PDA

Pogledaj cijelu verziju : CoD 4/BC2 freezanje i soundloop



Bs0d
15-01-2011, 18:40
Oke, znam da niste baš majstori za ovo, ali počelo mi se događati prije 3-4 dana. Prvo mi je freezao CoD 4 pa sam ga reinstalirao sa mislima - Ma to je do igre! Ali onda sam igrao i BC2 i ISTO mi se desilo! I dolazim do zaključka da je do punkbustera - logično - oba dvije igre koriste punkbuster, a na primjer CoD Black Ops i MW2 mi se ne freezaju - zašto? - Ne koriste PB!
I onda sam tražio po googleu i našao ovo (http://www.overclock.net/pc-games/698600-bc2-cod4-freezes-sound-loops-2.html).
I evo obrisao sam PB ali ne sa BC2 CDa jer nemam CD već sa Revo uninstallerom pa CCleanerom skeniro registry i počistio leftovers.
Scan vrtim u Windows PowerShellu, na 70 posto je. A sada me zanima - Kako da znam koju imam zvučnu? Mislim ako instaliram realtekove drivere, a nemam realtekovu zvučnu isto kao da instaliram nVidine drivere na HD6850 :? Matična mi je Biostar G31-M7 TE ver. 6.3.

C
15-01-2011, 19:29
HD6850 ti je grafička, što ne znači da nemaš od nVidia zvučnu.
Fino uzmi Everest i vidi koja ti je zvučna.

Bs0d
15-01-2011, 19:40
HD6850 ti je grafička, što ne znači da nemaš od nVidia zvučnu.
Fino uzmi Everest i vidi koja ti je zvučna.
Pročitaj još jednom tu rečenicu. Napisao sam da je instaliranje realtekovog drivera na drugu zvučnu karticu ISTO kao da instaliraš nVidine drivere na HD6850. Pa što misliš da sam toliko mulav :? Evo skidam Everest, hvala ti.