PDA

Pogledaj cijelu verziju : PayPal



Mirogamemasta
25-02-2011, 14:15
Jel ima netko PayPal da mi objasni neke stvari.

Zašto mi na Paypal balance piše da imam 0 USD a na Visa Electron imam oko 25 USD?
Da li mi treba onaj cetveroznamenkasti broj da bi ukljucio Paypal ili time samo dižem limit za koji mogu kupovati ili oboje?

Electromaster
25-02-2011, 14:26
Piše ti 0 jer nemaš ništa na samom Paypalu, ali ne brini, kad nekaj kupiš on će komotno skinuti pare s tvoje kartice. :)
Četveroznamenkasti broj? Misliš kod za aktivaciju? Ne govori li ti samo ime?

C
25-02-2011, 15:37
Ja imam PayPal.
Aktivacija se sastoji od dva koraka.
Prvi korak je potvrđivanje tvog bankovnog računa, PayPal ti skine 2$ s računa dok ga ne aktiviraš, odeš u banku na šalteru kažeš da ti izlista transakcije, neka vidi, da ti treba kod za PayPal, ona će znati o čemu se radi i dati ti code pomoću kojeg ćeš proći prvi korak, tj. potvrditi da je to tvoj bankovni račun. Tada će ti limit biti nekih $150 mjesečno, kako kod koga, kod nekih je to i $10, i vratiti će ti tvoja $2. Time za aktiviranje koda je 7 dana.
Drugi korak je potvrditi svoj identitet, znači faxirati ili poslati PayPalu bilo kakve dokumente koji mogu dokazati da si to ti. Recimo faxirati rodni list i sl. Ja sam fotićem slikao svoju osobnu i bankovnu karticu i poslao sam im slike. Nakon toga, svi limiti će biti maknuti i PayPal ćeš moći koristiti bez ograničenja.

Wishmaster
14-03-2011, 20:06
Piše se po portalima da je na PayPalu konačno muguće primati uplate pa me zanima:
Kaj sve treba za taj PayPal?
Znači, koja banka, koja kartica, kakav račun itd...
Je moguće dobiti tu karticu bez da ikaj platim, tj. bez da mi mjesečno uzimaju neke nerealne svote. Trebam li biti zaposlen i imati neka redovna primanja ili mogu samo ovak otvoriti račun? (inače sam student i ne radim).

Vidim da je gore nekaj malo objašnjeno ali bilo bi dobro da netko objasni nama idiotima korak po korak :D

Primjer: Dojdem v [ime banke]Si velim teti na šalteru: Trebam ...
:D

Constantine
14-03-2011, 20:45
Piše se po portalima da je na PayPalu konačno muguće primati uplate pa me zanima:
Kaj sve treba za taj PayPal?
Znači, koja banka, koja kartica, kakav račun itd...
Je moguće dobiti tu karticu bez da ikaj platim, tj. bez da mi mjesečno uzimaju neke nerealne svote. Trebam li biti zaposlen i imati neka redovna primanja ili mogu samo ovak otvoriti račun? (inače sam student i ne radim).

Vidim da je gore nekaj malo objašnjeno ali bilo bi dobro da netko objasni nama idiotima korak po korak :D

Primjer: Dojdem v [ime banke]Si velim teti na šalteru: Trebam ...
:D
Ako zelis i primat novce na paypal treba ti visa kartica
Otvori tekući u erste banci i budes dobio visu electron s kojom mozes napravit paypal,naknade koliko je meni poznato nema?,ali ja placam 5kn mjesecno za netbanking

Čux
14-03-2011, 22:32
Piše se po portalima da je na PayPalu konačno muguće primati uplate pa me zanima:
Kaj sve treba za taj PayPal?
Znači, koja banka, koja kartica, kakav račun itd...
Je moguće dobiti tu karticu bez da ikaj platim, tj. bez da mi mjesečno uzimaju neke nerealne svote. Trebam li biti zaposlen i imati neka redovna primanja ili mogu samo ovak otvoriti račun? (inače sam student i ne radim).

Vidim da je gore nekaj malo objašnjeno ali bilo bi dobro da netko objasni nama idiotima korak po korak :D

Primjer: Dojdem v [ime banke]Si velim teti na šalteru: Trebam ...
:D

možeši žiro račun u PBZu otvorit. netreba ti niš, ja sam si ga još ko učenik otvorio. Visa Electron ide po defaultu uz to.

C
14-03-2011, 22:34
Kreiranje akaunta se u Erste plaća 20KN, drugih troškova nema, ukoliko imaš uključeno da ti na mobitel putem SMS-a stiže bilo kakvo izvješće čim se na računu nešto promjeni, mjesečno iznosi max. 5KN, koliko god SMS-ova primio.

Wishmaster
14-03-2011, 23:11
Piše se po portalima da je na PayPalu konačno muguće primati uplate pa me zanima:
Kaj sve treba za taj PayPal?
Znači, koja banka, koja kartica, kakav račun itd...
Je moguće dobiti tu karticu bez da ikaj platim, tj. bez da mi mjesečno uzimaju neke nerealne svote. Trebam li biti zaposlen i imati neka redovna primanja ili mogu samo ovak otvoriti račun? (inače sam student i ne radim).

Vidim da je gore nekaj malo objašnjeno ali bilo bi dobro da netko objasni nama idiotima korak po korak :D

Primjer: Dojdem v [ime banke]Si velim teti na šalteru: Trebam ...
:D

možeši žiro račun u PBZu otvorit. netreba ti niš, ja sam si ga još ko učenik otvorio. Visa Electron ide po defaultu uz to.
Imam ja tu nekakvu Visu, isto electron piše. To sam dobil da si mogu podići novce s žiro računa koji imam u Zagrebačkoj, ali nisam baš siguran da to ide na PayPal...

Ze pikčur:
http://www.novac.net/engine/wp-content/uploads/2010/12/zaba-visa-ziro.jpg

Ze link:
moja sexy kartica (http://www.novac.net/kreditne-kartice/visa-electron-ziro/)

streetrace777
14-03-2011, 23:23
Yap... u mom slucaju sam morao uzeti u banci visa webcard za paypal ili otvoriti devizni racun ;)
ili naravno ako imas kreditnu karticu sa njom isto mozes u sto sumnjam :D