PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA Duke Nukem Vegas Attack video za PC Play



W1k1n6
07-01-2011, 17:54
Jedan naš čitatelj napravio je simpatični filmić GTA Duke Nukem Vegas Attack koji je posvetio PC Playu, pa bacite malo oko i možete i sami nešto složiti ako imate inspiracije i malo znanja.

fgItarSebnM

Systematic Reverse
07-01-2011, 19:25
bzvz mi je..

btw reci mu da nije gold desert eagel nego eagle :P

W1k1n6
08-01-2011, 00:38
Napravi bolje a onda kritiziraj dečka :)

etejid
08-01-2011, 01:38
Napravi bolje a onda kritiziraj dečka :)
Jel to ona analogija /napravi bolju pjesmu pa onda reci da mi je bend sranje/? :)

W1k1n6
08-01-2011, 02:06
Ne, jednostavno ne volim da se odmah popljuje nekog tko uloži malo truda da nešto napravi. Ideja je simpatična, a od realizacije ne treba od fan videa očekivati hollywoodsku produkciju kvragu.

etejid
08-01-2011, 04:54
Ne, jednostavno ne volim da se odmah popljuje nekog tko uloži malo truda da nešto napravi. Ideja je simpatična, a od realizacije ne treba od fan videa očekivati hollywoodsku produkciju kvragu.
niti jedan komentar na ovoj temi nije primjeren :)
ali da se vratimo na temu, simpatičan video uradak iako rijetko tko ima živaca tako što napraviti, pogotovo s posvetom :)

Nee Joe
08-01-2011, 09:36
Ne, jednostavno ne volim da se odmah popljuje nekog tko uloži malo truda da nešto napravi. Ideja je simpatična, a od realizacije ne treba od fan videa očekivati hollywoodsku produkciju kvragu.
niti jedan komentar na ovoj temi nije primjeren :)
ali da se vratimo na temu, simpatičan video uradak iako rijetko tko ima živaca tako što napraviti, pogotovo s posvetom :)

Fijjuuuuu, you just got burned!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nego, OT: Iako bi mnogi rekli da ovo ne valja, sviđa mi se ideja i setting, glazba zvuči jako zanimljivo (ala kriminalistički :D), te me malo podsjeća na serije iz 80-ih. Vjerujem da je dečko mlad i da mora još puno naučiti što se tiče video i audio editiranja, ali mi je drago da ima mašte i volje. Svaka čast :thumbs2:

Systematic Reverse
08-01-2011, 09:37
Napravi bolje a onda kritiziraj dečka :)

nemogu napraviti bolje posto nikad nisam radio nesto takvo, ali ovo mi se jednostavno nesviđa jebiga.

Nee Joe
08-01-2011, 09:49
Napravi bolje a onda kritiziraj dečka :)

nemogu napraviti bolje posto nikad nisam radio nesto takvo, ali ovo mi se jednostavno nesviđa jebiga.

YOU IZ TEH SATAN! :o

crnisokol
08-01-2011, 15:42
Napravi bolje a onda kritiziraj dečka :)

prema tome zašto onda pcplay redakcija ne napravi neku vrhunsku igru :wink:

etejid
08-01-2011, 15:52
Ne, jednostavno ne volim da se odmah popljuje nekog tko uloži malo truda da nešto napravi. Ideja je simpatična, a od realizacije ne treba od fan videa očekivati hollywoodsku produkciju kvragu.
niti jedan komentar na ovoj temi nije primjeren :)
ali da se vratimo na temu, simpatičan video uradak iako rijetko tko ima živaca tako što napraviti, pogotovo s posvetom :)

Fijjuuuuu, you just got burned!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:


tko i zašto?

Nee Joe
08-01-2011, 17:11
Zato što je W1k1 odgovorio izravno na tvoj post i pritom napisao u njemu "kvragu"... Kod njega, kvragu = http://www.mariebalaanblog.com/wp-conte ... ed-off.png (http://www.mariebalaanblog.com/wp-content/uploads/2010/07/pissed-off.png)Sna tvoj post :D

K4ciga
08-01-2011, 17:27
Pa Viking mu je normalno odgovorio, nije mu bila namjera nikog spustiti, druga stvar što se svi dive svakom adminovom postu :eyebrows:

Nee Joe
08-01-2011, 17:48
Pa Viking mu je normalno odgovorio, nije mu bila namjera nikog spustiti, druga stvar što se svi dive svakom adminovom postu :eyebrows:

Nije stvar u tome, nego je etejid usporedio nešto što je istina, ali mu je W1k1 i više nego lijepo odgovorio. To što je on admin apsolutno nema veze s tim, da si i ti napisao bila bi ista stvar. To što svi vidite to u nekom svjetlu tipa "Imma admin kiss-ass, cmok, cmok" to je vaša stvar, a često i nervira :eyebrows: .

Babitz
08-01-2011, 17:59
Onda nemojmo više nikad ikad kritizirat filmove, knjige i igre jer je u njih uložen trud.

Kid A
08-01-2011, 18:10
Ako ne mozete nista lijepo i pohvalno napisati za mladicev trud, nemojte vise postati u ovoj temi
edit
to vazi i za sve ostale teme

Interceptor
08-01-2011, 18:11
/odjava

Nee Joe
08-01-2011, 18:19
Onda nemojmo više nikad ikad kritizirat filmove, knjige i igre jer je u njih uložen trud.

Nemoj sad ulazit u šire krugove- ovdje se ne radi o nekom tko se bavi time već ohoho godina i iskusan je u tome i šta sve ne. Dečko je nov u tome, nije da radi s tim preko 20 godina.

Maloki
08-01-2011, 19:11
Kakve to veze ima?
Onaj tko je godinama u tom poslu je uložio puno, puno više truda u nešto što si ti popljuvao nego ovaj dečko koji je napravio taj video.

Systematic Reverse
08-01-2011, 22:43
bas to.

nekuzim cemu odma lose brije cim sam rekao da mi je bezveze?

jer fakat je bezveze..

crnisokol
09-01-2011, 13:08
Onda nemojmo više nikad ikad kritizirat filmove, knjige i igre jer je u njih uložen trud.

+1


bas to.

nekuzim cemu odma lose brije cim sam rekao da mi je bezveze?

jer fakat je bezveze..

i je bezveze..mada svaka čast na ideji i uloženom trudu, ali trebalo je tu ideju smislenije realizirati

Nee Joe
09-01-2011, 13:23
Kakve to veze ima?
Onaj tko je godinama u tom poslu je uložio puno, puno više truda u nešto što si ti popljuvao nego ovaj dečko koji je napravio taj video.

Ako ćemo na to gledat, idemo ovog dečka toliko popljuvat da se više nikad time ne bavi, jer očito nema pojma, i nećemo mu davati nikakve savjete što može popraviti itd. Očito sam previše tražio da se pogleda iz nekog drugog ugla na ovaj uradak. Što se tiče filmova i drugih situacija gdje su ljudi puno iskusniji, nema nijedne riječi gdje sam ja popljuvao nešto i slično. Kad netko napravi prvi put nešto, to ne znači da automatski to dižem u nebesa, ali barem mogu dati podršku ili neke natuknice, dok kad netko uloži jako puno truda u nešto, ne mora automatski značiti da ću to dizati u nebesa zato što je on utrošio u to malo brdo novaca i "mašte". Najbolji primjer toga je Avatar, kojeg mnogi ne da dižu u nebesa, nego jebene spomenike grade zato što koristi i više no vrhunske efekte i utrošeno je u njega više-manje pola milijarde dolara, a pričom i settingom ne unosi ama baš nikakve novitete, dok je u Hurt Locker uloženo cca 16 milijuna dolara, a umjetnički je dobiveno puno, puno više, te samim time film pokazuje jednu gorku istinu, onu stranu rata koja zauvijek ostaje u čovjeku. Samo sam pohvalio da je dečko pokazao taj TRUD koji spominješ, da pokaže nekakvu volju i želju za nečim, dok se mi dalje moramo neprestano jebeno svađat oko nečega što je napravljeno u dobrom duhu, kako bi jedni drugima pokazali tko je u pravu. Ali očito da je pamet važnija od morala. Što se mene tiče, pljujte po meni koliko hoćete, mene apsolutno zaboli.

Maloki
09-01-2011, 14:38
Ako ćemo na to gledat, idemo ovog dečka toliko popljuvat da se više nikad time ne bavi, jer očito nema pojma, i nećemo mu davati nikakve savjete što može popraviti itd. Očito sam previše tražio da se pogleda iz nekog drugog ugla na ovaj uradak. Što se tiče filmova i drugih situacija gdje su ljudi puno iskusniji, nema nijedne riječi gdje sam ja popljuvao nešto i slično. Kad netko napravi prvi put nešto, to ne znači da automatski to dižem u nebesa, ali barem mogu dati podršku ili neke natuknice, dok kad netko uloži jako puno truda u nešto, ne mora automatski značiti da ću to dizati u nebesa zato što je on utrošio u to malo brdo novaca i "mašte". Najbolji primjer toga je Avatar, kojeg mnogi ne da dižu u nebesa, nego jebene spomenike grade zato što koristi i više no vrhunske efekte i utrošeno je u njega više-manje pola milijarde dolara, a pričom i settingom ne unosi ama baš nikakve novitete, dok je u Hurt Locker uloženo cca 16 milijuna dolara, a umjetnički je dobiveno puno, puno više, te samim time film pokazuje jednu gorku istinu, onu stranu rata koja zauvijek ostaje u čovjeku. Samo sam pohvalio da je dečko pokazao taj TRUD koji spominješ, da pokaže nekakvu volju i želju za nečim, dok se mi dalje moramo neprestano jebeno svađat oko nečega što je napravljeno u dobrom duhu, kako bi jedni drugima pokazali tko je u pravu. Ali očito da je pamet važnija od morala. Što se mene tiče, pljujte po meni koliko hoćete, mene apsolutno zaboli.

Stari previše si zabrijao oko nekih stvari.
I da, puno bi bolje bilo popljuvati ga do temelja, odnosno dati dobru kritiku i napomeni mu što sve ne valja u videu nego mu govoriti kako je sve lijepo, sjajno i bajno.
Upravo takve stvari bi te trebale tjerati da napreduješ i poboljšavaš svoj skill.
Jedan banalni primjer bi bio kada sam se na početku srednje počeo baviti fotomanipulacijom i izradom signaturea u Photoshopu.
Je, super je osjećaj kada ti se ljudi dive i govore ti kako je sve odlično, ali još je bolji osjećaj kada ti netko da kritiku zbog koje ćeš s vremenom postati još bolji jer ćeš upravo tim stvarima koje nisu dobro odrađene pri idućem radu dati više pažnje.

Evo, konkretno za video:
trebalo je napraviti bolje teksture, glazbu snimiti direktno na računalo a ne sa nekim mikrofonom, naći bolji mikrofon da bude razumljivo što je uopće rekao, poraditi na samoj montaži. Ideja je čist ok i zabavna, ali realizacija je jako loša.

Eto.

cham3leon
09-01-2011, 14:53
Točnije bolji je osjećaj kad te netko pohvali, ali bolje je dobiti iskrenu kritiku.

I da, video saksa, potpuno besmisleno. Da je bar napisao "Eagle" kako treba možda ne bi izgledalo tako loše.

Zapravo, bi.

Nee Joe
09-01-2011, 15:30
Ako ćemo na to gledat, idemo ovog dečka toliko popljuvat da se više nikad time ne bavi, jer očito nema pojma, i nećemo mu davati nikakve savjete što može popraviti itd. Očito sam previše tražio da se pogleda iz nekog drugog ugla na ovaj uradak. Što se tiče filmova i drugih situacija gdje su ljudi puno iskusniji, nema nijedne riječi gdje sam ja popljuvao nešto i slično. Kad netko napravi prvi put nešto, to ne znači da automatski to dižem u nebesa, ali barem mogu dati podršku ili neke natuknice, dok kad netko uloži jako puno truda u nešto, ne mora automatski značiti da ću to dizati u nebesa zato što je on utrošio u to malo brdo novaca i "mašte". Najbolji primjer toga je Avatar, kojeg mnogi ne da dižu u nebesa, nego jebene spomenike grade zato što koristi i više no vrhunske efekte i utrošeno je u njega više-manje pola milijarde dolara, a pričom i settingom ne unosi ama baš nikakve novitete, dok je u Hurt Locker uloženo cca 16 milijuna dolara, a umjetnički je dobiveno puno, puno više, te samim time film pokazuje jednu gorku istinu, onu stranu rata koja zauvijek ostaje u čovjeku. Samo sam pohvalio da je dečko pokazao taj TRUD koji spominješ, da pokaže nekakvu volju i želju za nečim, dok se mi dalje moramo neprestano jebeno svađat oko nečega što je napravljeno u dobrom duhu, kako bi jedni drugima pokazali tko je u pravu. Ali očito da je pamet važnija od morala. Što se mene tiče, pljujte po meni koliko hoćete, mene apsolutno zaboli.

Stari previše si zabrijao oko nekih stvari.
I da, puno bi bolje bilo popljuvati ga do temelja, odnosno dati dobru kritiku i napomeni mu što sve ne valja u videu nego mu govoriti kako je sve lijepo, sjajno i bajno.
Upravo takve stvari bi te trebale tjerati da napreduješ i poboljšavaš svoj skill.
Jedan banalni primjer bi bio kada sam se na početku srednje počeo baviti fotomanipulacijom i izradom signaturea u Photoshopu.
Je, super je osjećaj kada ti se ljudi dive i govore ti kako je sve odlično, ali još je bolji osjećaj kada ti netko da kritiku zbog koje ćeš s vremenom postati još bolji jer ćeš upravo tim stvarima koje nisu dobro odrađene pri idućem radu dati više pažnje.

Evo, konkretno za video:
trebalo je napraviti bolje teksture, glazbu snimiti direktno na računalo a ne sa nekim mikrofonom, naći bolji mikrofon da bude razumljivo što je uopće rekao, poraditi na samoj montaži. Ideja je čist ok i zabavna, ali realizacija je jako loša.

Eto.

To se i tražilo cijelo vrijeme, i to se cijeni. U pravu si- bolje je dati kritiku nego pohvalu, u ovom slučaju pohvalu samo za ideju i trud, iako je realizacija na vrlo niskoj razini, ali o tome sam pričao. Cijenim da si barem većinom shvatio o čemu pričam.

W1k1n6
10-01-2011, 03:45
Ma gledajte, sigurno bi mu koristila konstruktivna kritika, ali radi se samo o tome da treba poštivati nečiji trud. Nije ovo radio za MTV ili za cut-scenu u novom Đuki, već je očito da se uči raditi s programima koje je naveo na kraju videa i to je jako pohvalno. Najlakše je reći "ovo ti niš ne valja i bolje se bavi sijanjem kuruze", pa nije ni Blanka prvi skok u životu skočila 2 metra :)