PDA

Pogledaj cijelu verziju : playomania gameplay videi



Outmind
02-04-2011, 19:49
Playomania kao program je ok. Da pače, htio bih vidjeti još recenzija kao što je bila ona za dead space 2 koju su odradili puno bolje od lauša i ekipe.

No,

oni dulji gameplay videi su im užas. I to ne zbog duljie samih filmića već zbog činjnice da veliki broj puta čovjek koji to kakti igra NEMA POJMA.

Dva konkretna primjera - two worlds 2 i puzzle quest 2, obje igre sam odigrao i sam, i ne mogu vjerovati koje lik greške radi dok igra. Bio je tu i super meat boy kojeg doduše nisam odigrao, no lik je nekarikirano krepao jedno 50 puta po lvl-u tak da mogu sa određenom dozom sigurnosti pretpostavti da mu igranje baš i neide / da su morali sklepati te filmiće samo da popune prostor

hansi
02-04-2011, 19:50
ja sam umro pecto puta po lvlu na mit boju((((((

Kid A
02-04-2011, 19:53
Malo sam im lurkao fb stranicu i vidim da im se isto tamo dosta ljudi zali na to.

Podsjeca me na moje rageanje dok sam gledao Modul 8 i raznorazne debile koji nisu u stanju skupiti ni 100,000 u roku dvije minute u Tony Hawku 2. I sad se iznerviram samo na prisjecanje :/

Nemas brige, sad ces vidjeti kad Sickmanno i Deadwalker uskoce u odbranu :P

cham3leon
02-04-2011, 20:23
Ja nisam mogo odlijepit dlan od face dok je lik igrao Magicku. Mislim, inače pizdim kad god netko igra drukčije od mene jer stalno imam osjećaj da je moj način bolji, ali ovo je naprosto bilo loše. Tip je tek na pola igre skužio da bi mogo koristit i nešto drugo osim vatre, ili bar napravit fireball.

Još veći smijeh je bio da se igrala kopija koja je izrasla na čudesnom hrastu, ali to im neću zamjeriti, neka onaj bez grijeha prvi baci kamen.

Kid A
02-04-2011, 20:26
Kako si skuzio da je bila kopija u pitanju?

cham3leon
02-04-2011, 20:36
Ono, tip ide napravit lika po prvi put, ispod lika piše default ime, ni manje ni više nego "SKIDROW" :)

Kid A
02-04-2011, 20:37
:)))))))))))))))))))))))))))))))

Arbiter of Change
02-04-2011, 20:53
Još veći smijeh je bio da se igrala kopija koja je izrasla na čudesnom hrastu, ali to im neću zamjeriti, neka onaj bez grijeha prvi baci kamen.
Ono, ako ne mogu čovjeku dati 10 eura da kupi igru preko Steama, tj. gift, onda se ta Playomania već u startu može propucati.

Xero
02-04-2011, 20:55
Ja sam reko da ću radit za playomaniu, ako mi nabave igre za recenzirat. Poslali su mi link na pirat bay.

hansi
02-04-2011, 21:07
Ja sam reko da ću radit za playomaniu, ako mi nabave igre za recenzirat. Poslali su mi link na pirat bay.
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Kid A
02-04-2011, 21:09
Stalni suradnici dobiju rapidshare premium acc

kulamasta
03-04-2011, 09:26
Stalni suradnici dobiju rapidshare premium acc

Nadasve pohvalno

Sickmanno1
03-04-2011, 23:48
Zapravo u pitanju je hotfile i megaupload :P

Inace necu skakati u obranu posto se slazem sa navedenim, a i vajnao sam bash uredniku danas zbog toga...

Arbiter of Change
04-04-2011, 19:55
Inace necu skakati u obranu posto se slazem sa navedenim, a i vajnao sam bash uredniku danas zbog toga...
I kakve su vijesti s fronta? :)

Chappi
04-04-2011, 22:03
Fileserve je trenutno najbolji...Hotfile je propao,Megaupload se jos drzi nekako.

:D

Deadwalker
05-04-2011, 08:04
Inace necu skakati u obranu posto se slazem sa navedenim, a i vajnao sam bash uredniku danas zbog toga...
I kakve su vijesti s fronta? :)

Da, i onda je Sick poceo pljuvati po mojem gameplayu, a ja sam se ko Isus mucio da na pal rezoluciji ista naciljam s gljivama u Killzoneu 3. Cak sam se dobrovoljno odlucio sramotit pred nacijom da vise ne prikazujemo nekakve wanabe pc fps-ove sa ocjenom 35.
Uglavnom da, gameplayovi jesu losi, ali kada imas mjesecno 15-ak novih naslova i svega nekoliko ljudi da ih igraju, jos to sve dobro izgleda. Inace nije moj posao da snimam gameplayove, nego radim neke zahtjevnije stvari. Ali da, pokusat cemo to popravit.

Kid A
05-04-2011, 09:39
Da, i onda je Sick poceo pljuvati po mojem gameplayu, a ja sam se ko Isus mucio da na pal rezoluciji ista naciljam s gljivama u Killzoneu 3
Oho-ho!
Jesu to nekome lose kontrole u fps naslovima na konzolama? :P

Deadwalker
05-04-2011, 09:52
Nisu lose kada igras u HD-u. Kada igraš na 480p te imas duplo manje piksela nego li je zamislio proizvodac igre, lagano micanje gljive sibne nisan preko pola ekrana. S Moveom je apsolutno neigrivo onda. Voznje su kolko tolko igrive.Uglavnom, moram cim prije rijesiti snimanje u HD-u.
Da ne nejdemo u offtopic, mislim da je nerealno ocekivati da covjek igra sve igre jednako dobro.

Maloki
05-04-2011, 21:00
A ne može se riktati osjetljivost gljiva?

:P

Deadwalker
05-04-2011, 21:50
to je nesto sto konzole nemaju. Nije to zaostali pc :eyebrows:

Outmind
09-04-2011, 11:35
Još nekaj.

Fkt je neprofesionalno od vas da vam igre ŠTEKAJU u gameplay videima. Pa kaj nitko ne nadzire kvalitetu tih videa? Baš gledam jučer, need for speed i crysis 2 videi, vuku se ko krepana mačka, i to onda dajete ljudima ad gledaju.

Deadwalker
09-04-2011, 11:53
Nije to moj posao da ocjenjujem kvalitet. Uglavnom, ako želiš, možeš se požaliti na službenim kanalima :)

cham3leon
09-04-2011, 12:25
Danas je bio Mirror's edge stisnut na pola ekrana. Valjda je do vas jer su mi svi drugi kanali radili ok.