PDA

Pogledaj cijelu verziju : Netbook



Interceptor
10-01-2011, 01:00
Što mislite o tim stvarčicama? Meni je to na prvi pogled dosta slično laptopu, pa nek me netko prosvijetli ako ima volje i pojasni malu razliku između to dvoje. :(

marijanovic
10-01-2011, 09:48
Ista stvar. Samo je Netbook optimiziran za Internet i mobilnost.
Drugim riječima, Netbook je svaki maleni laptop malog ekrana, male tipkovnice, s malo mogućnosti, slabijim procesorom, malo RAM, uglavnom malim diskom, po mogućnosti ugrađenom podrškom za sim kartice (poradi mobilnog interneta), ima Wifi i baterija mu dugo traje (obično po 3 do 12 sati...) zbog male potrošnje.

dominik43
29-01-2011, 23:32
Ista stvar. Samo je Netbook optimiziran za Internet i mobilnost.
Drugim riječima, Netbook je svaki maleni laptop malog ekrana, male tipkovnice, s malo mogućnosti, slabijim procesorom, malo RAM, uglavnom malim diskom, po mogućnosti ugrađenom podrškom za sim kartice (poradi mobilnog interneta), ima Wifi i baterija mu dugo traje (obično po 3 do 12 sati...) zbog male potrošnje.


lijepo rečeno. razlika je u tome što je sve u vezi s netbookom, pogodite, malo, uključujući i mogućnosti.

Cid
02-06-2011, 12:16
Ane. koliko košta to?

cham3leon
02-06-2011, 13:16
Ako mene pitate idealna veličina laptopa je 13 inča. Ali i netbookovi imaju izvjesne prednosti. Šta mislite o Acer Aspire One? Najjeftiniji je koliko znam, ali koliko mu baterija traje i da li netko ima kakva ekšual iskustva i to?