PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tech N9ne



Nee Joe
08-02-2011, 22:03
http://api.ning.com/files/*bGQD9QlJ7JVtDb6pI-zP7MDcmlbjocRdElG5IRUOox4JgbU7KyBDwLj09xPU-s-bWKobDB43xx5PjKC2KaN3SnJd-B*qsR0/373589603.jpeg

Iako sam po muzičkom opredjeljenju alter-rock/metalac, veliki dio vremena provodim slušajući glazbena dijela ovog hip hop/progressive-melodic rap genija, za kojeg mnogi vjeruju da bi napravio vjerojatno jedan od najboljih hip hop albuma ikad u samo jednoj kolaboraciji sa najboljim svjetskim reperima (spominje se suradnja sa Eminemom). Slušate li ga vi? Šta mislite o njegovim albumima i hitovima?
MW7EW8FJKW4
70GmGvvYxN4&feature=related
gNWsPPMUv-Q
a7zt0aK7orw

Macolla
08-02-2011, 22:06
Sve albume imam, K.O.D. poslušo preko 50 puta u komadu... Owna bogove i božice!!! Fejvoriti su mi It Was An Accident, T9X i Cursed.

4s8hTIeAL2g
:pray:

Duke of Earl
08-02-2011, 22:17
Nisam obožavatelj, smatram ga u najboljem slučaju iznadprosječnim i to je to. progressive-melodic rap ne postoji. Miljama je on daleko od nečeg kao "jedan od najboljih hip-hop albuma ikad". Ali oprostit ću ti tu izjavu s obzirom da i sam kažeš da ne slušaš hip-hop.

Nee Joe
09-02-2011, 13:25
Nisam obožavatelj, smatram ga u najboljem slučaju iznadprosječnim i to je to. progressive-melodic rap ne postoji. Miljama je on daleko od nečeg kao "jedan od najboljih hip-hop albuma ikad". Ali oprostit ću ti tu izjavu s obzirom da i sam kažeš da ne slušaš hip-hop.

Dobro, ispričavam se na "neukosti", iako većina žanrova u svijetu glazbe su kombinirana, pa tako se nemoj čuditi da kao ja naiđeš na tu riječ :D. Što se tiče albuma, napisao sam da se vjeruje da bi mogao napraviti jedan od najboljih albuma u kolaboraciji, međutim, opet to nije moje područje, ali stvarno moram priznati da, za razliku od ostalih izvođača, kao što je Macolla rekao, owna bogove i božice, jer liriksi su mu apsolutno mega-komponirani i kao izvođača ga itekako poštujem te se veselim budućim hitovima :D..... Da ne spominjem pjesmu "The Rain" u kojem njegova djeca imaju deset puta više flowa nego mnogi drugi izvođači......
Y17x0E5Ar1c