PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fallout 3 - nestala igra



Snake
01-12-2005, 00:16
Kako sam ja veliki obožavatelj ove igre, evo jedan topic i o tome. Ako niste znali, Fallout 3 je već isplaniran, i govori se o njemu. Ali ništa! Svakim danom sve više gubim nadu. To je sramota da ne mogu sastavit tim koji bi izradio treći dio ove legende. Kad samo pogledate koliki su ljudi potpisali peticije da žele Fallout 3 i nastavak rada na Van Burenu. Mislim da je bilo negdje oko 38 tisuća glasova za svaku peticiju. Što vi mislite o tome?

IgGy
01-12-2005, 01:08
mislim da je bethesda potvrdila kao da radi na Falloutu 3 (Leutar mi rekao), no od tada nitko nista...

al moram se slozit s tobom, doista je zalosno da toliko uspjesan RPG (za neke mozda i najbolji dosad) ne dobije nastavak :-x

Voigtkampf
01-12-2005, 09:21
Fallout 3 je trebala biti legendarna igra koju sam očekivao kao ozebao sunce, ali, poslije toliko svih onih silnih komplikacija, propadanja studija, preuzimanje igre, bacanja svega i počinjenja iz početka, fakat više ne želim ni čuti za nju dok ne bude nečeg konkretnog. Opet, poslije ovoliko vremena, da li je realno očekivati da će neki treći studio uspjeti oživjeti duh onog starog izometričnog 2D Fallouta? :(

Think it's time to move on...

=PcP=F@N
01-12-2005, 09:24
mozda nakon obliviona

Red)-(ead
01-12-2005, 13:05
O Falloutu se nista ne zna kao sto se ni o Oblivionu nije nista znalo. Dok Oblivion ne sleti na police u trgovinama, nece leakati ni objaviti nista o Falloutu 3.

A kad objave na E3, oh my, all the shit will break loose. :roll:

micro
03-12-2005, 13:58
Ne bi imao ništa protiv da bude u FOT:BOS engineu. Uostalom neznam zbog čega bi uopče i trebao 3 nastavak nakon tolko vremena. Mislim da je 2 nastavak dovoljan nakon svega, jel neko zna koju bi priču trebao imati 3 nastavak. Ubili smo predjednika i elitu i što sad? Koji zaplet? I konje ubijaju zar ne? Želim reči, da nekim igrama ne treba nastavak, možda recimo samo da se možda grafički ispoliraju, npr. kad bi Half-life 1 bio u potpunosti mofificiran u source engine.
Ako več treba to pokrenuti, Bethesda nije loš izbor, još ako treba biti u 3d, i još u Oblivion style grafici onda odlično. Deus Ex me u nekoj mjeri podjećao na fallout.
Uopče neznam sad zbog čega sam i potpisao peticiju za fallout, by gamers for gamersima.:twisted:

Ako bi neka igra bila dobra da se napravi onda je to Static, adresa više nažalost ne postoji da se vidi concept art i slično,igru možete naći na pc-play cd-u br.39. Bila bi dostojan klon ili nasljednik fallouta IMHO.

Robertus
07-12-2005, 22:10
Ma kakav bija da bija, JA GA ŽELIN!!!!!!! 8)

Prince-Artas
07-12-2005, 22:15
Ne nadaj se toj igri LucaArts sasere sve što valja (san&max 2)
Štancaju iliti seru samo star wars igre

Snake
07-12-2005, 23:39
Ne bi imao ništa protiv da bude u FOT:BOS engineu. Uostalom neznam zbog čega bi uopče i trebao 3 nastavak nakon tolko vremena. Mislim da je 2 nastavak dovoljan nakon svega, jel neko zna koju bi priču trebao imati 3 nastavak. Ubili smo predjednika i elitu i što sad? Koji zaplet? I konje ubijaju zar ne? Želim reči, da nekim igrama ne treba nastavak, možda recimo samo da se možda grafički ispoliraju, npr. kad bi Half-life 1 bio u potpunosti mofificiran u source engine.
Ako več treba to pokrenuti, Bethesda nije loš izbor, još ako treba biti u 3d, i još u Oblivion style grafici onda odlično. Deus Ex me u nekoj mjeri podjećao na fallout.
Uopče neznam sad zbog čega sam i potpisao peticiju za fallout, by gamers for gamersima.:twisted:

Ako bi neka igra bila dobra da se napravi onda je to Static, adresa više nažalost ne postoji da se vidi concept art i slično,igru možete naći na pc-play cd-u br.39. Bila bi dostojan klon ili nasljednik fallouta IMHO.

Fallout 2 mi je omiljena igra. Ne traži se u takvim igrama superiorna grafika kao ona iz pucačina - nek bude i onakva kao u Bos, ali čuj sad ovo... ako neki Final Fantasy može imati i 12 nastavaka, a tek neki Tomb Raider koji u 4. dijelu ubije glavnu junakinju pa ona odjednom čudom oživi i izlazi još jedan u serijalu... onda može i fallout. Ne mora priča biti poslije one u Falloutu 2. Zamisli samo F3 kao mrežnu igru poput Wow, zamisli vozila i ogroman svijet - apokaliptičnu ameriku - rase od ljudi, mutanata, ghoulova i sl. (uostalom ako ste gledali serijal filmova Pobješnjeli Max, imate sliku). Ili to ja imam golemu maštu ili se tu ne iskorištava potencijal. Kad bi recimo Fallout 3 stavili u neki stariji engine i okružje jednog Gothica 2 recimo - gdje nema učitavanja - samo dvije mape i to goleme mape. Kako je sad već svaka igra dostupna i na dvd-u, to uopće nije neostvarivo - moglo bi tu biti još i 20 takvih mapa golemih. Zamisli da prvo moraš ići pješke dok ne kupiš auto, onda skupljaš ekipu i razvijaš ih kao tim, i ideš po gradovima, obavljaš questove koje ti drugi daju. Ja sam za to da igrači koji su online kreiraju sami priču, nek im proizvođači daju samo okružje, likove, atmosferu. Ja imam veliki san. Šteta što ga nemaju oni koji namjeravaju praviti Fallout 3. A za peticiju, ako je ne želiš potpisati, što onda i komentiraš Fallout. Peticija je izraz poštovanja prema umjetnosti igara - umjetnosti fallouta.

Sickmanno1
07-12-2005, 23:43
Kad bi recimo Fallout 3 stavili u neki stariji engine i okružje jednog Gothica 2 recimo - gdje nema učitavanja - samo dvije mape i to goleme mape

Yea right...pa bi ga onda svi popljuvali kako mu je grafika losa......Fallout 3 dok izade treba ponuditi nesto novo i drugacije od ostalih serijala jel ovako bude samo privukao zagrizene fanove i nista drugo

str33t6l0w
08-12-2005, 11:57
Kad bi recimo Fallout 3 stavili u neki stariji engine i okružje jednog Gothica 2 recimo - gdje nema učitavanja - samo dvije mape i to goleme mape

Yea right...pa bi ga onda svi popljuvali kako mu je grafika losa......Fallout 3 dok izade treba ponuditi nesto novo i drugacije od ostalih serijala jel ovako bude samo privukao zagrizene fanove i nista drugo

slažem se sa ovim ;)

micro
08-12-2005, 15:53
A za peticiju, ako je ne želiš potpisati, što onda i komentiraš Fallout. Peticija je izraz poštovanja prema umjetnosti igara - umjetnosti fallouta.
Potpisao sam odavno ja to, ako nisi zaključio iz mojeg odgovora. Samo za današnje vrijeme, ne vjerujem da nebi bilo autocenzure od developera i izdavača, teško da se ponovi onakav svijet Fallouta iz 1. i 2. dijela gdje nema cenzure.

Zamisli samo F3 kao mrežnu igru poput Wow
U poplavi svih tih MMORPG, malo svježine nebi bilo loše, ali sigurno nebi davao 100 kn. mjesećno kako se daje za WOW.

Ako želiš Fallout 3, uzmi editor za Fallout 2 i sam napravi neki mod :D

Snake
08-12-2005, 23:08
Kad bi recimo Fallout 3 stavili u neki stariji engine i okružje jednog Gothica 2 recimo - gdje nema učitavanja - samo dvije mape i to goleme mape

Yea right...pa bi ga onda svi popljuvali kako mu je grafika losa......Fallout 3 dok izade treba ponuditi nesto novo i drugacije od ostalih serijala jel ovako bude samo privukao zagrizene fanove i nista drugo

Svaki se engine dade ispolirat. Primjer Call of Duty-a. Ja nisam tu stručnjak da im nešto diktiram, ja samo predlažem jer mi je jako žao što nijedna igra ne uspjeva vratiti feeling Fallouta. A mislim i da u svijetu od 6 milijardi ljudi ima njih dosta koji nemaju alienware hardwer i kojima se gothic 2 grafika sviđa. Eto ja spadam u tu kategoriju. Ponajviše smatram da grafika ne utječe previše na igru. Kad se spoje grafika i igrivost, to je za mene remek djelo. Nešto poput Half Life 2. Nisam valjda jedini.

Sickmanno1
08-12-2005, 23:13
Kad bi recimo Fallout 3 stavili u neki stariji engine i okružje jednog Gothica 2 recimo - gdje nema učitavanja - samo dvije mape i to goleme mape

Yea right...pa bi ga onda svi popljuvali kako mu je grafika losa......Fallout 3 dok izade treba ponuditi nesto novo i drugacije od ostalih serijala jel ovako bude samo privukao zagrizene fanove i nista drugo

Svaki se engine dade ispolirat. Primjer Call of Duty-a. Ja nisam tu stručnjak da im nešto diktiram, ja samo predlažem jer mi je jako žao što nijedna igra ne uspjeva vratiti feeling Fallouta. A mislim i da u svijetu od 6 milijardi ljudi ima njih dosta koji nemaju alienware hardwer i kojima se gothic 2 grafika sviđa. Eto ja spadam u tu kategoriju. Ponajviše smatram da grafika ne utječe previše na igru. Kad se spoje grafika i igrivost, to je za mene remek djelo. Nešto poput Half Life 2. Nisam valjda jedini.

Pa ja sam isto jedan od tih koji prvo gledaju igrivost igre, pa onda grafiku,zvuk itd. Najbitnija je igrivost. Ja sam samo reko i to je tocno da bi ju popljuvali recenzenti koji jedva cekaju da neki nastavak megapopularne igre izade u sto losijem izdanju, pa da onda mogu plju,plju,plju po igri. A mnogi gameri (oni mladi i nadoburni prvenstveno) gledaju ocijenu koju igri da recenzent(pa kvragu tome i sluze da nam pokazu sta nevalja i sta valja)....

Snake
09-12-2005, 00:05
Pa ja sam isto jedan od tih koji prvo gledaju igrivost igre, pa onda grafiku,zvuk itd. Najbitnija je igrivost. Ja sam samo reko i to je tocno da bi ju popljuvali recenzenti koji jedva cekaju da neki nastavak megapopularne igre izade u sto losijem izdanju, pa da onda mogu plju,plju,plju po igri. A mnogi gameri (oni mladi i nadoburni prvenstveno) gledaju ocijenu koju igri da recenzent(pa kvragu tome i sluze da nam pokazu sta nevalja i sta valja)....

je da, ali opet je to pitanje subjektivnosti i okusa. Vidiš, nekima se ne sviđa fallout, meni da - nekima se sviđa unreal tournament 2004, meni ne (eh, @ntares legenda). Slažem se da i ja većinom gledam ocjenu igre, ali ona ne mora biti jedini pokazatelj kvalitete. Znam za neke igre koje dobiju nižu ocjenu pa se opet zabavim igrajući ih. Tako bi bilo i sa falloutom, vjerujem da je tijekom vremena skupio vojsku svojih obožavatelja, jedino ako se nisu raspali od iščekivanja. Barem bi oni bili zadovoljni ako ne i recenzenti.

biohazard 4
09-12-2005, 23:23
sto se mene tice fallout je medu najboljim igrama uopce , za fallout 3 ne bi zelio da bude u 3d neka je u 2d , koliko je samo igara skrenulo sa puta kad je preslo na 3d , nekako postanu te igrice previse ... sta ja ynam uglavnom neka fallout 3 bude u 2d neka samo promjene pricu i nista vise jer je igrivost ona sto krasi igru a ne GRAFIKA!!!!

CTDP_Marko
17-12-2005, 15:36
Sigurno koristi Oblivionov engine tako da ništa od 2D-a. Više informacija nakon izlaska Obliviona!

jeretik
17-12-2005, 15:39
Kako sam ja veliki obožavatelj ove igre, evo jedan topic i o tome. Ako niste znali, Fallout 3 je već isplaniran, i govori se o njemu. Ali ništa! Svakim danom sve više gubim nadu. To je sramota da ne mogu sastavit tim koji bi izradio treći dio ove legende. Kad samo pogledate koliki su ljudi potpisali peticije da žele Fallout 3 i nastavak rada na Van Burenu. Mislim da je bilo negdje oko 38 tisuća glasova za svaku peticiju. Što vi mislite o tome?

Dje je izgubljen?

Bice posle Obliviona

Snake
20-12-2005, 23:04
Sve je to na nekakvim klimavim nogama. Najvjerojatnije je da će koristit Oblivion engine, no zabrinut sam kako će sve to ispasti, ipak novi programeri imaju drugačiju viziju (samo kad se sjetim Brootherhood of steel, mrak mi padne na oči).

Büre
22-12-2005, 10:34
Release date:
Has development of Fallout 3 actually begun and can you give us any idea of a release date?

Pete Hines - I'll take the last one first. WAY too early to talk release dates. Yeah, we've started pre-production on Fallout 3 development.

Pete Hines, your director of marketing, has said that preproduction on the title is already under way. How much work as been done on the game so far?

Todd Howard: We're in the "messing with stuff" phase. Nothing is pinned down until we play it. And then we always change it.

When can we expect to see Fallout 3?

Todd Howard: When it's done (trademark of id Software).

Have you started development on Fallout 3 yet, or are you still ramping up to get started?

Pete Hines: We're currently in pre-production.

Where is Fallout 3 currently in terms of development?
Hines: We're in the first days of planning and pre-production - there is a lot of work to do.

Sad znate kad Fallout 3 izlazi....


:D

Snake
22-12-2005, 22:05
Sad znate kad Fallout 3 izlazi....

reko- poreko. teško se uzdati u takvo što, to sam mogo i ja izjavit, ali imam vjere. možda izađe ali pitanje je onda hoće li to biti fallout koji se očekuje ili neki shit

DeusEx
06-02-2006, 21:52
Joj Fallout covjece kad se tog sjetim. Dvojku sam rasturio i to bez patcha i bilo kakvih modova a onda sam pretrazio net i skinuo sve modove koje sam našao. E pa ta igra je pravi masterpiece :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:. Fallout3 moraju napravit. Ono vec vidim prvo lice, vozila (avioni, brodovi, auti, ma sve sto se da vozit), neka epska prica od koje skaceš do plafona, a grafika ma ono oblivion ce izgledat ko staro govno naprema ovome. :D :D :D :D OCU FALLOUT3 BUUHAHAHAHAHA. AL AK NAPRAVE SRANJE KO, MA JOJ TOLKO JE LOŠE DA NECU SPOMINJAT NAZIV BICE SVAŠTA SVASTA KAŽEM VAM :killyou: :killyou: :killyou:

The-Borg
07-02-2006, 20:03
Ne bi imao ništa protiv da bude u FOT:BOS engineu. Uostalom neznam zbog čega bi uopče i trebao 3 nastavak nakon tolko vremena. Mislim da je 2 nastavak dovoljan nakon svega, jel neko zna koju bi priču trebao imati 3 nastavak. Ubili smo predjednika i elitu i što sad? Koji zaplet? I konje ubijaju zar ne? Želim reči, da nekim igrama ne treba nastavak, možda recimo samo da se možda grafički ispoliraju, npr. kad bi Half-life 1 bio u potpunosti mofificiran u source engine.
Ako več treba to pokrenuti, Bethesda nije loš izbor, još ako treba biti u 3d, i još u Oblivion style grafici onda odlično. Deus Ex me u nekoj mjeri podjećao na fallout.
Uopče neznam sad zbog čega sam i potpisao peticiju za fallout, by gamers for gamersima.:twisted:

Ako bi neka igra bila dobra da se napravi onda je to Static, adresa više nažalost ne postoji da se vidi concept art i slično,igru možete naći na pc-play cd-u br.39. Bila bi dostojan klon ili nasljednik fallouta IMHO.

Fallout 2 mi je omiljena igra. Ne traži se u takvim igrama superiorna grafika kao ona iz pucačina - nek bude i onakva kao u Bos, ali čuj sad ovo... ako neki Final Fantasy može imati i 12 nastavaka, a tek neki Tomb Raider koji u 4. dijelu ubije glavnu junakinju pa ona odjednom čudom oživi i izlazi još jedan u serijalu... onda može i fallout. Ne mora priča biti poslije one u Falloutu 2. Zamisli samo F3 kao mrežnu igru poput Wow, zamisli vozila i ogroman svijet - apokaliptičnu ameriku - rase od ljudi, mutanata, ghoulova i sl. (uostalom ako ste gledali serijal filmova Pobješnjeli Max, imate sliku). Ili to ja imam golemu maštu ili se tu ne iskorištava potencijal. Kad bi recimo Fallout 3 stavili u neki stariji engine i okružje jednog Gothica 2 recimo - gdje nema učitavanja - samo dvije mape i to goleme mape. Kako je sad već svaka igra dostupna i na dvd-u, to uopće nije neostvarivo - moglo bi tu biti još i 20 takvih mapa golemih. Zamisli da prvo moraš ići pješke dok ne kupiš auto, onda skupljaš ekipu i razvijaš ih kao tim, i ideš po gradovima, obavljaš questove koje ti drugi daju. Ja sam za to da igrači koji su online kreiraju sami priču, nek im proizvođači daju samo okružje, likove, atmosferu. Ja imam veliki san. Šteta što ga nemaju oni koji namjeravaju praviti Fallout 3. A za peticiju, ako je ne želiš potpisati, što onda i komentiraš Fallout. Peticija je izraz poštovanja prema umjetnosti igara - umjetnosti fallouta.




SLAZEM SE CARE .. krades misli iz moje glave

Bens
10-03-2007, 22:41
M7q71jAAakE
NEMAM RIJEČI,SKIDAM KAPU...A MUST HAVE za sve fallout fanove....

Arbiter of Change
10-03-2007, 22:45
M7q71jAAakE
NEMAM RIJEČI,SKIDAM KAPU...A MUST HAVE za sve fallout fanove....

Nije teška nekrofilija ajde.

Dobro je, ali očekivao sam Death Claw kao easter egg na kraju. :wink:

Bens
11-03-2007, 11:05
M7q71jAAakE
NEMAM RIJEČI,SKIDAM KAPU...A MUST HAVE za sve fallout fanove....

Nije teška nekrofilija ajde.

Dobro je, ali očekivao sam Death Claw kao easter egg na kraju. :wink:S:rotfl:
i ekclave solidera u power armoru mk2

ChR0NoS
04-10-2007, 23:31
Izgleda da fallout 3 nije izgubljena igra, ali se svi bojimo koji smo igrali fallout 1 i 2 da će oni pretvoriti fallout u nešto što on nije, naprimjer oblivion ( Oblivionu skidam kapu, igra koju sam igrao cca. 700 sati :pray: ) ali ako uspiju pogodit onaj žar otprije, što se svi nadamo, mogla bi to biti jedna od najboljih igara ikada napravljeni. Zamislite fallout 2 s oblivionskom grafikom. Divota :pray:

ChR0NoS
04-10-2007, 23:35
M7q71jAAakE
NEMAM RIJEČI,SKIDAM KAPU...A MUST HAVE za sve fallout fanove....
slučajno se dogodilo da su mi fallout 2 i half life 2 jedne od najdražih igara, i moram priznati da je video u najmanju ruku zanimljiv, drugčiji pogled od onog izometrijskog... uvijek me zanimalo kako izgleda iz prvog lica...

~Dozer...
05-10-2007, 19:17
Ej al zamisliti jos FAllout 3 da bude podrska za MP...
Joj sta bi to bilo šore :)

Rang€r
05-10-2007, 19:57
jooj sto bi volio odigrat fallout al nigdje naci nemogu(morat cu tetku slat u ameriku :D ) a i sad sam prezaposlen, skola, ETQW i citam LotR 1 :D
Fallout 3 ce biti super igra to se vidi, jel se to meni cini ili je to engiine osto isti ko i u oblu?

Korpse
11-10-2007, 18:23
hoće li to valjat išta, vidio sam neke slike razvaljeni gradovi i kaos, pa si ti neki čova pa se šetaš i kokaš ono što se može koknut i ono što se ne može koknut. veliki free-roaming svijet i tako to... :?
je li tako?

shai_hulud
11-10-2007, 19:14
ako se ostvare moje tamne slutnje dobit ćeš postapocaliptic oblivion...

hm...nemojmo u pesimizam. ja imam nade (na jedno 12 healtha je, al ajt)

Korpse
11-10-2007, 19:49
ako se ostvare moje tamne slutnje dobit ćeš postapocaliptic oblivion...
ta mi se kombinacija sviđa.

medusa
11-10-2007, 20:46
ako se ostvare moje tamne slutnje dobit ćeš postapocaliptic oblivion...
ja ne bih imao ništa protiv toga

ChR0NoS
11-10-2007, 20:52
ako se ostvare moje tamne slutnje dobit ćeš postapocaliptic oblivion...
ja ne bih imao ništa protiv toga
ako bi dobili postapocaliptic oblivion, to nebi bio onaj pravi fallout, i to mi se nesviđa. neka fallout bude i dalje fallout, to bi bilo najbolje

Prince-Artas
12-10-2007, 18:12
delete me