PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jurassic Park: The Game



W3DR4N
18-02-2011, 15:56
http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2011/01/jurassic_park_movie_logo.jpg

Telltale Games nastavlja odličnu suradnju s holywoodskim Universal Studiom, te nakon adaptacije serijala Back to the Future, najavljuje još jedan zasnovan na filmskoj franšizi, ovaj put n Jurassic Parku. Igra će opet biti avanturističkog karaktera, no Telltale najavljuje kako je radnja Jurassic Parka dinamičnija od one kakve smo navikli u njihovim prethodnim naslovima.
Priča nije zasnovana na filmskom serijalu, već je samo preuzet setting. Osobno, volio bih vidjeti barem cameo Jeffa Goldbluma.

Igra će opet izlaziti epizodno, a prvu u nizu možemo već očekivati u travnju 2011.

YcklzwfR3P4

cham3leon
18-02-2011, 17:02
Meh, gledao sam film dovoljno puta da me ne interesira ovo. Operation Genesis je bila najbolja JP igra ikad, čak i takva nesadržajna, neoptimizirana i prelagana.

Windwalker
18-02-2011, 17:03
Prvi mi je jedan od najdražih filmova.
Može, može!

Totoro
18-02-2011, 17:23
Promašili su srž, bit će dosadno :/

Bartuc
18-02-2011, 18:44
Trailer je katastrofa :( A volio bi dobru JP igru pošto obožavam dinosaure i JP filmove.

Insert
18-02-2011, 19:12
Ček, hoće li biti klasična avantura ili nekakva akcijska avantura?

Inače, nekakva survival JP igra bi bila zakon.

cham3leon
18-02-2011, 20:34
Je li netko ovdje igrao Jurassic Park Trespasser? Totalna starudija od igre, ali bila je interesantna u svoje vrijeme jer za razliku od običnog FPS-a svako oružje ili bilo šta drugo što si držao u ruci je imalo neku fiziku. Ako si dovoljno luđački trzao mišem mogao si ubiti prilično velikog velociraptora drškom pištolja. Imalo je to i svoje smiješne momente kad si pokušavao pritisnuti gumb na nekom dijelu pa ako nisi bio naviknut na tu hardcore fiziku izgledalo je ko da je glavna likuša retardirana dok nezgrapno gura ruku o zid i ne može pogodit gumb.

EDIT: To je to, probajte nabavit pa da se malo nasmijete :D

Inače, možda dinosauri ovdje izgledaju glupo i tromo, ali uz takvu gameplay mehaniku su taman dovoljno izazovni. I da, u cijeloj igri nikad ne vidiš lijevu ruku od te žene. Kalaš drži kao da je pištolj.

flander
18-02-2011, 20:58
Trailer je katastrofa :( A volio bi dobru JP igru pošto obožavam dinosaure i JP filmove.

Bartuc
18-02-2011, 22:02
Zadnju JP igru sam igrao na Amigi, čitava obitelj je uživala u tome :D Sjećam se da smo često znali igrati i do 2 u jutro koliko je bila zarazna :D

_baldrick
19-02-2011, 15:48
Ček, hoće li biti klasična avantura ili nekakva akcijska avantura?

bit će nešto kao heavy rain

DJ Not Nice
26-08-2011, 21:02
kag-YDnYWF8