PDA

Pogledaj cijelu verziju : ISTRAŽIVANJE



merymimi
19-03-2011, 13:11
Zdravo svima.

Studentica sam pete godine psihologije u Sarajevu. Radim magistarski rad o populaciji gamera, i trebam provesti istraživanje kojim bi se saznalo nešto više o osobinama ličnosti gamera. Zato vas molim da izdvojite malo vremena i popunite upitnik koji se nalazi na linku ispod.
Svaki upitnik je zaštićen šifrom, i u potpunosti anoniman. Vaši odgovori će stizati isključivo meni na mail i bit će dostupni samo meni i korišteni isključivo za izradu magistarskog rada. Stoga vas molim da budete što iskreniji u odgovaranju kako bi smo dobili što tačniju sliku o osobinama ličnosti gamera, populacije koja u posljednje vrijeme budi sve veće interesovanje istraživača.

Za sve dodatne informacije o istraživanju ili nejasnoće se možete obratiti meni na privatne poruke.

Unaprijed hvala na učešću i izdvojenom vremenu :)

https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dGZRY0RuZGc0Yzg0WkVpMjFmVVFRVkE6MQ#gid=0

Kid A
19-03-2011, 13:22
Nema frke, budem popunio u toku dana :D

flander
19-03-2011, 15:07
ja to ljepo preselim u alt-f4

Electromaster
19-03-2011, 15:28
A ovo je samo za MMO gejmere, ili...?

Wizard
19-03-2011, 17:58
Mislim da da.

majstoro
19-03-2011, 19:17
Ispunio
al za sta sluzi sifra????

Totoro
19-03-2011, 20:11
Što nije za singleplayer gamere, rasturio bi test :killyou:

Outmind
19-03-2011, 20:19
Najjača su mi ta psihološka istraživanja sa jednim pitanjem parafraziranim po 4 puta. Isto tako, malo mi sve to skupa izgleda kilavo, u smislu da se mjere samo negativne emocije, koje mogu a i nemoraju imat ama baš nikakkve veze sa nečijim gaming navikama. Tu mislim na onaj segment koji se bavi osjećajim na tjednoj bazi. Što ako se ekome ovaj tjedan posrećilo, pa se osjećapo BOLJE nego inače? Što ako je netko u utorak dobio otkaz ili mu je umro cucak, pa je ta osoba ovaj tjedan bila i više nego jadna, nervozna, ili depresivna?

FaTaL_mRkvA
19-03-2011, 20:51
Eto ispunio sam, stvarno ne traje dugo pa ispunite i vi.

Wizard
19-03-2011, 22:09
Najjača su mi ta psihološka istraživanja sa jednim pitanjem parafraziranim po 4 puta. Isto tako, malo mi sve to skupa izgleda kilavo, u smislu da se mjere samo negativne emocije, koje mogu a i nemoraju imat ama baš nikakkve veze sa nečijim gaming navikama. Tu mislim na onaj segment koji se bavi osjećajim na tjednoj bazi. Što ako se ekome ovaj tjedan posrećilo, pa se osjećapo BOLJE nego inače? Što ako je netko u utorak dobio otkaz ili mu je umro cucak, pa je ta osoba ovaj tjedan bila i više nego jadna, nervozna, ili depresivna?
pa pozitivne emocije nisu zanimljive za istrazivanja, koga briga ako si sretan i zasto

Lord Ragnarok
19-03-2011, 23:17
jako puno nikad na prvoj stranici xD

josip_kraš
20-03-2011, 00:26
Lijepo od vas što ste napisali igre a ne igrice.
Ali ne razumijem, jesmo li mi igrači taktičkih FPSova i RTSova (općenito drugih žanrova) šugavi ili za vas postoje samo MMORPGovi, ili su vam oni najzanimljiviji jer je stereotip prosječnog WoWaša: pretio, neobrijan, bez društvenog života, zanemaruje ostale odgovornosti i naravno, sklon agresivnom ponašanju koje može rezultirati i ubojstvom treće osobe ako mu ona na neki način predstavlja prijetnju i/ili zapreku između njega i WoWa?

Devil Dog
20-03-2011, 11:45
Predugačak test, + slažem se s postom iznad.

Systematic Reverse
20-03-2011, 16:27
yep, mmorpg noobz only!

fu

FaTaL_mRkvA
20-03-2011, 16:32
Aj cura se vjerojatno neće vratit tak da ova rasprava baš i nema smisla...

merymimi
20-03-2011, 22:55
Vratila se cura :D

Ništa protiv ostalih skupina gamera, ali MMORPG su trenutno zaniljivije za istraživanje, i to tek u posljednjih par godina. Na području Balkana ne znam da li do sad ima ijedno istraživanje na ovu temu, a u svijetu ih ima, ali nedovoljno.

Što se tiče samih pitanja, ja ih nisam pravila, tako da don't hate me :D

U svakom slučaju, molim administraciju da ne zatvaraju temu narednih 7 dana, da bi vas što više moglo vidjeti ovo i učestvovati. Svima koji su do sad učestvovali ili to namjeravaju se zahvaljujem još jednom :)

merymimi
20-03-2011, 23:07
Ispunio
al za sta sluzi sifra????

Šifra je šifra, isto kao i username na forumu, služi za anonimnost, i u polje za šifru staviš bilo šta jel :)

hvala ti na učestvovanju :)

Lord Ragnarok
20-03-2011, 23:10
bilo bi pametnije staviti korisnicko ime, username il nesto u tom stilu a ne sifra jerbo se sifrom smatraju passwordi i tak te pizdarije

inace ispunih, samo je pun kurac "nikad" bilo

blood4me
20-03-2011, 23:11
Mimi, tak mi se pas zove, inace ispunih i ja to...
Idem opet, dosadno mi :D

Totoro
21-03-2011, 23:34
inace ispunih, samo je pun prozor "nikad" bilo
Ajde još pet puta ponovi, da stvoriš mačo sliku međ nama forumašima :/

FaTaL_mRkvA
22-03-2011, 21:13
inace ispunih, samo je pun prozor "nikad" bilo
Ajde još pet puta ponovi, da stvoriš mačo sliku međ nama forumašima :/
On ti je već i bario. Žene. :oops:

Lord Ragnarok
22-03-2011, 21:53
za razliku od vas :eyebrows:

Totoro
23-03-2011, 11:58
Lud si lud si- ma prelud si