PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ludi Grad Gaming Community



LG Community
02-04-2011, 11:37
[center:13jrmtbb]Posto je stari LG propao,ja sam odlucio napraviti novi[penls edit-najnoviji-nema bugova]

http://img19.imageshack.us/img19/7199/91013956.gif

IP: 213.239.199.124:7783

**Registracija i Pravila**S
Prije svega trebate se registrirat sa svojim nickom. Registracija je veoma jednostavna. Kada uðete na server pojaviti ce vam se u textu mali okvir gdje vam pise sta trebate uciniti za registraciju,nakon toga se logirate i onda uzivate u igri!

Komande

*** ACCOUNT *** /pravila /registriraj /login /changenick /changepass /level /buylevel /upgrade
*** ZABAVA *** /stunt /dm1 /dm2 /naocale /odjeca /neon
*** GENERAL *** /pay /charity /time /buy /votekick /vote /unrentcar /givekey /switchkey /id
*** GENERAL *** /resetupgrades(100k) /betrace /betdm /bets /buygun /bestbuy /bestsale
*** CHAT *** (/w)hisper (/o)oc (/s)hout (/l)ocal (/ad)vertise /me /togooc
*** BANKA *** /balance /withdraw /deposit /wiretransfer /loan, ATM: /balance /withdraw
OSTALO *** /mobpomoc /househelp /renthelp /businesshelp

Dakako ima ih jos jakoOoOO Puno...

**Biznisi i Kuce**

Biznisi: Naravno svako želi da ima svoj biznis i da zaradjuje više novca.
Biznis kupite tako što ce te stati na marker i kucati /buybiz. Svaki biznis ima odredjenu sumu novca i level (npr. level 15. i 12 000 000$). Morate ispunjavati te uslove da bi mogli kupiti biznis! Naravno kasnije ga možete i prodati po istoj cijeni po kojoj ste ga i kupili (komandom /sellbiz). U biz možete dodati health i armor sa komandom /bizupgrade. Kada kupac dodje kod vas kucat ce /buygun i otvorice vam se meni( novi prozor u kome cete moci izabrati koje oruzje hocete).
Kuce: Na serveru imamo i kuce. Naravno i sa njima možete zaraditi mnogo novca tako što ce te iznajmiti sobu sa komandom /rentroom. Naravno vi prije toga morate kucati /setrentable 1 i /setrent i napišete cijenu sobe. Svakom platom æe te dobiti i novac od svakog vašeg podstanara. U kucu takodjer možete stavit neke stvari. To radite sa komandom /houseupgrade. Izlistat ce vam se menu iz kojeg izaberete šta vi želite. Neke od upgrade stvari su health, armor, kamere (možete naruciti kamere oko kuce, svuda po gradu, za gledanje Deathmatcha, za gledanje race-a ili za gledanje odredjenog igraca. Naravno kada kupite kucu, možete naruèiti i vaš automobil, motocikl, helikopter ili avion. To sve ce te uspjeti sa komandom /carupgrade, tu imate još nekoliko komandi vezanih za automobile kao što su /carcolor i sl.

**Misije i Leveli**
Misije
Na serveru imamo i mnoge misije kao što su deathmatch, race, kradja auta, krada kase,isplata i jos dosta zanimljivih misija..

DeathMatch
DM event je svaka 2h,vidjet ce te na ekranu: Organizira se DeathMatch,dodi do crvenog kvadratica na karti i cekaj ostale,Salje: Mole(tako nes xD).Kada stanete na kvadratic cekate barem jos jednog igraca da server zapocne event...

Race
Utrka se desava svako 1h,takoder kao kod DMa doci ce vam MOLE SMS...Prvi osvaja neku nagradu(novce,biz/kuca,auto...)

Upisi rijec
Server ce vam poslati text u kojem pise: Tko prvi napise (npr.)HFAHFH osvaja NRG + 9 bodova!
ukoliko ste vi prvi,osvojite ga!

Krada Kase/Automobila...

Server vam salje kao i kod Racea MOLE poruku da dodete na crveni marker i Ukradete Kasu ili Auto ili nesto sasvim drugo...

Pojasnjene: U misiji isplata cilj je da što prije ukradete isplatu koju ce vam poslati server. Dobit æe te odreðenu sumu novca i postati enemyno1 (javni neprijatelj broj jedan), vi æe te morati pobjeæi igraèima koji æe vas ganjati da bi vam oteli isplatu i exp+1.

Kako biti veci level?
Na serveru naravno imamo levele. Leveli se sakupljaju radjenjem misija, dobijanjem paydaya (Svakih sat vremena je payday, dobit ce te odredjenu sumu novca i exp+1. Sa vecim levelom veca je i plata.) Kada skupite dovoljno iskustva upisete /buylevel.. Kako znati kada imam dovoljno bodova iskustva za lvl? Upisite /level, tu vam se nalaze sve statistike od acca koje vam trebaju
Sta dobijate vecim levelom?
Svakim kupljenim levelom dobijate i upgrade poene (komanda je /upgrade). Sa upgrade poenima možete dodat sebi health, armor, oruže, stuff (droga, pivo, vino, vodka) da imate na spawnu (pocetku igre, radjanju). Upgrade poene možete restartovati komandom /resetupgrades. Takodje dobijate mogucnost kupovine boljih kuca, bizova i auta....

**Bande/Mafie/Orge**
Imamo 2 Mafie/Bande i 1 ORG... BANDE: kombinirali smo GSF i CRIPSE i dosli smo na ideju da ime Mafie bude :
Glen Park Family,na drugoj Bandi/Mafiji smo kombinirali slavne Terrore i Latinose,dosli smo na ime Sicilian Mafia
ORGANIZACIJA: imamo LSPD koj ce se dakako ratovati sa te dve bande/mafie

Sta ce raditi?:SMafie/Bande ce se ratovati medjusobno po odredenim Los Santos lokacijama,a LSPD ce imati WAR sa te dvije Bande/Mafie pojedinacno,u blizini LSPD baze
Ludi Grad DeathMatch Team

Owners: VitO & Alpha
1337: /
4: /
3: /
2: /
1: /

Prijave za admine ce biti INGAME owneri ce izabrati NAJBOLJE IGRACE koji dakako moraju znati DM i tu ljepotu igre....

Bilo bi ljepo od vas da dodete i okusite STRAST DeathMatcha i Stunta ujedno!

Sa starog LG opisa preuzeto je par sitnica,zato sto su isti!

Postovanje,LG Team!

http://i44.tinypic.com/2ufzp04.png[/center:13jrmtbb]

Kores
17-09-2011, 16:17
hahha znam ovaj..dobar je za sada

Mr.James
18-09-2011, 09:38
Dobar server , svidja mi se , ali treba jos puno rada na njemu :)