PDA

Pogledaj cijelu verziju : RESET,coming soon! Stranica i forum u izradi!!!



Chappi
27-01-2011, 23:02
Pozdrav dragi forumasi!

Naime ja sam zaduzen da promoviran uskoro novootvorenu stranicu i forum na temu gaminga,software-a,hardware-a i multimedie opcenito,odnosno zovem vas da se pridruzite budocoj povijesti koja ce po skolama ucit :P

Prije nekih mjesec-dva nasa mala druzba(ne pere kvrzice)ljubitelja racunala,igara,zajebancije,droge,seksa i alkohola se skupila na kavi s namjerom da postanemo neki gaming klan,ali to nije bilo to.Odlucili smo da cemo napravit stranicu i forum te nekim slucajem probati zaraditi na njoj iako nam to nije primarno.Bitno nam je da imamo sto vecu friendly zajednicu na pocetku jer se nemislimo toliko puno bavit stranicom vec vise forumom.Znaci vi bi odmah na pocetku mogli postati jedni od “popularnijih” clanova zajednice a isto tako i moderator/admin jer naravno nakon nekog vremena necemo moc sve sami.

Ovo ispada kao da vas tjeram sa ovog foruma,ali ne,zoven vas na malo ozbiljniji,boljiforum te cemo se trudit da vam sto vise pomognemo u bilo cemu a mozda i vi nama kojim slucajem iako je to nemmoguce xD.Samo cu rec da je s nama u ekipi jedan “bivsi” ugledan clan ovog foruma,iako za dobrobit nas svih bolje da ne recem koja je to misteriozna osoba.Kad to bude sve online ja cu vas obavijesit i dat cu vam link na stranicu.

Mnogo pusa!

Nisam vidio pravilo gdje pise da se nesto nesmije promovirat

Electromaster
27-01-2011, 23:04
Samo cu rec da je s nama u ekipi jedan “bivsi” ugledan clan ovog foruma
Ko, Hellboy?

Kid A
27-01-2011, 23:10
Ane bar mi nije isto proslo kroz glavu :)

Jopax
27-01-2011, 23:12
Da, zatim mi je na pamet pao Nixa, a nakon njega Arby o.O

Electromaster
27-01-2011, 23:13
Meni poslije Hellboya Reiko i Fabia. :)

Niko Bellic
27-01-2011, 23:13
ReiKo 100% 8)

majstoro
27-01-2011, 23:17
Pseto ili hellboy garant :D

Arbiter of Change
27-01-2011, 23:17
Da, zatim mi je na pamet pao Nixa, a nakon njega Arby o.O
Ček ček, šta ja? :)

TeraBajt
27-01-2011, 23:19
Pozdrav dragi forumasi!

Naime ja sam zaduzen da promoviran uskoro novootvorenu stranicu i forum na temu gaminga,software-a,hardware-a i multimedie opcenito,odnosno zovem vas da se pridruzite budocoj povijesti koja ce po skolama ucit :P

Prije nekih mjesec-dva nasa mala druzba(ne pere kvrzice)ljubitelja racunala,igara,zajebancije,droge,seksa i alkohola se skupila na kavi s namjerom da postanemo neki gaming klan,ali to nije bilo to.Odlucili smo da cemo napravit stranicu i forum te nekim slucajem probati zaraditi na njoj iako nam to nije primarno.Bitno nam je da imamo sto vecu friendly zajednicu na pocetku jer se nemislimo toliko puno bavit stranicom vec vise forumom.Znaci vi bi odmah na pocetku mogli postati jedni od “popularnijih” clanova zajednice a isto tako i moderator/admin jer naravno nakon nekog vremena necemo moc sve sami.

Ovo ispada kao da vas tjeram sa ovog foruma,ali ne,zoven vas na malo ozbiljniji,boljiforum te cemo se trudit da vam sto vise pomognemo u bilo cemu a mozda i vi nama kojim slucajem iako je to nemmoguce xD.Samo cu rec da je s nama u ekipi jedan “bivsi” ugledan clan ovog foruma,iako za dobrobit nas svih bolje da ne recem koja je to misteriozna osoba.Kad to bude sve online ja cu vas obavijesit i dat cu vam link na stranicu.

Mnogo pusa!

Nisam vidio pravilo gdje pise da se nesto nesmije promovirat

kolka je moderatorska plata? Socijalno, zdravstveno?
Sorry al ako to nije na nivou barem pcplaya (koji je minimalac i ne isplacuju puj puj), sajt vam nece uspjeti.

Lord Ragnarok
27-01-2011, 23:41
jerry, nixa, hellboy >.<

Babitz
28-01-2011, 00:16
Pored gamereporta i HCL-a, ne znam kolko ima smisla lansirati novi gamerski sajt, al ak to radite za gušt gg i sretno vam bilo.

Kad ćemo dobit link uopće?

Chappi
28-01-2011, 00:23
Nezelimo bit u konkurenciji s nikim,bar ne na pocetku jer i sami znamo koliko se tesko probit.Sve radimo radi dobre volje i zabave te da bi ljudi imali neko posebno mjesto za malo ozbiljniju raspravu.Imat cemo dozvoljenu raspravu o p.iratstvu,krekerima za igre,kako i na koji nacin nesto najlakse skinut iako neznam koliko se to smije.Ali nema veze,neka mi pokucu na vrata.

Babitz
28-01-2011, 00:27
Ako ćeš na sajt stavljat tutorijale za skidanje i krekanje igara, tako nećeš skupit ozbiljnu ekipu nit naći sponzore.

Maloki
28-01-2011, 00:32
Ozbiljan sajt koji će promicati piratiju?
Sretno s tim.

Chappi
28-01-2011, 00:33
Mislis?

Ali barem 90 posto gaming populacije u Hrvatskoj igra piratke igre.Iako sad kad san vidio vase postove malo sam se predomislio.

Maloki
28-01-2011, 00:35
Sa time ćeš možda privući hrpu idiota i dječurlije, ali ništa ozbiljnije nećeš nikad uspjet postić, a pogotovo nećeš moć zaradit.

Lord Ragnarok
28-01-2011, 00:39
on planira zaraditi na tome?

Chappi
28-01-2011, 00:40
Istina,nema piratsva onda xD,iako sam vec spomenuo da mi zarada nije bitna ali ipak bi bilo lijepo nesto zaradit.Zapravo ovo nije bilo prvo sto smo htjeli napravit,razmisljali smo o nekim inovativnim idejama ali nista od toga za sad.Ovo nam je zapravo kao temelj ili vjezba u svemu tome jer za nesto inovativnije ipak treba malo vise iskustva u programiranju.

McPingvin_v2.0
28-01-2011, 01:32
Gl, ali teško ti to prolazi. Uvjeri se i sam: http://www.pc-riders.net/forum/

Babitz
28-01-2011, 01:56
Čuj, teško je počet i sve to, al treba bit uporan. Tražit samo najbolje od tekstova, ne kao LNL ugurat masu loših (Merđine recenzije) i neprofesionalnih (god of war 2 c/p + prijevod s ign-a, isto LNL) pa ti to zasere inače dobre tekstove.

Nije ni HCL počeo najbolje i najidealnije, al ak imate volje i vremena, sve se da.
Treba ti barem desetak suradnika i trebalo bi sveukupno pokrit sve platforme.
Na dan lansiranja sajta nemoj ostavit sve prazno pa nadodavat sadržaj. Pusti sajt u pogon tek nakon nekoliko "bitnih" recenzija. Također, ne zapostavljaj vijesti, uz kvalitetu i pravovremenost recenzija najbitniju stvar na sajtu.

Kolko vas uopće ima?

TeraBajt
28-01-2011, 02:41
e babic kaj velis da osnujemo zagorje.net
pisat cemo recenzije prometnih nesreca nakon martinja
he he

Maloki
28-01-2011, 03:33
Gl, ali teško ti to prolazi. Uvjeri se i sam: http://www.pc-riders.net/forum/
Javlja mi error 404, jel to neki trik?

Kid A
28-01-2011, 03:34
Bilo je prije tj nije bio error

Babitz
28-01-2011, 11:10
@maloki
Finta je u tome da taj sajt i forum više ne postoje.

@terabajt
Odlično.
he he

Maloki
28-01-2011, 15:12
Babiću, nisi skužio moj ultra sarkazam!

Chappi
28-01-2011, 15:53
Kolko vas uopće ima?

Nas je trenutno sest,naravno kasnije cemo jos nekoga ubacit jer su nas i pitali ako bi mogli s nama u ekipu-mi smo odbili.Nama niti nije toliko bitna velika popularnost nego neki tip zabave i ucenja medjusobno...Kasnije smo mislili pocet razvijat aplikacije za android i iOS,te ih mozda nekim nacinom prodat.

Chappi
02-02-2011, 19:57
Mali update

Stranica je zapravo vec neko vrijeme gotova,jos samo par dorada i ide online.
Mene a i moje kole najvise zamina sto biste vi voljeli vidjet novoga/interesantnoga na gaming,software,hardware orijentiranoj stranici pa da i to probamo ubacit.

dominik43
02-02-2011, 20:41
Meni poslije Hellboya Reiko i Fabia. :)

wtf?!? :shock: reiko i fabia više nisu aktivni članovi? izgleda da sam živio pod kamenom prošlih mjeseci :oops:

Niko Bellic
02-02-2011, 21:23
Mene a i moje kole najvise zamina sto biste vi voljeli vidjet...
Obavezno ubaci Black Angelica (http://www.google.hr/images?hl=hr&q=Black%20Angelica&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1680&bih=857)Ssadržaje i tutoriale tipa "Kako da srolam đoks?" i "Koliko kole da sipam u čašu kad radim bambus od Moro (http://www.vinoplod-vinarija.hr/hrv/upload/933020_moro2.jpg)Svina?".

Chappi
02-02-2011, 21:27
Naravno,to smo vec ubacili.

Niko Bellic
02-02-2011, 21:35
:bravo:

Death By Sexy
02-02-2011, 21:59
Uglavnom ovakvi projekti ubrzo zamru.. Potrebno je uložiti previše truda i vremena, a zauzvrat nećete dobiti ništa. Želim vam sreću!
Kad vam kreće forum?

Babitz
02-02-2011, 22:37
Trebaju vam unikatni tekstovi tipa posebne kolumne, možda s redovitim izlaskom (tipa svake nedjelje) i video recenzije.