PDA

Pogledaj cijelu verziju : mis



Freddy
13-02-2011, 10:54
vrlo cesto mi mis stane i cuje se neki zvuk i onda nakon nekoliko sekundi se opet cuje taj zvuk i opet ga mogu pomicati

imam najnovije drivere i probao sam ga ukopcati u drugi usb i opet zapinje

sta da radim? :/

C
13-02-2011, 11:38
Za početak reci koji je miš i odakle čuješ sumnjive zvukove?

Freddy
13-02-2011, 12:16
imam mx518 i zvukove cujem iz zvucnika

marijanovic
13-02-2011, 13:30
Velika vjerojatnost da si pokupio onog crvića/spyware što sjeda na USB i zafrkava s periferijom.
Skini si Malwarebytes Anti-Malware i prođi sken pa ukloni što nađe. Isto učini i s Hitman Pro.
I ubuduće bitno je imati Antivirus tipa Avast5 ako ćeš besplatni i recimo neki vatrozid/firewall tipa Comodo ako ćeš besplatni.

wildje
13-02-2011, 13:58
Ili to, ili mu je negdje na žici loš kontakt.

Freddy
13-02-2011, 14:55
skenirao sam komp s avastom i sad ga skeniram s Malwarebytes Anti-Malwarerom ( kad zavrsi onda cu s Hitman Pro ), pregledao sam zicu i nigdje nije izgrebana ili izlizana, ukratko sve 5

kada mi mis prestane raditi ne svijetli onaj laser ( koda se iskopco iz kompa ) i puno vise se gasi dok igram neku igru, 2-3 puta u 10-15 minuta, a kad nest ovak radim onda mozda jednom u 10-15 minuta

C
13-02-2011, 15:04
Nikakav virus. Kablo može imati kratki spoj u sebi i ne mora biti izvala izlomljeno ili izlizano i potrošeno, ono što je unutra ne vidiš. Ukoliko imaš slabo napajanje, moguće je kada PC povuče više struje, što je prvenstveno na igrama i zahtjevnijim aplikacijama koje koriste puno CPU-a i GPU-a, povuče svu struju iz slabog napajanja, pa napajanje nema dovoljno snage opskrbiti USB portove od po 5V, prilikom čega se USB portovi skoro pa ugase na taj trenutak dok nema struje. Također je moguć kratki spoj na matičnoj glede USB portova, kao i u samom mišu.