PDA

Pogledaj cijelu verziju : Must Have - Android aplikacije



Stranica : [1] 2

Bartuc
07-01-2011, 12:06
Moderatori, iako je ovo software, usko je vezano za ovaj podforum pa nemojte seliti temu!

Ovdje navedite i opišite aplikacije koje smatrate da su Must Have. Kako dodajete nove stvari, dopunjavati ću prvi post tako da je sve na okupu.


Igre:

Angry Birds
- Gameplay video (olXj_FwJoog)
- cilj igre je uništiti dvorac od svinja i pritom pobiti sve svinje u njemu. To radite tako da praćkom lansirate ptice s različitim unikatnim načinima uništenja te koristite logiku i fiziku kako bi razguzili svinje.

Video Poker: Jacks or Better
- Gameplay video (cGgZjFwmkLQ)S- za iPhone pošto nisam našao za Android
- Niko Bellic: "Idealna aplikacija za one koji cesto lupaju (ili su lupali) po poker aparatu u lokalnoj kvartovskoj birtiji. Sada mozete lupati i po vasem telefonu sakom, nakon sto vam ponestane srece pri duplanju parova. Nema novcanih uloga, ali uvijek si mozete zamisliti da ima..."

aiMinesweeper
- Gameplay video (-kFW-0WfymE)
- ne znam da li je ezav mislio na ovu verziju, ali po filmeku izgleda odlično, kao i original na PCu.

NFS Shift
- Gameplay video (l19CBS9H3s0)
- ezav: "svi koji imaju jaci mob se gustaju u njemu i nakon kaj sam provel neko vreme s njim mogu rec thumbs up"

Pocket Legends
- Gameplay video (M3pYqtiXR_8)
- besplatni MMO RPG za Androida, jebenica.

Labyrinth
- Gameplay video (DEdPwkun-J4)
- navigirajte kuglicu do izlaza iz labirinta pomoću akcelerometra.

Spider Man
- Gameplay video (IZSZ31i11NY)
- nije pravi Spider Man, ali cilj je uhvatiti se užetom za vrh ekrana i spustiti na nižu zgradu dok na vas utječu gravitacija i vjetar.

iBasket
- Gameplay video (I0xHLgpD-90&feature=fvst)
- gađate koš sa loptom, sys kaže da ima za Androida iako je dao link sa iPhonea.

Slice It
- Video (CryH-PIwito)
- logička igra u kojoj potezom prsta režete objekte različite geometrije i pri tome izvršavate zadatke koji se od vas traže.

Jewls
- Video Review (oBe5ZfqowHY)
- logička igra u kojoj morate povezati 3 ili više dragulja kako bi ih urušili.

NinJump
- Video Review (ejL8Pzs5Bdc)
- Ninjaaaaa, OMG, awesome :O

Frozen Bubble
- Video Review (EnJYjWm-4zw)
- svima dobro poznata Bubble igra, vrlo zarazno.

Unblock Me
- Gameplay video (tpN6psQ7BqU)
- logička igra gdje morate izbaviti blok iz labirinta.

Asphalt 5 HD
- Gameplay video (YPpSOr7t5-4)
- Sickmanno1: "Burnout verzija za Android. IMO puno zanimljivije i bolje od NFS Shifta"

Splinter Cell Conviction HD
- Review Video (q_DjVIUneps)
- Sickmanno1: "Splinter Cell za Android. Zanimljiv kao i PC verzija iste igre. Upravljanje poprilicno jednostavno."

Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles
- Gameplay video (ZR_1-TGPiIg)
- Sickmanno1: "Assassins Creed koji se dosta razlikuje od PC verzije ali je isto tako dosta zanimljiv. U svakom slucaju nelosa igra."

Dungeon Hunter
- Gameplay video (LzZLFHTb0-0)
- Sickmanno1: "Diablo klon za Android...prezakon"

Brothers In Arms® 2: Global Front
- Gameplay video (8TsGubwBc0Y)
- Sickmanno1: "Tipični FPS, OK igra. Makar nisam je previse igrao da bi mogao suditi..."

Gangstar West Coast Hustle
- Gameplay video (RIUqEFgJcp8)
- Sickmanno1: "GTA Clone. Za ljuditelje GTA must have igra. Meni osobno suxxa kao i svaki GTA. Eh da i kontrole dosta suxxaju."

Hero of Sparta
- Gameplay video (LV993XME7mc)
- Sickmanno1: "God od War za Android. Precool igra."

UNO
- Gameplay video (wll9x-pxUHQ)
- Sickmanno1: "Zarazni UNO u najboljoj verziji za Android ^^"

Air Control
- Gameplay video (dkp9pxYts_w)
- playyy: "treba parkirat sto vise aviona/helice bez da se sudare"

N.O.V.A
- Gameplay video (dWEmLZTGs04&feature=fvw)
- playyy: "dobar FPS iz gamelofta, vuce na halo"

Ant Smasher
- Klik (http://www.blisteredthumbs.net/2010/11/review-ant-smasher-for-iphone/)
- Aral: "Recenzija je za iphone, al imate verziju za Android. Morate drobit mrave koji trće po ekranu a pri tome pazit da ne pogodite pčelu. Brzo i zarazno!"

SpeedX 3D
- Gameplay video (7ct_oerph-o)
- stari moj koja zvijer od igre :D Kontrole i gameplay su jednostavon savršeno fluidni, igra je brza ko vrag i totalni gušt je izbjegavati ove prepreke. Zbilja me ugodno iznenadila.

Rocket Bunnies
- Gameplay video (J63fc8YvRvM)
- full zarazna arkadica gdje morate sa zekom posjetiti ostale planete i nahraniti druge zećeke :D Postane izazovno i full dinamično, prekrasna grafika i fluidan gameplay.

Doodle Jump
- Gameplay video (ee5Sdc74eYM)
- jebeno zarazno :D

City Racer
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/city-racer/ch.hslu.appmo.racer)
- Aral: "Furate iz top down perspektive auto kroz grad, pretićete automobile tiltanjem moba te se sukobljavate sa bossovima. Fora."

3D Bio Ball HD
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/3d-bio-ball-hd-free/com.arbstudios.bioballfree)
- Aral: "Luda igra, skinite je free sa AM-a."

Forbidden Brakes
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/forbidden-brakes/com.forbidden.brakes)
- Aral: "Bolja fizika nego u današnjim igrama na kompu. Nema kočenja, samo skrećete i to je to, baš zabavno."



Programi:

Opera Mobile
- Video Review (-WpChLLe0jY)
- odlična alternativa za Android browser, za razliku od Opere Mini, ovo je punokrvni browser koji u sebi uključuje sve bonuse koje Opera Mini nosi sa sobom (Turbo Engine integriran u browser) tako da Opera Mini na Androidu nije potrebna!

Opera Mini
- Video Review (lsWVm3bh3_w&feature=fvw)
- odlična alternativa za Android browser, pogotovo ako ste u nekom Data Planu pošto Opera Mini maksimalno štedi promet!

WinAMP
- Video Review (UVowASTmHJg&feature=fvw)
- odlična alternativa za ugrađeni Music Player, možete komotno syncati preko WiFia ili sl. library između Android smartphonea i WinAMP-a na kompu.

3G Watchdog
- Video Review (f21CoSK173s)
- esencijalan program pomoću kojega možete pratiti potrošnju internet prometa tako da ne prekoračite paket, što je jako bitno pošto MB košta kao suho zlato.

Advanced Task Killer
- Video Review (BVxmW4crLMc)
- program za baratanje multitask aplikacijama, možete ih odjednom ugasiti sve ili samo one koje ne želite da rade u pozadini i troše bateriju. Program je besplatan!

Quick Office
- Video Review (H5CKAHicrp8)
- fenomenalna aplikacija za baratanje dokumentima - doc, xls, pdf, ppt...

Documents To Go
- Video Review (y6W4sn5RHHU)
- editor i preglednik za DOC, XLS, PDF i PPT formate

Adobe Reader
- Video Review (8-HKqsZhxzY)
- službena aplikacija od Adobea za čitanje PDF fileova

Evernote
- Video Review (1kwHnBt9F4s)
- genijalna aplikacija za notese koji pomažu organiziranju života. Imate Android veriju programa i otvoreni besplatni račun na PC-u što nudi odličnu sinkronizaciju. Također ima podršku prepoznavanja rukopisa i dekodiranja istoga u digitalni zapis.

Shazam
- Video Review (S2zNcdrqAvk)
- slušate muziku na radiju i ne znate kako se pjesma zove? "Uperite" mobitel prema radiju i on će vam reći o kojoj pjesmi je riječ. Naravno, nije 100% učinkovito, ali jebiga.

Google Translate
- Video Review (N_j4OkjANKk)
- prevoditelj koji ne treba posebno predstavljanje

IMDB
- Video Review (AU5grkZKIAM)
- apsolutni MUST za filmofiličare. Mobilna verzija IMDB-a, di ćeš bolje?

Adobe Photoshop
- Video Review (-FIvvaaNahc)
- službena, besplatna Adobe aplikacija za editiranje slika, cool!

Speedtest
- Video Review (hkosSyYbPgY)
- isto kao i na kompu, služi za testiranje internet brzina

Flashlight
- Video Comparison (06bNfL1aS20)
- ako imate LED flash na mobitelu (haha GalaxyS whores), onda je super imati Flashlight app pomoću kojega lako baratate flashom na mobitelu.

Seesmic
- Video Review (EZQr06lqC3Y)
- odlična Twitter aplikacija s kojojm... twittate

Aldiko
- Video Review (aVERJpZKHEI)
- eReader za eBooks...
- ezav: "zbog te aplikacije zelim android phone , doslovno je must have"

Barcode Scanner
- Video Review (LPFLfdlyn0I)
- barcode scanner :? Must Have? Ezav?

TED Mobile
- Download link (http://www.androidzoom.com/android_applications/entertainment/ted-mobile_bbps.html)
- ezav: "druga varijanta youtuba zabavno"

³ (Cubed)
- Video Reveiw (5_X5J1pK-3w)S+ Text Reveiw (http://www.androidguys.com/2010/03/23/app-review-3-cubed/)
- croat1gamer: "Po meni, jedan od najbojlih music playera koji sam isprobao. Vizualno i funkcionalno predivan, jedina manjkavost je sto ne podrzava par formata, ali to nije problem."

Go!Chat
- Video Reveiw (BwSYFlasUEA)S+ Download Link (http://www.appbrain.com/app/go-chat-facebook-(ads)/com.spartancoders.gtok)
- croat1gamer: "Odlican facebook chat app, ima mnostvo opcija, vise nego oficijelni app. Ima free verzija koja sadrzi ad'ove, ali nimalo ne umanjuju vrijednost ovog app'a."

AdFree
- Video Reveiw (qAoSwIoAVGM)S+ Download Link (http://www.androlib.com/android.application.com-bigtincan-android-adfree-zxC.aspx)
- aplikacija za Rootani mobitel koja miče reklame iz besplatnih aplikacija koje preuzmete sa Android Marketa

Skype
- Video Review (fJDXTBcYe5E)
- skype za Androida

AVG Antivirus
- Official Site (http://www.avg.com/us-en/antivirus-for-android)
- besplatni antivirus za Android uređaje, osim što aktivno štiti uređaj od virusa, može poslužiti i za lociranje ukradenog uređaja preko GPS-a ili ga zaključati i prikazati poruku na ekranu da se mobitel vrati vlasniku.

WikiMobile Encyclopedia
- Download Site (http://www.androlib.com/android.application.com-bonfiremedia-android_wikimobile-xFD.aspx)
- mobilna verzija Wikipedia sitea

WiFi Analyzer
- Video Review (gEOPUaQ3RPA)
- Systematic Reverse: "odlican program pomocu kojeg vidite sve wireless mreze u blizini, te koliko ljudi ima na kojoj i koja je za vas najbolja."

Quick Uninstaller
- Video Review (hTQvgOvnMTs)
- Systematic Reverse: "programcic za unistaliranje applikacija, odma brise sve povezano sa istom, must have!"

Backgrounds
- Video Review (f78oCeA7B34)
- Systematic Reverse: "program sa brdo wallpapera za vas mobitel, ali fakat brdo", s time da imajte na umu da vam se neće svaki wall svidjeti i da je, po mom mišljenju, bolje skinuti direktno wall koji vam se sviđa s neta i staviti u mob.

Alarm Clock Plus
- Video Review (yY5ba_CL9Qw)
- alternativa za ugrađenu alarm aplikaciju

FreeDictionary
- Link na normalan site (http://www.thefreedictionary.com/)
- ezav: "mislim kada mu se pristupi s moba da baci link na market.". "Pih uz njega je Google Translator obicno smece, puno bolji je..."

Quick Settings
- Text Review (http://www.bestandroidappsreview.com/2010/01/top-android-app-quick-settings.html)
- fenomenalna aplikacija pomoću koje možete izvući najbitnije postavke 1 klik udaljene od vašeg Home Panela. Ono što je najbitnije, ima i "Mobile Data" opciju koja direktno uključuje i isključuje Data prijenos podataka. Preporuka!

Go Launcher
- Video Review (YKr69z1V_7U)
- custom launcher koji je vrlo prilagodiv i lagan za korištenje te od mobitela napravi čudovište. To bi Gwin-u dobro sijelo na X10 pošto nema Sense ili TouchWiz

Remote Droid
- Video (_RFa0rBltFc)
- pretvara vaše Droida u touchpad kao na laptopu. Apsolutni Must Have ako nemate bežični miš i lijena ste guzica poput mene da se dignete sa kreveta dok gledate filmove preko HDMI-a!

Dolphin Browser HD
- Video Review (reYXAERpdWQ)
- preglednik koji ostavlja Operu Mini i stock Android Browser u prašini. Savršeno intuitivan, puno opcija podešavanja, brz, podržava flash, home tipka, tabovi na dohvat prsta, bolje pegla text na web stranicama. Ja sam impresioniran ovim čudovištem, genijalna aplikacija!

Smart Keyboard Pro
- Video Review (TIqRFeR16HA)
- Imate na odabir iPhone, Galaxy, Android, HTC i još GRO stilova tipkovnica. Ima nativnu podršku za HR jezik, količina customizacije je nevjerojatna, možete podesiti tipkovnicu do najsitnijeg detalja. Nešto fenomenalno. Standardne HTC ili GalaxyS tipkovnice se mogu sakriti iza ovog čudovišta!!!

mVideoPlayer
- AppBrain link (http://www.appbrain.com/app/mvideoplayer/afzkl.development.mVideoPlayer)
- sickmanno1: "Moj omiljeni Video Player. Cita valjda sve zive formate i ima podrsku za sve subtitlove (srt, sub, txt...) ilitiga podnaslove : ))))"

SoundHound
- Video Review (reH2gNFMbow)
- stavio sam ovo na preporuku MOD-a i program je zbilja odličan. Ista fora kao Shazam ali MOD kaže da bolje prepoznaje muziku. Meni je prepoznao sve (100%) strano za vrijeme "testiranja", ali na žalost ništa domaće. Čak je prepoznao pjevušenje u mikrofon, tako da, jebenica.

Agenda Widget Plus
- Video Screenshots (fWHi1PCfavg)
- widget u različitim veličinama i sa odličnim nivoom customizacije koji po datumima pokazuje zadatke koje morate obaviti. Esencijalno ako ne volite koristiti mozak poput mene!

TVDroid
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/tvdroid/ss.tvdroid)
- fenomenalan domaći program koji prati oko 270 TV postaja. Odaberete si kanale koje želite pratiti, poredate ih po redu kako želite i uživate u 100% točnom TV vodiču. Stavio sam si HTV 1 i 2, RLT, NovaTV, Discovery Channel, Animal Planet, TV1000, Nacional Geographic itd., apsolutno SVI točno prikazuju što se trenutno emitira i sljedeće 2 emisije. Osim toga, možete ući u pojedini kanal i vidjeti čitav raspored za 2 dana :pray: Program je oku strašno ugodan i 100% fluidan, ma must have :pray:

SketchBook Mobile
- Video Review (LNjZ5BfMDZI)
- PRO alat za crtanje, jebenica!

WiFi File Explorer PRO
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/wifi-file-explorer-pro/com.dooblou.WiFiFileExplorerPRO)
- Aral: "Kako dobar program; instalirate ga, dobite malu ip adresu koju upišete u adress bar u browseru na kompu i spojeni ste na svoj mob. Nema više potrebe za spajanjem kabela niti ičeg, možete downloadat bilo koji fajl s moba, gledat slike, "uploadat" fileove na mob, brisat, kopirat, moveat...ma sve :pray: Kad pokrene program, samo ga pustite da se vrti u pozadini dok vam treba. Fenomenalna stvar."

Remote Desktop Client
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/remote-desktop-client/com.xtralogic.android.rdpclient)
- Aral: "ZOMG :pray: Kratko i jasno: remote desktop s moba na komp. Pokrenete, upišete ip adresu, user i pass (ako imate), i rokaj. Kak mičete prstom po ekranu, tako se miće i strelica, preopako i prebolesno. I kaj je najbolje, letiiiii."

Full Screen Caller ID
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/full-screen-caller-id/com.androminigsm.fsci)
- Aral: "Full korisna stvar, stavite nečiju sliku da vam bude preko cijelog ekrana, a dolje su samo answer i cancel gumbovi, stvarno promijeni izgled kad vas netko zove a i znate odmah tko je po slici. Samo nemojte stavljat neku kompromitirajuću sliku svoje cure/žene da ne bi bilo nismo znali ak netko vidi :)"

NoLed
- Video Review (u-gIiqBHnxE)
- fear: "Za sve Galaxy vlasnike ovo je must have. Ako vam je tlaka svaki puta stiskati powe gumbić kako bi provjerili imate li propuštenu poruku ili poziv preporućam ovaj app. On jednostavno prikazuje notification ikonu ( poziv, poruka...) na ekranu dok je ugašen (ekran ne:))"

Zedge Ringtones & Wallpapers
- Video Review (bW8XTmzxtO8&feature=player_embedded)
- Aral: "Jedna od najpopularniji stranica na svijetu od sada kao aplikacija na vašem mobitelu, odabere wall ili ringtone i to je to, nemorate više skidat s neta pa onda na mob."

Samba
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/samba-filesharing/com.funkyfresh.samba)
- fear: "Odlična aplikacija za share-anje preko wifi-ja, jednostavnije od ovog vjerujem ne ide. Zahtjeva Superuser dozvolu (root)"
- Bartuc: "HINT... Kada na kompu odeš - MyComputer - Network - Android - i dođeš do sdcard foldera, klikni desni klik na taj folder i odaberi "Map Network Drive". Time ćeš dobiti shortcut direktno na sd karticu među disk particijama u MyComputeru ili bilo kojem drugom file exploreru kojega koristiš na kompu (Total Commander i sl.)."

KI KI
07-01-2011, 13:57
Opera
Winamp
Angry Birds.

Bartuc
07-01-2011, 14:42
Androidaši, koristite ovu šprancu kao u ovom postu, tako da mogu lakše raditi s time - viewtopic.php?p=1402901#p1402901 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1402901#p1402901)

Znači recimo citirajte moj post i izvucite matricu, da vam je lakše... Samo promijenite ime aplikacije, URL aplikacije i kratki opis aplikacije.

Ili još bolje, staviti ću code u prvi post, pa ga koristite!

Aral
07-01-2011, 15:27
Uuuu, kad se ova tema fino napuni s linkovima na aplikacije, onda ću ih samo bacat na mob ^^ GG Bartuc.

Bartuc
07-01-2011, 15:34
S time da se nadam da će se javiti Sicko, Fear, Playyya, Niko i dr. Andrići. Ja sam gledao samo za iPhone pošto mi je on bio u planu, nisam si radio listu programa za Android :D

Samo znam da je za Android esencijalno napraviti Google račun, rootati mobitel i skinuti aplikaciju Enable Market (ili je Market Enabler) kako bi mogli u HR kupovati non-free aplikacije sa Android Marketa. Bar dok ne dođe službena podrška za HR.

Viper33
07-01-2011, 18:14
vec vidim da ce ovo bit spam tema di cemo se prepucavat sta ima za OS a nema za android

Bartuc
07-01-2011, 21:14
Ja nisam stavio Sticky dok god tema ne zasluži Sticky status. A to podrazumijeva da se uključite sa svojim prijedlozima. Žalosno ako imate Androide, a nemrete navesti neke dobre appove :D Zbog vas ću još uzeti 3GS i veseliti se u onoj enormnoj listi sa konkurentske teme :D :P


@Rider, pogle koliko toga ima za iPhone. Kad bi stavili i sve od Androida.... lista nebi bila ništa veća :rotfl: :pray:

ezav
07-01-2011, 23:00
Posto imam dva android telefona prakticki u kuca (seka i cura ) a svi oko mene koriste androdi (gaodvi ocem i ja ) mogu navesti kaj je po njima must have :

- 3g Watch Dog (prati stanje prometa prek svih nacina spajanja)
- Advanced App Killer (ubija app-ove no :D )

Dodati cem jos kada se dokopam wildfire-a od drage jerbo na pamet neznam kaj je sve gore ali ove dve kaj sam navel su must have :D

Sgt. Bull
08-01-2011, 04:50
QuickofficeSza čitanje. Koristim i vgg je.
EvernoteSVideo (d1oI92vm4b8&feature=player_embedded#!). Nisam lično koristio, no dobio sam preporuku od frenda da je must-have aplikacija.

Niko Bellic
08-01-2011, 09:16
Jacks or Better - Video Poker

Idealna aplikacija za one koji cesto lupaju (ili su lupali) po poker aparatu u lokalnoj kvartovskoj birtiji. Sada mozete lupati i po vasem telefonu sakom, nakon sto vam ponestane srece pri duplanju parova. Nema novcanih uloga, ali uvijek si mozete zamisliti da ima...

Bartuc
08-01-2011, 23:23
Niko, daj još, ili ti Legenda služi samo za gledanje? :D

@Ezav, odličan, obje su esencijalne!

Niko Bellic
08-01-2011, 23:30
Ma ja ti većinom idem preko moba na net kad sam van kuće ili u krevetu, igram poker dok kenjam na WC-u i tako to.

Da sam uzeo neki s procom od 1 GHz to bi bila prava šteta.

Systematic Reverse
08-01-2011, 23:32
ima dobrih aplikacija.

budem ja ovih dana neku listu napravio sta se meni svidja od svega toga.

ima fakat pun rac stvari na android marketu.

Bartuc
08-01-2011, 23:38
Ajde, ćemo da vidimo. Baš me zanima. Ja sam proveo dosta vremena u Android Marketu i dosta toga sam snimio na ove Androide što sam testirao, ali nisam si radio neku listu tak da se fakat ne sjećam svih aplikacija. Najveća mana je to što se nemre samo tako kupovati preko Marketa u HR, a bolje aplikacije vjerojatno nisu free i Market vam ih uopće ne lista kao dostupne.


PS: Mada kad malo razmislim, mislim da sam postao na forumu neke aplikacije za Androida u ono doba!? Morao bi to malo pretražiti...



EDIT: Našao sam :D Budem ih ubacio na listu, osim Fart Machine pošto to nije esencijalno, krajnje je glupo :D



I obavezno si skini program Advanced Task Killer, besplatnu verziju! To je must have za gašenje multitask programa.

Također su korisni (od besplatnih aplikacija) Adobe Reader, Shazam, Google Translate, IMDb, Adobe Photoshop, Speedtest, Documents to go, Flashlight, Evernote, YouTube Tube Mate, Fart Droid Fart Machine (xD)...

ezav
09-01-2011, 11:38
Eto imam wildfire pokraj ruke i mogu napisati imena dobrih app-ova :P ...

Za twitter - Seesmic

Za Knjige - Aldiko (zbog te aplikacije zelim android phone , doslovno je must have )

Igre - Minesweeper (zabavna klasika)
Nfs Shift (svi koji imaju jaci mob se gustaju u njemu i nakon kaj sam provel neko vreme s njim mogu rec thumbs up)
Pocket Legend (mali mmo koji podosta zabavan )

Programi - Barcode Scanner
Free Dictionary (mala mana mu je kaj trazi da si online , zna imati pre dobru sinonimiju koja bi mogla ljude koji ne studiraju jezik zbuniti , bolji od nekih placenih)
Ted Mobile (druga varijanta youtuba zabavno )

croat1gamer
09-01-2011, 11:57
³ (cubed)
Po meni, jedan od najbojlih music playera koji sam isprobao.
Vizualno i funkcionalno predivan, jedina manjkavost je sto ne podrzava par formata, ali to nije problem.
Mini review (http://www.androidguys.com/2010/03/23/app-review-3-cubed/)

Go!Chat
Odlican fb chat app, ima mnostvo opcija, vise nego oficijelni app.
Ima free verzija koja sadrzi ad'ove, ali nimalo ne umanjuju vrijednost ovog app'a.
App (http://www.appbrain.com/app/go-chat-facebook-(ads)/com.spartancoders.gtok)

Ako se sjetim jos par appova, budem ih spomenuo.

Bartuc
09-01-2011, 13:48
Odličan, budem updateao listu malo kasnije.

@croati, sad si me sjetio na must have program za rootane mobitele - AdFree (http://www.androlib.com/android.application.com-bigtincan-android-adfree-zxC.aspx). Uklanja uglavnom sve te silne reklame koje se vrte po besplatnim aplikacijama. Sex? Sex!



EDIT: Updateao sam, nisam stavio samo od Ezava Free Dictionary app pošto ga nisam našao!? A i da li treba uz Google Translator? Ako da, daj neki link pa da i to stavimo gore :D

Systematic Reverse
09-01-2011, 16:23
sad si me sjetio na must have program za rootane mobitele - AdFree (http://www.androlib.com/android.application.com-bigtincan-android-adfree-zxC.aspx). Uklanja uglavnom sve te silne reklame koje se vrte po besplatnim aplikacijama. Sex? Sex!


to care :pray:

ok ja cu sad stavit par appova koje sam nasao pa cu kasnije linkove.

sry sto ce se neke duplat, neda mi se gledat sta je postano sta nije:D

apps

Opera Mobile
Winamp
MSN Droid
Skype
Advanced Task KillerSpomocu njega vidite koji procesi trenutno runaju, koliko vam je ostalo rama, i ofc mozete "ubijati" procese.
Adobe Reader
AVG Antivirus
WikiMobileSwikipedia
Photoshop Express
Wifi AnalyzerSodlican program pomocu kojeg vidite sve wireless mreze u blizini, te koliko ljudi ima na kojoj i koja je za vas najbolja.
UninstallerSprogramcic za unistaliranje applikacija, odma brise sve povezano sa istom, must have!
Battery BoosterSpokazuje zdravlje baterije, temperaturu i level. takodjer ima battery tweak opciju, sa kojom produzuje radni vijek baterije.
Speed TestSpokazuje brzinu veze wirelessa na kojem ste trenutno spojeni
BackgroundsSprogram sa brdo wallpapera za vas mobitel, ali fakat brdo:D
Alarm Clock
FlashlightSjeben program za ljude koji nemaju flash/led na kameri, pomaze u mracnim situacijama:D

igre

LabyrinthSDEdPwkun-J4
Spider ManSIZSZ31i11NY
iBasketSI0xHLgpD-90&feature=fvst
Slice ItSCryH-PIwito
JewelsSoBe5ZfqowHY
NinJumpSejL8Pzs5Bdc
Frozen BubbleSEnJYjWm-4zw
Angry BirdsSc0eQL2ESbUU

ezav
09-01-2011, 17:32
nisam stavio samo od Ezava Free Dictionary app pošto ga nisam našao!? A i da li treba uz Google Translator? Ako da, daj neki link pa da i to stavimo gore :D

Hmmm na android market je bil ako freedictionary , znaci pokusaj ga najti dak da trzis spojeno .
Pih uz njega je GT obicno smece , puno bolji je ...

evo link na normalni sajt : http://www.thefreedictionary.com/Si mislim kada mu se pristupi s moba da baci link na market ...

EDIT : Tek sada sam videl update i da se moje ime spominje :D ... da taj minesweeper sam mislil , s jedin upozorenjem danas sam skinul update za njega i na wildefire se zbugal zoom out , na tatto radi i na desire i dalje radi na normalno pa mi nije jasno zakej neda zoom out na wildfire ??? mozda radi 2.2.1 updateja za njega ...

A gle barcode reader nije po meni must have , sve ovisi koliko se ljudi susrece s qr codovima , a podosta tak da ga imam na svim mobovima , i moze biti podosta koristan u gradu ako naletis na nekaj simpa , jer ovaj radi fakat dobro (smrc nije bugovit ko si na win mobile :( ) ...

Pocekt Legends je u beti ali i dalje ima tonu sadrzaja i brutalno je zarazan :D

Bartuc
10-01-2011, 10:32
Updateano, situacija se mnogo popravila :D Ali malo gledam te igre preko tih filmeka na youtubeu i čak među tim "low level" logičkim ili akcijskim igrama mi iPhone djeluje puno bolje i kvalitetnije!? S time da i Android ima svijetlih točaka, ali još dosta kaska za iOS na tom polju.

ezav
10-01-2011, 11:51
Hmm mozda kaska grafikom , ali iskreno na iphone je dosta tih igara eye candy a igrivost shit ... na android ima puno zabavnih logickih igara , ako word Up , ali da s grafikom kaska podosta , tek prije nekih par meseci su se pojavili intezivne igre s broken grafikom , jer android nije samo igraca konzola kao iphone :P

Systematic Reverse
10-01-2011, 13:21
iBasket
- gađate koš sa loptom, sys kaže da ima za Androida iako je dao link sa iPhonea.

ima ima, imam ja na svom mobitelu.

btw sa ovim Battery Boosterom mi malo steka mobitel, pa sam odjebao tu aplikaciju.

neznam kako bi bilo ostalima.

Bartuc
10-01-2011, 14:04
@sys, ja bi je također maknuo s liste. Za bolje baratanje baterijom se stavljaju Custom ROM-ovi, tako da sumnjam da jedna aplikacija može napraviti toliki pomak u trajanju baterije da bi se isplatilo riskirati na stabilnosti sustava.

@ezav, da, grafički su zbilja eye candy na iPhoneu :D Pogotovo na četvorci gdje je još i ekran brutalan :D


I da, u ovim temama slobodno raspravljajte o aplikacijama ako želite. Prvi post se updatea, ostalo može biti za prijedloge i raspravu!

Systematic Reverse
10-01-2011, 16:23
btw zaboravih u listu igara dodati Plants vs Zombies!

moj bed.

Bartuc
10-01-2011, 17:30
WTF, ima ga za ANDROID!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Auuuuu, što si mi upravo oraspoložio dan :D Sad mi uopće nije žao što sam se odlučio za GalaxyS, samo da me prestanu jebati više u tom T-Qurcu :(

Systematic Reverse
10-01-2011, 17:42
a ne nema:D

http://getandroidstuff.com/plants-zombi ... -game-v24/ (http://getandroidstuff.com/plants-zombies-android-download-game-v24/)

ma joj, nebi ti uopce trebalo biti zao sto si uzeo GalaxyS.

frend ga ima, fakat je brutalan mobitel :pray:

Karlo_from_Bjelovar
10-01-2011, 17:54
nije ga još uzeo, ali uzet ce ga... i kupit ce ga i napisat ce na forum kak mu je super i jeben i da sad zna da je napravio pravi izbor, ali u glavi ce ga i dalje kopkat "trebao sam iphone uzet"... zašto? galaxy s blješči pun kurac, dok je iphone napravljen baš onako kako bi touch mob i trebao bit napravljen... jednostavan i praktičan...

Niko Bellic
10-01-2011, 18:11
iPhone is a piece of shit and so is your face. This is Android apps topic so please leave this place. iPhone is a pile of shit and so is your piece of face.

Systematic Reverse
10-01-2011, 18:16
nije ga još uzeo, ali uzet ce ga... i kupit ce ga i napisat ce na forum kak mu je super i jeben i da sad zna da je napravio pravi izbor, ali u glavi ce ga i dalje kopkat "trebao sam iphone uzet"... zašto? galaxy s blješči pun prozor, dok je iphone napravljen baš onako kako bi touch mob i trebao bit napravljen... jednostavan i praktičan...

daj suti kumch..

galaxy s bljesci pun prozor i to je prednost iphonea nad njim! http://www.the370z.com/images/smilies/facepalm.gif

nemoj da dokicki kazem da se glupiras tu po forumu..

Karlo_from_Bjelovar
10-01-2011, 18:24
ejej, keep her out of this... :D (ovo je čisto zato što sam pročitao 3 nikine rečenice na eng)

@niko: piece of face? wtf?
bit ce da slabo kuzim engleski... :(

@boki: pa glupo zvuci, al meni je prednost... takav mi je i desktop i takva mi je periferija i prakticki sve sto kupim... znaš da je meni i jedan LED vent u kompu previše... blješči bogtedao... :D

a i oni su isto glupi pun kurac... u vrijeme i kad sakatimalifensi ajfon ima blic, oni u "highend" mob nisu mogli blic metnut...

Niko Bellic
10-01-2011, 18:29
Tema je aplikacije, a ne jabucni proizvodi i bezrazlozne frustracije.

Karlo_from_Bjelovar
10-01-2011, 18:32
Tema je aplikacije, a ne jabucni proizvodi i bezrazlozne frustracije.
ja nemam nikakvih frustracija...
ti? :D

Systematic Reverse
10-01-2011, 19:21
a i oni su isto glupi pun prozor... u vrijeme i kad sakatimalifensi ajfon ima blic, oni u "highend" mob nisu mogli blic metnut...

to i mene zivcira..

Bartuc
10-01-2011, 22:51
Auu što sam toga naskido, dobro je došla ova tema :D

RIDER32
10-01-2011, 23:09
Zemiš neki ekser, probiješ rupu na guzici mobitela, turiš diodu iz upaljača i eo ti blic. Zar nije fenomenalna ideja :rambo:

Systematic Reverse
10-01-2011, 23:39
Auu što sam toga naskido, dobro je došla ova tema :D

:)

Bartuc
11-01-2011, 00:10
Našao sam još jednu zanimljivu igru...

Unblock Me
- Gameplay video (tpN6psQ7BqU)
- logička igra gdje morate izbaviti blok iz labirinta.


S time da nije niti do koljena iPhone original verziji :(

Sickmanno1
11-01-2011, 02:52
Igre:


Asphalt 5 HD
- Gameplay video (YPpSOr7t5-4)
- Burnout verzija za Android. IMO puno zanimljivije i bolje od NFS Shifta

Splinter Cell Conviction HD
- Review Video (q_DjVIUneps)
- Splinter Cell za Android. Zanimljiv kao i PC verzija iste igre. Upravljanje poprilicno jednostavno.

Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles
- Gameplay video (ZR_1-TGPiIg)
- Assassins Creed koji se dosta razlikuje od PC verzije ali je isto tako dosta zanimljiv. U svakom slucaju nelosa igra.

Dungeon Hunter
- Gameplay video (LzZLFHTb0-0)
- Diablo klon za Android...prezakon :D

Bartuc
11-01-2011, 09:12
Napokon da netko slozi post kako spada :D Zvuci jako dobro,hvala. Kasnije updateam.

ezav
11-01-2011, 13:27
Sick nice game list :D

Bome ima i eye candy-a dosta i na Android :D

Bartuc
11-01-2011, 13:35
Da, snimio sam si Asphalt 5 preko Samsung Apps, nadam se da je full verzija i pritom besplatan (!? :D), igra zbilja odlično izgleda :pray:

playyy
11-01-2011, 15:40
jos od igara:

treba parkirat sto vise aviona/helice bez da se sudare

Air Control

video: dkp9pxYts_w

dobar FPS iz gamelofta, vuce na halo

N.O.V.A

video: dWEmLZTGs04&feature=fvw

Sickmanno1
11-01-2011, 16:52
Sick nice game list :D

Bome ima i eye candy-a dosta i na Android :D

Imas jos toga :D

Brothers In Arms® 2: Global Front
- Gameplay video (8TsGubwBc0Y)
- Tipični FPS, OK igra. Makar nisam je previse igrao da bi mogao suditi...

Gangstar West Coast Hustle
- Gameplay video (RIUqEFgJcp8)
- GTA Clone. Za ljuditelje GTA must have igra. Meni osobno suxxa kao i svaki GTA. Eh da i kontrole dosta suxxaju.

Hero of Sparta
- Gameplay video (LV993XME7mc)
- God od War za Android. Precool igra :D

UNO
- Gameplay video (wll9x-pxUHQ)
- Zarazni UNO u najboljoj verziji za Android ^^

Systematic Reverse
11-01-2011, 17:33
nesto mi je iPhone poceo zaostajati na listi :eyebrows:

RIDER32
11-01-2011, 19:09
neznam za vas ali ja rađe gledam u 24' monitor vec u 3,5 mobitel (od cega pola otpada na prste) 8)

Bartuc
11-01-2011, 19:16
Ha čuj, moj je 4" 8)


EDIT: Sad mi MOD kaže da Samsung NE mora biti rootan kako bi se snimale aplikacije koje zahtijevaju root!??!?!?!?!?!??! :D

Sickmanno1
11-01-2011, 19:44
To nisam znao :D

Jer ono dok imas aplikaciju koja se zove z4root jednostavno ti se neda provjeravat jel bi neka aplikacija radila bez rootanja ^^

Bartuc
11-01-2011, 19:58
Dungeon Hunter :pray: Jebeno izgleda, full mi se sviđa na prvi pogled. Sad snimam Hero of Sparta. Do jaja što imamo Gameloft na Androidu :pray:

Sickmanno1
11-01-2011, 20:05
Iskusaj obavezno FPS Nova. Halo kopija, ali grafa je ono prejebena i igra je precool...

Bartuc
11-01-2011, 20:20
Beautiful Widgets :pray: Drito kao HTC Sense na DesireHD, sve animirano :pray: Otključaš mob i dobiješ animiranu kišicu po ekranu, pre sexy :pray:


Budem snimio i NOVU... Na kraju neću imati mjesta za muziku :D Morati ću posebno kupiti SD samo za mjuzu xD



EDIT: Koja je najbolja aplikacija za Facebook? Croati je spomenuo Go!Chat... jel ima bolje od toga!? Vidim da ljudi baš i nisu pretjerano zadovoljni sa Official appom od Facebooka, kažu da je iPhone verzija daleko bolja!?

ezav
12-01-2011, 07:17
Damn te igre zgledaju dobro :D ...

I ja bi Galaksi S mobilini telefon :(

Bartuc
12-01-2011, 10:38
Našao sam je :pray:


Quick Settings
- Text Review (http://www.bestandroidappsreview.com/2010/01/top-android-app-quick-settings.html)
- fenomenalna aplikacija pomoću koje možete izvući najbitnije postavke 1 klik udaljene od vašeg Home Panela. Ono što je najbitnije, ima i "Mobile Data" opciju koja direktno uključuje i isključuje Data prijenos podataka. Preporuka!

Znači gotovo drito ono što mi je trebalo. Nije widget, ali mi je zato baratanje Data planom na dohvat prsta. Tako da kada isključim WiFi, mogu, a i ne moram ostati na netu ili surfati po bezbroj izbornika da dođem do Mobile Data izbornika :pray:

Bartuc
12-01-2011, 23:24
BUMP...



EDIT: Koja je najbolja aplikacija za Facebook? Croati je spomenuo Go!Chat... jel ima bolje od toga!? Vidim da ljudi baš i nisu pretjerano zadovoljni sa Official appom od Facebooka, kažu da je iPhone verzija daleko bolja!?



EDIT:S


Sad sam skužio da je Widget od Advanced Task Killera puno bolji od Shortcuta na njega :D Samo klikneš i pogasi sve što nije "excluded", jebeno :pray:

playyy
13-01-2011, 14:35
huhu, slucajno naiso na netu, 10 novih HDigara za android od gamelofta( par je vec ovdje navedeno)

obavezno pogledat na jutubu

http://www.theandroidphone.com/gameloft ... mes-94681/ (http://www.theandroidphone.com/gameloft-releases-10-new-hd-android-games-94681/)

Bartuc
13-01-2011, 16:06
Sad malo uspoređujem WinAMP i stock Music Player od Galaxy-a, oba su genijalna ali mislim da je stock Music Player bolji :D Ali zato WinAMP ima fora widget :D

PS: I da, stock ima equilizer, no to će valjda imati i WinAMP kad izađe iz bete...

croat1gamer
13-01-2011, 16:11
2 stvari:
-Go!Chat je app za fb chat, ne za sam pristup fejsu.
-Jesi probao ³ (cubed) player?

Niko Bellic
13-01-2011, 16:12
Imam jedno pitanje vezano za igre. Jesu li besplatne? Koliko sam cuo, MI HRVATI ne mozemo skidati aplikacije koje nisu. MOLIM INFO!

Bartuc
13-01-2011, 16:16
@croati, nisam i mislim da neću pošto mi je ovaj ugrađeni pre genijalan, čak ću obrisati WinAMP koliko sam zadovoljan ugrađenim :pray:

@niko, imaš PP!


EDIT: NOVA, ajme koja grafika i fluidan gameplay :shock: :pray:

Sgt. Bull
13-01-2011, 17:07
Bartuče, ako imaš kakve informacije za nabavljanje igara, pošalji i meni pp, neću ti zamjeriti. :P

Bartuc
13-01-2011, 19:30
Go Launcher
- Video Review (YKr69z1V_7U)
- custom launcher koji je vrlo prilagodiv i lagan za korištenje te od mobitela napravi čudovište. To bi Gwin-u dobro sijelo na X10 pošto nema Sense ili TouchWiz

Systematic Reverse
13-01-2011, 19:51
zelim i ja pp bartuce :(

playyy
13-01-2011, 20:21
Au dobar onaj splinter cell. Idem dalje isprobavat :)

Bartuc
13-01-2011, 21:14
Stavio sam bio Operu Mini 5.1.1 (možda sam fulao broj, ali uglavnom najnovija) i ne sviđa mi se. Uopće nema multi touch, a bome mi niti tap to zoom ne radi na PCP forumu :( A stavio sam je isključivo zato da štedim promet dok sam izvan WiFia. Budem pričekao neku noviju verziju.


Koji vi web browser koristite?



EDIT: Update...



Remote Droid
- Video (_RFa0rBltFc)
- pretvara vaše Droida u touchpad kao na laptopu. Apsolutni Must Have ako nemate bežični miš i lijena ste guzica poput mene da se dignete sa kreveta dok gledate filmove preko HDMI-a!

Sgt. Bull
13-01-2011, 22:33
Dink Smallwood HD
-Video (aDHQ17Gf34c)
- Legendarna igra iz '97. Jednom je čak bila i u Pcplayu. :)

Bartuc
13-01-2011, 23:16
Lol, upravo su se i stari i stara zarazili sa Angry Birds, jedva čekaju sutra da dođe nova seansa :D Stara rastura, igra je pre savršena :pray:

Sad smo došli na ideju da nađem aplikaciju koja na monitoru pokazuje što se radi na mobitelu, tako da 1 igra, a drugi gledaju preko HDMI-a na telki :rotfl:

RIDER32
13-01-2011, 23:56
Stavio sam bio Operu Mini 5.1.1 (možda sam fulao broj, ali uglavnom najnovija) i ne sviđa mi se. Uopće nema multi touch, a bome mi niti tap to zoom ne radi na PCP forumu :( A stavio sam je isključivo zato da štedim promet dok sam izvan WiFia. Budem pričekao neku noviju verziju.

Multi touch na operi nigdje nisam vidio, cak ni na iPhoneu.
A za ovo dabl klik za to moraš ugasiti/upaliti mobile view u opcijama opere.



Koji vi web browser koristite?

Prisiljen sam koristiti Operu ali inace nikad necu zaboraviti fenomenalnost Safarija <3

Opera uopce vise nije ono sto je nekada bila na non touch mobitelima, ovo je skroz druga prica, više lici na baladu. a bas bi se samo malicko mogli potruditi popraviti greske. Stvarno su jadni.

ezav
13-01-2011, 23:58
Dink Smallwood HD
-Video (aDHQ17Gf34c)
- Legendarna igra iz '97. Jednom je čak bila i u Pcplayu. :)

A ne , blast from the past .

Damn sada cem pol noci kopati kroz backup dvd-ove da najdem di je ...
Jedan od boljih klasicnih rpg-ova s vrlo dobrim crnim humorom :D

Bartuc
14-01-2011, 00:02
Ako stavim na mobile view, onda sve izgleda odvratno, zbilja su ujebali tu Operu. Čitam da je još dobar neki Dolphin Browser HD, a i jako puno ljudi koristi neki Steel Browser!? Trebao bi sutra baciti oko na oba, možda valjaju... Osim njih, tu su i službeni Firefox (Fennec) te Skyfire browseri, ali ljudi kažu da su više manje katastrofa i prepuni bugova...

RIDER32
14-01-2011, 00:13
da eo sad i ja bas probavam i bas je katastrofa, a mislim da je prije radilo. Na safariju je 100% radilo kako treba :D
Svakako dobro ispitaj alternative. Opera se dobrano debilizira.


btw jel znas kakvu alternativu sa Symbian S60? :D trpim ovu operu... -.-

Bartuc
14-01-2011, 00:15
Na žalost ne, mislim da je za Symbian Opera Mini vrh :D Možeš probati Skyfire i recimo defaultni browser. A Safari je pre savršen za mobitel, jedina mana mu je nedostatak flasha, ali to mu oprostim.

RIDER32
14-01-2011, 00:25
Ma isprobavo sam svašta... nedostatak flasha me najmanje boli. Nego živcira me što svaki puta kada maknem tipkovnicu sa mjesta di pišem mora neki kurton reloadat :?

probam naci taj skyfire :thumbs2:

Bartuc
14-01-2011, 12:29
Bacite oko na Dolphin Web Browser, izgleda FANTASTIČNO!!!!

reYXAERpdWQ


Puno intuitivnije od stock browsera ili Opere. Baš ću ga snimiti i isprobati :pray:



EDIT: Ajme koje SAVRŠENSTVO :pray:


Home Button :pray:
New Tab :pray:
Tab bar :pray:
Bookmark bar jedan potez udaljen :pray:
Fluidnost zoomanja i kretanja :pray:
Brzina browsanja :pray:
Razina customizacije :pray:
Eye Candy :pray:


Ovo je zbilja prokleto savršeno, bar za sada :pray:


Ozbiljno isprobajte, SIGURAN sam da će vam se svidjeti!!!!



EDIT 2:

Čitljivost texta :pray: Tko bi rekao da PCP forum izgleda tako loše na stock browseru naspram ovog browsera. Nevjerojatno!!!!

Niko Bellic
14-01-2011, 15:24
Pazi sta si rekao. Nemoj da se sad zaj**em s tim. Odoh na Market...

Bartuc
14-01-2011, 15:40
Nećeš, browser je fenomenalan, jedno 100x bolji od defaultnog, drito mu ne mogu naći manu!? :D Javi dojmove...


PS: Ja sam skinuo HD verziju, ali ne znam da li tebi odgovara ta verzija pošto imaš dosta nižu rezoluciju ekrana!?

Niko Bellic
14-01-2011, 18:14
Dobar. Lajkam.

Niko Bellic
15-01-2011, 10:10
Ljut sam u PM! Android i jebeni bluetooth. Sere li ga sere. Niti jedna aplikacija ne radi kako treba. Majmunski developeri retardirani nisu u stanju napraviti JEDNOSTAVNU APLIKACIJU koja radi! Symbian je miljama ispred Androida sto se tice slanja JEDNE JEBENE SITNICE RADI KOJE SE S ANDROIDOM ZAJEBAVAM OD JUTRA!
:kill: :kill: :kill:

Gwin
15-01-2011, 20:06
@niko Bluetooth file transfer app. Bt na xperiji sere nakon updejta, ovo mi je rijesilo problem
@bartuc. Ne radi kak treba. Nemres resajzat widget kak se spada. Ne skalira ga nego ga izreze i prikaze samo dio. Najocitije na photofrejmovima.

Bartuc
15-01-2011, 21:27
@Gwin, mislio sam da će ti odgovarati zbog mogućnosti dodavanja do 5 shortcuta u "taskbar".

Bartuc
16-01-2011, 14:20
Update


Smart Keyboard Pro
- Video Review (TIqRFeR16HA)
- Imate na odabir iPhone, Galaxy, Android, HTC i još GRO stilova tipkovnica. Ima nativnu podršku za HR jezik, količina customizacije je nevjerojatna, možete podesiti tipkovnicu do najsitnijeg detalja. Nešto fenomenalno. Standardne HTC ili GalaxyS tipkovnice se mogu sakriti iza ovog čudovišta!!!

croat1gamer
16-01-2011, 14:29
Bacite oko na Dolphin Web Browser, izgleda FANTASTIČNO!!!!
/cut

Volim te za ovo.

Sickmanno1
16-01-2011, 14:30
mVideoPlayer
- Moj omiljeni Video Player. Cita valjda sve zive formate i ima podrsku za sve subtitlove (srt, sub, txt...) ilitiga podnaslove : ))))

fear
16-01-2011, 15:18
Update


Smart Keyboard Pro
- Video Review (TIqRFeR16HA)
- Imate na odabir iPhone, Galaxy, Android, HTC i još GRO stilova tipkovnica. Ima nativnu podršku za HR jezik, količina customizacije je nevjerojatna, možete podesiti tipkovnicu do najsitnijeg detalja. Nešto fenomenalno. Standardne HTC ili GalaxyS tipkovnice se mogu sakriti iza ovog čudovišta!!!
Ljubim te u čelo Bartuce :*

Gwin
16-01-2011, 21:33
ima netko battery indicator koji prikazuje stanje baterije u postocima, ali u status baru na vrhu.. ??

Bartuc
17-01-2011, 10:41
ima netko battery indicator koji prikazuje stanje baterije u postocima, ali u status baru na vrhu.. ??

Možeš staviti program koji ti doda postotke, ali na novoj ikoni baterije na vrhu :D Na žalost ne postoji način da obogatiš stock ikonu sa postocima, a ovo se možda neće svakome svidjeti pošto je nekako bedasto imati 2 battery indikatora tray-u.

Battery Indicator Pro (http://www.appbrain.com/app/battery-indicator-pro/com.darshancomputing.BatteryIndicatorPro)
SysTray Monitor (http://www.appbrain.com/app/systray-monitor/systray.creafire.com)


Imaš i besplatnu verziju battery indikatora...



EDIT:


Andwobble2 (D7i75rj6J2s)S:rotfl: :pray: :pray: :pray:

Gwin
17-01-2011, 13:40
dobar battery indicator, thnx

omg na andwobble :D

KI KI
17-01-2011, 15:28
zanima me igre tipa x construction gdje radis mostove i tako ta sranja. pa ak zna netko

Bartuc
17-01-2011, 22:57
SoundHound
- Video Review (reH2gNFMbow)
- stavio sam ovo na preporuku MOD-a i program je zbilja odličan. Ista fora kao Shazam ali MOD kaže da bolje prepoznaje muziku. Meni je prepoznao sve (100%) strano za vrijeme "testiranja", ali na žalost ništa domaće. Čak je prepoznao pjevušenje u mikrofon, tako da, jebenica.


PS: Pod domaće mislim na Vatrogasce pošto ništa drugo nemam :rotfl: Ustvari, nije mi prepoznao niti Divlje Jagode (2 pjesme)...

croat1gamer
17-01-2011, 23:18
Mozda nemas dovoljno dobar glas? :)

Inace:
TubeMate
- Genijalno brz downloader youtube filmova. Podrzava skidanje u vise rezolucija i konvertiranje u mp3, ili direktni mp3 download (ova opcija na nekim mobitelima ne radi 100%)
In shorts (http://www.droidapps.org/tubemate-the-full-youtube-experience/)

Sgt. Bull
19-01-2011, 19:27
Treba mi neka aplikacija koja koristi gps, ne internet i gps već samo gps, bilo kakva i bilo koja - nije važno. Zavaljujem.

Bartuc
19-01-2011, 19:41
Ljudi strašno hvale iGo aplikaciju sa Navigo ili Navteq kartama (kažu da je Navigo bolja). Fora je u tome da si moraš skinuti karte (Navigo) i onda nema spajanja na internet. Eventualno ako ti je A-GPS uključen, ali to se da isključiti u postavkama navigacije ili postavkama telefona (znači isključiš A, tako da ostane samo GPS :D)...


EDIT: Ajde sad za ozbiljno, koje ste appove od svega ovoga stavili na svoje ljubimce? Ovo je moja lista!



Programi:

Advanced Task Killer Pro
Dolphine Web Browser
Smart Keyboard Pro
Fancy Widgets Pro
3G Watchdog Pro
Quick Settings
QuickOffice
Adobe Reader
Quadrant
SoundHound
IMDB
24 sata
Speedtest
Wifi Analyzer
Facebook for Android

Igre:

Dungeon Hunter
Hero of Sparta
Asphalt 5
NOVA
Krazy Kart
Fruit Ninja
Angry Birds
Angry Birds Seasons
Labyrinth
SliceIt
Jet Car Stunts
Unblock Me
Air Control

playyy
19-01-2011, 20:50
skini si i spiderman: total mayhem, jedina igrica sto sam ju bas preso na mobu (uz angry birds) :)= dobar je

edit:

za galaxy s jos dobro dode "Color Flashlight" jer nema ledicu iza. predobar je app. ikona je zuta lampica.
Kies air sa onog samsung appsa da ne moras mob spajat u komp neko preko wifija prebacis.
MSN talk (podrzava i multichatove i slanje fileova :o )

au upravo vidio kod frenda igra:

Rocket Bunnies
video : m0fuRys9plo

Svatko ko je gustao u angry birdsima obavezno probat, igra je FREE.

Sgt. Bull
19-01-2011, 21:12
@Bartuc:Hvala, ipak ću morati pričekati net.
OT:Lista:

Igre:
Abduction!
Angry Birds
Bonsai Bubble
Crush the Castle
Paper Toss

Programi:
Aldiko
Astro
Evernote (vidi Prey)
iLightr
mVideo Player
Prey (treba jebeni net -_-')
Relax and Sleep
Quick Office
ShootMe (ne treba rootan mob za SS)
Smart Tools (vjerojatno leti)

Što se tiče igara, malo boljih tipa SC i slično, jebeni mobitel ne podržava. Sranje :(

croat1gamer
19-01-2011, 21:35
Ima i teamviewer app. Preporuka.
Trenutno je beta, te se moze nabaviti sa njihove stranice. Verzija radi do 31.1., onda se mora obnoviti.
Mogu se pohvaliti da sam igrao Crysis na Androidu. :D

Systematic Reverse
20-01-2011, 00:53
Ja bas testiram dolphin hd, jeben je :)

Aral
22-01-2011, 19:25
Ant Smasher

klik (http://www.blisteredthumbs.net/2010/11/review-ant-smasher-for-iphone/)

Recenzija je za iphone, al imate verziju za Android. Morate drobit mrave koji trće po ekranu a pri tome pazit da ne pogodite pčelu. Brzo i zarazno!

Bartuc
22-01-2011, 23:33
Agenda Widget Plus
- Video Screenshots (fWHi1PCfavg)
- widget u različitim veličinama i sa odličnim nivoom customizacije koji po datumima pokazuje zadatke koje morate obaviti. Esencijalno ako ne volite koristiti mozak poput mene!

Neven <R>
23-01-2011, 01:31
Evo i ja sam postao androidaš pa da dodam nešto.

Grooveshark
- obična web inačica (http://listen.grooveshark.com/)
- aplikacija za streaming pjesama sa ogromnim izborom, besplatno

Niko Bellic
23-01-2011, 02:24
xG2fmxy4I58&feature=related

Bartuc
23-01-2011, 09:37
@Neven, kojega si kupio?

Neven <R>
23-01-2011, 12:15
HTC Wildfire mi je bio u budžetu.

Bartuc
23-01-2011, 13:09
Dobar je Wildfire, njega sam si svaki dan donio na stol i zajebavao se s njim. Da ima nešto višu rezu ekrana bio najbolji entry level Android, iako je i ovako meni draži i bolji od Optimusa ili x8.

Neven <R>
23-01-2011, 13:35
Zadnji mob koji sam imao je monokromatska nokia, pa je za mene u svakom slučaju mindblowing skok u tehnologiji. :P

Aral
24-01-2011, 16:55
Traffic Counter

Statistike vezane uz razgovore, sms, wireless i 3g promet. Ali to nije sve, imate pojedinačne statistike, po tjednima, danima, mjesecima, sve zajedno, grafove koji to prikazuju, imate čak i kolko je koja aplikacija pojema mb-a od reebota uređaja. Uglavnom, jako korisni programčići.

Uz to, postoji kao samostalna aplikacija te kao widget.

Bartuc
25-01-2011, 18:48
Naišao sam na zanimljivu aplikaciju koju gro ljudi hvali i diže u nebesa - Handcent SMS (W83-4cMBrjE&feature=related). Alternativa za ugrađenu messaging aplikaciju (SMS + MMS), puno više opcija, totalni eye candy itd. Budem je definitivno isprobao.

Gwin
25-01-2011, 22:40
telac.. pa to si mogao vidjet kod mene na screenovima prije deset dana ;D

handcent ftw

Bartuc
25-01-2011, 22:59
Jel uspori sistem nakon par dana? Neki se žale da ga dosta zna zagušiti. Ali full mi se sviđa, stavio sam iPhone temu i izgleda fino i elegantno. Posebno mi se sviđa što prikaže i "avatare" od ljudi s kojima se dopisuješ, a o POPup sistemu sa quick reply opcijom da ne pričam, PRE savršeno :pray:

Aral
25-01-2011, 23:12
Meni se čini da mi još brže radi sad kad sam ga nakrcao :) Instalirao ovo za poruke, idem chekirat postavke.

Bartuc
25-01-2011, 23:17
Da, tak je i meni bilo, kao da sve sjedne na svoje mjesto :D Možda ima superfetch, poput Win7 i Viste :D

Uglavnom, definitivno probaj recimo browsati i poslati si SMS sa drugog mobitela. Čisto da vidiš koliko je POPup bogom dana funkcija!

Neven <R>
25-01-2011, 23:23
Traffic Counter

Statistike vezane uz razgovore, sms, wireless i 3g promet. Ali to nije sve, imate pojedinačne statistike, po tjednima, danima, mjesecima, sve zajedno, grafove koji to prikazuju, imate čak i kolko je koja aplikacija pojema mb-a od reebota uređaja. Uglavnom, jako korisni programčići.

Uz to, postoji kao samostalna aplikacija te kao widget.
Meni ovo ne radi za WiFi i 3G.

Bartuc
25-01-2011, 23:25
Za 3G si probaj 3G Watchdog, odlična aplikacija.

Neven <R>
25-01-2011, 23:42
E to super radi, thx!

Aral
26-01-2011, 05:05
Neznam, meni sve radi. Inače, maknuo sam onaj custom sms, nije mi nešto, ima onaj iphone look kaj je totalno lame, nekak mi djeluje amaterski program. Ovo kaj dolazi sa htc-om mi je uber zakon, jednostavno, ima dost opcija i tak to. Znam da ima brdo tema, skinova i sl, al rađe ću ostat pri originalu...barem da neš bude originalno na mobu lol.

Bartuc
26-01-2011, 13:49
TVDroid
- Appbrain link (http://www.appbrain.com/app/tvdroid/ss.tvdroid)
- fenomenalan domaći program koji prati oko 270 TV postaja. Odaberete si kanale koje želite pratiti, poredate ih po redu kako želite i uživate u 100% točnom TV vodiču. Stavio sam si HTV 1 i 2, RLT, NovaTV, Discovery Channel, Animal Planet, TV1000, Nacional Geographic itd., apsolutno SVI točno prikazuju što se trenutno emitira i sljedeće 2 emisije. Osim toga, možete ući u pojedini kanal i vidjeti čitav raspored za 2 dana :pray: Program je oku strašno ugodan i 100% fluidan, ma must have :pray:

Aral
26-01-2011, 14:14
Stavio već, must have. Inače, otiđite na tvprofil, tam sve piše ^^

Bartuc
26-01-2011, 14:46
E, stavio sam GoLauncher umjesto LauncherPRO :pray: Puno mi se više sviđa, pogotovo zbog horizontalnog menua kakvog ima TouchWiz. Na njemu ću vjerojatno i ostati, full sam zadovoljan.


EDIT:

Evo našao sam usporedbu 35 različitih Launchera, Go rastura sa najvišom ocjenom (uz TagHome) :pray:

http://hubpages.com/hub/Droid-Home-Repl ... Comparison (http://hubpages.com/hub/Droid-Home-Replacement-App-Comparison)

Aral
26-01-2011, 16:24
Da, još se dvoumim koji da koristim. Fora je u svemu tome kaj ti svi launcheri ostaju sejvani, koji god da odabrali, ostat će vam položaji ikona i postavke ^^

edit: Omg, kolko je GoLauncher bolji, kak to nisam prije skužio :pray: Puuuuno više opcija ima a i ljepši je.

Bartuc
26-01-2011, 16:37
Ima manje opcija, ali su korisnije :D Mislim da je ovo must have za bilo koji Android mobitel :pray:

Aral
26-01-2011, 17:01
Hm, pa sad da ima manje :) U biti ima korisnijih i bolje raspoređenih. Fora je kad držiš dugo pritisak na ikonu u app draweru pa se ikone onak počnu trest, ko na iphoneu.

Koji program za uninstaliranje koristiš?

Bartuc
26-01-2011, 17:11
Uninstaller, nemam pojma čiji, ima ih gro ali ovaj se jedini zove samo Uninstaller :D


EDIT: Ali GoLauncher ima integriran uninstaller u sebi. Samo pridržiš ikonu i odabereš crveni X ako si u izborniku ili uninstall ako si na home panelu...

Aral
26-01-2011, 19:14
Da, to je super. I još ima nekaj, kad si na dijelu sa aplikacijama, onda jednu ikonu dovuci do druge i automatski ti stvori folder u koji možeš stavljat ikona kolko hoćeš, a isti se može i renameat. Kako zakon :pray:

Bartuc
27-01-2011, 10:37
Jel ima kakva Point 'n' Click Avantura za Androida?

Sgt. Bull
27-01-2011, 14:22
Ne znam da li je spominjana ova aplikacija
Widgetlocker
-Video (c0DrRuw69qc&feature=fvw)
-Omogućava modificiranje Lock Screena.

Aral
27-01-2011, 14:30
Da, fora je. Al mislim da je mene zezalo da nakon kaj ga tak otključam, onda mi se javi onaj moj standardni unlock te onda još pattern lock, pa sam odustao. Dobar mi je i ovaj kaj imam uostalom :)

Sgt. Bull
27-01-2011, 14:36
U tom slučaju /delete. Izvinjotina zbog mogućih problema :(

Systematic Reverse
27-01-2011, 15:13
lepo se popunila lista na prvoj strani :D

Bartuc
27-01-2011, 15:13
SpeedX 3D
- Gameplay video (7ct_oerph-o)
- stari moj koja zvijer od igre :D Kontrole i gameplay su jednostavno savršeno fluidne, igra je brza ko vrag i totalni gušt je izbjegavati ove prepreke. Zbilja me ugodno iznenadila.

Aral
27-01-2011, 15:38
Ludo, baš brza igra. Malo treba vremena da se priviknem na kontrole lol, odnosno naginjanje moba.

Eagle Nest

eGY125iTRdg

Znači, mene vam iskaču a vi u određenom vremenu trebate pogodit određeni broj. E sad, fora je u tome kaj te mete sve brže i brže iskaću, morate imat bogme dobre reflekse da bi prešli nivo.

Bartuc
27-01-2011, 18:46
Rocket Bunnies
- Gameplay video (J63fc8YvRvM)
- full zarazna arkadica gdje morate sa zekom posjetiti ostale planete i nahraniti druge zećeke :D Postane izazovno i full dinamično, prekrasna grafika i fluidan gameplay.

Doodle Jump
- Gameplay video (ee5Sdc74eYM)
- jebeno zarazno :D


EDIT:


SketchBook Mobile
- Video Review (LNjZ5BfMDZI)
- PRO alat za crtanje, jebenica!

Aral
27-01-2011, 18:53
Di ih nalaziš :pray: Crtanje rula.

edit: Ovaj program za crtanje je od Autodeska, predobro.

Gwin
27-01-2011, 19:46
oke. ja sam idiot. go launcher ex je genijalna stvar. ne znam kud sam gledao prvi put kad sam ga probao i izjavio da je los..
thnx bartuc

/sent from xperia x10 using better keyboard on dolphin browser.

Aral
27-01-2011, 20:18
/sent from xperia x10 using better keyboard on dolphin browser.
:pray:

Inače, Rocket Bunnies su praktički najbolja igra kaj sam imao prilike igrat na mobu. Plus, grafički izgleda stvarno super.

playyy
28-01-2011, 00:22
moje postove ni ne citate :(

kad sam posto za roket bunnies...

Bartuc
28-01-2011, 00:42
Vidi stvarno, valjda nisam vidio pošto si editirao post pa sam preskočio preko toga. Sorry.

Bartuc
28-01-2011, 10:37
Gun Bros
- Gameplay video (UJxPYmwa_dI)
- trenutno je u Beti, ali uskoro bi morala izaći full verzija. Igra će biti brutalna, uopće ne sumnjam u to :pray: :pray:

Aral
28-01-2011, 11:42
WiFi File Explorer PRO
klik (http://www.appbrain.com/app/wifi-file-explorer-pro/com.dooblou.WiFiFileExplorerPRO)
Kako dobar program; instalirate ga, dobite malu ip adresu koju upišete u adress bar u browseru na kompu i spojeni ste na svoj mob. Nema više potrebe za spajanjem kabela niti ičeg, možete downloadat bilo koji fajl s moba, gledat slike, "uploadat" fileove na mob, brisat, kopirat, moveat...ma sve :pray: Kad pokrene program, samo ga pustite da se vrti u pozadini dok vam treba. Fenomenalna stvar.


Remote Desktop Client
klik (http://www.appbrain.com/app/remote-desktop-client/com.xtralogic.android.rdpclient)
ZOMG :pray: Kratko i jasno: remote desktop s moba na komp. Pokrenete, upišete ip adresu, user i pass (ako imate), i rokaj. Kak mičete prstom po ekranu, tako se miće i strelica, preopako i prebolesno. I kaj je najbolje, letiiiii.


Full Screen Caller ID
klik (http://www.appbrain.com/app/full-screen-caller-id/com.androminigsm.fsci)
Full korisna stvar, stavite nečiju sliku da vam bude preko cijelog ekrana, a dolje su samo answer i cancel gumbovi, stvarno promijeni izgled kad vas netko zove a i znate odmah tko je po slici. Samo nemojte stavljat neku kompromitirajuću sliku svoje cure/žene da ne bi bilo nismo znali ak netko vidi :)

@Bartuc: Majku mu, kako dobra igra :pray:

fear
30-01-2011, 12:53
NoLed
Video (u-gIiqBHnxE)
Za sve Galaxy vlasnike ovo je must have. Ako vam je tlaka svaki puta stiskati powe gumbić kako bi provjerili imate li propuštenu poruku ili poziv preporućam ovaj app.
On jednostavno prikazuje notification ikonu ( poziv, poruka...) na ekranu dok je ugašen (ekran ne:))
My pic:

http://img257.imagevenue.com/loc419/th_88439_SC20110130_122312_122_419lo.jpg (http://img257.imagevenue.com/img.php?image=88439_SC20110130_122312_122_419lo.jp g)

Aral
30-01-2011, 13:07
A kak prikazuje dok je ekran zgašen? :)

Moj htc hvala bogu ima ledicu koja blinka ako imam kakav notification.

fear
30-01-2011, 15:54
A kak prikazuje dok je ekran zgašen? :)

Slika gore :wink:

RIDER32
30-01-2011, 16:15
lol pa ako je ekran zagašen onda nemože ništa prikazivati.

fear
30-01-2011, 16:18
Ekran samo želi da mislite da je ugašen, ali on ustvari radi...... ugašen.

RIDER32
30-01-2011, 16:25
aha ok sve si mi pojasnio... pro.

fear
30-01-2011, 16:27
Ma nema problema :wink: ,
also, Bartuc skužaj na spamu, još sam si haj.

Bartuc
30-01-2011, 16:52
Ne znam da li to taj program nudi više modova, ali vidio sam bolju verziju od ovoga. Verziju koja ti u lijevom kutu upali samo 1 pixel i svakih par sekundi ga pomakne za jednu ledicu da ne dođe do burnouta ledice.

fear
30-01-2011, 17:00
Ovdje se ikona miče po ekranu svaku sekundu, ili možeš odabrati interval u kojem će ti notifikacija blinkati, također možeš birati velićinu ikona, boju ikona.
Postoji slična aplikacija koja pali samo back tipku i onu lijevu (damn zaboravih kak se zove)
BLN control link (http://www.appbrain.com/app/bln-control-free/neldar.bln.control.free)
Nego koji je to app koji si ti vidio?

Bartuc
30-01-2011, 17:37
EDIT: WTF, neće mi link kopirati niti prepoznati, prekopiraj ovo u address bar...



http://androidheadlines.com/2010/07/samsung-galaxy-s-–-no-led-no-fear.html

fear
30-01-2011, 20:42
EDIT: WTF, neće mi link kopirati niti prepoznati, prekopiraj ovo u address bar...



http://androidheadlines.com/2010/07/samsung-galaxy-s-–-no-led-no-fear.html
:rotfl: Nego jesi li primjetio da je to ista aplikacija o kojoj sam ja pričao, čak se i zove isto :rotfl:

Gwin
30-01-2011, 23:22
geeks..
treba mi widget koji će mi služit kao podsjetnik..

daklem, da na ekranu imam neš slično post-it naljepnici, ali da unutra mogu upisivat jednu ili više zabilješki.
scrollat, listat, nije bitno.. da funkcionira ko policijski notes :D

Niko Bellic
31-01-2011, 08:46
Gwin, to ti mi HTC-ovci imamo za skinut preko widget izbornika od mobitela, a zove se HTC Notes. Odlican je! Probaj vidjeti postoji li mogucnost da ga stavis na svoj SE.

Meni treba nekakav full screen kalendar widget koji prikazuje zabiljeske i sve ostalo za aktualni datum i koji se kad pomaknes prst gore ili dolje pomice za jedan datum unaprijed ili unazad, ali se cim ga "ugasim" vraca na aktualni datum.

Znaci nesto kao list papira na kojem gore na vrhu pise datum, ispod su zabiljeske i sve ostalo, a pritiskom na menu mogu npr. upisati za koji datum zelim pregledati zabijeske i ostalo, tako da ne moram uvijek manualno listati datum po datum.

Postoji li takvo nesto? Pomozite bratjo mila (iz Cavoglava)!

Aral
31-01-2011, 09:45
Zedge Ringtones & Wallpapers (http://www.appbrain.com/app/zedge-ringtones-wallpapers/net.zedge.android)

Jedna od najpopularniji stranica na svijetu od sada kao aplikacija na vašem mobitelu, odabere wall ili ringtone i to je to, nemorate više skidat s neta pa onda na mob.

Bartuc
31-01-2011, 16:26
Zedge Ringtones & Wallpapers (http://www.appbrain.com/app/zedge-ringtones-wallpapers/net.zedge.android)

Jedna od najpopularniji stranica na svijetu od sada kao aplikacija na vašem mobitelu, odabere wall ili ringtone i to je to, nemorate više skidat s neta pa onda na mob.

Pre savršena aplikacija, evo i video review - bW8XTmzx ... r_embedded (bW8XTmzxtO8&feature=player_embedded)

Čisti MUST HAVE :pray:


EDIT: E, već pol sata se smijem sa starime na ringtonove. Fakat ima fenomenalnih :rotfl: :pray:

Aral
02-02-2011, 10:48
City Racer

http://i1141.photobucket.com/albums/n597/divergent192/screenid604322499900704918i2.jpg

Furate iz top down perspektive auto kroz grad, pretićete automobile tiltanjem moba te se sukobljavate sa bossovima. Fora.

fear
05-02-2011, 20:46
Daj mi preporucite dobru aplikaciju za pristup galaxy-a računalu preko wifi-a, sharanje i tako to.
zahvaljujem

playyy
06-02-2011, 11:27
kako je aral bio preporucio, stavrno odlican app, i za s PC-a na mob i obratno.

wifi file explorer

fear
06-02-2011, 12:15
Damn kak mi je to promaklo.
tnx

Aral
08-02-2011, 15:05
3D Bio Ball HD (http://www.appbrain.com/app/3d-bio-ball-hd-free/com.arbstudios.bioballfree)

Luda igra, skinite je free sa AM-a.

Aral
10-02-2011, 10:02
Forbidden Brakes

http://s2.appbrain.com/screen?id=-8601771431172166230&i=1http://s2.appbrain.com/screen?id=-8601771431172166230&i=2


Forbidden Brakes is the funniest, most incredible arcade car racing game in the android world, as affirmed by a recent statistic study that we just made up! It sports more than 6 unique tracks (actually 7) and more than 5 (actually 6) different championships, one more challenging than the other, with an old-style, top-down and easy gameplay. Race in different settings, from urban to desertic, and beat your agressive opponents with just one rules: forbidden brakes!

Bolja fizika nego u današnjim igrama na kompu :pray: Nema kočenja, samo skrećete i to je to, baš zabavno.

fear
10-02-2011, 11:49
Samba (http://www.appbrain.com/app/samba-filesharing/com.funkyfresh.samba)
Odlična aplikacija za share-anje preko wifi-ja, jednostavnije od ovog vjerujem ne ide.
Zahtjeva Superuser dozvolu (root)

Bartuc
10-02-2011, 13:14
Updateao sam listu sa prethodne 3 stranice.

I da, Samba je MUST HAVE. Mapirao sam si sd karticu tako da je vidim kao disk drive i u MyComputeru i u Total Commanderu. Puno bolje od WiFi File Explorera pošto nije web based već se bazira na direktnom wireless networkingu.

PS: Kako ugasite WiFi, gasi se i program, kako upalite WiFi, automatski je mobitel spreman za prijenos podataka pošto se i program pali sa WiFi-em (može se disableati nakon korištenja, ali ovako je bolje)...

Aral
10-02-2011, 18:54
Slična stvar kao Samba, zove se MyPhoneExplorer Client (http://www.appbrain.com/app/com.fjsoft.myphoneexplorer.client).

Instalirate klijent putem android marketa, otiđete na sajt od developera i skinete aplikaciju na komp, pokrenete, spojit preko wifi-a ili usb-a, možete pregledavat poruke, pozive, syncat, fileove brisat, uploadata, čak i brisat aplikacije i sl, uglavnom ovo je jedan nivo iznat wifi file explorera. Tko nema rootan mob, jako koristan program, a i bolji mi je od htc programa za sync.

Bartuc
10-02-2011, 19:03
Fora je što sa Sambom ne moraš imati klijenta na kompu, vidiš si mob kao što vidiš drugi komp ako ste bežično umreženi. Bez ikakvih priprema i podprograma.

Aral
10-02-2011, 19:35
Da, znam. Al ovo je za ljude koji nemaju rootan mob ;) Još uvijek tražim aplikaciju koja je slična sambi a da nemoraš imat rootan mob.

Inače, sredio sam najmegaawesum stvar od kad imam mob; RealVNC VNC Viewer na mobu, plus Enterprise Edition VNC na kompu, tj. server, pokrenete apk na mobu i imate remote desktop, najbolji remote preko moba koji sam vidio. Odlično je kaj se monitor ne gasi, nego ono kaj vi radite na mobu, to se vidi i na monitoru, te obrnuto. Ono, sjedim na trosjedu i puštam si filmove, muziku i sl., konačno imam daljinski za komp :pray:
Druga stvar je kaj se preko 3G-a mogu spojit na komp gdje god da se nalazim, otiđem van, sjetim se da trebam nekaj napravit, skinut s neta ili slično, spojim se i bok. Uglavno, predobro.

Bartuc
10-02-2011, 20:26
Jesi ti dobio TV-Out kabel sa DesireHD? Ja nisam uz GalaxyS, a ovaj od Nokie mi ne radi :(

Aral
10-02-2011, 20:44
Nisam dobio :( Jel ima to za kupit?

Evo još nečeg, Android Audio Profile (http://www.appbrain.com/app/android-audio-profile-(free)/org.thinkjava.profilerfree), te igre, Mega Jump (http://www.appbrain.com/app/mega-jump/com.getsetgames.megajump)Si Super Dynamite Fishing (http://www.appbrain.com/app/super-dynamite-fishing-free/com.hg.dynamitefishingfree), provijerite ako vam se sviđa.

edit: I ovo, Gallery 3D (http://www.appbrain.com/app/gallery-3d/com.cooliris.media). Fenomenalna galerija.

fear
10-02-2011, 21:22
Jesi ti dobio TV-Out kabel sa DesireHD? Ja nisam uz GalaxyS, a ovaj od Nokie mi ne radi :(
Meni od Nokie 5800xm radi.
Kabel se može inače kupiti u svakoj malo bolje opremljenoj trgovini i košta kakvih 30-ak kuna ili manje.

Sgt. Bull
12-02-2011, 23:30
TVDroid je apsolutni WIN :pray:

Bartuc
12-02-2011, 23:43
Ja sam neki dan skužio da možeš pridržati prst ne samo na zaglavlju gdje piše ime kanala da vidiš tv raspored seljedeća 2 dana, već da možeš držati i ime emisije/filma i pokaže ti radnju emisije/filma i možeš jednostavno kliknuti na zvono da te alarm podsjeti da ne zaboraviš pogledati ono što želiš. Otvoriš sve emisije/filmove kroz sljedeća 2 dana i svima koje te zanimaju daš alarm :D

Program je pre savršen.

Niko Bellic
13-02-2011, 00:05
...tv raspored...
Daj Bartuc, pa zar ti fakat gledaš TV? Odi radije radi nešto korisno ili odspavaj tih par sati. TV je OUT i to TOTALNO...

Sgt. Bull
13-02-2011, 00:30
Gmote
Appbrain (http://www.appbrain.com/app/gmote-2-0/org.gmote.client.android)
-Odličan programčić koji omogućava kontrolisanje medije na kompu preko moba ili obrnuto. Preporuka definitivno.

Aral
14-02-2011, 09:12
Odlična notes aplikacija, sa widgetom, reminderom i sl, čisto i jednostavno.
Mobisle Notes - To do (http://www.appbrain.com/app/mobisle-notes-to-do/mobisle.mobisleNotesADC)

Bartuc
14-02-2011, 10:14
Kako izgleda widget?

Aral
14-02-2011, 11:41
U obliku notesa, možeš birat veličinu te ako ima više stavki na njemu, onda kad klikneš na njega pojavi se kvačica da je to riješeno, direktno na widgetu. Plus, ima alarm reminder tj. notification što mi je full korisno pošto ja nemogu živjet bez tih podsjetnika.

Vidi pa probaj, niš te ne košta :)

Aral
14-02-2011, 17:44
Evo nešto zabavno, Androidify (http://www.appbrain.com/app/androidify/com.google.android.apps.androidify).
:)

Neven <R>
14-02-2011, 20:21
Evo jedna za studente - app koji provjerava stanje na x-ici i ispisuje zadnej račune

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=30313

Aral
15-02-2011, 08:57
Plasma Lamp (http://www.appbrain.com/app/plasma-lamp/pl.idreams.PlasmaLamp)
Provjerite :pray:

Aral
17-02-2011, 14:25
Skyfire (http://www.skyfire.com/)

Owna sve trenutne mobile internet browsere na tržištu :pray: Što se mene tiče, ima baš sve ono kaj mi treba, izgled, brzinu, predobre bookmarske, pamćenje šifri kak treba, integracija sa fejsom i sl, jednostavno fenomenalno. I po istraživanjima zadovoljstva usera, taj browser je isred svih. Čak ima i search stranice ko na operi :pray:

Bartuc
19-02-2011, 12:50
Sad mi je čovjek na PCE spomenuo app po imenu Snap n Go, ljudi moji :shock: :pray: :pray:

Video govori više od riječi... Jednostavno se nemrem prestati diviti ovom čudu :D Pray smajli overload...


EDIT: Za one kojima se ne da gledati filmek... Snimi se app na mob i app na komp. Uslikaš sliku sa mobitelom iz web browsera na kompu i downloada ti se ta slika na mob. Isto sa muzikom ili textom. Radi u oba smjera :D


PRd_v9Yo-ucS:pray: :pray: :pray:

TBA6w9GLSIg&feature=relatedS:pray: :pray: :pray:

Aral
19-02-2011, 13:06
Ne kužim točno poantu programa, uslikaš i onda ti se downloada na komp jel, to si htio reć? I di uopće ima te aplikacije?

I da, probajte Pulse, fenomenalan news reader.

Gwin
19-02-2011, 13:10
ne kužim.. to je za ekipu koja je prelijena napravit "right click- save target as --" odnosno "copy to folder"

mislim stvarno.. mobitel vam je ionak spojen kablom..

Aral
19-02-2011, 13:11
Kakav kabel, to je old skul. Wi Fi rula :D Kabel je jedino za punjenje.

Bartuc
19-02-2011, 13:17
Kak ne kužite!? Znači da recimo na kompu browsaš slike i naiđeš na sliku koja ti se sviđa. Ne moraš je saveati na disk pa seliti na mobitel, već jednostavno uslikaš tu sliku sa mobitelom i pokrene se auto download na mobitel onoga što si centrirao sa nišanom. To ne mora biti web surfanje, možeš uslikati file na kompu, možeš uslikati text na kompu itd.

U suprotnom smjeru, otvoriš folder na kompu, odabereš file na mobitelu i uslikaš otvoreni folder u koji se automatski sprema ono što šalješ iz mobitela - bilo slika, muzika ili video...


Ako to nije genijalno, ne znam što je :D I otkako je Sambe, više ne postoji USB spajanje na komp. Ljepše mi je wifijem prenjeti file nego spajati mobitel na par minuta. Znam da Li-Ion voli periodička punjenja, ali baš i nisam ziher da voli punjenje od 2-5 minuta koliko traje file transfer!?

Gwin
19-02-2011, 13:18
ah, da.. svi imamo wlan doma.. zaboravio sam..
sorry.. ali ja imam lan kablove instalirane u zidu :D

a ovo je glupost. brže mi je spojit usb kabel nego snapshotat ekran..

Bartuc
19-02-2011, 13:22
E da, ima caka, ovo je app za Samsung mobitele :D

Aral
19-02-2011, 13:29
A, kužim sad foru, zanimljio. Također, pizdo, tu daješ appse i onda je samo za Samsung :-x

Bartuc
19-02-2011, 13:31
Mislim da je za Samsung ali nisam ziher!? Fora je u tome što ga nema na Android Marketu već pod Samsung Apps marketu. Tako da, nemam pojma!?

Evo ti download link ako želiš probati - http://www.divshare.com/download/13224846-29f

Aral
19-02-2011, 14:06
Ne radi :(

Sickmanno1
19-02-2011, 16:38
Kako kasnis Bartuce sine :D

Bartuc
19-02-2011, 23:06
Danas me kolega pitao ime aplikacije koja se integrira u kameru i kada slikaš svijet oko sebe, slikaš ga kao da je kamera pod lsd-om... istakne samo crte lica i objekata u sexy bojama tako da slike izgledaju abstraktno.

Se netko susreo sa time? Vidio sam sliku kakvu je uslikao i izgleda odlično, ali obrisali su aplikaciju (sa testnog Galaxy Tab-a) i zaboravio je kako se zvala.

Aral
20-02-2011, 15:01
Poznato mi je, al neznam kak se zove.

CamScanner -Phone to Scanner (http://www.appbrain.com/app/com.intsig.camscanner)
combo pray :pray: :pray: :pray:
Uglavnom, s ovim vam više netreba scanner, uslikate, trimmate, picture enhance takav da je slika fenomenalna, u kombinaciji sa flashom ovo je zakon. Dobite čisti dokumente ako trebate neš takvo, možete importat u pdf, uploadat na npr. dropbox, google docs i sl, uglavnom fenomenalna aplikacija u kojoj je sve brzo i jednostavno. Kolko sam skužio, program čak i ima rotiranje slike u 3d-u, u slučaju da ste slikali iz malo drugačijeg kuta, program sve prilagodi. Ima free i paid verzija.

Aral
23-02-2011, 12:05
Motion Fart (http://www.appbrain.com/app/motion-fart/com.madrabbit.motionfart)

LOL

Aral
02-03-2011, 21:21
Chekirajte photobucket app, mozete se direktno spojit na svoj photobucket acc i radit cuda, slikat, uploadat i sl. Picasa tool slicna stvar, samo preko gugl acca.

Assasin`s
03-03-2011, 00:55
Jedva čekam da uzmem Android mob,ali nažalost mogu si priuštit samo LG GT540,ali kolko sam čuo vrti ove aplikacije bez problema. Čak ni igre nebi trebale bit problem(jedini problem je što nema multitouch)

Bartuc
03-03-2011, 01:02
Kad smo kod mulitoucha, Fruit Ninja možeš igrati sa svih 5 prsti odjednom :pray: :rotfl: Ustvari ne znam da li je kod svih uređaja tako, ali GalaxyS podržava do 5 multi-touch točaka!? Probao sam, efikasno je dok god ne naiđe bomba xD

Assasin`s
03-03-2011, 17:02
Evo čitam na BUG-u (http://www.bug.hr/vijesti/virusi-trojani-androidu/107138.aspx)Sda su navodno neke aplikacije virusi i trojani.
Falling Down
Super Guitar Solo
Super History Eraser
Photo Editor
Super Ringtone Maker
Super Sex Positions
Hot Sexy Videos
Chess
下坠滚球_Falldown
Hilton Sex Sound
Screaming Sexy Japanese Girls
Falling Ball Dodge
Scientific Calculator
Dice Roller
躲避弹球
Advanced Currency Converter
App Uninstaller
几何战机_PewPew
Funny Paint
Spider Man
蜘蛛侠

RIDER32
03-03-2011, 17:18
uups... cini se da se andorid upravo pokazao kao vrlo nesigurna platforrma... google se mora pod hitno riješiti ovakvih problema i propusta.

Bartuc
03-03-2011, 17:41
Nemre dok god nudi podršku instalacije third-party appova koji nisu digitalno potpisani, što je ujedno i najveća prednost Androida kao open-source platforme. Treba paziti što se instalira i prvo proučiti app (review i sl.).

RIDER32
03-03-2011, 17:47
Mislio sam na to da mogu kontrolirati šta stavljaju na tržnicu i ponuditi nekakav antivirus (i ostralo što spada pod to).

Bartuc
03-03-2011, 20:53
Pa imaš AVG antivirus za Androida - http://www.androidzoom.com/android_appl ... g_dpa.html (http://www.androidzoom.com/android_applications/communication/antivirus-free-avg_dpa.html)

Ono što je najbolje, nudi "zaštitu od krađe". Iliti lociranje uređaja pomoću GPS-a, remote zaštitu podataka itd.

Aral
03-03-2011, 21:17
Lol, instalirao sam si torrent program, za skidanje istih, ko na kompu sam se skida na mob xD Fora stvar.

RIDER32
03-03-2011, 23:59
Bartuc - pa eto onda valjda on može rješiti te viruse? :D

Aral - skineš HD film od 15GB direkt na mobitel :P imam to na 5800... ^^

Systematic Reverse
04-03-2011, 13:38
Evo čitam na BUG-u (http://www.bug.hr/vijesti/virusi-trojani-androidu/107138.aspx)Sda su navodno neke aplikacije virusi i trojani.

Spider Man


noes!

Bartuc
06-03-2011, 16:56
Ovo izgleda full sexy, sad ne stignem, ali sutra ću definitivno isprobati - http://www.appbrain.com/app/widgetlocke ... dgetlocker (http://www.appbrain.com/app/widgetlocker-lockscreen/com.teslacoilsw.widgetlocker)

Aral
06-03-2011, 17:31
Jučer stavio 2.0 RC2 verziju, zblockalo mi mob, nisam ga više mogao otključat ni niš, poludio. Na kraju sam ga nekak jedva sredio, vratit ću se na verziju niže jer sam to koristio čim sam dobio mob al me nije nešto impresioniralo. Možda dam drugu šansu, tad sam još bio zelen :)

Bartuc
06-03-2011, 18:58
Hmm, znači rađe ne?

Aral
06-03-2011, 19:36
Zadnja official verzija radi, ova 2.0 je tek u RC verziji. Može bit da je nekaj meni sralo pa ono. 1. nešto verzija radi bez problema, koristan app, isprobaj.

Niko Bellic
06-03-2011, 23:38
Bartuc kralju ti si za medalju!

:bravo:

Upravo sam si složio opaki setup. GO Launcher EX > 3 glavna ekrana > 20 najvažnijih ikona u izborniku s aplikacijama i to je to. Sutra ću staviti slike, pa da vidite šta je full jednostavan i funkcionalan setup. Ona opcija za skrivanje aplikacija koje ne koristim je nešto prefenomenalno!

Aral
07-03-2011, 04:59
Kaj nisi ti rekao da su ti launcheri bezveze? :) Btw. korisit ADW, daleko puta ljepše, a sa Honeycomb temom owna sve trenutno vani.

Niko Bellic
07-03-2011, 07:19
U neku ruku i jesu bezveze i fali mi pun **rac korisnih HTC widget-a, ali malo promjene nikome ne skodi. Vidjet ces kada danas stavim slike. Imam od ikona samo ono sto koristim i napokon nemam vise NIGDJE naziv programa ispod ikone, a to sam zelio maknuti vise od icega.

Aral
07-03-2011, 08:51
Ok, super. Ja isto stavim kasnije ;)

Aral
10-03-2011, 08:17
Dolphin Browser™ Mini, došla nova verzija, stavite obavezno, rula HD sam tak :pray: Fakat je browser zakon.

cham3leon
10-03-2011, 09:01
Glavno da Apple zabranjuje zamjenske browsere za iPhone kako bi svi koristili osrednji Safari. Ne znam kako su pustili Operu, ali ta verzija koju su i pustili je izgleda namjerno osakaćena da bi se stvorila iluzija o premoći Safarija. Preloše.

Aral
10-03-2011, 10:01
Da, baš šteta. Da samo znaš kakvih fenomenalnih browsera ima na androidu, biraš kaj hoćeš.

Bartuc
10-03-2011, 10:19
Dolphin Browser™ Mini, došla nova verzija, stavite obavezno, rula HD sam tak :pray: Fakat je browser zakon.

Po cemu je bolji od HD? Kaj nosi novoga?

Aral
10-03-2011, 13:31
Redizajniran je meni, onaj je totalno bio retardiran u HD, zato ga i nisam koristio, brži je, ljepši...bla bla :)

Bartuc
10-03-2011, 13:46
Meni!? Pa to se niti ne koristi :D Bum vidio, moram probati i njega i Miren, mada sam pre zadovoljan sa HD.

Aral
10-03-2011, 14:14
Ja koristim za neke pizdarije i tako :) Uglavnom, meni je bolji od HD-a.

The Boz
10-03-2011, 15:02
Kupio Galaxy Europu, tako da je ova tema sad i meni zanimljiva.

Bartuc
10-03-2011, 15:07
Koliko si dao za njega? Si zadovoljan?

The Boz
10-03-2011, 15:38
U Nodnolu me koštao 60 funti, dakle ~550 kuna :D
Za sada sam zadovoljan, jedino mi je prazna baterija pa moram sad u grad kupit punjač. Angry Birds su zakon :p

RIDER32
10-03-2011, 16:18
Glavno da Apple zabranjuje zamjenske browsere za iPhone kako bi svi koristili osrednji Safari. Ne znam kako su pustili Operu, ali ta verzija koju su i pustili je izgleda namjerno osakaćena da bi se stvorila iluzija o premoći Safarija. Preloše.
po cemu je osakačena?

Bartuc
10-03-2011, 16:35
jedino mi je prazna baterija pa moram sad u grad kupit punjač.

Ček ček... wtf? :D

The Boz
10-03-2011, 16:47
Imam punjač za UK mrežu.

RIDER32
10-03-2011, 17:24
napuni ga na komp ako možeš ^^

cham3leon
10-03-2011, 17:46
Glavno da Apple zabranjuje zamjenske browsere za iPhone kako bi svi koristili osrednji Safari. Ne znam kako su pustili Operu, ali ta verzija koju su i pustili je izgleda namjerno osakaćena da bi se stvorila iluzija o premoći Safarija. Preloše.
po cemu je osakačena?

Radi slabašno i relativno sporo i ne podržava rezoluciju Retina displeja. Opera koja svoje proizvode uvijek dotjera do krajnjih granica i redovito izdaje updateove bi sigurno već popravila sve to da može.

Bartuc
10-03-2011, 18:27
napuni ga na komp ako možeš ^^

Zar nije lakše skinuti c-rack da radi bez punjača :P

Aral
10-03-2011, 20:46
Charlie Sheen Soundboard (http://www.appbrain.com/app/charlie-sheen-soundboard/com.twisteddevicessounds.charliesheen)

:pray: :pray:

RIDER32
10-03-2011, 23:58
Radi slabašno i relativno sporo i ne podržava rezoluciju Retina displeja. Opera koja svoje proizvode uvijek dotjera do krajnjih granica i redovito izdaje updateove bi sigurno već popravila sve to da može.
Radi brzo i jako slicno kao i na 5800. Na 3G se sporo pokrece a na ostalim ajfonovima neznam.
na iOSu radi cak i stabilnije iz mog iskustva. Sve ostalo je gotovo isto (osim onoga nestajanja slova na iOSu)
Za retinu neznam, ali za ovo "do krajnjih granica" se nimalo neslažem...

Na kraju krajeva Safari je i bolji od Opere...


Zar nije lakše skinuti c-rack da radi bez punjača :P
Je ali se ovdje nesmije pricati.. ili smije :P

cham3leon
11-03-2011, 09:50
Kad si firefox n00b. Safari nije bolji od Opere, ali kad mi tako šteka i ne mogu zumirat ko čovjek onda koristim Safari, šta ću.

Aral
11-03-2011, 09:58
Zanimljivo je da kod mene Opera radi tako super mega turbo brzo i savršeno da to ne vjerujem. Neki drugi browseri baš i nisu tak, tipa Miren i sl. Ajde, Dolpinh je malo brži pa se može s njim radit; glupo je kaj opera ne podržava flash al kaj je tu je, zato koristim dolphin koji fakat rastura. Uz sve te browsere, Safari ne bi ni pogledao.

RIDER32
11-03-2011, 23:43
Kad si firefox n00b. Safari nije bolji od Opere, ali kad mi tako šteka i ne mogu zumirat ko čovjek onda koristim Safari, šta ću.
Nisam imao ni F od firefoxa na ajfonu, a na kompu skoro svakodnevno koristim Operu kao second browser.
A Safariju mi nikada nije nestao text koji sam napisao i netreba mu do prekosutra da se pokrene nego otvori zadnje gledanu stranicu iste sekune. Jedino su bilo lame one kockice kada vrzo scrollam pa neotvori sve odmah.

Sad da cujem tvoje mišljenje zašto je Opera bolja od Safarija? :)

playyy
12-03-2011, 16:30
mislim da ovom nije mjesto u android podforumu

RIDER32
12-03-2011, 18:57
Ovo nije android podforum nego android tema, a rasprava je slucajno krenila... :)

Niko Bellic
12-03-2011, 23:57
Čekirajte ovo... >> http://techcrunch.com/2011/02/28/chomp-android/

downforce3d
13-03-2011, 16:22
Ima li tko kakvu preporuku za backup program za galaxy S i da ne zahtijeva root? Sutra bi trebao updateat mob pa da mogu backupirat TWisepilot.

Aral
19-03-2011, 11:08
Guerrilla Bob (http://www.appbrain.com/app/guerrilla-bob/com.angrymobgames.guerrillabob)

Aaaaa, zakon :pray:

Aral
20-03-2011, 22:20
Photile Live Wallpaper (http://www.appbrain.com/app/photile-live-wallpaper/com.joko.photile)

Assasin`s
27-03-2011, 13:58
Firefox 4 Mobile (i8c6PbL2SQQ&feature=player_embedded)

Karlo_from_Bjelovar
27-03-2011, 21:38
Zar nije lakše skinuti c-rack da radi bez punjača :P
Je ali se ovdje nesmije pricati.. ili smije :P
sve dok to pričanje ne ukljucuje installanje appova koji se placaju, slobodno mozete pričati o bilo kakvim tweakovima, rootanjima, romovima i kaj vam ja sve ne znam.
bar ja neam ništa protiv.

KI KI
31-03-2011, 21:26
treba mi nesto ko google maps kaj sam dobio na androidu. ali da kad imam net, da mi ocita neko podrucje (tipa karlovacku zupaniju) i da mi onda vise netreba veza kada to idem gledat i zumirat.

Aral
01-04-2011, 17:09
SPB Shell 3D (http://www.appbrain.com/app/spb-shell-3d/com.spb.shell3d)

:pray: :pray: :pray:
:pray: :pray: :pray:

Stavio na mob baš, đizs. Ipak, treba dosta vremena da se sve dovede u red, još neznam jel ću koristit ili ne, nemam baš volje sad opet se igrat s mobom :)

Gwin
01-04-2011, 23:30
isprobao
radi savršeno na rootanoj xperia x10

Bartuc
02-04-2011, 06:57
Jel bolje od Go i ADW?

Aral
02-04-2011, 07:04
Probaj pa ćeš vidjet :) , jaaako je drugačiji od njih, čak i sami widgeti koji s njim dolaze.

Gwin
02-04-2011, 08:36
imam dvije zamjerke..

prva je da svi widgeti automatski idu na vrh ekrana. ne mogu recimo na prazan ekran metnut widget dolje.. na dno.

druga je da košta 15$

Aral
02-04-2011, 09:23
Da, to malo smeta za widgete, al mislim da će bit fixeva u budućim updateovima...

Gwin
02-04-2011, 09:50
treća zamjerka je da još nije krekano :D nego da MORAŠ platit 15$..

Aral
02-04-2011, 10:54
Hm da...

:)

Bartuc
08-04-2011, 09:13
Ok, taman sam počeo pisati ovo...

Htio bi neku Notes aplikaciju u kojoj mogu birati boju fonta slova i da mi "papirić" bude transparentan. Onda bi si to stavio na Home Panel, ispod vremena/sata. Kad ne piše ništa, vidi se wall, a kad si napraviš notes, vidiš recimo bijela slova na tamnoj pozadini.

Jel ima nešto takvo?


... i onda skužio da Sweet Notes, kojega već imam ohoho, nudi upravo to :D Jebemse smotanog :D

Aral
08-04-2011, 09:16
Da, Sweet Notes to može, i ja ga imam ;)

Bartuc
08-04-2011, 09:31
Nemoj koristiti taj smajli, odvratan je :(

fear
08-04-2011, 13:00
:rotfl: