PDA

Pogledaj cijelu verziju : Heroes of might and magic V



Ridik
07-08-2006, 12:39
može pomo¨ć! prekine mi instalaciju i javlja mi o nekom erroru na english/game manual.pdf heeeeeeeeeeellllllp :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

NiX@tHeG4M3R
07-08-2006, 12:47
može pomo¨ć! prekine mi instalaciju i javlja mi o nekom erroru na english/game manual.pdf heeeeeeeeeeellllllp :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Jel igra orginal ili ono?Ak ne može instalirj na nekom drugom jeziku ili nekej probaj! :rotfl:

spidEY
07-08-2006, 13:57
može pomo¨ć! prekine mi instalaciju i javlja mi o nekom erroru na english/game manual.pdf heeeeeeeeeeellllllp :shock:

Možda se ne može očitati.Probaj očistiti DVD.

str33t6l0w
07-08-2006, 17:06
ako je ona igra onda lockam topic... probaj ocistit dvd.. trebalo bi radit....

Berax0r
07-08-2006, 18:08
najveca je sigurnost da je smecarska igra no ako je ipak original ocisti DVD a ako ni to ne pomogne trazi onda da ti je zamjene :wink:

Outmind
07-08-2006, 18:56
A da nam pošalješ skrinšot? I nemojte uvijek kao prvi razlog stavljat sumnjivo porijeklo medija na kojem se igra nalazi. Postoje i tvorničke greške, kao i ljudi koji cd-e koriste kao podložak za sok...

Berax0r
08-08-2006, 16:34
A da nam pošalješ skrinšot? I nemojte uvijek kao prvi razlog stavljat sumnjivo porijeklo medija na kojem se igra nalazi. Postoje i tvorničke greške, kao i ljudi koji cd-e koriste kao podložak za sok...

pa onda ne preostaje nista drugo vec neka zamjeni igru

Dj_Morales
09-08-2006, 08:56
pa sta ce ti heroes 5!!! nevaljuju ni 4 ni 5 nista! najbolja je 3! razocara sam se u 5 a pogotovo u 4!

GrannyKiller
09-08-2006, 10:27
pa sta ce ti heroes 5!!! nevaljuju ni 4 ni 5 nista! najbolja je 3! razocara sam se u 5 a pogotovo u 4!

njemu se sviđa HOMM5...

DJ Ass Kicker
10-08-2006, 07:51
HOMM V su dobri ali ja nikako da predjem u drugoj kampanji trecu misiju The Cultist / The Conquest pa ako neko ima kakav tip & trick nek javi!!!

Uglavnom neki ludi elf ima tri grada i svaki tjedan natprirodni prirast creatura, a ja nemogu vragove da izgradim damn...

HELP

Rope
10-08-2006, 14:14
HOMM V su dobri ali ja nikako da predjem u drugoj kampanji trecu misiju The Cultist / The Conquest pa ako neko ima kakav tip & trick nek javi!!!

Uglavnom neki ludi elf ima tri grada i svaki tjedan natprirodni prirast creatura, a ja nemogu vragove da izgradim damn...

HELP

Ista stvar i kod mene :-x . To nema sile da mogu preci, kazu ljudi da je b.u.g. Probaj da ne osvojis prvi grad odmah, jer se onda ukljucuje double growth i onda tek nema sile da predjes. Probaj prvo sa nekim drugim gradom, recimo onim gore levo. I obavezno moras imati drugog heroja koji ce ti donositi pojacanje. Javi ako uspes :wink: ...

Prince-Artas
10-08-2006, 23:27
zajebana misija ali ima još jedna zajebanija s necromancerima

DJ Ass Kicker
12-08-2006, 08:21
zajebana misija ali ima još jedna zajebanija s necromancerima

A da nam malo pomognes kad si vec dosao do necromancera...

Rope
12-08-2006, 10:17
zajebana misija ali ima još jedna zajebanija s necromancerima

Jest stvarno Artas, i ja sam ti to mislio reci. Ass Kicker and I need HELP :D !!! Mislim ako si presao, napisi ukratko sta si radio... Ali nemoj molim te napisati ono: pogledaj ovde>gamefaqs.com :killyou: :) ... OK ?

Prince-Artas
12-08-2006, 20:16
ma doša sam ja do elfova sad. prvo stavi na easy težinu, ja sam dobio tako da sam imao dosta dobrih magija s glavnim herojom te sam s njim osvojio najbliži elfovski dvorac, dok mi je mog u podzemlju branio drugi slabiji heroj ali s više vojske. i malo po malo sam osvajao ostatak i dobio bitku.

Rope
12-08-2006, 20:29
ma doša sam ja do elfova sad. prvo stavi na easy težinu, ja sam dobio tako da sam imao dosta dobrih magija s glavnim herojom te sam s njim osvojio najbliži elfovski dvorac, dok mi je mog u podzemlju branio drugi slabiji heroj ali s više vojske. i malo po malo sam osvajao ostatak i dobio bitku.

Stani malo Artas ... Cini mi se da si pobrkao misiju. Nema tu nikakvog dvorca u podzemlju :o , imas svoj grad koji je manje-vise nebitan i tri elfovska koja trebas osvojiti. Glavni (elfovski) heroj je Gilean. To ti je the cultist/ the conquest, 2 kampanja... Ajd ako si covek (i maher u herojima), bi li ti to mogao jos jednom preci pa da nam javis :pray: . OK ???

Prince-Artas
12-08-2006, 20:32
ah jebiga to sam ja pomišao s onom 4 misijom kada imaš 4-5 elfovskih neprijateljskih gradova. javut ću vam poslije

Rope
12-08-2006, 20:35
Pa vidim ja :D ... I btw. kod mene nema easy tezina. Ajd javi sto pre budes mogao...

Prince-Artas
12-08-2006, 21:06
evo upravo sam je prešao. odmah sam napao prvi dvorac (onaj desno od tvog), zatim krenuo onim putem gore do drugog koji je iznad tvog i ubio mu heroja izvan dvorca i samo ušetao u nj. treći se nalazi u gornjem desnom kutu i njega sam bez problema sredio. znači prešo sam misiju za 15min s vojskom koju sam dobio na početku.

btw easy težinu dobiješ s prvim patchom 1.1 koji imaš na pcp dvd-u, ali ima i noviji 1.2 težak 50mb