PDA

Pogledaj cijelu verziju : usb hard problem



icecoldkilla
07-02-2011, 02:19
eo ovako, dobio sam novi usb hard i ima 250 gb na njemu i ja bio sav sretan sto sad imam mjesta opet al kad ono problem
ne mogu s kompa prebacit igre, mape bilo sta sto je vece npr. od 4 gb, kaze da nemam dovoljno mjesta na hardu a ono 250 gb slobodno, a igra je 6gb i on meni kaze da ne mogu prebacit jer nema mjesta na hardu, ono wtf?
i da, kod lege kad sam bio s njegovog kompa sve se moze prebacit i uspio sam sa svog kompa prebacit par stvari al manje su bile, znaci ne mogu prebacit sam vece stvari vece od npr. 3-4 gb-a
pa molim vas ako itko zna u cemu je problem neka mi pomogne
hvala

Niko Bellic
07-02-2011, 04:47
Format > NTFS

C
07-02-2011, 17:02
Disk ti je formatiran u FAT32, koji podržava fajlove do 4 GB-a. Formatiraj u NTFS koji podržava fajlove do 1 EB ili ako si manijak kao ja, želiš puno bolji datotečni system i ne želiš ga više nikada formatirati, iskoristi bolji datotečni system poput FAT64, koji podržava fajlove do 64 ZB. U oba slučaja imaš "unlimited" veličinu fajlova na tom disku.

accursed
07-02-2011, 18:06
kad ste već kod hardova, danas sam baš bio kod frendice koja ima vanjski hard ali je format u pitanju, a pošto ona ima puno toga na hardu i ne želi brisati sve, zanima me može li se preformatirati bez da briše sve?

C
07-02-2011, 18:22
Vrlo teško. Eventualno quick format a da podaci ostanu što je vrlo teško, pa na to ni ne računaj.
Najbolje ti je sve njezine podatke kopirati negdje na sigurno i trenutno dok ne formatiraš taj disk, kada ga formatiraš, kopiraš podatke nazad i obrišeš ih sa svojeg diska.

icecoldkilla
10-02-2011, 20:58
e hvala vam, dns sam ga formatiro i eo sad sve valja :D