PDA

Pogledaj cijelu verziju : Free SF MMORPG?



Electromaster
31-01-2011, 21:13
Ev da otvorim konačno i jednu blesavu temu za traženje igre.
Ukratko, pun mi je već kufer hrpe polugeneričnih fentasi free MMORPG naslova koji kao da iz paštete iskaču. Svaka dva dana se o novom blebleće. Dosta mi je više toga. Dosta mi elfova i dwarfova, runa i chantova. Očem neki kulerski SF MMORPG, s robotima i elijenima, laserima i jetpackovima. I te spike. Ako baš moraju biti i nekakve supermoći, ajde nije bed. Rado bi puco struju, teleporto se i slična čudesa.
Grafika više-manje, ali ak lepo izgleda, nije na odmet. Animeish likovi su isto bonus.

Eto, takvo nekaj bi htio zaigrat. Samo sam prelijen i mutav da to po netu tražim, a iz mora MMO igara blage nemam kaj valja.
Imate vi koji prijedlog?

BigBongman
31-01-2011, 21:15
champions online??
nije SW sf, ali je kul...i free je...

Electromaster
31-01-2011, 21:17
@Bigbong
Superheroji nisu baš moj đir, supermoći sam naveo samo "ak baš mora".
Thx na ideji tho, možda jednom i bacim oko.

@Azer
Ne, ne... Nisam mislio mechove. Ne volim mechove. Pod robote sam mislio neš u stilu SW droida and such. :)

Azer
31-01-2011, 21:17
MechQuest možda? Neznam kolko je sf, ali ima robota i lasera kolko se sjećam..

Kid A
31-01-2011, 21:19
EvSda otvorim konačno i jednu blesavu temu za traženje igre.
Ukratko, pun mi je već kufer hrpe polugeneričnih fentasiSfree MMORPG naslova koji kao da iz paštete iskaču. Svaka dva dana se o novom blebleće. Dosta mi je više toga. Dosta mi elfova i dwarfova, runa i chantova. OčemSneki kulerski SF MMORPG, s robotima i elijenima, laserima i jetpackovima. I te spike. Ako baš moraju biti i nekakve supermoći, ajde nije bed. Rado bi pucoSstruju, teleportoSse i slična čudesa.
Grafika više-manje, ali ak lepo izgleda, nije na odmet. AnimeishSlikovi su isto bonus.

Eto, takvo nekaj bi htio zaigrat. Samo sam prelijen i mutav da to po netu tražim, a iz mora MMO igara blage nemam kaj valja.
Imate vi koji prijedlog?
Primjetio sam par gramatickih gresaka, pa sam uzeo slobodu da to prepravim. Ipak je ovo hrvatski forum

EvoSda otvorim konačno i jednu blesavu temu za traženje igre.
Ukratko, pun mi je već kufer hrpe polugeneričnih fantasySfree MMORPG naslova koji kao da iz paštete iskaču. Svaka dva dana se o novom blebleće. Dosta mi je više toga. Dosta mi elfova i dwarfova, runa i chantova. HocuSneki kulerski SF MMORPG, s robotima i vanzemaljcima, laserima i jetpackovima. I te spike. Ako baš moraju biti i nekakve supermoći, ajde nije bed. Rado bi pucaoSstruju, teleportaoSse i slična čudesa.
Grafika više-manje, ali ak lepo izgleda, nije na odmet. AnimeSlikovi su isto bonus.

Eto, takvo nekaj bi htio zaigrat. Samo sam prelijen i mutav da to po netu tražim, a iz mora MMO igara blage nemam kaj valja.
Imate vi koji prijedlog?
Ako netko primjeti jos koju gresku, slobodno se moze pridruziti ovoj plemenitoj akciji

Electromaster
31-01-2011, 21:23
Pozivam se na pjesničku slobodu izražavanja!
Inače sam žešći grammar nazi, ali tu i tamo namjerno pišem gramatički neispravno da ostavim ovakav ili onakav dojam. Ovo bi bilo "sipanje ideja na brzaka".

Also, ne spamaj, matere ti.

blood4me
01-02-2011, 16:32
Primjetio sam par gramatickih gresaka, pa sam uzeo slobodu da to prepravim. Ipak je ovo hrvatski forum

Evo da otvorim konačno i jednu blesavu temu za traženje igre.
Ukratko, pun mi je već kufer hrpe polugeneričnih fiktivnihSbesplatnihSMMORPG naslova koji kao da iz paštete iskaču. Svaka dva dana se o novom govori. Dosta mi je više toga. Dosta mi je vilenjaka, patuljaka, runa i chantova. Hoću neki kulerski ZFSMMORPG, saSrobotima i vanzemaljcima, laserima i jetpackovima. I te spike. Ako baš moraju biti i nekakve supermoći, ajde nije loše. Rado bihSpucao struju, teleportao se i slična čudesa.
Grafika više-manje, ali ako lijepoSizgleda, nije na odmet. Anime likovi su isto bonus.

Eto, tako neštoSbi htio zaigrati. Samo sam prelijen i premutav da to po internetuStražim, a iz mora MMO igara neznam štoSvalja.
Imate liSvi koji prijedlog?
Ako netko primjeti jos koju gresku, slobodno se moze pridruziti ovoj plemenitoj akciji
Nadam se da nisam propustio neku grešku jer će se to odraziti na moje duševno stanje.
Ontopic:
ČEK DIS AUT (http://internetgames.about.com/od/mmorpgs/tp/tpscifimmorpg.htm)