PDA

Pogledaj cijelu verziju : RIP:GamePlay &



GODSKILLER
15-03-2011, 22:03
Evo sad bio na njihovom forumu i saznah da se ekipa raspala,otišli skoro svi iz redakcije i izgleda žele okušati sriču za svoj džep,inače sorry ekipi PcPlay&PlayZone ali Gameplay je bio najbolji gamerski časopis u rvata nakon Hackera,je imao je mana ali najmanje od svih.

Mada me nekako to i ne pogađa,možda stvar navike jer od početka ga kupujem pa je to automatska radnja,koa neka obveza pa sad osječam tu prazninu,ali ionako zadnje dvi godine više i ne predstavlja neki gušt čitanja,hebiga internet,flat rate su učinili svoje.

Više vridi bilo kakva video recenzija nego i najbolja napisana na papiru....

Ustvari kod nas ima mista samo za jedan časopis ali onaj koji če biti ozbiljan i stvarno kvalitetno pokriti cjelokupni gamerski profil:

-recimo 150 stranica više teksta manje slika
-cijena nek bude 30kn
-može i jedan poster,ali samo s jedne strane,večih dimenzija na kvalitetnijem papiru,pa makar zaračunali nabavnu cijenu
-nek cijena bude 35 kn ali sa stvarno 1-2 kvalitetna postera i da izlazi zamotan u foliji
-neki pišu ne samo o igrama,nego i da se pozabave i opisom hardware-a,
-mala škola gaminga
-gaming kroz povijest,sramota da na gamerportalu(Lauš) ima baš kvalitetnih poučnih tekstova
-nagradne igre,nemaro svaki broj biti neka skupa nagrada,bolje manje jeftinijih ali i više komada
-OZBILJNI pristup kod odgovaranja na pisma čitatelja
-mogu staviti par strana i za filmofile&audiofile
-recimo uključe najbolje recenzije od čitatelja sa nagradama

ma sve u svemu u glavi mi se mota mali milijun ideja samo jednostavno živim u maloj sredini,i jednostavno imam godine koje se kod nas smatraju ozbiljne a ne za gubljenje na tamo neki glupi hobi +(gaming)

svaka čast internetu i recenzijama s njega ali i sto volim osječaj papira dok ga listam sa prstima,miris tog istog papira,dok si spojen na mrižu svih mriža(wc školjka) :rotfl:

Kid A
15-03-2011, 22:06
A to sto im uskoro izlazi stoti broj oko 1.aprila je cista slucajnost?
Riiight.

Totoro
15-03-2011, 22:08
R.I.P. Gameplay, iako mi nije bio nešto posebno, jedno vrijeme sam ga ipak čitao. ok časopis za na WC

GODSKILLER
15-03-2011, 22:11
A to sto im uskoro izlazi stoti broj oko 1.aprila je cista slucajnost?
Riiight.

ovo nije prvo aprilska več najozbiljnije,inače kad idem se informirati o igrama uz ovaj forum idem samo kod lauša jer mi se nesviđa od gameplaya,ali baš maloprije išao da vidim kad izlazi novi famozni 100 broj i vidim,da je to tako.

Kid A
15-03-2011, 22:18
Nisam mislio na tvoju salu nego na njih.
Bas ce biti da ce se ugasiti oko 100-og broja , pa pregurali bi ga nekako makar da zavrse s tim

Nee Joe
15-03-2011, 22:32
Slažem se s Admirom + sumnjam da će se raspast....

cham3leon
15-03-2011, 23:08
To sam i ja nešto čuo da im se forum raspao. Časopis je i dalje vrh među gaming literaturom u nas, šta je je.

Electromaster
15-03-2011, 23:09
Inb4 Babić. :)

Kid A
15-03-2011, 23:10
Bar im onaj stari PSX nije rulao vise nego svi gaming casopisi ikad izdani u Hrvatskoj. Legenda

mpx
16-03-2011, 00:38
Evo sad bio na njihovom forumu i saznah da se ekipa raspala,otišli skoro svi iz redakcije i izgleda žele okušati sriču za svoj džep,inače sorry ekipi PcPlay&PlayZone ali Gameplay je bio najbolji gamerski časopis u rvata nakon Hackera,je imao je mana ali najmanje od svih.

Mada me nekako to i ne pogađa,možda stvar navike jer od početka ga kupujem pa je to automatska radnja,koa neka obveza pa sad osječam tu prazninu,ali ionako zadnje dvi godine više i ne predstavlja neki gušt čitanja,hebiga internet,flat rate su učinili svoje.

Više vridi bilo kakva video recenzija nego i najbolja napisana na papiru....

Ustvari kod nas ima mista samo za jedan časopis ali onaj koji če biti ozbiljan i stvarno kvalitetno pokriti cjelokupni gamerski profil:

-recimo 150 stranica više teksta manje slika
-cijena nek bude 30kn
-može i jedan poster,ali samo s jedne strane,večih dimenzija na kvalitetnijem papiru,pa makar zaračunali nabavnu cijenu
-nek cijena bude 35 kn ali sa stvarno 1-2 kvalitetna postera i da izlazi zamotan u foliji
-neki pišu ne samo o igrama,nego i da se pozabave i opisom hardware-a,
-mala škola gaminga
-gaming kroz povijest,sramota da na gamerportalu(Lauš) ima baš kvalitetnih poučnih tekstova
-nagradne igre,nemaro svaki broj biti neka skupa nagrada,bolje manje jeftinijih ali i više komada
-OZBILJNI pristup kod odgovaranja na pisma čitatelja
-mogu staviti par strana i za filmofile&audiofile
-recimo uključe najbolje recenzije od čitatelja sa nagradama

ma sve u svemu u glavi mi se mota mali milijun ideja samo jednostavno živim u maloj sredini,i jednostavno imam godine koje se kod nas smatraju ozbiljne a ne za gubljenje na tamo neki glupi hobi +(gaming)

svaka čast internetu i recenzijama s njega ali i sto volim osječaj papira dok ga listam sa prstima,miris tog istog papira,dok si spojen na mrižu svih mriža(wc školjka) :rotfl:


Stari svaka ti čast :D

Upravo si opisao kako če izgledati novi časopis o videoigrama :D

Bivša GP ekipa planira prvi broj izdati krajem travnja ili početkom ožujka.

Cijena će mu biti 25 - 30 kn, broj stranica će biti VEĆI nego u GamePlayu (164 - 200 možda), a izdavač i sponzori če biti strani investitori :D

cham3leon
16-03-2011, 07:02
Ček, pa šta se i časopis raspada? Otkud to, bar je časopis kvalitetan ko inače.

Kid A
16-03-2011, 10:08
Ne raspada se boktehttp://gamer.hr/forum/images/smilies/fpalm.gif
Kak ne kuzis da pripremaju nesto za jubilarni broj, mozda je cak cijeli redizajn casopisa u pitanju

Jer nekako mi je labava cijela pria

cham3leon
16-03-2011, 10:51
Pa zato i pitam jeboga kurac, šta bi išli časopis gasit dok je i dalje odličan.

Kid A
16-03-2011, 10:52
Ok sori frende nisam te skuzio odmah jbg

GODSKILLER
16-03-2011, 13:46
glavni dio,odnosno svi su otišli ča iz NCL(vlasnik gameplaya),jer je NCL htio otpuštati zaposlenike u GP redakciji poradi poradi svoje filozofije oko novog GP-a,tako da imate dvi opcije
-novi gamerski časopis sa tom ekipom iz GP-a,normalno drugog imena
-nastavak izdavanja gameplaya sa novim ekipom(od strane NCL) u skračenom obimu,i sam gameplay u jeftinijoj varijanti poradi kresanja troškova,znači od broja 100 njekoliko koraka unazad,a to što se desilo baš na 100 broj to je igrom slučaja

Sickmanno1
16-03-2011, 16:53
Gameplay ekipa pise poprilicno kvalitetno, mozda je i u samom vrhu, ali to im nista neznaci kad su subjektivni i preocito vole vise ps3 od svega ostalog.

cham3leon
16-03-2011, 16:58
Ne bih rekao. U usporedbi sa sony-fenbojizmom kojeg su se držali prošle konzolaške generacije, sad su super.

Nee Joe
16-03-2011, 19:04
Ne bih rekao. U usporedbi sa sony-fenbojizmom kojeg su se držali prošle konzolaške generacije, sad su super.

u gonna get slaped, GamePlay je još izjavio da su PS fenboyi, očito ko zemlja crljenica....

Bar im onaj stari PSX nije rulao vise nego svi gaming casopisi ikad izdani u Hrvatskoj. Legenda
+1

Maloki
18-03-2011, 23:01
Bivša GP ekipa planira prvi broj izdati krajem travnja ili početkom ožujka.
Haha :)

Inače, tko je lud da još kupuje časopis? O gamingu?

Kid A
25-03-2011, 23:50
http://i55.tinypic.com/26287wp.jpg

Totoro
25-03-2011, 23:55
Loše im je napravljena naslovnica skroz, sjećam se da je i Playzone isto imao retardirane naslovnice.
Also pun mi je rozorp tih polučasopisa nek svi bankrotiraju majku im :/

Raz
26-03-2011, 00:21
Naslovnica je čisto OK, naročito ako ju usporediš sa ovim (http://www.mojmag.com/img/PLAYZONE_10_2010.jpg).

Kid A
26-03-2011, 00:28
Jbt sto je duze gledam sve vise mi lici na neki spam banner tipa "osvojili ste zelenu kartu za USA kliknite ovdje"

Totoro
26-03-2011, 15:12
Naslovnica je čisto OK, naročito ako ju usporediš sa ovim (http://www.mojmag.com/img/PLAYZONE_10_2010.jpg).
Ali ako je usporediš sa Gameplayevim naslovnicama onda nije baš nešto.

Nee Joe
26-03-2011, 16:25
Jbt sto je duze gledam sve vise mi lici na neki spam banner tipa "osvojili ste zelenu kartu za USA kliknite ovdje"
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray:

Electromaster
26-03-2011, 19:57
Kupiću taj nextlevel samo da mogu reći da neki časopis kupujem od prvog broja. :(

Maloki
27-03-2011, 15:02
Naslovnica je čisto OK, naročito ako ju usporediš sa ovim (http://www.mojmag.com/img/PLAYZONE_10_2010.jpg).
Jep, naslovnica izgleda čist dobro.

.
27-03-2011, 16:48
igrali su witcher 2?

25kn/124 stranice. može.

kulamasta
10-04-2011, 19:38
U cetvrtak izlazi casopis Next Level od ekipe Gameplaya...

135 stranica za 25 kn...

bezimeni
10-04-2011, 20:08
Sviđa mi se .Počinjem kupovati .

cham3leon
10-04-2011, 20:09
Kupujem definitivno, ful me zanima kako je. Ako ništa drugo, 135 stranica i to još za 25 kuna je prva liga.

bezimeni
15-04-2011, 15:52
Next Level mi se pošteno svidio.Jako podsjeća na nikada prežaljeni Hacker .Tekstovi su dobri i ima se što za čitati .Ako nastave ovako kupujem redovito.Hebiga , ima nešto u tim papirnatim izdanjima ako su ti po ukusu bez obzira koliko se mi pravili da su takvi formati mrtvi .

Maloki
16-04-2011, 12:28
Kupio i ja jučer, da vidim kakav je.
Zasad pročitao samo članak o Witcheru 2 i svidio mi se.
Javim još dojmove.

DelPiero
16-04-2011, 14:17
Nisam odavno kupio Gameplay,je li Reškovac još uvijek urednik?Kako je samo Hacker ispušio pod njegovim vodstvom.

Kid A
16-04-2011, 14:35
Ako je Reskovac u Next Levelu, ja kupujem pa makar svaki put isao preko granice zbog tog

cham3leon
16-04-2011, 14:52
Ako je Reskovac u Next Levelu, ja kupujem pa makar svaki put isao preko granice zbog tog

QFT