PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem oko GTA IV



Nightyx
21-02-2011, 17:28
Ok zelio bi samo odgovore, dakle kupio sam original GTA IV, igra mi i dalje šteka ko luda, stavio sam patch 1.0.7.0, pokusao pokrenit kao kompatibilno s nekim drugim windows sustavom, nema sta nisam i dalje mi šteka...jel moguce da ne koristi sve jezgre na procu? ima neko nekakvih ideja ili slican problem koji je uspio rijesit? Konfiguracija mi je u potpisu, realno trebo bi igrati bez problema...

I molio bi moderatore da ne zatvaraju odma temu sa forom "kupi original" il tak nekom debilanom, jer igru original i imam.

Shaka
21-02-2011, 17:42
koji imas monitor i na kojoj rezoluciji igras? ta grafa i nije neka bestija,a moguce da si se zaletio sa detaljima jer gta je jos uvijek jako zahtjevan...

Aral
21-02-2011, 19:05
Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.

Duke of Earl
21-02-2011, 19:12
Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
Ali vjerojatno i najbolju.

Nee Joe
21-02-2011, 20:47
Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
Ali vjerojatno i najbolju.

Also, sad te volim <3 <3

Nightyx
21-02-2011, 21:02
eo odjednom se problem rijesio sam od sebe, sad mi gotovo savrseno radi, zna zatrzat, ali to je mozda i do konfiguracije s tim da igram na max, 1440x960....normalno VD je spusten na 40...

cham3leon
21-02-2011, 23:13
Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.
Ali vjerojatno i najbolju.

Mislim da ipak GTA 4 nije zaslužio titulu najbolje igre desetljeća, ali tu je negdje. Od idućeg nastavka očekujem neke nove stvari.

IGoR_2803
21-02-2011, 23:35
Najdebilniji potez ikad, kupit najneoptimiziraniju i najzahtjevniju igru u proteklih 10 godina.

gta 4 sa 1.0.7.0 patchom je svjetlosnim godinama daleko od vanilla verzije...

bezimeni
22-02-2011, 20:04
GTA IV JE najbolja igra u zadnjih 10 godina ako ne i svih vremena .Da su je odmah izdali u stanju kakvome je sada nikakvih nedoumica ne bi ni bilo.Igra ima sve ...dobru priču , zarazni gameplay , izvrsnu gafiku , odličnu trajnost , izvrsne ekspanzije i zabavna je do bola.

cham3leon
22-02-2011, 20:54
Najveći problem u GTA4 nakon optimizacije su jednolične i dosadne misije, makar su epizode po tom pitanju bolje.

Gledajući vremenski koje su me igre dulje zadržale pred ekranom, Mount & Blade Warband je bolji. Ne sjećam se kad sam tako s guštom igrao nešto potpuno novo i originalno.

Nee Joe
22-02-2011, 21:11
Najveći problem u GTA4 nakon optimizacije su jednolične i dosadne misije, makar su epizode po tom pitanju bolje.

Gledajući vremenski koje su me igre dulje zadržale pred ekranom, Mount & Blade Warband je bolji. Ne sjećam se kad sam tako s guštom igrao nešto potpuno novo i originalno.

Slažem se, većinom su iste (ne sve). NAPOMENA: POD MISIJE NE MISLIMO NA PRIČU KOJA JE FANTASTIČNA!!!!

cham3leon
22-02-2011, 22:52
Apsolutno, priča, cut scene, likovi, vozni model, sve je tip top. Pucanje je možda moglo biti malo zahtjevnije, a osobno bih htio vidjeti nekakve random događaje da uljepšaju free roamanje po gradu.

IGoR_2803
23-02-2011, 12:29
gta IV je jedini gta od kad je prebačen u 3D ruho, koji igram i nakon završene kampanje... jednostavno sjesti u auto, divljati po cesti, uprizoriti policijsku potjeru, razvaljivati blokade na mostovima i na kraju im pobjeći u heliću, iskočiti iznad mora i prebaciti se u gliser - neprocjenjivo... a od kad sam obnovio komp i igru mogu pokretati s visokim detaljima - to je jedna nova razina... samo mi žao što ne mogu dodati još vozila bez da mijenjam postojeća... :(

Nee Joe
23-02-2011, 14:58
Apsolutno, priča, cut scene, likovi, vozni model, sve je tip top. Pucanje je možda moglo biti malo zahtjevnije, a osobno bih htio vidjeti nekakve random događaje da uljepšaju free roamanje po gradu.

A i nedostaje više random likova.... Desetak mi je nekako.... Malo :D

cham3leon
23-02-2011, 15:57
Moglo se ubaciti i nekoliko stvari koje se mogu obaviti i van glavnih i sporednih misija, nešto na što slučajno naletiš. Recimo, neki hitman te nađe pa te počne lovit iz čista mira, ili ti nađeš neku lokaciju gdje bi mogao ubit nekog negativca i tako.