PDA

Pogledaj cijelu verziju : [DPSG]GACKT - The sixth day Single collection



hansi
02-04-2011, 15:05
http://ec2.images-amazon.com/images/I/41Ir3utlLkL.jpg


Iako na albumu nisu neke od najboljih pjesama, kao
P4plEI-mdOA


JVc7YNca2Kg


amXKQ351QBw

koje su snimljene kasnije, ipak sam se odlučio za ovaj album. Odabir mi nije uopće bio težak, znam da ste očekivali korpiklaani/blind guardian, al ipak ne :D

Gackt (Camui Gackt) je japanskj-rock pjevač. Pri početku karijere bio je vokalist u Malice Mizer, koji mi se uopće ne dopada, niti bi se vama dopadao.
Dakle, ovo je album sa dosta njegovih single hitova, sadrži i njegovu najpoznatiju i najpopularniju pjesmu, Vanilla. Obratite pozornost i na Last Song, koja je po mom mišljenju jedna od najboljih pjesmi ikad.
Neznam što bi više rekao o albumu.. Prvi dio je po mom mišljenju malo bolji od onog kasnije, ali to i nije neka velika razlika :D .

Ugodno slušanje, iako ne očekujem dobre ocjene ^^

Javite mi se na pp ako vam treba album

Kid A
02-04-2011, 15:09
A u kurac krivi fjalsghthjtjhtyukyarghaaaaa ovo ce mi biti najgore slusanje ikad
Jel album bar na engleskom?

Duke of Earl
02-04-2011, 15:14
Obratite pozornost i na Last Song, koja je po mom mišljenju jedna od najboljih pjesmi ikad.
Ti si budala. Ja ovo lakrdiju neću slušat iz principa, i molim vas da me izbrišete iz DPSGa.

Aerial
02-04-2011, 15:14
Čuo sam od njega samo Redemption (mislim da je bio na soundtracku od jednog od 50 spinoffa FF 7).

Mislim da će ovo biti zanimljivo xD

Kid A
02-04-2011, 15:17
Obratite pozornost i na Last Song, koja je po mom mišljenju jedna od najboljih pjesmi ikad.
Ti si budala. Ja ovo lakrdiju neću slušat iz principa, i molim vas da me izbrišete iz DPSGa.
Ma bezveze sad da te se brise, mozes samo preskocit ovaj tjedan ako zelis

Kid A
02-04-2011, 15:20
Ma daj kakvo je ovo govno, pa pjesme su na japanskom FFS
Kurac cu ovo slusat, preskacem i ja ovaj put
hansi ti stvarno jesi budala
http://i.imgur.com/TH4gK.jpg
lol
EDIT
ovo je uvreda za glazbu opcenito
bar cu ikad u zivotu slusati nesto za sta moram googlati prevod lyricsa

Aerial
02-04-2011, 15:21
Mene samo smeta što je ovo kompilacijski, a ne studijski album :S

hansi
02-04-2011, 15:38
dobro promjenit cu album, kasnije cu stavit drugi, izbrisite ovu temu

The Great Duck
02-04-2011, 15:44
Ma daj kakvo je ovo govno, pa pjesme su na japanskom FFS
Kurac cu ovo slusat, preskacem i ja ovaj put
hansi ti stvarno jesi budala
http://i.imgur.com/TH4gK.jpg
lol
EDIT
ovo je uvreda za glazbu opcenito
bar cu ikad u zivotu slusati nesto za sta moram googlati prevod lyricsa
Kakve veze imaju tekstovi ako je glazba dobra?
Iako,u ovom slučaju baš i nije (sudeći po ovim clipovima,tj.,iako sam očekivao da će biti gore od ovoga),pa je onda i svejedno.

Kenyi
02-04-2011, 15:58
Malo pretjerujete :(

Raz
02-04-2011, 16:11
"joj sto bas to, aj neki drugi"
"e ja ovaj preskacem, cekam nekog drugog iduceg tjedna s predlogom"
"fuj rap, fuj jazz"

Takav stav mi je, tbh, krajnje retajan i definitivno ste onda fulali poentu topica

gg guys

mortician
02-04-2011, 16:13
Obratite pozornost i na Last Song, koja je po mom mišljenju jedna od najboljih pjesmi ikad.
yLMLCvRBAA0

Rajt.
Ovo je tmn na razini Eurosong glazbe. Japanski Giuliano il neki bogisus :D

MILF hunter
02-04-2011, 16:21
:rotfl: :pray:

Šteta što i predo u ovom ne sudjeluje, imam feeling da biste slušali nešto poput
http://i.imgur.com/ROGt6.jpg
:gitara:

Aerial
02-04-2011, 17:10
"joj sto bas to, aj neki drugi"
"e ja ovaj preskacem, cekam nekog drugog iduceg tjedna s predlogom"
"fuj rap, fuj jazz"

Takav stav mi je, tbh, krajnje retajan i definitivno ste onda fulali poentu topica

gg guys

^^

Outmind
02-04-2011, 18:07
A crap, to dobiješ kad dođeš na forum 3 sata pre kasno... curse you Raz, CURSE YOU!!!!!

Anyway, nisam ni jedan youtube link još otvorio, no nije mi jasno zašto se sad taj album nebi mogao slušat... Pa ak može bilo kakva glazba zašto ne i ovo?

beba nema zvečku
02-04-2011, 18:26
haha kak je ovo sve super uspjelo. ekipa se žalila na prestroga pravila pa nakon što su sva ista odbačena dolaze na red ljudi koji nisu postali niti jednu recu i preporučaju ovako super stvari. :D

Kid A
02-04-2011, 19:31
Ekipi koja se nasla uvrijedjena sto sam vam dirnuo u drugu otadzbinu Japan preporucio bih da svoju frustraciju ispolje na neki konstruktivniji nacin, npr tako sto cete svi redom da mi ga popusite. Eto

Prije bi si usi odrezao nego da slusam ovakvo nesto

Obratite pozornost i na Last Song, koja je po mom mišljenju jedna od najboljih pjesmi ikad.
o jebem te bozehttp://gamer.hr/forum/images/smilies/fpalm.gif

Maloki
02-04-2011, 19:36
znam da ste očekivali korpiklaani/blind guardian, al ipak ne :D
Ja sam se iskreno nadao da će biti nešto poput Korpiklaanija ili Blind Guardiana. Ono, da će biti bar slušljivo ako ništa drugo.
No, točno sam očekivao nešto ovakvo :(

EDIT:

This is my favorite song ever. Gackts extremely talented at what he does. He's the best singer ever. He's better than most singers in America. e needs to come to America and tour here. Gackt is awesome really good song. My favorite song since 7th grade i'm in 10th niw
Haha :pray:

Kid A
02-04-2011, 20:14
haha kak je ovo sve super uspjelo. ekipa se žalila na prestroga pravila pa nakon što su sva ista odbačena dolaze na red ljudi koji nisu postali niti jednu recu i preporučaju ovako super stvari. :D
ane.

prvo je bio problem sto imamo "svega" 5 dana za poslusat i ocijenit album i sad kad imamo cijeli tjedan na raspolaganju, probaj naci koliko ih je poslusalo zadnji album
viewtopic.php?f=19&t=44155&start=15 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=44155&start=15)
vgg decki, vgg
(dukea i sebe ne racunam jer mi smo zakasnili po dan)

Super mi je kako ih je pola kvitalo s recenzijama nakon sto je zavrsio njihov red :thumbs2:

Electromaster
03-04-2011, 17:57
Bar nisam tek sad ovo vidio.

S:rotfl: :pray:

Šteta što i predo u ovom ne sudjeluje, imam feeling da biste slušali nešto poput
http://i.imgur.com/ROGt6.jpg
:gitara:
Kao što rekoh...

Zbog ovih "neću ovo neću ono" spika pridružio bi se društvu samo da vas trollam s anime albumima. :>

Nemam pojma ko je ovaj derpe iz OP-a, niti mi ga se sad sluša, ali vi ste s ovakvom reakcijom ispali takvi licemjerni pizduni da to nije normalno.

Jel album bar na engleskom?
Kako si ti glup bokte. :pray:
Japanski aside, šta muzika ne vrijedi ako je na jeziku koji ti ne znaš?

Systematic Reverse
03-04-2011, 19:43
pa nije glup, ja sigurno nebi slusao cijeli album na japanskom, koji kurac da slusam kad ni neznam o cemu pjeva.

beba nema zvečku
03-04-2011, 19:48
Kako si ti glup bokte. :pray:
Japanski aside, šta muzika ne vrijedi ako je na jeziku koji ti ne znaš?

Muzika ne vrijedi, to što je na jeziku koji ne razumiješ je znači minus. E da PR3DATORe malo prije smo se Maloki i ja zapitali jer si već počeo razmišljati na japanskom

MILF hunter
03-04-2011, 19:50
Hansi, trebao si Sigur Rós odabrati.

Kenyi
03-04-2011, 20:15
Koja drama oko jebenog albuma

Sonic_Moronic
04-04-2011, 08:35
Muzika ne vrijedi, to što je na jeziku koji ne razumiješ je znači minus.

Koji vrag, zar i ti ;(

Onak, jedino hip-hop ne bih slušao na drugom jeziku, ali za sve ostalo me totalno briga. I koliko ja znam, ovaj Korpiklaani album je na finskom, šta to nitko nije komentirao?

croat1gamer
04-04-2011, 08:39
Dupli standardi. Nemoj se zamarati s time. :(

hansi
04-04-2011, 10:29
dobro jel mozete sad ako vam se ovo bas nikako ne svida otic na drugi album koji sam stavio a ovu temu lockat ili deletat

mortician
04-04-2011, 10:32
Japanski aside, šta muzika ne vrijedi ako je na jeziku koji ti ne znaš?

Muzika ne vrijedi, to što je na jeziku koji ne razumiješ je znači minus.

Sry frende, al sjetio se nečeg i moram :)



Dj Krush, to je to. Evo da i ja malo nahvalim album. Kao što je Mafiozor rekao, album je savršen mix trip hopa i hip hopa s nevjerojatnom vibrom. Trip hop stvari odlikuje gusta struktura, dok na hip hop stvarima Krush ostaje vjeran tradiciji te ovdje beatovi nisu toliko slojeviti kako bi emceeji imalo dovoljno prostora izrazit se. Jedina boljka albuma, naravno ako vam paše ideja trip-hopa kao ne baš zahtjevne glazbe za slušanje već više pozadinske glazbe, je ta što najbolja stvar na albumu Candle Chant( moje skromno mišljenje) je od rapana na japanskom,ali unatoč jezičnoj barijeri ona uspijeva osvojiti na prvo slušanje, jednostavno nije potrebno razumjeti da bi se osjetile emocije. S

Candle Chant (9s1Z0hN8WNU)

:)

beba nema zvečku
04-04-2011, 13:41
Došlo je do malog nesporazum, al kaj ćeš kad sam nepismen pa me ljudi baš nemreju skužit. MUZIKA NE VALJA, a ako je na jeziku koji ne razumiješ onda fakat nemaš što za slušati. Sad jasnije?

Electromaster
04-04-2011, 13:49
Iako, ponavljam, nemam pojma ko je taj derpe i ne da mi se sad slušat, da te pitam- tko si to ti da odlučuješ valja li muzika ili ne? :>

Inače, zapravo sam i prilično uvjeren da album jest smeće, ali žišku ono, nije u tome poanta mamlaze. Jer onak, sveSje smeće nekome, ali ako hansi bira album, i ako njemu on nešto znači, imate da ga poslušate i prestanete srat. Za to služe recenzije. :>

beba nema zvečku
04-04-2011, 14:06
e a zakj se ti javljaš uopšte ako ne sudjeluješ u svemu ovome.

Electromaster
04-04-2011, 14:06
Jer ste licemjeri retajni.

beba nema zvečku
04-04-2011, 14:26
zašto. ZATO JER NEKO SRANJE KOJE JE NAPRAVLJENO PO ŠABLONI I NEMA NIŠTA LJUDSKOGA NAZIVAMO ONIM ŠTO JEST.

Electromaster
04-04-2011, 14:27
Super. Apsolutno se slažem s tobom. Iako nisam ni poslušao.
Ali to nije poanta ffs.

Maloki
04-04-2011, 14:30
Bolji bi efekt bio da si umjesto italica koristio underline.
Bold je opcionalan.

beba nema zvečku
04-04-2011, 14:32
onda koja je poanta

Kid A
04-04-2011, 14:33
Super. Apsolutno se slažem s tobom. Iako nisam ni poslušao.
Ali to nije poanta ffs.
Odjebi vise iz ove teme, debilcino nedojebana.
Brisacu ti postove ubuduce, koji kurac si ovde dosao nekome pametovati o glazbi, idi slusaj one svoje loli pizdarije

Maloki
04-04-2011, 14:34
Daj Admire, zašto tako pukneš? :(

Kid A
04-04-2011, 14:36
Ma zaklacu vas sviju, lud sam!

beba nema zvečku
04-04-2011, 14:39
odi odspavaj malo,to ti je od nedostatka sna

Kid A
04-04-2011, 14:40
OK

Raz
04-04-2011, 14:58
Super. Apsolutno se slažem s tobom. Iako nisam ni poslušao.
Ali to nije poanta ffs.
Odjebi vise iz ove teme, debilcino nedojebana.
Brisacu ti postove ubuduce, koji prozor si ovde dosao nekome pametovati o glazbi, idi slusaj one svoje loli pizdarije
Nije uopće bit u glazbi, već u vašem stavu.

Systematic Reverse
04-04-2011, 15:00
chillajte, dolazi ljeto ljubavi.

<3

Electromaster
04-04-2011, 15:02
onda koja je poanta
Well, kao prvo, s tehničke strane, ti si se zajebao jer si na početku priče napisao ovo:

Svaki tjedan bi jedan od članova odabrao jedan album,njemu jako drag jer je izgubio nevinost uz njega, jer ga smatra prekretnicom u razvoju metalnog žanra iliSje nešto slušljivo u košu novog hiperproduciranog smeća
Dakle, album ne mora nužno biti nekaj novo i originalno, već može jednostavno biti neš što je osobi koja ga zadaje bitno, ili ju se je jako dojmilo, etc, etc. Ukratko, ako osoba želi nešto zadati, ona na to ima pravo, bez obzira o čemu se radi.

Kao drugo pak, rekoh da se sveS[hajfajv Maloki]Smože na ovoj ili onoj osnovi progasiti smećem- što su slušatelji u recenzijama dosadašnjih albuma već i par puta uradili, ali nisu u startu srali kako ih neće slušati.
Dakle, poslušaj, makar pola, zbljuvaj se ak moraš, napiši u reci da je sranje nenormalno, al ne seri unaprijed bokte. Jer je nekul i retajno.

Kid A
04-04-2011, 15:03
@ Raz
Pa ne znam sta da ti kazem u tom slucaju, moraces nam jednostavno vjerovati na rijec kad ti kazemo da je glazba sranje. Trenutno ima samo jedna osoba u ovoj temi kojoj je bend dobar. Pocevsi od tog, jednostavno se vidi da je slusanje ovog cisti gubitak vremena i zdravog razuma. Uostalom, sasvim si slobodan poslusati album pa da napises ovdje svoje misljenje

Frky
04-04-2011, 15:10
chillajte, dolazi ljeto ljubavi.

<3

Raz
04-04-2011, 15:17
@ Raz
Pa ne znam sta da ti kazem u tom slucaju, moraces nam jednostavno vjerovati na rijec kad ti kazemo da je glazba sranje. Trenutno ima samo jedna osoba u ovoj temi kojoj je bend dobar. Pocevsi od tog, jednostavno se vidi da je slusanje ovog cisti gubitak vremena i zdravog razuma. Uostalom, sasvim si slobodan poslusati album pa da napises ovdje svoje misljenje
Pa ako mislite da je smeće, preslušate album i napišete recenziju u kojoj [na fin način]Spopljujete album i time autoru teme opalite jednu zidarsku.
Ne moraju svi imati jednako mišljenje o albumu, možda se nekome čak i svidi.

mortician
04-04-2011, 15:35
chillajte, dolazi ljeto ljubavi.

<3

Maloki
04-04-2011, 18:12
Ti i brat ste mi dužni pivu.

Totoro
04-04-2011, 18:14
Šta je najžalosnije, ovaj album uopste nije za recenziranje.
Kako ste samo debilni, hehe

hansi
04-04-2011, 19:20
lul, na šta je ovaj forum spao :D

Kid A
05-04-2011, 10:35
Hm hm hm.
Ajde sad kad se situacija smirila, nesto sam razmisljao.

Kako bi bilo da se sredi totalno preuredjenje ovog pokreta.
Bude nas bilo mozda 5-7 u grupi, ukupno 5 dana za biranje i slusanja albuma, uz dva dana pauze cisto da nam ne visi onaj osjecaj obaveze nad glavom. Evo sad imamo 7 dana a svejedno hrpa ljudi nisu napisali recenzije, da sad ne potezem imena.
Nas nekoliko bi biralo albume s tim da svatko ih moze slusati i pisati recenzije (recenzije recenzije, ne retke od nekoliko recenica). Jednostavno u cilju da se izbjegnu ovakvi debakli kao s hansijem.
Ne znam, ovo mi jos uvijek ima potencijala i bilo bi steta da propadne. Kaj vi mislite?

Kenyi
05-04-2011, 19:18
Slažem se.
Ionako je najvažnije da se otkrije i posluša malo raznovrsnija muzika i stvari koje prije nismo imali prilike cuti.

beba nema zvečku
05-04-2011, 19:40
dum dum tradadadum!
viewtopic.php?f=19&t=23614 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=23614)

Kid A
05-04-2011, 19:40
:(
a znam
partibrejkeru.
al kuzis sta hocu u biti?

beba nema zvečku
05-04-2011, 19:48
osnovati grupu glazbenih elitista koji će nametati svoj ukus cijelom forumu. We share the same dream my friend

Kid A
05-04-2011, 19:51
http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA2.png

Sonic_Moronic
05-04-2011, 19:54
Pa treba se samo držati onoga da likovi koji nisu komentirali album, gube privilegiju da ih se bira, već budu zadnji.

Kid A
05-04-2011, 19:55
Yup, tu smo se zadnji put zeznuli izgleda