PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Sims Medieval



Aral
22-03-2011, 08:15
http://i.imgur.com/vh6qT.jpg

-5V-DE0GRRs

Official page (http://www.ea.com/the-sims-medieval)
The Sims Medieval Wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sims_Medieval)

Igra je vani od danas u USA, kad mi rođak pošalje za koji sat onda javim kakva je. Ovo inače nema veze sa simsima3 te izgleda skroz ludo i zabavno, brdo klasa za heroje, rpg elementi i sl, baš me zanima kakva je igra.

Kid A
22-03-2011, 08:40
Izgleda bezveze

Kostolomac
22-03-2011, 13:01
Definitivno ću barem isprobati. Obični Simsi su kuća-pos'o, pos'o-kuća, i brzo mi dojade.
Nadam se da će ovi biti zanimljiviji :D

Arbiter of Change
22-03-2011, 13:05
Definitivno ću probati.

cham3leon
22-03-2011, 13:29
Definitivno ću barem isprobati. Obični Simsi su kuća-pos'o, pos'o-kuća, i brzo mi dojade.
Nadam se da će ovi biti zanimljiviji :D

Da ako imaš jednog lika u kućanstvu i po mogućnosti igraš Sims 2 u kojem ako se ne varam nema vikenda i to.

Aral
22-03-2011, 13:42
Patrick Stewart daje glas u introu :pray: Igrao sam neš sitno al kolko vidim možete gradit po "kraljevstvu", ić na questove itd. Sve ono kaj su imali simsi plus puno puno toga. Kasnije se javim sa još dojmova, sad me vodi kroz tutorial.

Kostolomac
22-03-2011, 13:45
@cham3leon, ma i trojka mi je dojadila u roku od dva dana, čak i sa onom Vacation expanzijom.
Mislim da će mi Medieval više pasati.

Aral
22-03-2011, 14:19
Ok, iskreno, u ovoj igri tolko toga ima da cijeli dan igram ne bi sve otkrio. Ako su vas imalo zanimali simsi ovo morate probat, od običnog skupljanja i otkrivanja biljaka u šumi do upravljanja kraljevstvom, uređenjem dvorca, gradnjom, interakcijom između drugih simsa, questova...BRDO toga ima. Ako vas imalo zanima, probajte, igra je stvarno jedinstvena.

Duke of Earl
22-03-2011, 14:28
Baš mi je simpatičan trailer, Drop it like its medieval :D

str1k3r
22-03-2011, 15:00
Baš, full simpatično. Ovo će biti prvi Sims koji ću zaigrati nakon dugo, dugo, duuugo vremena.

That's my serpent!S:D

hrčak
22-03-2011, 15:06
Look and sound nice.

Aral
22-03-2011, 16:26
Muzika rula, stvarno doprinosi atmosferi. Došao do drugog lvl-a, sad imam mogućnost graditi po kraljevstvu, moram razmislit dal da izgradim crkvu koja promovira dobrotu i skladnost sa The Wathcerom ili da izgradim impoznatno zdanje koje promovira snagu The Watchera, gdje glasovi chantanja odzvanjaju ogromnim zidovima te uvjeravaju ljude u sigurnost i snagu vjere...takav je opis, manje više :) Igra je bolja nego kaj sam očekivao, baš me zanima tko se sjetio takvu igru prenijet u sims svijet.

Aral
22-03-2011, 18:49
The Sims Medieval 1.1 patch changelog (http://sims.wikia.com/wiki/The_Sims_Medieval/Patch_1)

Vani je prvi patch, dodaje brdo stvari, questove, promjene na UI-u i samoj mehanici igre te dodatne fixeve, sve s ciljem da se dodatno unaprijedi igra. Patch je gore, idemo vidjet kaj ima novog.

Trenutno sam u crkvi sa svečenicom, moram ić na neko putovanje :)

Maloki
22-03-2011, 21:49
Definitivno ću probati.
+1
Simsi 3 su odlični, a i ovo bi bome moglo bit.

Totoro
23-03-2011, 11:59
Ja bi igrao : (((((

Aral
27-03-2011, 15:49
Kak je krenulo imam osjećaj da ću ovo igrat mjesecima, igra je preogromna. I zabavna :)

sickpetey
27-03-2011, 17:39
Cek odma mozes graditi dvorac il pocinjes od kmeta and stuff?

Aral
27-03-2011, 17:46
Dvorac već imaš; iznutra ga možeš sređivat. A onda okolo po "kraljevstvu/kvartu", možeš gradit druge građevine, tipa crkvu, blacksmith, clinic, mill, barracks itd. Obavljajuće questove dobivaš RP (resource pointse) koje onda trošiš na izgradnju). Za njaniži nivo "dostignuća" moraš izgradit minimum 12-13 zgrada..sad računaj kolko trebaš imat za najveći nivo tog dostignuća, prebolesno onak.
I to je samo prvi "lvl" koji igraš, i koji lagano može trajat jako jako dugo a tih lvl-a imaš barem 15, a unutar svakog tonu questova sa različitim likovima, od tebe kao vladara, pa do blacksmita (pristup njegovim questovima dobiš kad izgradiš blacksmith, primjera radi), svećenika, viteza, špijuna, i još puno puno drugih heroja. I svaki taj objekt možeš ukrašavat i renovirat. Sklapaš primirja sa drugim teritorijima, raspisuješ zakone kao vladar, kao blacksmith kuješ oružja i maćeve, kao svečenik promoviraš vjeru, kao vitez se boriš itd. I naravno, svaki heroj ima svoj lvl up kojim postaje bolji u određenim stvarima. Uglavnom, previše toga ima da bi stalo u jedan post :)

sickpetey
27-03-2011, 17:48
I guess thats okay...budem jos vidio ocu li ovo igrati.

Totoro
27-03-2011, 18:41
A jesu isti zahtjevi ko za tricu?

Aral
27-03-2011, 19:10
Pa da, valjda jesu. Trica mi je išla super, ovo također.

crnisokol
28-03-2011, 13:31
dopadaju mi se ovi novi simsi..pogotovo sustav questova (koji se mogu rješavati na više načina i s različitim likovima/herojima) koji daje nekakvu priču i smisao igri, tako da nije više čisti sandbox..a i dobro dođe promjena u srednjovjekovni štih

zahtjevi su vjerujem isti kao i za tricu budući da grafika nije napredovala :D

Arbiter of Change
11-07-2011, 15:04
Vidim da nitko nije postao još. Dolazi ekspanzija naziva Pirates & Nobles.
http://www.ea.com/pirates-and-nobles

S A New Kingdom Ambition – Can you end the war between Tredony and Aarbyville?
New Quests that follow an epic story arc
New Signature Objects – The Interrogation Chair and pet falcons and parrots
New Traits
Over 140 Pirate and Nobility themed objects
New pirate and noble outfits and hats
Treasure Hunting, complete with maps, shovels, rare treasure and some surprising dangers


YAkxUMJ8SpA

Aral
01-09-2011, 09:48
The Sims Medieval Pirates and Nobles expanzija je vani, dodaje brdo novih questova, itema i sl. Dobar povod da opet ovo zaigram.