PDA

Pogledaj cijelu verziju : Robbie Williams



LPFireDog
31-01-2009, 14:16
Ima li robbijevih fannova na ovom forumu :D
ja sam jedan od vecih

ugl..
ako ga nikad niste poslusali preporucam:
Angels(Knebworth) (sQxZztI7264)
Sin Sin Sin(Leeds) (yXg-PK-AFi4)
Come Undone(Knebworth) (qxn1MSCi0DI&feature=related)

ima ih jos ali neda mi se stavljat :P

..misljenja o njemu,kritike,pohvale sve u ovom threadu

Dreamer Deceiver
31-01-2009, 14:26
iskreno, gadi mi se taj lik :(
ali jako dobra mu je Cuming Undone :P

###DK###
31-01-2009, 14:38
Poslušao sam samo jednu pjesmu od njega. Mislim da se zove Feel.
OK je. :D

Bob Dylan
31-01-2009, 16:42
da i meni je ta pjesma odlična.inače ga baš ne slušam..

Grim
31-01-2009, 17:54
UOewegX7H-Q&feature=relatedSJedina pjesma koja mi se svida...

LPFireDog
31-01-2009, 18:06
ak vam se svida feel poslusajte angels ta pjesma je po mnogim medijima najbolja pjesma zadnjih 25 godina..

Duke of Earl
31-01-2009, 18:10
ak vam se svida feel poslusajte angels ta pjesma je po mnogim medijima najbolja pjesma zadnjih 25 godina..
LOL.

Di si došao do takve bolesne dezinformacije ?

At the 2005 BRIT Awards, "Angels" was voted by the British public the best song in the past twenty-five years of British music.

Znači samo pjesme iz Velike Britanije, nikakvi mnogi mediji, nego publika Brit Awardsa, i to samo 2005. godine.

LPFireDog
31-01-2009, 18:33
procito na net.hr-u prije mjesec dana probat cu iskopat ...

wiseguy
31-01-2009, 18:38
ok je ali ga ne slušam,možda bi i probao prije koju godinu ali sad nikako :)

The Jackal
31-01-2009, 22:52
Meni je sasvim ok lik. Sviđa mi se njegova tetovaža lava na ramenu. I might do the same ^^

A što se tiče pjesama... dobre su mi one ljubavne

Electromaster
31-01-2009, 22:59
Tip mi ide na prozor, yuck :yuck:

The Jackal
31-01-2009, 23:01
Tip mi ide na prozor, yuck :yuck:
:pray: konstruktivno :pray:

Electromaster
31-01-2009, 23:02
Tip mi ide na prozor, yuck :yuck:
:pray: konstruktivno :pray:

Nije mi bila namjera da budem konstruktivan... Pogledao, poslušao, porigao. Točka.

cham3leon
01-02-2009, 20:33
I ja poprozorim od njega, ali ima dobrih pjesama stvarno. To moram priznat. Gušt za slušat, osim možda nekih novijih djela. Kako to da nema novih albuma od njega tako dugo?

Da_killah
01-02-2009, 21:18
alkohol,droge,depresija,debljanje,nlo-i...

navodno sada nešto snima. btw, ako možete, pogledajte njegov swing koncert u royal albert hallu 2001.

Samael
01-02-2009, 21:21
alkohol,droge,depresija,debljanje,nlo-i...


zaboravio si duhove... inače, jedino što sam od njega čuo je baš feel, di jaše na onom jebenom konju... kako su nas samo silovali s tim spotom prije

THUNDER_DINIX
01-02-2009, 22:45
ma Robbie je munjen u glavu sam po sebi, ali za pjesme nemos nis rec, super su :bravo:

Ogg The Dogg
02-02-2009, 22:30
nisam imo nist protiv tog covjeka dok nism vidio spot za pjesmu trippin... valjd se tak zove. zgadila mi se ona beba sto su joj animirali micanje usta. i sad kad god ga vidim digne mi se želudac jer se sjetim te scene :thumbs1:

LPFireDog
02-02-2009, 23:15
nisam imo nist protiv tog covjeka dok nism vidio spot za pjesmu trippin... valjd se tak zove. zgadila mi se ona beba sto su joj animirali micanje usta. i sad kad god ga vidim digne mi se želudac jer se sjetim te scene :thumbs1:
hahahaha da on bas s spotovima zna zgadit zivot kad se sam sjetim kad je trgo meso u rock dj-u :O

W3DR4N
03-02-2009, 00:26
Meni je Robbie Williams fantastičan.

Prvi njegov preslušani album mi je bio Sing When You're Winning sad već davne 2000. godine.
Upravo mi je s tog albuma pjesma Supreme ostala njegova najdraža stvar.

Vrhunski spot, vrhunska glazba. VGqq1KbrIFk

Babitz
03-02-2009, 07:55
Feel je kul. Inače ga baš ne volim. + scijentolog ako se ne varam

Da_killah
03-02-2009, 10:51
Meni je Robbie Williams fantastičan.

Prvi njegov preslušani album mi je bio Sing When You're Winning sad već davne 2000. godine.
Upravo mi je s tog albuma pjesma Supreme ostala njegova najdraža stvar.

Vrhunski spot, vrhunska glazba. VGqq1KbrIFk

također...

cham3leon
03-02-2009, 10:57
Meni je Robbie Williams fantastičan.

Prvi njegov preslušani album mi je bio Sing When You're Winning sad već davne 2000. godine.
Upravo mi je s tog albuma pjesma Supreme ostala njegova najdraža stvar.

Vrhunski spot, vrhunska glazba. VGqq1KbrIFk

:rotfl: Ha, spot je baš carski. Vidio sam već negdje.

smartass
03-02-2009, 15:03
nije mi on neš, tako-tako...more stat

Raz
07-03-2009, 22:31
Ne slušam ga previše ali ima jako dobrih pjesama.

LPFireDog
04-08-2009, 01:48
Robbie Williams i Whitney Houston nizom koncerata početkom sljedeće godine odradit će drugi dio Michaelove turneje u londonskoj O2 Areni
Robbie i Whitney svojim će koncertnim nastupima ispuniti drugi dio dogovorene Michaelove turneje u siječnju, veljači i ožujku sljedeće godine, javlja Telegraph. AEG promocija, organizator Jacksonove turneje, nada se da će i Robbie i Whitney dotad izdati svoje dugo očekivane povratničke albume.

Nakon Jacksonove smrti, AEG se suočio s iznosom od 300 milijuna funti, koliko treba isplatiti za prodane ulaznice. Američki izvori javljaju kako su Robbie i Whitney spremni da im svojim koncertnim nastupima pripomognu u skupljanju velikog iznosa. I samima sebi, naravno, u povratku na pjevačke tronove.

'Željno iščekivani album Robbieja Williamsa bit će vani uskoro, a pjevač planira napraviti europsku turneju sljedeće godine. Početak turneje u londonskoj O2 areni savršeno će mu se uklopiti', rekao je izvor za Evening Standard i dodao: 'Whitney Houston već je dugo na našoj listi želja – kombinacija sjajnoga glasa i velikih hitova rasprodat će arenu više puta.'

sta mislite o ovom...dali je to engleski pokusaj da ga stave na tron kralja popa?..
ako i je mislite li da je on to zasluzio..

po meni je jer je daleko najbolji zabavljac na svijetu(niko s njegovog koncerta nece otici tuzna lica)
a i ima puno odlicnih pjesama

The Great Duck
04-08-2009, 13:32
Nikad ga nisam slušao,niti namjeravam.

W3DR4N
04-08-2009, 15:36
sta mislite o ovom...dali je to engleski pokusaj da ga stave na tron kralja popa?..
ako i je mislite li da je on to zasluzio..

po meni je jer je daleko najbolji zabavljac na svijetu(niko s njegovog koncerta nece otici tuzna lica)
a i ima puno odlicnih pjesama

Platio bih vidjeti njegov koncert.

mortician
04-08-2009, 16:04
sta mislite o ovom...dali je to engleski pokusaj da ga stave na tron kralja popa?..
ako i je mislite li da je on to zasluzio..

po meni je jer je daleko najbolji zabavljac na svijetu(niko s njegovog koncerta nece otici tuzna lica)
a i ima puno odlicnih pjesama

Platio bih vidjeti njegov koncert.

platio kazes, sva sreca pa su besplatni :)

LPFireDog
04-09-2009, 12:53
Izasao je Robbijev prvi singl s novog albuma Reality killed a video star..singl se zove bodies
i mozete ga poslusati ovdje:
EjA8iJxDOnE

a 30-sekundi clip od spota istoimene pjesme pogledajte ovdje:
BRPMmtlZ ... re=channel (BRPMmtlZ9c4&feature=channel)

misljenja?

Izgubljeni
03-02-2011, 15:18
Robbie Williams

http://www.blogmusica.es/wp-content/uploads/2008/03/robbie.jpg

Evo gledan kako nema teme za ovog velikana muzicke industrije, covjek je po meni genijalac i ima fantastične stvari. Britanski pjevač s počekom karijere u boy bandu Take That, kasnije se odvaja i započinje svoju solo karijeru gdje se i najviše proslavio. Najviše je poznat po svojim mega hitovima Angels i Feel. Sada je trenuto ponovno okupljen s Take That-om jer ga solo karijera i nije išla baš zadnjih par godina. Dosta podcijenjen, i po meni je za par klasa bolji od prenapuhanog MJ-a. A da ne govorim koliko je poznat u americi i slično. Navodno bi trebao doći u splitsku Spaladium arenu na ljeto: http://www.tportal.hr/showtime/glazba/1 ... Areni.html (http://www.tportal.hr/showtime/glazba/109268/Robbie-Williams-na-ljeto-u-splitskoj-Spaladium-Areni.html)S. Iako je i to pod velikin upitnikom s obzirom da vec ima planiranu turneju s TT na ljeto po europi.

Vaša mišljenja?

cham3leon
03-02-2011, 15:22
Ima negdje već tema, ali to nisi mogao znat kad je searchanje na forumu katastrofa. Zadnji put kad sam htio pisat nešto u Depeche Mode temu za koju sam znao da postoji na forumu nisam je niti našao na searchu, nego jedva nekako ručno.

Izgubljeni
03-02-2011, 15:31
Heh, neznam baš to, serchao sam ali mi je izbacilo teme gdje je neko posta neke linkove u što se sluša i nekih 5 tema di je random spomenjen hh. Nigdje njegove teme nije izbacilo. :/

cham3leon
03-02-2011, 15:36
Postoji sigurno, sjećam se da sam sudjelovao ili bar čitao. Ali kažem, ponekad je na searchu naprosto ne možeš nać.

Maloki
03-02-2011, 15:36
Ctrl + F -> Williams
Druga strana.
viewtopic.php?f=19&t=29608&start=0 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=29608&start=0)

Izgubljeni
03-02-2011, 15:45
hh a jbg sad. a i jel ima smisla ozviljavat tako staru temu ili otvorit novu

Raz
03-02-2011, 18:52
Spojio teme, carry on.

iy4mXZN1Zzk

<3

Supreme, Feel, Strong, No Regrets i The Road to Mandalay su mi najdraže.

Izgubljeni
03-02-2011, 23:24
Meni je covijek genijalac, jos sam u Splitu tako ako bude doalzia ne propuštan ga nizašta. Inace fav pisme su mi: Angels, Come Undone, Feel, Something Beautiful, Strong, Let Me Entertain You i Supreme.

cham3leon
03-02-2011, 23:46
Ne zaboravimo i Road to Mandalay, vgg pjesma. Jedan od mojih favorita.

Izgubljeni
04-02-2011, 16:48
Jep, ludilo pisme i po meni jedan od najvecih zabavljaca, napravi fantastičnu atmosferu, od ludo zabavne do smirene sve sve moze pogodit. Pogledaj samo Angles u Knebworthu kako je izveo. Ono je po meni nešto nenadjebivo. A sto se tice Splita i HR to su samo bile špekulacije, uh koji šok -.-. Ništa jedino šta ce nan najbliže bit je u Milanu 12.7. Iako neznam koliko bi ga htio gledat u sastavu Take That-a i njihovih izvebi -.-. Jedni mi je ok Flood i Greatest Day. Ovo ostalo bezvze.