PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jeste li ikada izgubili prijatelja?



RIDER32
15-04-2011, 00:25
Mnogi jesu iako bolje da nisu...


Moj zadnji kojega sam izgubio je Luka Rimac. Vjerojatno ste vec culi za njega. Bilo je i na HRTu al su maknili simak sa youtubea.

vijest: http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... sut-217267 (http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ronioci-su-pronasli-mrtvog-luku-rimca-17-u-rijeci-bosut-217267)

slike: http://www.jutarnji.hr/tijelo-nestalog- ... 951?foto=1 (http://www.jutarnji.hr/tijelo-nestalog-luke-rimca--17--pronadeno-u-rijeci-bosutu/938951?foto=1)

Cjeli grad je izljepljen njegovim slikama, svi, amabaš svi pricaju o tome i u šoku su.
Znao sam ga, njegovu (u biti bivšu) curu, trebo sam ic sa njom kod njega u selo taj dan, sa braticem sam mu ko sisa, igrali smo zajedno CoD2 i SA:MP.... Pricao sam sa njim sat vremena prije nestanka. Svi skoro iz Vanille (klub) su ga znali. Odjednom kao da je u zemlju propao. Utopio se u Bosutu svega par metara pored prijatelja. Nitko nije znao gdje je. Što mi je najgore vidio sam nekoga da leži dolje na stazi kod bosuta i ni na kraj pameti mi nije bilo da odem vidjeti ko je i šta je. Popio sam koju pivu i mozak je stao. Da sam otišao cisto iz znatišelje covjek bi danas bio živ ali neisplati mi se sada gristi zbog toga, nisam ga jedini vidio. Bar vi ucite na greskama i pomozite bilokome pa makar bio najveci klošar u gradu.
Sahrana je u subotu i nesumnjam da ce groblje biti prepuno. Teški trenuci za sve koji su ga znali :(

Niko Bellic
15-04-2011, 01:32
Prije dvije godine umro mi je jedan poznanik, nakon kratke i iznenadne bolesti. Nije bas da smo bili kompici, ali znali smo se skoro 10 godina. Posto se sve u vezi njegove smrti odigralo brzo i skroz neocekivano, a nije bio u pitanju neki tragican dogadjaj o kakvima citamo u novinama, za njegovu sam smrt saznao iz osmrtnice nalijepljene na staklo pekare pred kojom sam to jutro zastao da kupim pecivo prije posla. Prvo sam zabezeknuto gledao i par puta sve procitao, nadajuci se da ne vidim dobro, a zatim sam prevrtio cijeli film u glavi od onih davnih dana kad smo jos bili klinci iz osnovnjaka, pa sve do zadnjeg puta kad smo se sreli u jednom bircu.

R.I.P. (B.B.)

Drugi mi se poznanik jedne ljetne noci napucao iz pistolja prije nepunih 5 godina. Nikada necu zaboraviti sve lijepe trenutke koje smo proveli zajedno. Imao je tezak zivot, ali bio je super drustvo i nije dao da ga to izdeprimira. Navodno se ubio zbog cure, ali pravu istinu zna samo on i nitko drugi.

R.I.P. (V.S.)

Par mi je puta suza kliznula niz oko dok sam ovo pisao, jer sam si bas kao jedan od onih s djelomicnim fotografskim pamcenjem upravo izvrtio par scena u glavi i prisjetio se tih divnih mladih ljudi koji vec duze vrijeme nisu tu sa nama, a kao da sam ih jucer zadnji put sreo...

Martine, ukoliko bas ne moras, ne idi na sprovod. Nadji se s ekipom negdje u parku i prisjetite se svog kolege u miru, bez onih grozomornih zvukova trube koji lede krv u zilama. Sprovodi su za mazohiste i tradicionaliste. On sigurno ne bi zelio da prolazite kroz tu agoniju. Eto...

R.I.P. (L.R.)

McPingvin_v2.0
15-04-2011, 02:29
Jeste li ikada izgubili prijatelja?
Jesam.

Bio je kišni, jesenj dan. Izgledalo je kao da se ništa neće posebno deseti. S društvom sam krenuo u obližnji kafić na piće. Put nije bio dug, svega stotinjak metara.

Sjeli smo i naručili piće. Počela je priča, zezancija. Mobiteli, osatatak društva, hejtanje, stripovi, bosna, tramvaji... Tada smo shvatili da nismo svi na broju.

Nije nam bilo jasno, maloprije je bio kraj nas...

Eh...

Taj šašavi Markec se izgubio na putu od hangara do birca na Velesajmu.

Azer
15-04-2011, 07:55
Bratića/prijatelja.
Ivan Nikolić rodio se u 10. mjesecu 1988.g. u Sikirevcima.Kao mali bavio se nogometom.Preselio se u Slavonski Brod.Prozvali su ga Šuki.Bio je svima drag i dobar prijatelj.Rado je posjećivao rodbinu u Sikirevcima.Imao je jednu sestru.Ivan je poginuo u prometnoj nesreći na badnjak 2005.g. oko 1 u jutro.Ivan je ostavio trag na našem srcu i sjećanju. ♥
C/p sa fejs grupe, ne da mi se pisat niš detaljno. Čovjek je bio legenda, nogometna karijera mu je bila u USPONU, bio je među najboljima u Marsoniji, mislim da su ga i zvali za transfere u veće klubove.
RIP buraz

Hexfire
15-04-2011, 09:13
Nažalost, imam i ja jedno takvo iskustvo.

Dogodilo se prije skoro 4 godine i taj dan neću nikad zaboraviti. Život jednog 15-godišnjaka kojeg sam poznavao praktički od rođenja, ugasio se taj dan. Stradao je u naletu vlaka na stanici u Konjščini kad je čekao prijevoz u školu.

Nemoguće je dati bilo kakav pametan savjet nakon takvog iskustva. Kažu da vrijeme liječi sve rane, ali još i danas me nešto stegne u srcu kad god se sjetim te tragedije.

Maja
15-04-2011, 10:08
Izgubili prijatelja? Da. Da mi je prijatelj umro? Ne.

hacker
15-04-2011, 10:10
Ivan Mamić. Ubio ga policajac na Jarunu. Išao je sa mnom u razred. RIP.

Dreadlock
15-04-2011, 11:28
frendica ubijena od strane ljubomornog frajera s kojim nije htjela biti u vezi. znam kako je :(

RIDER32
15-04-2011, 11:35
Martine, ukoliko bas ne moras, ne idi na sprovod. Nadji se s ekipom negdje u parku i prisjetite se svog kolege u miru, bez onih grozomornih zvukova trube koji lede krv u zilama. Sprovodi su za mazohiste i tradicionaliste. On sigurno ne bi zelio da prolazite kroz tu agoniju. Eto...

R.I.P. (L.R.)
Pa recimo da sam tradicionalist kao i svi iz okolice... mentalitet nam je više obiteljski raspoložen i tako da više brinemo jedni za druge i "posljednji ispracaj" netko neželi propustiti. Zbog Luke. Sigurno ce se on još zaljevati karlovackim, njegovim omiljenim pivom. Zabave i šale nece nedostajati, kako bi i on sigurno želio.


Imao sam još jednoga prijatelja. Išao sam sa njim u srednju prvi razred. Taj je bio valjda jedini u razredu koji nije bio posvađan sa nikim. Razlog je baš banalan, sestra mu se dan prije udala i bio je sam kod kuce, provozao je auto i malo ga je lupio negdje, stari mu je bio strog i on se propuco puškom. Prebizaran razlog.

Maloki
15-04-2011, 13:42
Ivan Mamić. Ubio ga policajac na Jarunu. Išao je sa mnom u razred. RIP.
To ovaj što je sad nedavno ubijen?
Znao ga je frend s faksa.

Paran0a
15-04-2011, 16:09
Ivan Mamić. Ubio ga policajac na Jarunu. Išao je sa mnom u razred. RIP.
To ovaj što je sad nedavno ubijen?
Znao ga je frend s faksa.
Dap. S jaruna decko,brijem. Isao je u drugu smjenu od mene. Vecinu ljudi koje znam su ga poznavali.

Niko Bellic
15-04-2011, 18:44
hzcJw9gGZhU

hacker
15-04-2011, 19:22
Da, sa Jaruna je. Ma, lik je živio život punim plućima i nije se ničega bojao. Uvijek je prepričavao neke svoje zgode. :) Ali jebiga, poginuo je jer nije mogao progutati ponos. Šteta.

Maja
15-04-2011, 19:29
Jel se broje online prijatelji? o_o

Nee Joe
15-04-2011, 19:50
13.03.2011.

Išli smo van nakon duljeg vremena zbog školskih obaveza. Frend iz tamburaškog sastava pozvao nas je sve na feštu u lokalni kafić, kao gotovo i svake subote nakon te. U pola 3 u noći jedna cura je došla i onako uspaničeno rekla da je netko pao pod vlak, ali svi smo vjerovali da je to neslana šala. Sve dok nisam išao doma. Na putu doma uvijek prolazim pored željezničkog kolodvora. Frend je išao sa mnom. Iz ne tako velike daljine primijetili smo policiju. Frend me odlučio pričekati da odem vidjeti šta je bilo. Policajac me zaustavio, pitao za godine i pitao da li bi htio/mogao identificirati tijelo mladića. Malo u nedoumici, ali ipak sam prihvatio. Došao sam i imao sam što vidjeti- unakaženo tijelo. Toliko izmrcvareno da ga nisam mogao prepoznati. Ujutro me policija zvala (dao sam im podatke) i rekla ime pokojnika. Dragi moj prijatelj Renato Bortot, nadimka Reno, jedan od vođa navijačke ekipe NK Moslavine, Gerila Kutina, ubio se te kobne večeri, legavši pod vlak. Koliko je i drugima bio prijatelj, svjedoči činjenica da je više od 500 ljudi prisustvovalo sprovodu, dok sam ja, kao bliski prijatelj i jedini (uz majku i poočima) koji je vidio tijelo, bio jedan od onih koji je u znak spomena na njega, ubacio narančasti šal u grob da zauvijek bude s njim. Počivaj u miru, Reno, UVIJEK ĆEŠ BITI S NAMA!
1awsd5W2Puc

Markecgrad
15-04-2011, 20:27
Jeste li ikada izgubili prijatelja?
Jesam.

Bio je kišni, jesenj dan. Izgledalo je kao da se ništa neće posebno deseti. S društvom sam krenuo u obližnji kafić na piće. Put nije bio dug, svega stotinjak metara.

Sjeli smo i naručili piće. Počela je priča, zezancija. Mobiteli, osatatak društva, hejtanje, stripovi, bosna, tramvaji... Tada smo shvatili da nismo svi na broju.

Nije nam bilo jasno, maloprije je bio kraj nas...

Eh...

Taj šašavi Markec se izgubio na putu od hangara do birca na Velesajmu.

To nije nimalo smiješno:(

RIDER32
15-04-2011, 21:16
Nee Joe - zašto se ubio? :/



Eo videa o Luki:

http://www.facebook.com/video/video.php ... 5&comments (http://www.facebook.com/video/video.php?v=139053296165735&comments)


3rXY-UXNVR0

Nee Joe
16-04-2011, 08:28
Nee Joe - zašto se ubio? :/



Eo videa o Luki:

http://www.facebook.com/video/video.php ... 5&comments (http://www.facebook.com/video/video.php?v=139053296165735&comments)


3rXY-UXNVR0

Navodno zbog djevojke (ova sa njim na videu, kojeg je i ona napravila)..... Dragi Bog zna zašto, meni nije bitno.....

Maloki
16-04-2011, 14:17
Da, sa Jaruna je. Ma, lik je živio život punim plućima i nije se ničega bojao. Uvijek je prepričavao neke svoje zgode. :) Ali jebiga, poginuo je jer nije mogao progutati ponos. Šteta.
Kako misliš "nije mogao progutati ponos"?
Mislim, po medijima policajac je bio taj koji nije mogao progutati ponos pa ga propucao s leđa.
Sad ne znam kako točno ide priča, ali me baš zanima.

McPingvin_v2.0
16-04-2011, 16:33
Lik je isto znao raditi sranja s frendovima po kvartu i taq.

hacker
16-04-2011, 16:44
On ti se inače dosta često znao tući. Ali uvijek bi se tukao sa nekim tko bi se njemu kurčio.

E sad, ne znam ni ja što se točno dogodilo tamo, ali ako ćemo vjerovati novinama, do sukoba je došlo jer su se sudarili ramenima. A taj policajac je visok oko 2 metra i preko 90 kila. Znači sudario se sa nekom mrgom i išao mu je srat. Mislim, istina je da i policajac nije mogao progutati ponos, ali da sam se ja sudario sa nekim takvim tipom ispričao bih mu se i nastavio dalje. On nije i u tome je stvar.

Jebiga, potučeš se 20 puta i 21 put ti lik izvadi pištolj i ubije te. Ne možeš se stoputa potuć i nijednom ne pobrat batina. Znao sam da će kad tad najebat, al fakat nisam očekivao da će ga ubiti.

RIDER32
17-04-2011, 13:20
To što piše u novinama možeš objesiti macku na rep pa nek ih razvlaci po cjelom gradu...
To treba uzeti sa veeelikom rezervom (recimo da znam zašto to govorim)