PDA

Pogledaj cijelu verziju : kako zabraniti programu pristup internetu?



accursed
22-04-2011, 17:33
radi se o jednom programu koji se sam updejta a ja ga želim koristiti kao starog jer mi takav više odgovara, ne može se u njemu niti u instalaciji to namjesiti, pa me zanima kako da mu zabranim pristup internetu? iam vistu business..

kikeron
23-04-2011, 19:48
pa valjda windows defender rješava takve stvari... zone alarm i sl...

Chappi
23-04-2011, 20:28
Firewallom ga blokiraj,mozes mi rec o kojem se programu radi?

Deadwalker
25-04-2011, 11:06
radi se o jednom programu koji se sam updejta a ja ga želim koristiti kao starog jer mi takav više odgovara, ne može se u njemu niti u instalaciji to namjesiti, pa me zanima kako da mu zabranim pristup internetu? iam vistu business..

Ne vidim poantu zašto bi se programu branio pristup updejtovima pošto se u njima većinom ispravljaju propusti.

Inače, to ti se radi sa firewallom.

RIDER32
25-04-2011, 13:18
Možda jer nemaju svi flat pa im je svaki begabajt bitan, ili možda nešto drugo...

I ja sam se sa time sinoc patio satima i nisam uspio pronaci. Na XPu sam to lagano napravio u opcijama od mrezne kartice ali na Se7enu nemogu naci :S
Na kraju sam isčupao mrežni kabel.

RIDER32
04-06-2011, 01:50
Pa kad niko nezna ev ja cu naci.... "Control Panel\All Control Panel Items\Windows Firewall\Allowed Programs" i tamo odznacis program koji neželiš da ti se spaja na internet.

EnGuardian
24-07-2012, 15:04
start>run>wf.msc

onda imas inbound i outbound, idi na new rule i blokiraj port/aplikaciju/konekciju/usera i biti ce blokirana kada je domain/private/public windows firewall ukljucen a imas i opciju on/off za svaki rule

ima puno opcija, jako mocne stvari, vise pro opcije i komplicirane ako ne znas nista, ali 100% radi i najbolji nacin