PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem sa dvd driveom



Zeko149
04-03-2011, 22:09
Nekidan kad san "nabavio" cod4 nije tio upalit,da san cd prijatelju jer san mislio da je do toga pa da provjeri....danas mi je donio cd i kaze da radi,kad san dosa iz skole proban instalirat heroje peticu(original) i nece ni oni---bude ovako: pocne se ucitavat, ime cda normalno pise ali ikona se ne mijenja i problijedi.Kad proban na silu uc(pod tim mislim uc bez da cekam da loada) ali mi onda windows explorer bloka-windows 7 i radi se o hp pavilion db9000 laptopu.Ako triba mogu i koji ss stavit.

C
05-03-2011, 02:22
Možda je riknuo.
Eventualno ima preveliku cache memoriju u Windowsima za ROM, pa ima učitan neki drugi disk, pa kada staviš taj disk, on čita i dalje onaj koji ima u cacheu, a pošto nije to taj, smuva se. Pokušaj staviti Windows CD ili Linux i pokrenuti ga van Windowsa, ako bude radio, znači da je ispravan i da je neki softwareski problem, poput cachea za ROM, ako ne radi, znači da je otišao na vječna lovišta.

Zeko149
05-03-2011, 08:20
inace on sam od sebe nestane(kad uden u my computer nema ga) nakon sto laptop radi neki kratko vrime, evo sad san se diga upalio laptop stavio opet heroje i trenutno se instaliraju :D