PDA

Pogledaj cijelu verziju : SHIFT 2: Unleashed izlazi 24. ožujka - trailer



IgGy
13-01-2011, 23:51
Electronic Arts je izbacio novi trailer za nadolazeću (Need for Speed) simulaciju, SHIFT 2: Unleashed za koju je sam EA izjavio kako namjerava konkurirati Gran Turismu 5. Inače, za one koji nisu upoznati, razlog zbog kojeg smo "Need for Speed" stavili u zagrade jest zato što je SHIFT nekoć bio dio NFS franšize, no očito gaji tendenciju izdvajanja iz iste.

_yGzs0j3Y8c

cham3leon
14-01-2011, 10:01
Ne razumijem u kojem paralelnom univerzumu ova igr.ica u kojoj voziš nešto između obične utrke i destruction derbyja može konkurirati Gran Turismu? Nitko ne bi bio sretniji od mene da vidi GT "klon" na PC-u, ali žalibože kad nema veze jedno s drugim.

Kid A
14-01-2011, 10:02
Ne razumijem u kojem paralelnom univerzumu ova igr.ica u kojoj voziš nešto između obične utrke i destruction derbyja može konkurirati Gran Turismu? Nitko ne bi bio sretniji od mene da vidi GT "klon" na PC-u, ali žalibože kad nema veze jedno s drugim.
totalni sign, ne bih ni sam bolje napisao

Aral
14-01-2011, 19:42
Haha, GT5 eat shit, ajde barem se može hvalit sa puno auta koje nitko ne vozi, stazama koje su prepune detalja te servisima između utrka, fak jea. Niša drugo nije bitno osim fenomenalnog audio vizualnog prikaza koji je čim bliži rl-u te voznom modelu koji je u stvari i ono kaj treba bit, zabavan i vozan, bez puno kompliciranja. Ovo će valjda bit najatmosferičnija i najzabavnija racing igra ikad.

ThisSis real racing.

I jedna prigodna, pošto je igra već sad nedodirljiva.

otCpCn0l4Wo&ob=av3em

Kid A
14-01-2011, 19:56
Arale, kad bi sve sva holivudska govna izdvojena iz kliseja filmova i najvece ljigavosti danasnje glazbe mogle reinkarnirati u zivo bice, to bi bio ti. Zapravo, to jesiSti. Na stranu sto ti je um operiran od svakog pojma dobrog ukusa (bar ono malo sto ga imas), tek bih izdvojio totalno odsustvo mjerila u pojmu filma ili glazbe. Jos nisam primjetio da si za neku igru rekao da je smece ili da je "taj koncept vidjen vec 1000 puta" ali bitno da ti reply na svako zadnje holivudsko/reciklirano gaming sranje zavrsava sa OMG TO SE CEKA :pray: :pray: :pray: HOCU ZELIM ODMAH
Vjerovatno si jedan od onog prototipa modernog drustva na sta je Huxley mislio dok je stvarao Brave New World

cham3leon
14-01-2011, 20:10
Shift šiša GT5 po zvuku (Škripa guma u petici zvuči jako zastarjelo) i možda po broju staza, nisam siguran. Možda još ima za nijansu bolje kokpite sa više specijalnih efekata, i to je uglavnom to.

Vjeruj mi, kad bi se shift mogao mjeriti sa GT5, ja bih bio presretan i prezadovoljan s njim, ali naprosto nije tako. I mene je prvi dio zbog toga privukao i poslije sam skužio da je u biti kurac od ovce. Karijera je poprilično loša, vozni model pun grešaka tako da se igru niti ne da pošteno vozit bez neslužbenih modifikacija, nema oštećenja, itd.


This is real trolling

Fix'd.

Nije da sam GT fenboj, GT ima oduvijek neke svoje muhe, ima ih i danas, ali je žalosno da jednu nedavno izišlu igru (a i drugi dio će izgleda biti isti) koja bi kao trebala nadmašiti GT5 bez problema potuče GT4 koji je izašao pred 5,6 godina. Po grafici i ostalim tehnikalijama je jači, ali šta ti to vrijedi kad utrka u tome ne liči na ništa a karijera je gnjusna. Tužnije od toga je da EA ima sredstva da itekako konkurira ako ne i nadmaši GT5, ali ih sprečava uvlačenje pants-on-head publici zbog čega uvedu neka sranja sa bodovima i zvjezdicama koje nitko niti ne može pratiti umjesto sistema karijere u kojem ćeš auto nadograđivati i popravljati/održavati pa da imaš bar neki osjećaj da je tvoj, a ne da ga kupiš i središ za 2 utrke a poslije ga prodaš ili pustiš da trune u garaži jer si otključao neki jači.