PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što će failati od igara u 2011. godini?



W3DR4N
17-01-2011, 11:22
Imali smo sličnu temu, i većina predviđanja se naposlijetku i ostvarila.
Što mislite, što će failati ove godine?

Stronghold 3S- nakon jedinice, sve ide silaznom putanjom. Next-gen grafika nije ono što bi Stronghold moglo učiniti zanimljivim.
Neverwinter - unatoč DnD licenci, developer neće isporučiti dobar MMORPG, tim više što dolazi prejaka konkurencija (GW, TOR)
RAGE - predugo najavljivani shooter će biti konstantno uspoređivan s Borderlandsom, a nekako sumnjam da će isporučiti očekivano ili bolje od navedenog
Test Driver Unlimited 2 - Ogromna konfiguracija terena, no to neće biti dovoljno za dobru arkadnu jurilicu. Forsanje socijalne komponente je neizbježno, uključujući Facebook sinkronizaciju.
Brink - generički SF shooter proizvođača W:ET-a. Očekujem da će ga svi zaboraviti za mjesec dana.
Warhammer 40,000: Space MarineS- Igra koja nema gotovo nikakve šanse da postane uspješna. Developer neiskusan u žanru i potpuno bezličan setting, posebice iz bliske perspektive.
Dungeon Siege III - Nitko ne očekuje Diablo 3 killera, no DS je oduvijek slovio kao pristojan hack n slash. Novi bi mogao biti previše "cool" i jednostavno krenuti krivom stranputicom dobre srednjovjekovne atmosfere
Battlefield 3 - svi očekuju next-gen povratak dvojke, no istina je da je takav koncept pucačine zastario, te nije funkcionalan u modernim igrama. Morati će predstaviti nešto zbilja inovativno.

majstoro
17-01-2011, 11:34
Neznam zašto očekuješ da ce stronghold 3 failati,meni se cini da ce bas biti dobar sa novijom grafikom i poboljšanim stvarima

Aral
17-01-2011, 11:35
Možda neće baš i skroz failt al ne očekujem puno od ovog.

Assassin's Creed: Brotherhood
Homefront
F.3.A.R
Hunted: The Demon's Forge
Red Faction: Armageddon
Max Payne 3
Driver: San Francisco
Battlefield 3
Gears of War 3
Elder Scrolls V: Skyrim
inFamous 2

bornathepicek
17-01-2011, 15:10
Ako test drive bude isti ko prošli, a da je lokacija drukčija meni će bit super.
A što se tiće Elder Scrollsa KENT FAKIN VEJT

Babitz
17-01-2011, 15:54
Dragon Age 2.

Bartuc
17-01-2011, 16:08
Čekam samo DeusEx, Dragon Age 2, Crysis 2, Portal 2, Witcher 2 i Skyrim, ostalo sve može failati što se mene tiče. A od ovih koje čekam, skeptičan sam samo u vezi Skyrima pošto Bethesda uvijek nešto ujebe i smatram da nisu dovoljno talentirani da naprave zanimljivu radnju ili dijaloge što je glavni element tog žanra.

Babitz
17-01-2011, 16:29
A Duke Nukem Forever i Batman: Arkham City, Bartuče? :(

Bartuc
17-01-2011, 16:32
Ravnao sam se po Aralovom chartu za 2011., tamo toga nije bilo, a ne znam na pamet što sve izlazi... Ali da, ako izlaze, onda i njih čekam :D S time da sam skeptičan oko free roama u Batmanu.

Aral
17-01-2011, 16:34
Ja sam reko, RAGE je igra koju čekam više od ičeg. Ajde, možda je Witcher2 ipak ispred njega :) U pravilu sve te nabrojane igre neće sigurno bit failovi, bit će subjektivno failovi a općenito će itekako dobro uspjet.

Neven <R>
17-01-2011, 17:25
Dragon Age 2.
+1

Deadwalker
17-01-2011, 20:11
RAGE - predugo najavljivani shooter će biti konstantno uspoređivan s Borderlandsom, a nekako sumnjam da će isporučiti očekivano ili bolje od navedenog

ovo bi ekšueli moglo biti hit godine kada su pucačine u pitanju.

Po meni, fejlat bi mogli F3AR i Homefront

Nee Joe
17-01-2011, 21:08
Možda neće baš i skroz failt al ne očekujem puno od ovog.

Assassin's Creed: Brotherhood
Homefront
F.3.A.R
Hunted: The Demon's Forge
Red Faction: Armageddon
Max Payne 3
Driver: San Francisco
Battlefield 3
Gears of War 3
Elder Scrolls V: Skyrim
inFamous 2

OČEŠ DA TE BIJEM??!?!?!? PA TO ĆE BIT GOTY!!!!!

Aral
17-01-2011, 21:15
A gle, to je moja lista :)

Forengner
17-01-2011, 21:21
Haha :) strastven fan.

Iskreno,zarko bih zeleo da Neverwinter ne bude fail,iako ce tako najverovatnije biti,nazalost. :(
Also-Homefront mi izgleda dosadno i vec vidjeno.
Takodje,ne verujem da ce DSIII biti ista vise od solidnog HnS naslova,nothing special,ali opet,ne verujem da ce biti los.

bezimeni
20-01-2011, 08:29
Test Driver Unlimited 2 - Ogromna konfiguracija terena, no to neće biti dovoljno za dobru arkadnu jurilicu. Forsanje socijalne komponente je neizbježno, uključujući .


Nema šanse da ne fali , od ove igre nitko mudar ništa ni ne očekuje osim šarenog otoka i autića na daljinsko upravljanje .Smiješna igra a nastavak će biti još i lošiji .

Aral
20-01-2011, 09:04
Treća najbolja racing igra ove godine poslije najbolje racing igre ove godine zvane Shift2, te druge pod imenom Dirt3 ili Grid2. Igrat će se samo tako, jedva čekam provozat ove aute po cijelom otoku, nema bolje od toga.