PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moltencore



hansi
24-02-2011, 20:40
http://metalwarez.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/12/Moltencore-Infinite-Metamorphosis-2010.jpg

http://www.moltencore-kutina.com/

Neznam zašto ovaj bend još nema svoju temu, ma šta temu, spomenik jebeni.
Uglavnom, melodic death metal, i to jos iz hrvatske.
ovo je tako jebeno dobro da jednostavno morate poslusat, ovi momci stvarno trebaju bit pokazani siroj publici.
vokal je ono, neznam... neznam jednostavno kako bi opisao koliko je vokal dobar.
uglavnom, sve preporuke.
hvala soniću sto mi ih je naso :*

Duke of Earl
24-02-2011, 20:44
Kakvi tebe spomenici peru, ovo je prosječni cookie cutter melodeath bend :(

Dreamer Deceiver
24-02-2011, 20:45
bili su u labinu par puta ja mislim, ali ih se ne sjećam...

hansi
24-02-2011, 20:45
:(
meni ovo zvuci tako dobro, fenboj sam posto...
neznam :(

Kenyi
24-02-2011, 20:54
Proci ce te za par sedmica.

mronki
24-02-2011, 21:00
Likovi su iz Kutine mislim, tamo imaju i svoj klub (Moltencore se zove, jel :P). Ugl. koiko čujem nisu toliko poznati u Hrvatskoj, ali u Sloveniji i okolo ih navodno obožavaju.

MILF hunter
24-02-2011, 21:29
Ne zaslužuje ni temu, kamoli spomenik. Ne sviđa mi se.

Nee Joe
24-02-2011, 21:43
Likovi su iz Kutine mislim, tamo imaju i svoj klub (Moltencore se zove, jel :P). Ugl. koiko čujem nisu toliko poznati u Hrvatskoj, ali u Sloveniji i okolo ih navodno obožavaju.

Alzo, klub je zakon. Basista je moj bivši šogor (da, Pingu, njega pitaj za savjet :D) I DEČKI SU ZAKON.... Tko voli, neka voli, tko ne, ne..... Drago mi je da ima ljubitelja na forumu :D

Kenyi
24-02-2011, 22:02
http://www.myspace.com/aestheticempathy
Evo ti Hansi ovi, domaci malo reklamiram, svidjece ti se, bolji od Moltencorea.

hansi
24-02-2011, 22:08
dobri su, poslusacu kasnije jos. al ipak ovaj moltencore mi je stvarno prejeben.
neznam zasto vam je toliko smece, meni bas imaju nesto sto me privlaci, stvarno mi pase uhu.

Nee Joe
24-02-2011, 22:13
Kenyi the Hater :yuck: :P

Kenyi
24-02-2011, 22:13
Pa onako, polako, vidjeces da je Moltencore izumio toplu vodu i da furaju klišejiziran melo death koji je vec 1000000 puta poslušan i viđen.

Nee Joe
24-02-2011, 22:14
Pa onako, polako, vidjeces da je Moltencore izumio toplu vodu i da furaju klišejiziran melo death koji je vec 1000000 puta poslušan i viđen.

Kao da mali milijun drugih bendova ne radi isto? Bitno da zvuče jebeno.... Reći ću te Adiju, zašamarat će te :P :D

Maloki
24-02-2011, 22:15
http://www.myspace.com/aestheticempathy
Evo ti Hansi ovi, domaci malo reklamiram, svidjece ti se, bolji od Moltencorea.
Ne shvaćam po čemu su bolji, isto su smećasti, čak su i više emopičkasti.

Kenyi
24-02-2011, 22:17
Malcice bolji, ali eto, svidjece mu se.
@Adi, melodeath zajedno sa metalcoreom najviše podliježe simptomima muzike po kalupu. Genericno je sve to.

Sonic_Moronic
24-02-2011, 22:50
Lol, koje pretjerivanje. Ono, studijski to dobro zvuči i ubace par dobrih riffova, ali ništa specijalno. A live su bili užas pa mi ne daju neke razloge da ih slušam dalje. :/

Jedino mi je pohvalno što imaju cijeli album na sajtu, brijem da je besplatno i za download, vidio sam link negdje.

mronki
25-02-2011, 00:06
Alzo, klub je zakon. Basista je moj bivši šogor (da, Pingu, njega pitaj za savjet :D) I DEČKI SU ZAKON.... Tko voli, neka voli, tko ne, ne..... Drago mi je da ima ljubitelja na forumu :D

Kak je moja frendica (koja ide s tobom u razred navodno :P) opisala jedanput Moltencore (klub, jel): "to ti je Baraka sa zahodom" što meni nije ništa loše pošto ja volim Baraku... nezz ja sam tamo bio par puta ono ok mi je samo što mi ide na živce to što radi samo do 2.

Nee Joe
25-02-2011, 17:23
Alzo, klub je zakon. Basista je moj bivši šogor (da, Pingu, njega pitaj za savjet :D) I DEČKI SU ZAKON.... Tko voli, neka voli, tko ne, ne..... Drago mi je da ima ljubitelja na forumu :D

Kak je moja frendica (koja ide s tobom u razred navodno :P) opisala jedanput Moltencore (klub, jel): "to ti je Baraka sa zahodom" što meni nije ništa loše pošto ja volim Baraku... nezz ja sam tamo bio par puta ono ok mi je samo što mi ide na živce to što radi samo do 2.

Lol, Ines svašta buba :D.... Al je u pravu.... Ali, hej, sad ne znam jesu sproveli struju u Baraku ili ne.... Ako jesu, idem večeras na konc :D

mronki
25-02-2011, 23:29
Prije dva tjedna je bio koncert u ćast vraćanja struje:)

Nee Joe
26-02-2011, 08:58
Prije dva tjedna je bio koncert u ćast vraćanja struje:)

Tost i Frekvencija :D..... Nisam bio :(