PDA

Pogledaj cijelu verziju : half life



DR.Neo
04-02-2011, 11:31
Htio bih odigrat sve half life nastavke pa me zanima kojim redosljedom bi ih trebao igrati da bih vidio cijelu priču i dali nastavci opposing force blue shift i lost coast
imaju kakve veze sa glavnom pričom

Kistra
04-02-2011, 14:05
Prvo odigraj Half Life; zatim Opposing Force (koliko znam,prica se ne nastavlja,vec igrac igra u ulozi marinca,znaci pratis igru iz druge perspektive);
pa Blue Shift (ista stvar kao i kod Opposing Force samo sto igras u ulozi policajca i pratis igru iz njegove perspektive);
Posle svega toga odigraj Half Life 2 (prica se nastavlja od zavrsetka Half Life 1);
Pa Lost Coast (u kojemu se ne nastavlja prica od Half Life 2 vec je to jedan level,odnosno dobijes jednu misiju koju moras izvrsiti...smisao Lost
Coast-a je koliko sam shvatio da su time htjeli prikazati najvise graficki dio igrice,znaci grafiku u igrici);
Na kraju odigraj Half Life 2 Episode One (u kojemu se prica nastavlja od zavrsetka Half Life 2) i Half Life 2 Episode Two (koja se nastavlja na Epizode One)...

:D

Feanor
04-02-2011, 14:20
Half Life, Half Life Opposing Force, Half Life Blue Shift pa Half Life 2, Half Life 2 Episode 1, Half Life 2 Episode 2, eh mozes jos i Portal odigrati na kraju jer je u istom univerzumu...

EDIT:Eto zakasnih, ali sve ti je reko covjek, doduse nezz baš di bi mogao nabavit Lost Coast to je bio neki Nvidia demo za graficke i nije baš bitan za priču tako da i netreba...

Systematic Reverse
04-02-2011, 16:46
sta si 20min pisao post? :o xd

lost coast nemoras igrati uopce.

a opposing force/blue shift/sven co-op nemaju veze sa HL pricom (ali su vrijedne igranja), pa mozes i to skipat ako te striktno hl zanima.

Znaci HL1 -> HL2 -> HL2 EP1 -> HL2 EP2

bogovski je half life <3

DR.Neo
04-02-2011, 21:04
prije par godina sam odigro hl2 pa obe epizode i portal a sad cu sve redom
ps hvala odgovoru