih nepogoda postići napetost, no to im nikako ne uspijeva, barem ne kod mene. Iskreno se nadam da sve utrke neće biti vožnja od točke A do točke B jer ako je tako, biti će to iznimno dosadna igra. Meni u igri koja se svrstava u žanr arkadnih utrka nije cilj gledati animacije gdje ću u određenom trenutku pritiskati X kako moj protagonist ne bi poginuo. Želim različite tipove utrka, mnogo automobila, mogućnost personalizacije vozila te prije svega dinamične i napete utrke sa izazovnim protivnicama. Za sada novi NFS to nije, al ok, samo je demo u pitanju, ne budem još pametovao.
Sa grafičke strane, stvarno ništa impresivno. Vozila su lijepo izmodelirana, no okolišu fali detaljnijih tekstura. Previše se u nekim segmentima forsira bloom, a napredne mogućnosti fizikalnon enginea Frostbite 2 grafičkog pokretača dolaze jedino do izražaja u skriptiranim sekvencama. Ostalo je više-manje malo oštećenje limarije bez naravno utjecaja na vozne karakteristike. To vam je kao dok kupite iPhone, a jedino što s nime radite jest šaljete poruke i pokušavate skužiti kako poslati mail.

Sve u svemu, za par dana dobivam Forzu 4, ovo sumnjam da ću uopće igrati. Da ne govorim kako će PC verzija biti "prisiljena" koristiti ograničavajući Origin.

Aral
27-10-2011, 08:04
Lonely Boy Trailer (http://www.gametrailers.com/video/lonely-boy-need-for/723130)

Kul.

Aral
03-11-2011, 17:57
Koga su brinule out-of-the-car sekvence, u dva tri sata igranja postoje samo dvije, i to po minutu. Znači, nemoramo se brinut, tu se čisto zbog priče.

Feanor
03-11-2011, 19:51
http://i.imgur.com/bScDv.jpg

Kid A
03-11-2011, 19:54
:))))))))))))))))

Aral
03-11-2011, 19:56
Hahaha :D Ko da ću ga ja jedini igrat.

Tsaя
03-11-2011, 20:09
Dali ima kokpit kamera?

Deadwalker
03-11-2011, 20:44
Ne.

Aral
04-11-2011, 09:15
Through the Eyes of Michael Bay (http://www.gametrailers.com/video/through-the-need-for/723556)

Ima malo i Christine Hendricks. Žive, ne iz igre. Eto. I da, možete lajkat na fejsu pa vidjet sneak preview trailera koji bi se uskoro trebao pojavit. Mogao bi i ravno u kina bez problema čini se.

Tsaя
04-11-2011, 10:32
Jeli se može tunirat aute?

Aral
04-11-2011, 10:34
Nadam se da ne.

*Fila*
04-11-2011, 11:16
Onda mislim da ću to zaobići. :yuck:

Aral
05-11-2011, 17:38
vEwUtcDkOgs

GT preview (http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-need-for/723588?)

Aral
14-11-2011, 17:25
Review by GT (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-need-for/723916)

Onak, relativno visoka ocjena za nekakvu srednju zabavu.

BigBongman
14-11-2011, 17:28
Kad ovo uopšte izlazi?

Aral
14-11-2011, 18:22
Sutra ako se ne varam.

Aral
15-11-2011, 09:40
Evo odigrao utrku/dvije/tri.

-Nema AA
-30fps lock, jebem ih blesave tamo u BlackBoxu

+Ok grafika
+Drugačija struktura od prijašnjih NFS-ova
+Frostbite2

+/-Handling, al treba vremena da se privikne

Sve usvemu, ni fail ni uspjeh, tri godine BlackBox nije izdao nijedan nfs naslov pa ajde, nek im bude. Onako, igra ima filmski doživljaj, ganjate se po fakat različitim stazama, okolo sve puno prometa, pogotovo u gradovima, sastrane vam se priključuju drugi auti koji se ganjaju do NY-a itd.

Deadwalker
15-11-2011, 18:00
IGN recenzija - 6.5 (http://ps3.ign.com/articles/121/1212394p1.html)

Ja bi vjerojatno išao i s nižom ocjenom da sam recenzirao. Kada će EA prestati davati Black Boxu da radi NFS nastavke?

Aral
15-11-2011, 18:30
Definitivno. Valjda budu nekaj naučili nakon ovog.

Shaka
16-11-2011, 22:09
nije toliko lose koliko se prica,kada se navikne na handling nije toliko naporno

meni se svida koncept "gumballa"...fakat nova i osvjezavajuce ideja,mada malo mlako izvedena sto ne mjenja cinjenicu da ja igra zabavna na svoj nacin

oni koji vole utrke i arkade ala hot pursuita zabavit ce se =)

Aral
16-11-2011, 23:00
Samo kaj je Hot Pursuit daleko bolji od ovog. Znao sam da će BlackBox opet zaribat u nećem, fakat mi nije jasno koji im je vrag. Toliko mogućnosti, toliko opcija...

Nightyx
21-11-2011, 19:24
i nije tolko lose...za ubit jedno popodne, cak ni tolko..nekih 2 sata igranja...zabavio se

Hidraulicar Kreso
21-11-2011, 22:33
Meni je igra totalno ok, onako čisto za ubiti malo vrijeme, mozak na pašu i oderi po gasu. Nema se te šta previše za filozofirati. Jedina primjedba ide na grafičku prezentaciju, znam da je frostbite 2, ali mi igra djeluje jako blijedo i jeftino naspram bf-a 3.

crnisokol
22-11-2011, 13:48
Meni je igra totalno ok, onako čisto za ubiti malo vrijeme, mozak na pašu i oderi po gasu. Nema se te šta previše za filozofirati. Jedina primjedba ide na grafičku prezentaciju, znam da je frostbite 2, ali mi igra djeluje jako blijedo i jeftino naspram bf-a 3.

a baš si se našao uspoređivati FPS (koji u pravilu prednjače u grafičkoj prezentaciji) i Need for Speed...

Aral
22-11-2011, 13:51
I ja danas malo igrao, najveći plus su mi krajolici, handling je još arkadniji nego ikad, fora su one utrke kad vas ganja snježna lavina, ili kad roka ono navrijeme i sl. Sve ostalo je meh, igra je imala potencijali ali po dobrom starom običaju BlackBox je sve zajebao. I da, kupit igru i onda ti traje 2h, ne računajući MP koji ovako i onako ne dolazi do izražaja kad je sama igra mlaka.

Nadam se nekom novom, boljem naslovu. Preći ću ovo danas/sutra i fino uninstall.

IGoR_2803
22-11-2011, 15:05
Nadam se nekom novom, boljem naslovu.SPreći ću ovo danas/sutra i fino uninstall.

hopeless optimist much?

Bartuc
22-11-2011, 15:16
I da, kupit igru i onda ti traje 2h...

Ček, SP komponenta traje 2 sata!? :pray:

Marvin OCX
22-11-2011, 15:22
:shock: :rotfl:

IGoR_2803
22-11-2011, 16:03
I da, kupit igru i onda ti traje 2h...

Ček, SP komponenta traje 2 sata!? :pray:

ne bi to kupio ni da je jebena 2.5 EURa kako neke igre na steamu znaju biti... jebo me pas da nebi... žao bi mi bilo dati euro za to..

Shaka
22-11-2011, 16:09
ne traje 2 sata...cca 10sati je sp

Hidraulicar Kreso
22-11-2011, 16:51
Meni je igra totalno ok, onako čisto za ubiti malo vrijeme, mozak na pašu i oderi po gasu. Nema se te šta previše za filozofirati. Jedina primjedba ide na grafičku prezentaciju, znam da je frostbite 2, ali mi igra djeluje jako blijedo i jeftino naspram bf-a 3.

a baš si se našao uspoređivati FPS (koji u pravilu prednjače u grafičkoj prezentaciji) i Need for Speed...

Znam da prednjače, ali opet pogoni ga isti engine, ako su mogli onakvu prezentaciju napravit u bf-u, što ih je zaustavilo u nfs-u. Frostbite 2 slovi kao jedan on naprednijih pokretača, no u nfs-u se to baš i ne vidi.

Aral
22-11-2011, 18:03
Sveukupno vožnje, a prešao sam 2k km od 3k km, satnica mi je na 1h i 15min. Znači, računajući loadinge, filmiće između i 3-4 QTE, neka 3, mooožda 4 sata. Pa katastrofa. Ajde, malo sam rastegnuo to na par dana igrajući dvije tri utrke dnevno. Pazi, još ti napišu kolko si igrao, da te ubiju u pojam.

Nightyx
22-11-2011, 19:54
I da, kupit igru i onda ti traje 2h...

Ček, SP komponenta traje 2 sata!? :pray:
2 sata traje the run (to je to sto se tice price)
imas jos neka natjecanja, al to je ono osvoji medalju pa dalje u malo teze natjecanje po novu, tipa nest ko u hot pursuitu, uglavnom, tog da i nije bilo nebi se nist promjenilo, sumnjam da to neko igra uopce....

Shaka
22-11-2011, 19:59
Sveukupno vožnje, a prešao sam 2k km od 3k km, satnica mi je na 1h i 15min. Znači, računajući loadinge, filmiće između i 3-4 QTE, neka 3, mooožda 4 sata. Pa katastrofa. Ajde, malo sam rastegnuo to na par dana igrajući dvije tri utrke dnevno. Pazi, još ti napišu kolko si igrao, da te ubiju u pojam.

ima 5k km i sp traje(bar sam ga ja toliko igrao) oko 8-10 sati,ovisi i na kojoj tezini igras itd..uglavnom igra je sranje ali ne traje 2 sata

Aral
22-11-2011, 20:08
Ja sam u Chicagu, 50 mjesta do kraja, sat i pol sam odigrao ukpuno vožnje, znači nekih dva sata normalne igre. I da, ono je 3k milja, a ne kilometara, malo sam se zeznuo. Čudno mi je kad kažu da ima više staza nego Hot Pursuit, a čini mi se toliko kraće. Ipak, igram je i pokušavam uživat u njoj, staze su lijepe, Frostbite diže to sve na neku novu razinu iako ima 30fps lock i nema AA. Kao što rekoh, nadam se nekom novom nfs-u :)

*Fila*
23-11-2011, 01:17
Mislio sam da će biti heavy shit ali sam se ugodno izenandio. Frostbite 2.0 je ludilo, staze su predivne i nemrem sve pohvatat po ekranu dok se điram. Nissan s40 fairlady ide ko avionček i uživam. handling mi baš paše, sv emi se zasad sviđa...ponešto skirptiranosti je malkoc debilno i tako to ali sve u svemu solidan nfs za ubti par sati:)

Deadwalker
23-11-2011, 12:08
Mora da je vrijedilo tih 50€ :eyebrows:

*Fila*
23-11-2011, 12:09
Mora da je vrijedilo tih 50€ :eyebrows:
Vrijedit će, probao, svidjelo mi se pa ću si ga i uzeti. Zanima me multi, bilo bi kul da ima neki endurance raceova da nas se trka po 200 lol

Aral
24-11-2011, 18:42
Upravo prešao, zadnja utrka je :pray: i popravlja ocjenu barem 10%. Eh, da je cijela igra tako napeta. Došlo je čak do toga da mi je izmamila šok i osmijeh na lice, što već dugo nije jedan nfs naslov. Uglavnom, igra sa OGROMNIM potencijalom u frostbite2 engineu ali kratka, sa još nekim nedostacima.

Sad se čeka novi nfs, kakav god bio.

*Fila*
02-12-2011, 00:56
Predobro, ali pre pre prekratko. Lokacije su predivne, hrpa auta, handling mi paše, zvuk, muzika....sve je na mjestu...sistem igre je ok, pa i priča kao neka....
ali 2 sata :(
šteta...nadajmo se da će nešto naučiti iz ovoga. Predivno se vrti i radi i izgleda te je užitak igrati sa starim klasicima i rasturati sve ove moderne aute :)

Aral
02-12-2011, 11:14
Meni je handling bio koma, valjda najgori handling u nekoj arkadi. Ipak, kolko je god retardirano vozit, funkcionalan je jer se auto pri 200 lijepi za cestu sam tak.

*Fila*
03-12-2011, 18:16
Meni savršeno paše. Na 300+ je težak, a na manjim brzinama se da driftat i ljubit ogradu na rocky mountainsu sa svojim golfakom :)
Predivan osjećaj je oprati sa nekim starim klasikom jače mašine :)

Staza sa lavinom :pray:
pustinjske oluje :pray:
staza za stazom predobro :)

Aral
03-12-2011, 19:54
A ne, staze rulaju. Ja sam tokom igre promijenio brijem svega tri auta xD Šteta kaj je tak kratka, nikakav replay value niti niš.

*Fila*
03-12-2011, 20:14
Ma ja možda 5...tek toliko da vidim. Trebali su the run napravit kao story. Ali složiti i neki free roam,neke trke,neku povijest tog lika, underground scenu i to...upoznati nas sa svim likovima, produbiti to sve...šteta jer igra ima potencijala
po meni je jako dobra i štat što male ocijene dobiva, milsim razumijem ali meni je totalno onaj stari nfs sa nekim novim elementima.
Koja ti je najbolja staza?
meni je epičan onaj kraj voziš po onim jesenskim šumama i po poljima dok se sprema oluja...fenomenalno napravljeno.
Možda bi bilo još žešće da je više shortcuta i da više staze demoliraš svojom vožnjom...nadajmo se još boljem nfs ili sam samo pre optimističan i ovaj serijal je umro :(

Windwalker
03-12-2011, 20:32
Jedini NFS koji bi htio je Underground 3, s uličnim autima, potpuno customizabilnim do najsitnijeg detalja, free roamom, te split screenom (right...).

Jer stvarno, ništ drugo nemaju za ponudit.

Hot Pursuit (dakle, srž NFS-a) bio je nedavno, kao i Shift 2 koji mu je totalna suprotnost.

Jedino treće kaj bi valjalo bio bi Underground, a ne ovi polovični nastavci kao Run, Undercover, Carbon i slične gluposti.

Kad bi svake 3 godine izbacili jedan kvalitetan, to bi bilo to. Ali ne, svake godine mora biti novi.

Kistra
03-12-2011, 20:36
Jedini NFS koji bi htio je Underground 3, s uličnim autima, potpuno customizabilnim do najsitnijeg detalja, free roamom, te split screenom (right...).

Jer stvarno, ništ drugo nemaju za ponudit.

Hot Pursuit (dakle, srž NFS-a) bio je nedavno, kao i Shift 2 koji mu je totalna suprotnost.

Jedino treće kaj bi valjalo bio bi Underground, a ne ovi polovični nastavci kao Run, Undercover, Carbon i slične gluposti.

Kad bi svake 3 godine izbacili jedan kvalitetan, to bi bilo to. Ali ne, svake godine mora biti novi.

Ja bih vise volio mjesavinu Underground-a (zbog customizacije) i Most Wanteda (zbog policije i handling-a) :)

Windwalker
03-12-2011, 20:48
Pa Most Wanted je mješavina Undergrounda i Hot Pursuita.

Kistra
03-12-2011, 20:50
Pa Most Wanted je mješavina Undergrounda i Hot Pursuita.

Je,samo mi je smetalo sto nema nocne utrke i djetaljniju customizaciju(tipa da mozes promjeniti neonke,svjetla itd.)...

Cookie monsta
03-12-2011, 23:15
Prešo danas igru. Mogu reći da sam ugodno iznenađen i stvarno sam zadovoljan kak napreduju i neka nastave ovako. Imam par zamjerki, ali to je zanemarivo. Meni je igra super i baš mi je drago da sam ju prešao.

Gwin
04-12-2011, 23:13
igra je koma.. ali žešća.
story mode je gotov za manje od dva sata
dizajn auta je katastrofa
handling je jadan..
ne znam koji to policijski terenac se može zalijepit i prestić Zondu pri 360kmh
di je jebeni retrovizor? ja nikad nisam ništa vozio izvan auta, uvijek vozim na bumper camu. hoću retrovizor
koji debil je smislio "avoid gunfire" minigame? ak sam na bumper camu ne vidim aute pored sebe. njih je moguće vidjet samo ako je kamera izvana.
shortcuti su jadni
izletavanje sa staze se kažnjava resetom na checkpoint? WTF!? pa dovoljna kazna je kaj sam završio na travi..
skriptirani incidenti u utrci? zadnja utrka; zabio sam tipa u zid i imam 4 sekunde prednosti, odjednom se tip pojavljuje pored mene, vadi gun i puca po meni? ko da je chuck norris za volanom, a ne neki mafia-slinavac.
AI policije je glup

IMHO, cijeli run je trebao biti podijeljen u samo 10 utrka. po sektorima. a ne ovak isprekidan
što se tiče policije, pored Hot Pursuita ovo nema kaj radit na tržištu.
što se tiče single utrka, pored GRIDa ovo nema kaj radit na tržištu
što se tiče bilo čega ovo nema kaj radit na tržištu

fail.. EPIC..

Aral
05-12-2011, 10:35
Dolje BlackBox!!

*Fila*
05-12-2011, 14:30
Dolje BlackBox!!
Isti bb koji je iz undeground franšize izvukao gotovo 30 milja primjeraka a da ne pričamo dalje...ili sam ja krivo informiran.
Ma ok je igra ajde, ioanko je bitan samo multi ovdje, kao i bf.
Meni je igra taman, 2 sata uživancije i to je to.
E sad da jemogla bit bolja mogla je, mogli su spojit hot pursuit i most wanted sa malo više uređivanja u jedan i bit kul ali nisu.
kao što si i sam rekao nadajmo se boljem nfs.

IGoR_2803
13-06-2012, 22:28
igram ovo malo za odmor između mass effecta 3, kojeg sam prošao jučer, i ponovnog prelaska witchera... mogu samo reći -> :rotfl: hahaahaha -> zamjena auta on the fly u tijeku utrke... kako dobro... igra je glupa ko kurac ali svejedno guštam u predivnim krajolicima i totalno arkadnom osjećaju vožnje... još samo da otključam nekog jebenog Porša i to je to... xD

zvrk22
14-06-2012, 12:11
Citam i nevjerujem

tune, ne tune
dmg, ne dmg
Sve prave na isti kalup... zasto su ubacili ovo, ono nije mi jasno, zasto ne naprave sto fanovi zele.
Zasto je igra tako kratka, svidja mi se kupit cu je.

Ja da sam pravio tu igru opet bih je prodo istu takvu kad ce je kupiti. Briga me sto bitchaju i zanovijetaju kad je uspijem prodati sada pa nagodinu opet. Bitchajte i dalje lova je u mom djepu.

A inace malo procitajte temu i vidite da je fanovima nemoguce udovoljiti. Sto ljudi sto cudi, nekima je je jedan te isti NFS najbolji dok je drugima najgori u serijalu(dakle isti nfs naslov).

Neki zele promjene (to su oni sto prigovaraju "sve je na isti kalup"), a drugi kazu dajte nam jos istog, napravite nam samo NFS underground 3 i imate nasu lovu (ili sopminju povratak korijenima sto je nista drugo nego vec vidjeno provjereno).

Jedni vole arkadu i misle da tako treba biti drugi kukaju da je prearkadna. Dmg je super, dmg nist nevalja

EA je tu najpametniji. Sto da razbija glavu i gleda, slusa, misli kome od fanova udovoljiti. Oni gledaju sto ce se najvise prodat, a netko ce uvijek kukati oko neceg ma koliko se oni trudili udovoljiti - hehe pa se ni ne trude. Opet kazem nisu oni uopce tako blesavi, da im nfs serijal ne donosi lovu davno bi ga ugasili.

IGoR_2803
15-06-2012, 16:23
ovaj dio s bježanjem od murije i pritiskanjem random tipki na kontroleru je nešto najdebilnije što sam u životu vidio... čini se meni da su ti developeri bili na teškim drogama kad su radili igru...

IGoR_2803
31-07-2012, 20:41
danas završio ovo zahvaljujući isključivo vlastitom mazohizmu i tome što ima, priznam, lepih krajolika u igri (i par Porschea)... ali kakvo je ovo smeće od igre to je za nepovjerovat... od toga da su utrke toliko skriptirane da to boli, pa do toga da me u jebenoj zadnjoj utrci faking vlak koji mi je dolazio s leđa satro pri 320 km/h... mater ti... :(