PDA

Pogledaj cijelu verziju : LEGO Star Wars 3: The Clone Wars



GODSKILLER
23-03-2011, 06:58
Za sve Lego ljupce kao i SW fanatike
Cnsvc679cbs&feature=player_embedded
I za kraj: may the force be with you-za sve jedije u duši,a za one druge may the force serve to you

blood4me
12-04-2011, 18:40
Igro, inace sam ogromni hjuđ fan Lego Star Warsa, ali ova igra mi opce nije sjela.. nema "ono nesto"..

Electromaster
12-04-2011, 21:14
Igra baš ima ono "nešto", ali ja na žalost još nisam igrao ni drugi nastavak. ^^'
Budem prešao sve to jednog lijepog dana.

hrčak
12-04-2011, 22:14
Šta je već trojka izašla?

blood4me
13-04-2011, 17:23
Igra baš ima ono "nešto", ali ja na žalost još nisam igrao ni drugi nastavak. ^^'
Budem prešao sve to jednog lijepog dana.
Kak znas da ima kad nisi igro? xD
Ovaj nastavak mi nie nest u usporedbi s npr. prvim..

Electromaster
13-04-2011, 18:04
Ah, mislio sam da pričaš općenito. :)

blood4me
13-04-2011, 22:07
Ne... :P
Sjecam se jednom kad sma bio kod frenda.. Taman je iziso pcplay sa prvim star warsom, igrali smo to kod mene pa smo isli i njemu instalirat tak da mozemo igrat kod njega kad idem iz skole.. Taj dan je padala kisa nenormalno, tocno se sjecam da je bila poplava u podrumu taj dan.. Ugl. kad smo dosli kod njega, DVD se izgrebo i nije ga htio ucitat, nec nikad zaboravit kad smo ja i on isli biciklima po toj kišurini sa fakin kisobranima koji su nam se strgali, tak da smo 2km morali tam i jos 2km nazad po kisi ic...
Sva sreca pa je bio onaj najlon..
Sjecma se i bila je slika obi wana i ispod je pisalo "Obi Wana stisla sila a nigdje nema WC-a"
To su bila vremena..
Za drugi nastavak smo bili jos vise nahajpani al to je sve proslo glatko..
Ali ovaj treci nastavak mi opce nije nest, prosjecan je totalno..

Aral
16-05-2011, 11:32
Ponukan odličnim lego pirates of caribbean, odlučio i ovo čudo zaigrat. Baš su mi dobro sjele ovako zabavne igre, taman prije witchera2 :)