PDA

Pogledaj cijelu verziju : sporo loadanje stranice..



Systematic Reverse
05-03-2011, 13:49
nekad mi se dogadja da kad otvaram topic, postam, ili nesto trece (bilo sta uglavnom sto treba loadat) bude jebeno sporo loadanje stranice.

connecting to gume.vidiauto.comSje problem.

jer moram cekat valjda minutu da mi se connecta na taj gume.vidiauto.com

pise dolje u kutu na ff-u..

jel' i ostatak forumasa ima isti problem?

fix plz!

hrčak
05-03-2011, 13:55
Nope, jedino što mi svako malo kad otvaram forum izbacuje gume.vidiauto.com

Delirium
05-03-2011, 14:14
noep, blockas ga, i onda imas sam ono "FF je sprijecio otvaranje skočnog prozora na ovoj stranici"
Proeblm solved, u mad Vidi?

Systematic Reverse
05-03-2011, 23:44
a sto je najgore blockano je-_-

kao pop up jel.

neznam zasto mi se to onda dogadja.

mislio sam ima nas jos :(

Niko Bellic
05-03-2011, 23:56
Meni jeto samo kadsam na mobilnom aparatu. Dogadja mise baš to kajsi napisao. Učitava te vidigume inemogu pomaknut stranicu lijevo nidesno i onda krozpar sekundi bude okej. Jedino mise to dešavakod PC Play foruma. Solejm. Nek naprave m.pcplay/forum ili nekaj slično tome. Optimizacija stranice je u kiselom krastavcu. Loše, jako loše.

Viper33
06-03-2011, 00:26
ja sam ljepo rekao nek optimiziraju forum za tapatalk ( to je izvrstan program za pregledavanje foruma na mobu) ima ga i ovaj mobile cafe sto ga pcp sad reklamira gore. toliko je dobar taj nacin pregleda da nekad rade odem na mob citat nego ovako

Bartuc
06-03-2011, 11:20
@niko, Dolphin Browser nema problema sa time. Jos nisam nikad dobio popup, a svako malo sam na forumu preko mobitela. Mozda sam iskljucio u postavkama, ne sjecam se.

Niko Bellic
06-03-2011, 11:40
Ma navikao sam se na ovaj HTC-ov default browser tako da mi je browser za dupine skroz čudan. Daj mi pliz kad budeš imao vremena objasni u par rečenica kako da maknem nazive programa ispod ikona. Ikone su mi simpa, ali nazivi programa znaju biti stupidni u PM.