PDA

Pogledaj cijelu verziju : mikrofon pozadina



Haki
05-03-2011, 03:46
Recordam zvuk preko "Sound Recordera" i u pozadini se cuje kao da nesto susti...... nemam pojma sto bi u google upisao za taj problem....

Od instalacije win7 nisam nista dirao....a imam ovaj Realtek High Definition Audio

05-03-2011, 15:44
Možda je do mikrofona možda nije vaš kvalitetan,probaj skinuti audacity

Haki
05-03-2011, 16:50
Možda je do mikrofona možda nije vaš kvalitetan,probaj skinuti audacity
gdje je taj audacity? pod Speaker Properties nije a neznam gdje ga drugdje traziti

Outmind
05-03-2011, 19:47
Tu (http://audacity.sourceforge.net/)Sti je audacity...

Ogg The Dogg
06-03-2011, 00:18
šum e pojavljuje iz 2 meni poznata razloga: prvo, stavio si neki microphone boost, koji pojačava zvuk ali smanjuje kvalitetu, drugo, smetnje nunutar kućišta(ili neki šit sa uzemljenjem il tako nešto), može se izbjeć nabavkom boljeg mikrofona ili stišavanjem istog unutar softwarea koji koristiš.
možda ima još koji razog meni ne poznat, vjerojatno ima i vjerojatno je to pravi razlog

Haki
06-03-2011, 03:39
@ Outmind
Skinuo sam ga i recordao i opet isto^^ btw evo recorda od 3 sek http://www.mediafire.com/?14e50v1e4wdeho1

@Ogg
Nisam stavio nista^^ kuciste je novo odnosno komp je moze se reci novi

Mislio sam da se moze neki qurac iskljuciti da nema te pozadine ali ako ne nadem rjesenje kupujem drugi headset ali isto bi volio znati sto nevalja s ovim

Ogg The Dogg
06-03-2011, 16:00
gle, signal koji dolazi od mikrofona do kucista je analogan. u zvucnoj kartici se pretvara u digitalan. svaki analogni signal podlozan je raznim smetnjama. sve komponente u kucistu i sve komponente koje rade na struju stvaraju elektromagnetno polje, koje u nekim slucajevima moze ometat taj analogni signal iz kucista. meni se to isto desavalo dok sam imo neki mic od 8 kn. stalno je nesto krcalo u pozadini kad je jako pojacan. ja sam to rjesio tako da sam stiso mikrofon i onda je ton bio tisi ali nisu se cule smetnje. a kako to otklonit, nemam pojma

Haki
06-03-2011, 16:50
a jbga onda^^ ode kupiti novi headset