PDA

Pogledaj cijelu verziju : kotor 2



DIABLO
03-08-2006, 18:07
Moze li mi netko reći gdje na dantoineu mogu naći,kupiti ili dobiti lens za lightsaber? :D :) :D :) :D :) :( :D :) :) :D :) :D :) :D :)

03-08-2006, 20:15
http://www.gamespot.com

pronađi igru i pogledaj guide

Mika
09-08-2008, 12:38
Molim Vas ako se tko sjeća, što trebam napraviti kad s Dxuna nakon što sam prošao i Jungle tomb i riješio situaciju na Olderonu, trebam napravit? Čitao sam u različitim prohodima da će me Kreia uputiti na Dantooine. Dolazim na ebon Hawk, otvori se video u kojem GO-To ubija remotea od Bao Dura. Odem do Kreie ali oni mi ne daje nikakav zadatak, samo pitanje o sili i prošlosti. Puno hvala

Hellboy
09-08-2008, 19:37
wait...nije li G0-T0 mrknuo remotea tek na Malachoru V? ili sam nešto propustio...

Mika
09-08-2008, 22:18
da, čudno mi je jer goto ga je ubio a on još postoji- remote.

Deamon
17-08-2008, 10:10
Molim Vas ako se tko sjeća, što trebam napraviti kad s Dxuna nakon što sam prošao i Jungle tomb i riješio situaciju na Olderonu, trebam napravit? Čitao sam u različitim prohodima da će me Kreia uputiti na Dantooine. Dolazim na ebon Hawk, otvori se video u kojem GO-To ubija remotea od Bao Dura. Odem do Kreie ali oni mi ne daje nikakav zadatak, samo pitanje o sili i prošlosti. Puno hvala
nece te Kreia uputiti na nikakav dantoine ako nisi rijesio sve planete...
tek dok rijesis onda ce ti reci da se sastanes sa jedi masterima koje si pronasao...
a ako si rijesio sve planete i nje te uputila,samo odi na dantooine i kod jedi enclave-a...