PDA

Pogledaj cijelu verziju : Za Početnika!



Nefarnius
09-08-2006, 14:43
Za početnika, molio bih da mi kažete koju klasu, stranu, server i guild izaberem za početnika!
Ja sam ciljao ovako otprilike;
Human
Paladin
Alliance
Darksorrow
Cro Knights
---------------
U tom guildu su mi dva frenda! A šta bi mi vi preporučili??
BTW. PvP ću igrati!

dabl eM
09-08-2006, 15:19
tvoj izbor
tvoj izbor
horda
ragnaros PvP
outlaws(ima 4 hrvata)mi s foruma....

Wizard
09-08-2006, 15:30
Najvise Hrvata ti ima na Emmerisu, ali na strani Horde, di ima najvise Hrvatskih allya neznam, ja ti preporucujem Hordu, sto se tice rase i klase to sam odluci, a sto se tice guilda to se kasnije odlucuje, kad dignes malo veci lvl :D

Imam Feebasa/Milotca
09-08-2006, 16:05
Ma najbolje ti je pocet na strani horde jer:

1.)Oni su bolji
2.)Tamo igraju uglavnom oni kojima su dosadili saveznici
3.)Pivo
4.)Boris se protiv loladina

Za klasu tvoj odabir, za profesiju preporucam alchemy jer se na tome dobro kupi lova.

Nefarnius
09-08-2006, 16:59
Ma najbolje ti je pocet na strani horde jer:

1.)Oni su bolji
2.)Tamo igraju uglavnom oni kojima su dosadili saveznici
3.)Pivo
4.)Boris se protiv loladina

Za klasu tvoj odabir, za profesiju preporucam alchemy jer se na tome dobro kupi lova.

Može!
Ili ono
Tauren
Warrior
Horda
server još neznam
ni guild!

Igrat ću do besvjesti sve dok ne nabavim za warriora tier 3 set kod naxxramasa!!!, Neki Dreadnaugts armor set, a to je jedno za 3 godine ili više!!! :cry: :cry: :cry:

evo linka (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/)-samo namjestite, klasu na warriora, rasu na taurena, gender na malea, i oklom na tier 3!!!

M4mut
09-08-2006, 17:42
gg

10-08-2006, 07:39
sad na Dentargu ima pun k**** hrvata...napravili altove većina njih..puno njih novi i još dolaze likovi s paid character transferom--preporučam ti da dođeš pa da bar vidiš...servr je PvP--btw skoro svi igrači u guilldu imaju end-game exp---MC BWL AQ40 tak da raid progress je zagarantiran..sad se još spajamo s jednom guildom hrvatskom...tak da CRO FTW :)

sith
10-08-2006, 08:01
:yuck: đeš loliboya pobogu :twisted:

A šta se ostalog tiče, prike su ti u guildi, time si odma rješio dilemu ...

Nefarnius
10-08-2006, 12:59
sad na Dentargu ima pun k**** hrvata...napravili altove većina njih..puno njih novi i još dolaze likovi s paid character transferom--preporučam ti da dođeš pa da bar vidiš...servr je PvP--btw skoro svi igrači u guilldu imaju end-game exp---MC BWL AQ40 tak da raid progress je zagarantiran..sad se još spajamo s jednom guildom hrvatskom...tak da CRO FTW :)

Horda ili Alliance???

Imam Feebasa/Milotca
10-08-2006, 13:14
Ako su saveznici onda tam nejdem. Bezveze su.

10-08-2006, 18:11
isprike svima...HORDA FTW na Dentargu..jako iskusni igrači...svi iznad 18 misli da su ....super ekipa..CRO RAIDING FTW moj nick Dled ak se nađete tamo pa ja wispam officera da vas rekruta...uvjet za ulaz u guild je : Croatian :D

radma
19-08-2006, 13:50
Za početnika, molio bih da mi kažete koju klasu, stranu, server i guild izaberem za početnika!
Ja sam ciljao ovako otprilike;
Human
Paladin
Alliance
Darksorrow
Cro Knights
---------------
U tom guildu su mi dva frenda! A šta bi mi vi preporučili??
BTW. PvP ću igrati!

Lave reci mi kako ti je nick pa da te izgankam dok ti se nesmuči zivot :fof: tako radim svakome za koga znam da je hrvat na strani alliance na darksorrowu... cini mi se da jedno vrijeme nisam viđa Cro knights jer su se navodno disbandali ali su se opet okupili... inace znam nekoliko hrvata koje gankam... Tbob, Mackica, Piplfox, Andreus, Andrealphus, i jos dosta njih cim vidim po imenu da su hrvati. a taj Tbob paladin me /w sa drugog accounta da ga prestanem gankat u tyrs handu :rotfl: :rotfl:
a zasto nebi gira sa hordama imas Circle of CROws koji se cini mi se malo raspada a hrvata imas u gotovo svakom guildu..

Thrall
20-08-2006, 10:20
Proci ce jos dosta , a mozda neci ni doci taj dan kada postanem pocetnik. Zanima me koliko treba izucavati neku profesiju nije valda kao na runescapeu 5 godina i opet si papak.Ako kupim biti cu orc/shaman. I koliko je vama otprilike trebalo dok postanete lvl 60 , ako ima nekog ovdje tko je lvl 60 .

radma
20-08-2006, 12:02
Pa meni je trebalo 15dana played a sve skupa sa rogueom mi je played time 47 dana :fof:

20-08-2006, 15:42
meni 10 dana s priestom