PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mortal Kombat Deception



red_queen
08-08-2006, 01:16
jel ima bilo ko za komp taj MK????? sve bi dala da ga imam

Systematic Reverse
08-08-2006, 03:03
jel ima bilo ko za komp taj MK????? sve bi dala da ga imam

Ja ne.Igra mi suxa nekak. Newolim taj MK!

DJ-Alex
08-08-2006, 15:50
Hej !!! Imaš Mortal Kombat 4 za pc.. potrazi negdje di mozes nabavit igre..

red_queen
08-08-2006, 15:55
Hej !!! Imaš Mortal Kombat 4 za pc.. potrazi negdje di mozes nabavit igre..
ma imam doma mk 4...ja bash trazim ovaj

Berax0r
08-08-2006, 16:24
mozda ima nekakav probaj potrazit preko google-a no nisam upoznat za koju je konzolu izdan taj MK no ako je naprimjer za PS one onda nabavis program koji dijeluje kao PS one ( jeb**** nemogu se sjetiti kako se to kaze) i onda taj MK potrazis na internetu i vidis dali mozes skinuti na komp i da ga zaigras sa tim ''programom'' :wink:

EDIT:sjetih se ja EMULATOR!!! :wink:

antrax5
13-08-2006, 14:01
imas brijem,za ps,frend mi je igrao igru i kaze da je jebena, ja ne volim bas konzole ali ak naparve za pc moglo bi biti OK,fan MB.... :D


PS:mislis na onaj najnoviji

hellrider
13-08-2006, 14:12
I ja isto iman Mortal Kombat 4 za PC,meni je igra bezveze i grafika je raspad... :?

str33t6l0w
13-08-2006, 14:14
I ja isto iman Mortal Kombat 4 za PC,meni je igrica bezveze i grafika je raspad... :?

zato sto je stara... i nije igrica nego je IGRA... i ona netrazi mortal kombat 4 nego deception! citaj malo

hellrider
13-08-2006, 14:22
I ja isto iman Mortal Kombat 4 za PC,meni je igrica bezveze i grafika je raspad... :?

zato sto je stara... i nije igrica nego je IGRA... i ona netrazi mortal kombat 4 nego deception! citaj malo

Ajme nemoj pametovat puno ka da neznan da je igra stara i znan da netraži Mortal Kombat 4 i šta to ima veze oću li ja pisat Igra ili Igrica?? :-x Gledaj svoja posla,a ne gledat drugima pravopis!!! :rotfl:

sexy peace
13-08-2006, 14:29
I ja isto iman Mortal Kombat 4 za PC,meni je igrica bezveze i grafika je raspad... :?

zato sto je stara... i nije igrica nego je IGRA... i ona netrazi mortal kombat 4 nego deception! citaj malo

Ajme nemoj pametovat puno ka da neznan da je igra stara i znan da netraži Mortal Kombat 4 i šta to ima veze oću li ja pisat Igra ili Igrica?? :-x Gledaj svoja posla,a ne gledat drugima pravopis!!! :rotfl:

Ako čitaš forum postoji i tema o tome.

hellrider
13-08-2006, 14:39
I ja isto iman Mortal Kombat 4 za PC,meni je igrica bezveze i grafika je raspad... :?

zato sto je stara... i nije igrica nego je IGRA... i ona netrazi mortal kombat 4 nego deception! citaj malo

Ajme nemoj pametovat puno ka da neznan da je igra stara i znan da netraži Mortal Kombat 4 i šta to ima veze oću li ja pisat Igra ili Igrica?? :-x Gledaj svoja posla,a ne gledat drugima pravopis!!! :rotfl:

Ako čitaš forum postoji i tema o tome.

Zan slućajno san napisa Igrica umisto Igra,a on me odma napa... :-x

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=4638