PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jedna Šansa!



Delirium
11-03-2011, 20:32
Brzo! Imate jednu šansu za avanturu života! Kamo će te? Kojim prevoznim sredstvom? Što će te ponjeti? Koga pozdraviti a koga povesti?

(Niste ograničeni na ovaj planet)

Budem ja započeo...

A) Verzija

Putovanje Orientom
Razgledanje zemalja mezopotamije, egipta, indije, kine, japana, i naravno kojeg god -stana koji mi se nađe na putu, po mogucnosti vlakom, tako da vidim pejzaže i krajolike, sve, od pustinja do himalaje

B) Verzija

Svemir, Vidjeti kako sve to izgleda iz svemira, sunce, zemlja, sve...
Neki lijepi šatl, po mogućnosti sa ugodnom gravitacijom :D

BigBongman
11-03-2011, 21:44
Putovanje Orientom
Razgledanje zemalja mezopotamije, egipta, indije, kine, japana, i naravno kojeg god -stana koji mi se nađe na putu, po mogucnosti vlakom, tako da vidim pejzaže i krajolike, sve, od pustinja do himalaje


This. Ovo bi bilo ostvarenje svih mojih snova.

Frky
11-03-2011, 22:03
Škotska! Frend i ja i usputne sponzoruše! Alkohol! Kilt! Glupiranje! Bezobrazno ruganje drugim ljudima!

Totoro
11-03-2011, 22:46
Tibet.

Tsaя
11-03-2011, 22:47
Putovanje Orientom
Razgledanje zemalja mezopotamije, egipta, indije, kine, japana, i naravno kojeg god -stana koji mi se nađe na putu, po mogucnosti vlakom, tako da vidim pejzaže i krajolike, sve, od pustinja do himalaje


This. Ovo bi bilo ostvarenje svih mojih snova.


Također.

Jos bi volio bolje upoznati rusiju i njene ljepote + zemlje istocnog bloka.

Systematic Reverse
11-03-2011, 22:48
trenutno mi je samo sterdam zanimljiv.

GDra
11-03-2011, 22:49
Putovanje Orientom
Razgledanje zemalja mezopotamije, egipta, indije, kine, japana, i naravno kojeg god -stana koji mi se nađe na putu, po mogucnosti vlakom, tako da vidim pejzaže i krajolike, sve, od pustinja do himalaje


This. Ovo bi bilo ostvarenje svih mojih snova.


Također.

Jos bi volio bolje upoznati rusiju i njene ljepote.
Potpis na sve.

Nee Joe
11-03-2011, 22:50
trenutno mi je samo sterdam zanimljiv.

I n I respek dat, my youth. Derr be no betta place dan tha quakie koo-kees right fo see'dee pon dem red corner, my youth. Rudeboy, bumbaclot! :D Amsterdam je zakon, da mi je ponovno ići tamo :(

str1k3r
11-03-2011, 22:51
A trip to Amsterdam, a trip in Amsterdam. :D

majstoro
11-03-2011, 23:21
Putovanje u Kaliforniju,autom i skejtom,ja i raja :D

Marvin OCX
11-03-2011, 23:34
Škotska! Frend i ja i usputne sponzoruše! Alkohol! Kilt! Glupiranje! Bezobrazno ruganje drugim ljudima!
Kilt? :)

RIDER32
12-03-2011, 00:34
1. USA sa frendom na harleyima... ponjeo bi Rock'n'Rolla na tone i piva na hektolitre :)

2. odveo bi najdražu mi osobu na neko predivno mjesto kao npr karibi, sa nekom skromnom jahticom, a ponjeo bi puno kondoma :D

McPingvin_v2.0
12-03-2011, 01:42
Put oko svijeta na dva kotača s kvalitetnim ljudima koji mi se žele pridružiti. Ja na nekom maxi skuteru, ostali mogu na čem god žele. Put bi trajao između 6 i 12 mjeseci :)

Tsaя
12-03-2011, 09:47
Volio bi na odmor otic na maldive ili karibe ili bahame...

A za ljetni pary, Španjolska, Miami...

Nee Joe
12-03-2011, 12:37
Svi znamo gdje su najbolje ženske!

Szia, Magyarország! :D

A i daleko je NE! :D

FaTaL_mRkvA
12-03-2011, 15:09
Put oko svijeta na dva kotača s kvalitetnim ljudima koji mi se žele pridružiti. Ja na nekom maxi skuteru, ostali mogu na čem god žele. Put bi trajao između 6 i 12 mjeseci :)
This.
Iako bi se malo trebalo potrudit da ne ostanemo u prvoj birtiji :D

Korpse
12-03-2011, 17:34
Ja i još par ljudi u nekom high tech velikom busu, al baš velikom da se može obitavati u njemu, brdo pića i hrane, sve što nam treba i gdje nas put odnese. :)

Lucky.Strike
12-03-2011, 18:02
amsterdam,uzeo bi upaljac,drugo mi netreba :D

sickpetey
12-03-2011, 18:42
1.Sankt Petersburg (avion),i vlakom do Moskve (sam),oko tjedan dana.
2.Avionom u Mongoliju,kad bi bilo moguce konja bih iznajmio da jašem stepama <3 i da vidim kako je bilo nomadima tamo (sam il mozda sa frendom),ako je plan sa stepom moguc 2 tjedna minimalno :D
3.Kina (avion),2 tjedna,razgledavanje svega mogucega i degustiranje svega sta se ne mice :P (frend obavezan Kina je ipak prevelika).