PDA

Pogledaj cijelu verziju : novi album Hladnog Piva



Zorfed
03-04-2011, 03:35
Četiri godine od izlaska albuma "Knjiga žalbe" Hladno pivo spremno je izbaciti novi materijal. Tako prvi singl očekujte sredinom ožujka a u subotu 16. travnja izlazi novi album Hladnog piva.
http://www.muzika.hr/clanak/29823/vijes ... album.aspx (http://www.muzika.hr/clanak/29823/vijesti/hladno-pivo-16-travnja-objavljuje-novi-album.aspx)

nije losa pjesma
_sVrOJWl750&ft=22

Dreamer Deceiver
03-04-2011, 11:54
4 godine? Kao da je jučer izašao :/

Devil Dog
03-04-2011, 11:55
Pojam kvalitetne mjuze.

Sonic_Moronic
06-04-2011, 08:07
Slušat će se, ionako idem po njihovoj diskografiji. Jedan od bendova koji je ostao jednako dobar makar su se komercijalizirali. :thumbs2:

.
06-04-2011, 09:07
da jer u kurac, tolko je krivo zaradit nešto.

TeraBajt
06-04-2011, 09:52
nadam se da se nece skroz odmaknut od prvih albuma

Systematic Reverse
06-04-2011, 10:03
da jer u prozor, tolko je krivo zaradit nešto.

nije nista krivo rekao.

a nisi ni ti u sustini.

Falus
06-04-2011, 10:25
da jer u prozor, tolko je krivo zaradit nešto.

Vjerojatno nije mislio na novce, nego da su poceli svirat njanjavu muziku.

@Terabajt

Mislim da se ne trebamo tome nadat :wink:

Sonic_Moronic
06-04-2011, 11:57
Pa prebacili su se na balade i lakši, raznovrsniji rock. Ali fora je da su i tome odlični i maštoviti. Baš zbog te promjene sam dovoljno zainteresiran da odslušam cijelu diskografiju. Ovako ima par albuma koji su prava pankčina, i to je skroz dovoljno. Valjda održe razinu kvalitete na daljnjim albumima.

TeraBajt
07-04-2011, 10:27
zabrinuo sam se kad sam vidio naslov da krecu u world music, koji je govno lol. a i mile mi vise ide na kurac sa promoviranjem na jebenoj anteni zageb

Sonic_Moronic
07-04-2011, 12:06
Zašto je world music govno :(


-ajde ne ubuduce pisati vise takve stvari, gg?-Sprim.mod.

MasaKrisT
07-04-2011, 12:31
128 sry:( U pz mozda, moram pogledati.
Inace Ezoterija mi je odlicna, spot mi se svidja,nadam se da ce i album biti jednako dobar,pratim ih vec 10 godina live i stvarno nemam nista protiv njihove "komercijalizacije."

Azer
07-04-2011, 13:49
Super mi je ova stvar, baš mi nekako "paše", valjda će i ostatak albuma biti takav. Iako, bilo bi dobro da bude i koja žešća stvar.
Za komercijalizaciju me zaboli, ne posvećujem tome pažnju svakako.

TeraBajt
18-04-2011, 15:27
album je kurac od koze. jedino sta valja je evo mene na rucku, fotoaparat mozda i slobodan pad. naslovna uzas, ima da te lajkam najgora pjesma hladnog piva ikad. jebote koje razocaranje. al album je barem ljepo dizajniran. i svugdje se vucaraju soad vonabi rifovi. jebote sta je zoki hiberniro do sad pa skonto da je to prolazilo prije par godina.
cijeli album nekako ide iz supljeg u prazno, sa ponavljajucim temama i nekim nepogodjenim zvukom parodije. tuzno jako. "Ko kome gura u svijetu glamura?" jebote. ima da te lajkam ko sto sam vec reko uber uber lose i jebeno dno dna. fotoaparat je okej, opustena pjesma, dobri lyricsi. nekak mi je debilno miletovo furanje novih fraza i presenilno je opro sve koje je mislio. ono skuzili smo da babe vracare sakaju kok. evo mene na rucku ima potencijala i svidjaju mi se surf dionice zokijeve, malo su lyricsi ispod nivoa ali svejedno dobra stvar i popravlja dojam albuma. pravo ja = ezoterija, s tim da je losije cak. kirbaj i kotlovina je los miks folka i soad riffova, s "pjevnim refrenom" i vjerojatno ce se najvise forsat skoro. Može je apsolutni drek, dosadno, nepovezano, glupo, isprazno. cijelo vrijeme sam bio "premotat pjesmu? može.". Lift je meh, isfurana ta tema. dobra dionica na bubnju, gitara malo lejm. bilo koj broj - kuc kuc kuc samo da kazem bok :'(. Slobodni pad - malo su taj ufo efekt na klavijaturama isfurali na zalbi tako da mi nije pasalo na pocetku, ali pjesma je okej, zamjerka mi je opet dosadno rifovlje na gitari i losa realizacija dobrih lyricsa. ezoterija je ono. ezoterija me nervira. mozda cak i jedna od boljih pjesama na albumu sto je tuzno jer kad je izasla ko singl bio sam meh jer mi nije nis valjalo.

lirički i zvukovno jako slabo. jako jako slabo. evo za nekog kome se svidjela knjiga zalbe ovo je razocaranje. da ne bi mislili da sam harkor prva 3 albuma fan, samar i knjiga zalbe su imali dozu hladnog piva, ovo je jebena nu metal pudlica. onak mile pjeva melodicno, : )) nemojte me jebat.

uglavnom, metalci ce bengati, pop pickice ce urlikat, sentimentalci ce plakat, a oni zeljni dobrog panka (pa i roka jebote) opet ostat praznih ruku.

MasaKrisT
18-04-2011, 15:38
Meni album rula skroz. Nije mi jasno zasto ljudi iznova ocekuju Dzinovskog ili Desetku kad je prije 5 godina bilo jasno da to vise nikad nece dobiti. To je bend koji je sazrio,radi pjesme kako im pukne i tako izdaju-jer mogu. Koncertno su uvijek fantasticni,a pjesme poput Fotoaparata,pravo ja,lift ,premali grad su ono sto se slusa u intimnosti svog doma.Mjuza mi je odlicna(SOAD mi je najzdrazi bend pa me jebi,staces), zajebancije na Svijetu glamura sa narodnjackim trubama, lajkanjem u "Ima da te lajkam" su prva liga. Evo mene na rucku je tekstualno prejako slozena.Ugl da ne cjepkam sad album pjesmu po pjesmu i dionicu po dionicu, jednostavno HP vise ne treba gledati kao punk bend, Mile je uz Mladena i Edu liricki trenutno najjaci u drzavi, mjuza varira od indie-rocka,metaliziranih riffova do zajebancije ala folk-rock.Mislim da svatko moze pronaci nesto za sebe.

Ceka se nova turneja,arena, razbijanje i poganje uz stare hitove i gustanje piva uz nove.

sickpetey
18-04-2011, 17:14
Nabavit će se.

pimp
18-04-2011, 17:19
+1

meni je album super, a uvijek netko treba biti alternativan i popljuvati, tako je bilo i s knjigom žalbe, prvo masovno pljuvanje a onda im je kasnije svima odgovaralo...

TeraBajt
18-04-2011, 19:39
kazem da mi je knjiga zalbe odgovarala ali ovo... ovo je strasno.

Azer
18-04-2011, 20:05
Edit, tek sam počeo slušat. Rula naveliko

Azer
18-04-2011, 21:02
Nemogu editat, ali sam prenaglio malo, album nije toliko dobar. Mislim, dobar je, ali lošiji od KŽ.
Fali mi žestine nekako.

Kid A
20-04-2011, 20:31
sad vidio ovo na youtubeu, vgg :D
4nRR57m0g1M

beba nema zvečku
20-04-2011, 20:42
S ovim albumom su se korak približili neosvojivom vrhu hrvatske estrade Ramirezu.

TeraBajt
20-04-2011, 21:46
sad vidio ovo na youtubeu, vgg :D
4nRR57m0g1M
ane : ))

Sonic_Moronic
21-04-2011, 08:34
Nemogu vjerovati da te parodije više mogu biti smiješne :)))

.
21-04-2011, 09:10
nisu smješne

crnisokol
30-04-2011, 12:30
razočarao me novi album...stariji su bili odlični, Šamar odličan prijelaz na mainstream, Knjiga žalbe dodatno komercijalizirana, ali i dalje dobra s par odličnih pjesama..al ovo novo, dok sam čuo Ezoteriju sam mislio aj dobro je, ima valjda i boljih pjesama na albumu, ali se ispostavilo da je Ezoterija najbolja pjesma albuma...sve u svemu album je osrednji, što je veliki korak unatrag za Hladno Pivo

Sonic_Moronic
16-05-2011, 12:47
Otkada sam nabavila ovu novu kremu za ramena, osjećam da su mi malo oblija. Malo je skuplja, ali... Ovaj, u ovom poslu kojim se ja bavim vrlo je važno... E nisam rekla da je krema na bazi bisera proteina...