PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koliko vrijedi?



Markecgrad
07-02-2011, 20:39
Pošto već duže vrijeme ne koristim svoj NDS odlučio sam ga prodati, no problem je što nemam pojma koliko bih uopće mogao dobiti za njega i molio bih "normalne" forumaše da pomognu oko procjene:)

Dakle, NDS Lite, star nešto više od dvije godine, u savršenom stanju (ozbiljno, još uvijek radi kao i prvi dan), sa minimalnim ogrebotinama na kučištu (na staklu ih uopće nema) i uz njega dolazi 9 igara i NDS Browser sa Memory Expansion Pakom.

Pic: http://i.imgur.com/AuFrz.jpg

Edit: Zaboravio napomenuti da baterija traje najmanje 7-8 sati nakon punjenja.

Markecgrad
07-02-2011, 20:59
Bamp!:(

Nee Joe
07-02-2011, 21:03
Pa vjerujem da možeš jedno 800-1100kn zberiti na njega, s obzirom na igre i karticu.... Da imam para trenutno, uzeo bih si ga :D... Al dobro, sretno u prodaji :D

Markecgrad
07-02-2011, 21:11
Onak, ako ga baš hoćeš mogu ga čuvati još neko vrijeme. Ionako ga nisam planirao prodati u sljedeća dva mjeseca:P

Nee Joe
07-02-2011, 22:40
Onak, ako ga baš hoćeš mogu ga čuvati još neko vrijeme. Ionako ga nisam planirao prodati u sljedeća dva mjeseca:P

Ako uspijem, extra. Al računaj da ću pljunut para na Bulletstorm i L.A. Noire, pa... Al tnx, rrrrrrrspect....

C
07-02-2011, 23:31
Ne znam koliko bi došao, ali ja bih ga progooglao po oglasima i vidio cijene pošto ih drugi prodaju i po tome se ravnao. S obzirom da je očuvan i sve, cijena gore.