PDA

Pogledaj cijelu verziju : Je** me sound



xtali
07-01-2011, 15:49
...imam sluske na usb,tak da se nemogu kontrolirat pomocu drivera za zvucnu,instal. sam sve kaj treba za sluske i sad mi se zbog nekog razloga automatski same pojacavaju zvuk,ja ga smanjim i za minutu se pojaca,skeniro sam komp jer sam mislio da je virus,nis...deinstaliro sam te programe za sluske,opet rade ali opet se to dogada,ima li koji nacim da "zakljucam" jacinu zvuka? ili ima li neki nacin da to popravim?
jako cudno :S ak trebate dokaz snimim kak se automatski pojacava u onom master pannelu...

C
07-01-2011, 17:22
U opcijama od zvučne inače znaju biti takva podešenja. Kod mene je isto tako i ne mogu to podesiti.
U glavnom mic ti se pojačava i smanjuje, tako bi kontinuirano imao istu jačinu zvuka s druge strane koja te sluša.

xtali
07-01-2011, 21:27
nije to problem
nego je problem to sto se one same pojacavaju....ja ih mogu ostavit na miru na stolu,i bez diranja se one pojacaju,ja pitam gdje bi mogo biti problem...
znam da nije u driverima,s njima sam vec sve isprobavo,nije virus,nije u sound opcijama...
ima li kakav softver koji zakljucava jacinu zvuka?

C
07-01-2011, 22:35
Pa u tome ti je fora, kada mic detektira jaku glasnoću, on se smanjuje, kada detektira da je nešto jako tiho, pojačava se, i na taj način pokušava održavati balans da je tvoj ton uvijek isti, pričao glasno ili tiho, šaputao ili se derao, on uvijek održava balans da je to sve iste jačine zvuka.
To su neke pametne fore, pomoću kojih se korisnik može kretati po kući i pričati.
Možeš pokušati s opcijama od Windowsa za sound settingse, ali mislim da ti neće upaliti kao ni meni. Samo ja nemam s time probleme, on uvijek radi kako spada, na Ventrilu, na Skype-u, na MSN-u i na TeamSpeak-u. Uvijek mi se smanjuje i pojačava, ali nemam nikakvih problema s time, a nemaju ni oni s druge strane, s kojima komuniciram.

U glavnom, mic volume mali = velika glasnoća, mic volume veliki = velika tišina. Znači obrnuto ti je nego Volume za zvučnike. Vjerojatno te to buni.

Budem se malo pozabavio time, pa ti javim.

xtali
07-01-2011, 22:41
skuzio sam kak to treba sredit,zajebavo sam se s opcijama i snizio sve osim wave dokraja,na jednu crticu,jedini zajeb je sto nemogu stisat

C
07-01-2011, 22:44
Aha, budem vidio, pa ti javim.