PDA

Pogledaj cijelu verziju : Treyarch razmatra "futuristički" Call of Duty



IgGy
04-02-2011, 15:48
Treyarchov direktor dizajna David Vonderhaar je na pitanje bi li studio razmotrio igru smještenu u budućnosti, odgovorio pozitivno. Vonderhaar kaže da će to biti "jedinstvena" prilika za Treyarch, te da bi sa svojim timom definitivno htio raditi na shooteru smještenom u bližu budućnost, no kako Treyarch još nije najavio nikakav novi Call of Duty projekt, stoga još ništa nije potvrđeno. Samo ostaje na špekulacijama.
Doduše, bitno je za napomenuti kako je Activision registrirao nazive za domene Call of Duty: Future Warfare, Advanced Warfare i Space Warfare.

croat1gamer
04-02-2011, 15:58
Necu reci da je bilo ocekivano.

cham3leon
04-02-2011, 16:53
Kako super i originalno. Zasigurno će biti nešto dosad neviđeno.

Već vidim jednako glupu singleplayer kampanju sa specijalnim efektima i tim sranjima.

W1k1n6
04-02-2011, 18:19
Samo da naprave dobra oružja s pametnim mecima da se ne moramo mučiti nišaniti :)

Aral
04-02-2011, 19:17
Samo rokaj, sf rulz. Šteta kaj infinity ward to ne radi, e to bi bio bogovski cod ikad. Ipak, lajkam bez obzira na sve i s guštom čekam.

cham3leon
04-02-2011, 19:27
Zato jer...?

Ne vidim ni malo šanse da će CoD u futurističkom settingu ličiti na išta. Čisti pokušaj uzimanja novca od ljudi :(

Na četvorci su zbilja mogli stati i dalje samo davati neke map packove ili nešto. Taj MP je dosta zabavan, a ostatak igre je bezveze. Ni CoD2 ni CoD4 singleplayer kampanje nisam uspio dovršiti od silne monotonosti i nategnute i tristo hiljada puta viđene priče. CoD mora biti jedan od najprecjenjenijih naslova ikad.

Aral
04-02-2011, 19:37
Neznam, ja sam uživao u svim cod naslovima, a najviše u MW2 jer više volim modern spiku nego ww2. Obožavam takve "filmske" igre, a sad kad su to odlučili prebaciti u futuristički setting, nemože bit bolje od toga.

DJ Not Nice
04-02-2011, 19:57
Uvijek me privlačila "futuristička" tematika.

_baldrick
06-02-2011, 01:08
Na četvorci su zbilja mogli stati i dalje samo davati neke map packove ili nešto. Taj MP je dosta zabavan, a ostatak igre je bezveze. Ni CoD2 ni CoD4 singleplayer kampanje nisam uspio dovršiti od silne monotonosti i nategnute i tristo hiljada puta viđene priče. CoD mora biti jedan od najprecjenjenijih naslova ikad.
zar nije svaki fps monoton u sp-u?

Kid A
06-02-2011, 01:09
Pa ono, predjes jednom i zaboravis.
Nitko ovde ne pominje replay value u sp-u

_baldrick
06-02-2011, 01:14
znam da se ne spominje replay value, ali meni su fps kampanje dosadne i tokom prvog prelaženja. zato ih i ne igram. e sad, oduvek sam smatrao da je to samo moj subjektivni utisak, da ima ljudi koji igraju fps-ove u single playeru sa užitkom, pa me je otud zaintrigriao ovaj kameleonov komentar... jer meni cod ne deluje ništa dosadnije/monotonije od ostalih šutera iz prvog lica

Deadwalker
06-02-2011, 09:51
CoD se kupuje i igra radi multiplayera. SP dio je tek dodatak da te uvede u igru.

TeraBajt
06-02-2011, 11:19
sp u prva 4 coda(izuzev 3. nastavak) mi je bio jeben i svakog sam odigro po 2-3 puta. lastane jesam li normalan?

DJ Not Nice
06-02-2011, 17:30
Moram priznati da sam uživao u SPu, pogotovo u WW2 KoDoViMa.
Pa i dan danas si znam instalirati i odigrati.

cham3leon
06-02-2011, 18:39
Na četvorci su zbilja mogli stati i dalje samo davati neke map packove ili nešto. Taj MP je dosta zabavan, a ostatak igre je bezveze. Ni CoD2 ni CoD4 singleplayer kampanje nisam uspio dovršiti od silne monotonosti i nategnute i tristo hiljada puta viđene priče. CoD mora biti jedan od najprecjenjenijih naslova ikad.
zar nije svaki fps monoton u sp-u?

OMGne, sad mi pada na pamet Half Life 2 koji je isto linearan, ali nikako monoton ili dosadan. U CoDu se SP kampanja sastoji isključivo od kretanja po mapi i ubijanja neprijatelja.

Neven <R>
06-02-2011, 20:26
Zaš nema neki fantasy FPS, neš tipa kak je Heretic bio. Mogao bi se zvati CALL OF MAGIC

croat1gamer
06-02-2011, 20:32
Nemoj, jos ce se sjetiti da naprave i to. :(