PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa laptopom!!!



croking1994
26-02-2011, 18:05
Znanaci svaki put kad krenem igrat nes (npr.igre na facebooku) nakon par minuta dođe do promjene zvuka ventilatora u laptopu i s time mi igre pocinju lag-at.Nakon par minuta se ventilator ubrza i onda sve radi normalno ali se nakon svakih par minuta ponavlja lag sa zvukom okretanja ventilatora.Koji mu je k.... mislio sam da je nesto drugo (derfragmatirao sam disk,napravio scan sa antivirusom,iskljucio startup programe...) ali nista nije pomoglo..
Slusam ideje...

C
26-02-2011, 18:49
Vjerojatno mu vent odlazi ili je prljav. Ako imaš neku bolju grafičku koja nije integrirana, moguće da se mjenja iz stand by moda u aktivni mod.

Zeko149
26-02-2011, 19:02
ili si ostavio cd u cd-romu pa te zajebaje :P
btw ako je hp laptop,oni inace imaju problema sa ventilatorima i pregrijavanjem uzmes onu podlogu sa ventilatorima,ja iman jednu sa 2 ventilatora i laptop se jos nijedanput nije prigrija,cak san ga i priko noci ostavlja...

marijanovic
27-02-2011, 01:43
Koliko je star laptop, kad je zadnji put čišćen?
U laptopima je problem skučenost prostora - brže se zaprlja, slabije se hladi i manje prljavštine treba za smetanje nego kod obično kompa.
Kako se kreću temperature procesora (recimo pri OCCT ili Prime95 testu) i grafičke (pri recimo furmark)?