PDA

Pogledaj cijelu verziju : Web n Walk zeza



zoky
11-03-2011, 10:19
Ovako dečki!

Jučer si ja idem produžim ugovor s Tcomom i dobijem novi stick E173! i naravno kažu mi ako očeš ovaj novi stick imati da prvo moram izbrisati stari i njegov softver.

Ok! Dožem ja doma izbrišem sve staro što mislim da je vezano za stick i stavim ovaj novi da započne instalaciju kad ono op...

Pojavljuje mi se ova poruka - "An incompatible standalone version of the speedmanager plus/ByteMobile Client is present on the system. This version must be uninstalled and OS restarted"

Ja popizdio; jučer od 19-01h sam se ja zajebavao oko toga ali nema toga nigdje na mom laptopu. Jednostavno nema! A što je sada problem, nemam taj bežićni internet koji mi hitno treba do nedjelje...

Kasnije sam probao taj stick spojiti na komp i tamo uredno započinje instalacija. Znači da ima neka kvaka sa laptpom, koji ja očigledno neznam!

Bio bih vam stavrno zahvalan kada biste mi rekli kako da to riješim...

Bartuc
11-03-2011, 10:27
Obriši Kaspersky, instaliraj software, reinstaliraj Kaspersky...


Uz divlju pretpostavku da imaš Kaspersky, naravno :D

zoky
11-03-2011, 11:09
Vidio sam na netu da su ljudi imali problema s Kaspersky...

Ali ja nemam Kaspersky :( imam AVG 2011

marijanovic
11-03-2011, 11:35
Ništa te ne košta da isto što vrijedi za Kaspersky probaš i s AVG-om.

Inače, čime si uninstalirao? Ako običnim uninstall alatom od windowsa - moguće da ti je ostalo ostataka.
Probaj očistiti registry i diskove nekim alatom tipa CCleaner ili TuneUP Utilities, Glary Utilities, ...
Nakon čišćenja defragmentiraj registry i onda nakon restarta probaj opet...

zoky
11-03-2011, 11:52
Ništa te ne košta da isto što vrijedi za Kaspersky probaš i s AVG-om.

Inače, čime si uninstalirao? Ako običnim uninstall alatom od windowsa - moguće da ti je ostalo ostataka.
Probaj očistiti registry i diskove nekim alatom tipa CCleaner ili TuneUP Utilities, Glary Utilities, ...
Nakon čišćenja defragmentiraj registry i onda nakon restarta probaj opet...

Sve sam to probao! Prvo sam "obično! izbrisao, pa mi je onda drugi put sam izbrisao kada sam stavio novi stick... tak da nije ništa ostalo

Probat ću onda naveler izbrisati AVG ali sumnjam!

Edit: na ovom linku tip nešt ojašnjava ali ja baš ne kužim dobro engleski, pa imali dobre duše da pogleda št to piše..

http://theolagendijk.wordpress.com/S- 9 tema

Karlo_from_Bjelovar
12-03-2011, 09:44
ukratko: majstor je našao način da komp napravi log događanja povezanim s windows installerom. otkrio je da je taj neki BaxasdasMcxyyxc (nešto) zapravo dio kasperskya koji blokira tu instalaciju... maknuo je kaspersky i uspio instalirat najnormalnije.