PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grandfather Paradox je moguće izbjeći?



Chupacabra
02-03-2011, 17:16
http://www.physorg.com/news/2011-03-grandfather-paradox.html

Zanimljivo, no prvo se treba ostvariti putovanje kroz vrijeme.

Zanimljivo toliko da sam pišao od smijeha na smislenost ovog.

Delirium
02-03-2011, 20:42
moze neko postat onaj Facepalm smajlic umjesto mene?

Totoro
02-03-2011, 20:46
Još da putovanje kroz vrijeme postoji...

Kenyi
03-03-2011, 14:22
Super, sad nekako sve ima smisla i mogu dalje živjeti sa optimisticnom pogledom na život.

Aerial
03-03-2011, 18:04
Ne samo to, neg možeš slobodno otići u prošlost s vremena na vrijeme i ubijati koliko god rodbine hoćeš!

croat1gamer
03-03-2011, 23:57
Mislim da sam svoju teoriju vec postavio u time-travel temi.
Daklem, kada se putuje kroz vrijeme, istovremeno se i napusta ova dimenzija. Tim prelaskom mi nestajemo u ovodimenzionalnom vremenskom toku, ali nastajemo u onodimenzionalnom toku.
Tim prelaskom, ova dimenzija nastavlja postojati, te nasi aktovi u onoj ce imati mozda marginalan utjecaj na ovu dimenziju (ako pokusava da sve dimenzije imaju iste ili slicne ishode).
Posto bi putovanje bilo jednosmjerno (to je ruski rulet ako ces pogoditi originalnu dimenziju) mi necemo moci svjedociti ako bi postojala razlika kada bismo se vratili.
Sada, mozda bi medusobne interakcije izmedu dimenzija ucinile promjenu, mozda i ne. Necu diskutirati samu bit vremena, jer nemam odreden stav o pojmu vremena- je li definirana duzina, definirani pravac koji se stalno produljuje ili neodredena krivulja. Osobno, po meni bi najvise bilo ovo trece.

Sori sto nisam procitao linkani tekst, na mobu sam pa nisam u mogucnosti.