PDA

Pogledaj cijelu verziju : problrmi sa prženjem dvda...



Outmind
31-12-2005, 23:21
Imam GIGABYTE GO-WO8O4A dvd pržilicu. Problem je u tome što mi neće čitat dvde koje na njoj spržim. Kad spržim cd ide normalno, ali kad spržim dvd neće ga čitat kak se spada. Čudo je u tome što kad sam jedan dvd dao frendu on je od njega uspio napravit image i tako ga nekako pokrenut. Probao sam sa različitim programima za prženje i poštimano mi je sve kako treba (druge dvde čita bez problema). Zna li netko kako taj problemčić riješiti? Hvala!

hrco18
01-01-2006, 01:42
to ti je najbolje da radis image a ne direktno sa dvd-a

v4MP1r3
01-01-2006, 02:52
s nekim przilicama se dobije i CD s programom za przenje, probaj tako, mislim ja sam na svojoj staaaaroj przilici dobio neki program koji je cist sve vrtio...

RageR
01-01-2006, 05:17
Ja sam sa svojom Neru dobio, al daaaaavno

Outmind
01-01-2006, 09:49
Dobio sam sa njom sonic mydvd. Stvar je u tome što neće spržit niti image niti kopirat dvde kak se spada...

ivan
01-01-2006, 10:43
sorry na offtopicu.....kako iz neke igrice na dvd-u napravit image

dFixxx3r
02-01-2006, 08:49
jel imaš garanciju za dvd-rom?
ak imaš nosi na servis!

DeViL
02-01-2006, 11:00
sorry na offtopicu.....kako iz neke igrice na dvd-u napravit image

kad upališ nera imaš tab extrasStamo izabereš save tracks, izabereš s kojeg ćeš dvd/cd roma radit image, odrediš đe ćeš to sačuvat, staviš saveSi to je to, imaš i program ultra isoSu njemu pod tabom toolsSizabereš convert, odrediš izvor i destinaciju, klikneš convertSi to bi bilo to

poslije te image moraš pokrenut sa daemon toolsom (ima još programa ali po meni je ovaj najbolji)

Robertus
02-01-2006, 11:26
jel imaš garanciju za dvd-rom?
ak imaš nosi na servis!

slažem se!
btw isti se slučaj dogodija mom frendu i on je svoju pržu odma isti dan kad ju je kupija nosija na servis!!! :)

ivan
02-01-2006, 12:06
sorry na offtopicu.....kako iz neke igrice na dvd-u napravit image

kad upališ nera imaš tab extrasStamo izabereš save tracks, izabereš s kojeg ćeš dvd/cd roma radit image, odrediš đe ćeš to sačuvat, staviš saveSi to je to, imaš i program ultra isoSu njemu pod tabom toolsSizabereš convert, odrediš izvor i destinaciju, klikneš convertSi to bi bilo to

poslije te image moraš pokrenut sa daemon toolsom (ima još programa ali po meni je ovaj najbolji)

hvala... :bravo:

Vule13
02-01-2006, 17:23
Ima svega,ali najčešće krivac je loš medij u kombinaciji sa programom koji se ne kuži najbolje sa pržaljkom.
Primjer,snimim dvd (4x) na 4x,nova kućna kina ne čitaju,dok moj stari dvd player (koji ne čita ni kopije audio cd-a) odvrti od šale.
-te sam medije snimao na 2x,problem rješen.
Itd.