PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crysis 2 - tko će igrati MP?



W1k1n6
30-03-2011, 09:56
Jel netko kupio Crysis 2 ili se sprema na to? Postoji mogućnost da dignemo server za njega, no samo ako ima dovoljno zainteresiranih.
MP je dosta bolji od demo verzije, kad malo duže provedem vrijeme uz njega, napisat ću recenziju multiplayera (Iggy piše singleplayer). Za sada mogu reći kako je dobra kombinacija aiming skill igre i taktičkih elemenata, no u ovom trenutku još ima nekih tehničkih zajebancija s traženjem keya svaki puta kad ulazite u MP (doduše postoji fora kojom se to može riješiti) i poteškoće sa spajanjem na servere, no svaki čas bi trebao izaći patch za to.

Wolfwrath
01-04-2011, 17:20
Evo,ja sam probao, mogu reći da je mp podosta težak. U odnosu na recimo Cod, mnogo težak. Nanosuitovi su slabiji nego onaj u singleplayeru,al nije to problem nego "rpg" elementi mp-a. Sustav rankanja je skoro identičan onom u codu. Po levelu otključavaš novu klasu (po želji,koju oćeš), na ranku 5 dobiješ custom klase. Problem je u tome što igrači sa većim rankom nisu samo formalno veći rank,nego uistinu su mnogo jači nego newbies. Jača oružja,jača odjela, itd. Da ne spominjem o uigranosti, pošto mp zahtjeva mnogo sati igre da bi se spoznale vrijednosti i mogućnosti nanosuita.
Tu i tamo ima po koji aimbot, što zna frustrirat ako su ranked igre.
Iako je Crytek produbio jaz između softcore i hardcore igrača, i zahtjeva ponešto više taktika nego što smo inace navikli,mp je svejedno vrlo zabavan,pogotovo ako imate nekoliko frendova (ili pcp server :D) na raspolaganju.

Deadwalker
01-04-2011, 21:15
ja igram multiplayer pa ukoliko dignete server, racunajte na mene

Wolfwrath
02-04-2011, 10:34
Ajd,ko igra, oćemo se negdje naći? Ima hrpetina praznih servera, pa bismo mogli nabaciti koji gejm.

Deadwalker
02-04-2011, 16:05
Ja igram pod nickom D34dw4lk3r pa ako želiš da napravimo squad, potraži me na listi i dodaj pod frende :)

Wolfwrath
02-04-2011, 16:46
Kk,budem

Čux
05-04-2011, 13:41
Evo probo sam i ja malo, i nije tak strašno kak sam očekivo mada i dalje nije niš specialno. Anlok sustav općenito nevolim i živcira me, pogotovo jer te ekipa sa većim levelima pojede jer imaju superioriju opremu. Smeta me i što je tolko CoD-liike u mehanici u nekim segmentima, pogotovo aim down the site. zapravo čak ni to toliko, više me smeta što je hip fire beskoristan tolko osim ak ti neko nije odma u faci. Ali sve skupa mi se na trenutke čak i dopadne. Da je neka taktički revolucionarna timska igra, definitivno ne, al sa solo casual napucavanje može proć. Pitanje je kolko dugo kao takva može izdržat.

Sa tehničke strane me jako smeta što nemogu grafiku srezat po svom ukusu jer mi igra definitivno štuca na najnižim postavkama koje mogu ingame nametat. Al vidim zato da je i konzola sad tu + imam i nekih svojih trikova u rukavu pa bumo vidjeli kaj će se dat napravit :D

Vedro
05-04-2011, 17:24
Hip fire mozda je malko beskoristan ali je fora kada se mimoidjes sa protivnikom dok ste obojica pod cloackom,pa ne budes onda aim valjda koristio da ga odmah pokusas rijesit :roll:

Čux
05-04-2011, 19:41
Hip fire mozda je malko beskoristan ali je fora kada se mimoidjes sa protivnikom dok ste obojica pod cloackom,pa ne budes onda aim valjda koristio da ga odmah pokusas rijesit :roll:

naravno da ne, ja sam odgajan na igrama koje osim hip firea niti nemaju niš drugo zato me i nervira beskorisnost istog