PDA

Pogledaj cijelu verziju : Petey oće da igramo AoM



hrčak
10-04-2011, 23:24
Dakle, jebe nas moj router. Imam bjeli Vip Homebox router bez imena, broja, mjesta proizvodnje itd. E sada, jebe nas što nemošemo ništa port forwardati, a probao je Petey sve. Sada tražimo pomoć vas da nam pomognete. Za više informacija se molim vas obratite Peteyu pošto se ja u to niš ne kužim.

Lord Ragnarok
11-04-2011, 10:06
http://portforward.com/

sickpetey
11-04-2011, 10:14
Nadji mi Homebox tu i ja cu ti biti zahvalan jer ja tu nisam naso nista za homebox.

majstoro
11-04-2011, 10:31
Ideš run,upišeš cmd,onda ipconfig,pa nađeš default gateway,to napišeš u browser i kada ti se otvori da upišeš nick i password probaj ove: admin/admin admin/(ostavi praznu šifru),ako ti nemože,reci model routera,dalje nađeš virtual servers,odabereš age of mithology,ako nema onda sam moraš portove otvorit,proguglaj za age of mithology portove pa ih upiši

reci ako ne kuzis ili ti nesto nece,imamo drugi nacin ali preko pm-a moramo :D

i sick,sta ti je to homebox :D

Lord Ragnarok
11-04-2011, 10:39
Nadji mi Homebox tu i ja cu ti biti zahvalan jer ja tu nisam naso nista za homebox.

homebox nije model rutera. ruter ti je Siemens NESTO, KASDA-NESTO, nesto-nesto, ne homebox
ko da ja idem traziti za svoju kasda-____ (nznm ovak napamet) pod ZICANI RUTERI kategoriju i odna se cuditi sta nema te kategorije

probaj sa
admin/admin
admin/0000
admin/*prazno*

also ak nist drugo ne uspije zovi ove iz vipa, moraju ti doci to srediti

sickpetey
11-04-2011, 12:41
Sve sto ste naveli smo vec napravili i nist od navedenog ne radi.
Hrcak kaze da se jednostavno zove Homebox GlobeSurfer 3 i nista---NISTA drugo ne pise nigdje (barem kaze hrcak)
Trebao bi biti sposoban preko homeboxovog upravljackog programa port forwardati ali iso sam mu preko team viewera da vidim to i nisam nigdje nasao opciju za port forwarding a kao trebala bi postojati opcija.

@majstoro- homebox je one horrible horrible device za koju sam saznao juce i nimalo mi se ne svidja i pitaj bas hrcak da ti pp-a default IP vjerujem da ce ti se svidjeti :D (ionako to tvoje ne rjesava nista nego mu daje opciju da se iskljuci/ukljuci homebox)

cham3leon
11-04-2011, 13:01
Ovako usput, je li moguće da ISP zaključa ruter da mu ne možeš pristupiti? Ima frend jedan koji još nismo uspjeli probiti da probamo otvoriti portove, probali sa svim mogućim default usernameovima i passwordima i ništa.

FaTaL_mRkvA
11-04-2011, 16:59
Ja sam se isto dugo mučio da saznam to ime i lozinku i na kraju je bilo:

user
0000

sickpetey
11-04-2011, 17:07
Homebox nece da radi na isti nacin kao normalni routeri kao sto sam vec rekao.

Lord Ragnarok
11-04-2011, 19:22
Ovako usput, je li moguće da ISP zaključa ruter da mu ne možeš pristupiti? Ima frend jedan koji još nismo uspjeli probiti da probamo otvoriti portove, probali sa svim mogućim default usernameovima i passwordima i ništa.

moguce je da su ju promjenili, no uvijek mozes zvati sluzbu za korisnike da ti oni dodu to otkljucati. kolko znam port-forwarding ne krsi nikakve stavke o koristenju rutera/modema

ako fkt nsta ne radi zovi sluzbu za korisnike, oni su duzni doci i to ti srediti

KICO _OPET
11-04-2011, 20:50
Ideš run,upišeš cmd,onda ipconfig,pa nađeš default gateway,to napišeš u browser i kada ti se otvori da upišeš nick i password probaj ove: admin/admin admin/(ostavi praznu šifru),ako ti nemože,reci model routera,dalje nađeš virtual servers,odabereš age of mithology,ako nema onda sam moraš portove otvorit,proguglaj za age of mithology portove pa ih upiši

reci ako ne kuzis ili ti nesto nece,imamo drugi nacin ali preko pm-a moramo :D

i sick,sta ti je to homeboxS:D
Router ?